Ποσα κιλα πηρατε απο τα ψυχοχαπα και ποσο σας επηρεασε ψυχολογικα?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    359

    Ποσα κιλα πηρατε απο τα ψυχοχαπα και ποσο σας επηρεασε ψυχολογικα?

    Εγω το 2007 ενω ημουν 63 κιλα σε 1 μηνα πηγα 86 και μετα απο 86 πηγα 103.7. Αλλα κατα τα αλλα δεν εχουν καμια παρενεργεια τα ψυχόχαπα και είναι όλα στα μυαλο και ο κοσμος ειναι ροδινος και ζουμε σε μια ουτοπια οπου κανενας δεν εκμεταλλευεται τον αλλον. Καλη σας μερα.

    http://www.mayoclinic.com/health/sch...ents-and-drugs. Σε αυτο το αρθρο της mayoclinic μπορειτε να διαβασετε οτι τα αντιψυχωσικα, συγκεκριμενα, ανεβαζουν την χοληστερινη( αρα μπορει να νοσησουμε μακροπροθεσμα απο καρδιοαγγειακα προβληματα και υπαρχει ρισκο να νοσησουμε ΚΑΙ απο διαβητη( να χασουμε την οραση μας αν τρωμε πολλα γλυκα, να μας ακρωτηριασουν τα ποδια και να χασουμε το λιγοτερο 10 χρονια απτη ζωη μας.

    Γιατι δεν πρεπει να ζητησετε να μπειτε στο ψυχιατρειο? Γιατι οταν θα μπειτε μεσα ΔΕΝ θα βγειτε και οι δικηγοροι θα σας πεισουν να υπογραψετε και να παρουν τα σπιτια σας και αν σας δουν οτι δεν εχετε κανενα προβλημα υγειας θα σας παρουν και τα οργανα. Μαρκετινγκ ειναι.

    Τι να πειτε σε ενα ψυχιατρο: α) δεν πιστευω στον Θεο, δεν ειμαι απογονος του Αδαμ και της Ευας αλλα "εγινα" απο την κυτταρικη διαιρεση λολ. β) δεν ακουω φωνες ουτε βλεπω πραγματα που δεν υπαρχουν γ) ειμαι κοινωνικος και μαμαω γκομενες συνεχεια δ) διαβαζω συνεχεια, γυμναζομαι και προσεχω τη διατροφη μου.

    Και μια απορια...Αφου οι "γιατροι" ψυχιατροι ξερουν οτι κανενας τρελος δεν γινεται καλα...γιατι σπουδαζουν ψυχιατρικη? ειτε ειναι σαδιστες η ξερουν οτι ειναι η ευκολοτερη δουλεια. μπαινει ενας τρελος στο γραφειο τους του δινει τα ψυχοχαπα που του χει πει η φαρμακευτικη που τους στελνει ταξιδια και του αγοραζει αμαξια και αν παραπονεθει ο τρελος του λεει πρεπει να μπεις μεσα δεν εισαι καλα εισαι ΤΡΕΛΟΣ.

    Μαλακιες ψυχιατρικες Μερος Α'( εχω αποδιαργανομενη σκεψη ΑΡΑ πασχω απο αποδιοργανοτικη σχιζοφρενεια? Γραφω πολλα συνεχεια? Αρα εχω παραληρημα.) Αγοραζεις συνεχεια καινουργια πραγματα? Πασχεις απο bleachomania. Μαμιεσαι συνεχεια?? ΕΙσαι νυμφομανης!!! Εισαι ντροπαλος??? Social anxiety disorder.. Θες να ξαναμπεις στο ψυχιατρειο? Munchausen syndrome! Θες να δραπετευσεις απτη φυλακη? Drapetomania!!!


    Αρα γιατι να μην υπαρχει ευθανασια? Για να πλουτιζουν οι ψυχιατροι και οι φαρμακευτικες. kkthnxbye.

    EDIT: οι τρελοι σαν εμας υπαρχουν μονο για να γινονται πειραματοζωα...να το θυμαστε αυτο.
    Last edited by the_downward_spiral; 13-12-2012 at 12:33.

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    11
    εχω παρει 20 κιλα μεχρι τωρα.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    595
    εχω παρει 30 κιλα και νιωθω χαλια γι αυτο αλλα ειναι πολυ δυσκολο να τα χασω.Και στην κοινωνια βλεπω ρατσισμο απεναντι στους χοντρους.

