....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9

Thread: ....

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    17

    ....

    ρε παιδια συνεχεια σκεφτομαι το τι σκεφτομαι αν ειναι χαζο, αδερφιστικο, η παραλογο τι ειναι αυτο και στην ουσια δεν μπορω να μιλησω ουτε να εκφραστω ελευθερα μπραστα σε ανθρωπους?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    692
    Για δωσε ενα παραδειγμα για τις σκεψεις σου... ετσι για να δεις οτι καμια σκεψη δεν ειναι ουτε χαζη ουτε παραλογη.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    17
    δεν μου ερχεται κατι συγκεκριμενο τωρα απλα αμα πω κατι το επεξεργαζομαι οσο δεν παει για να δω τι θα μπορει να σκεφτηκε ο καθενας για μενα και απο την μια το θεωρω σωστο αλλα απο την αλλη με τρελενη! δεν ξερω νιωθω λιγο μπερδεμενος δεν ξερω καν αν υσχειουν ολες αυτες οι σκεψεις απο την μια οι φιλοι μου μου λενε οτι ειμαι εινταξει αλλα φιλοι ειναι τι θα μου πουν οτι εχω καποιο προβλημα! Προσπαθω ολη την ωρα να βρω τα λαθη μ! Δεν ξερω μπορει να εχω παθει και καμια εμμονη ισως επιδει θεωρω ολουσ τους αλους καλητερους απο εμενα!!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    129
    αυτη τη φαση νομιζω την περναμε ολη στη ζωη μας δεν ειναι τιποτα
    [I][COLOR="#800080"]δεν γυρεύω μήτε το σταμάτημα.....
    μήτε το γύρισμα προς τα πίσω....
    γυρεύω το νου, την ευαισθησία και το κουράγιο
    των ανθρώπων που προχωρούν μπροστά