  4. #4
    Rich-Deleted-06-06-2016b
    Guest
    Kαι εγω εχω παρει 25 κιλα μεχρι στιγμης, αλλα το xειροτερο ειναι οτι δεν μπορεις να τα χασεις...
    Last edited by Rich-Deleted-06-06-2016b; 23-01-2013 at 00:10.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,688
    Αδερφέ εγώ θέλω να σ βοηθήσω σ είπα να παμε για καφέ να στα πω εκεί αλλά θα σ πω μερικά από δω δεν μπορείς να ζεις συνέχεια παραπονούμενος για τ πρόβλημα δεν σ κάνει καλό μπες στο φόρουμ κ συμμετείχε κανονικά πες την άποψη σου να δώσεις κάτι να πάρεις κάτι δεν είναι όλη σ η ζωή η ψύχωση οκ εντάξει έχεις πρόβλημα αλλά αυτό δε λέει τίποτα υπάρχει κάτι που λέγεται ποιότητα ζωής την οποία πρέπει να προσπαθείσ να ανεβάσεισ να την φέρεις στο φυσιολογικό
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    359
    φοβαμαι να σε συναντησω. νομιζω οτι θα με σπασεις στο ξυλο.

  7. #7
    Rich-Deleted-06-06-2016b
    Guest
    Quote Originally Posted by the_downward_spiral View Post
    φοβαμαι να σε συναντησω. νομιζω οτι θα με σπασεις στο ξυλο.

    Χα Χα Χα Χα Χα....!!!

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    359
    Παραβίαση όρων χρήσης καλής λειτουργίας κοινότητας

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    359
    Μαθε τη τεχνη της ξυλουργειας και φτιαξε τσοντες...

    your the douche the biggest douche...

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    359
    συμπερασμα απο ολα τα παραπανω(cognitive behavior-ism); τα νευροληπτικα ειναι ψυχοτροπες ουσιες, ναρκωτικα, ακρως εθιστικα(σου αλλαζουν τη βιοχημεια) για να προσαρμοζεσαι αναλογα με τις κοινωνικες συνθηκες και να εισαι ειτε με τους δυνατους ειτε μεσω προς εκμεταλλευση.


    Νοητικά Ανάπηρος 80%; Νηματούδης Ιωάννης, Σιβρής Δημήτριος, τέσσα δεληνικοπούλου,Σκαραγκάς καβάφη 4, αγ. ιωαννης.

    Από τα παραπάνω συμπέρανα οτι κάθε δουλειά εχει και τα προνόμια της. Οι ουσίες προκαλούν(οι ψυχοτρόπες) κονφορμισμό(βλεπε κομμουνιστικη ρωσσια ψυχιατρεια Haldol). Εγώ απλα θελω να γινω δολοφονος...Αδιστακτος...Μαν ιακος σκακιστης...

    Ελευθερία του Λογου( βλ. Washington D.C.). αρμαντο; αλκοολικος, τοξικομανης, μπασταρδεμενος, εκφυλιζει το ειδος.

    Ψυχοπάθεια κατα την ερμηνεια Γιανν.; η αποστροφή απο τους ανθρώπους σε κάνει ζωο..για αυτο δεν πρεπει να αναμειγνυονται οι φυλες οι νεγροι ειναι πιθηκια ετσι ελεγε και ο μεγας Αδολφος που κατεστρεψε τους παντες. ακομα και οι Γερμανοι μας εξοντωσαν και τους ξεπαστρεψαν ολους και μας "πηδανε" στη κυριολεξια. GREECE; mocking the minorities.

    H αποστροφή,ομως,(εξ' αντιθέτου επιβεβαίωση), απο τους ανθρώπους(βλ. Κωσταλεξη) ειναι ενα μικροαστικο στεγανο
    Εισαι λεσβια(τζιβιτζιλου), γκει *******. Η αποστροφη ειναι η κοινωνικη απομονωση που οδηγει στη μισανθρωπια.
    Εχω λευκο ποινικο μητρωωο. Ονομαζομαι ΜΙκα...εεε Γιαννης ειμαι ναζι και με εβγαλε νοητικα αναπηρο η ιδια μου η ρατσα. Mein Fuhrer.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    315
    Ειμαι κολλημενη στα 59kgr εδω και 1 μηνα με διαιτα και καθημερινη γυμναστικη !!!
    Γκρρρρρρρρρ
    [I]Love...[/I]

  12. #12
    Rich-Deleted-06-06-2016b
    Guest
    Quote Originally Posted by willowfairy View Post
    Ειμαι κολλημενη στα 59kgr εδω και 1 μηνα με διαιτα και καθημερινη γυμναστικη !!!
    Γκρρρρρρρρρ
    59kg είναι λίγα κιλά (και για γυναίκα.) Εσύ αν δεν κάνω λάθος,πρέπει να είσαι αδύνατη...
    Τι παραπονιέσαι και γκρινιάζεις; :)

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    315
    Quote Originally Posted by Richter View Post
    59kg είναι λίγα κιλά (και για γυναίκα.) Εσύ αν δεν κάνω λάθος,πρέπει να είσαι αδύνατη...
    Τι παραπονιέσαι και γκρινιάζεις; :)


    Ο καθενας μας νιωθει καλα σε συγκεκριμενα κιλα και το Ιδανικο Βαρος του προσδιοριζεται αναλογα και με τον σωματοτυπο του.
    Ναι δεν ειναι πολλα κιλα αλλα αν σκεφτεις πως το υψος μου ειναι 1,60cm ειμαι καπως γεματουλα
    επισης δεν μου κανουν και τα ρουχα μου.
    Γκρινιαζω γιατι σκοτωνομαι στην διαιτα και στην γυμναστικη και δεν χανω ουτε 1 gr
    [I]Love...[/I]

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by the_downward_spiral View Post
    Λύση για το αδυνατισμα προς τις νεανιδες; λαρυγκογαμι-> βλ. εμετοφιλια(βλ. irrumiato->rumination,fellatio-> Τιβέριος)
    Τρως πολυ? ΞΕΡΝΑ Μ*ΡΗ!
    Ακριβως αυτο, τωρα που διαβασα κ τη ετυμολογια της λεξεως θυμηθηκα τι μας ειχαν πει οταν καναμε λατινικα (εξ ου κ ο Τιβεριος), λοιπον οι Ρωμαιοι ειχαν ενα ξεχωριστο δωματιο που λεγοταν "εμετειο" κ πηγαιναν εκει κ ξερνουσαν, τρωγανε σαν γουρουνια κυριολεκτικα στις κρεπαλες κ στα περιφημα ρωμαικα οργια κ αφου ειχαν σκασει στο φαι κ τρεχαν οι σαλτσες κ τα φαγια απο τα μουτρα τους ξερνουσαν κ ξανα μανα τα ιδια, ειχα δει κ μια ταινια πανω σ αυτο κ δν μπορεσα να την δω ολη γιατι αηδιασα πραγματικα...

    Παντως οτι παχαινουν ορισμενα ειναι αληθεια, αλλα οχι ολα! Επιλεξτε κ παρτε αυτα που δν παχαινουν, αρκει βεβαια να βοηθανε στην παθηση σας κ σε συννενοηση με τον γιατρο σας!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by willowfairy View Post
    Ο καθενας μας νιωθει καλα σε συγκεκριμενα κιλα και το Ιδανικο Βαρος του προσδιοριζεται αναλογα και με τον σωματοτυπο του.
    Ναι δεν ειναι πολλα κιλα αλλα αν σκεφτεις πως το υψος μου ειναι 1,60cm ειμαι καπως γεματουλα
    επισης δεν μου κανουν και τα ρουχα μου.
    Γκρινιαζω γιατι σκοτωνομαι στην διαιτα και στην γυμναστικη και δεν χανω ουτε 1 gr
    Ε δν εχεις κ τεραστιο θεμα ρε συ κουλαρε! 55 αν πας μια χαρα θα σαι, τι φαρμακα παιρνεις? Εγω περσυ ειχα φτασει λογω ρισπερνταλ μεχρι κ τα 65 κιλα με υψος 1.65 (που ποτε στν ζωη μ δν ειχα φτασει τοσα) κ δν φαινομουνα καν για τοσα, οσους ρωτουσα μ λεγανε οτι με κανουν 58-60! Μολις το σταματησα τα χασα σε 3 μηνες χωρις ιδιαιτερη προσπαθεια κ πηγα 48 κ ημουν για αρκετο καιρο εκει, μεχρι π πηρα invega κ πηγα 52 οπου κ εχω σταθεροποιηθει πλεον σε αυτα! ειναι αναλογα το φαρμακο, μπορει αυτο π παιρνεις εσυ να επηρεαζει το βαρος ακομη κ αν σε καποιον αλλον δν επηρεαζει!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. δεν ημουν ετσι... ποσο λυπαμαι.. ποσο φοβαμαι... Ποσο...
    By darsel in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 38
    Last Post: 28-08-2012, 22:57
  2. Φάρμακα για πόσα χρόνια?
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 0
    Last Post: 31-07-2010, 20:54
  3. Mετανιωσατε ποτε που πηρατε φαρμακα ή Μετά.. Νιώσατε? (-:
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 17
    Last Post: 03-03-2009, 12:42
  4. τι κανω αφου μετα απο 3 χρονια καταλαβα ποσο την πληγωσα και ποσο μου λειπει?
    By harrisxr650 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 01-01-2008, 06:01
  5. Πόσα θες να μ'ακούσεις ?
    By aporia in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 12
    Last Post: 01-07-2006, 21:23

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •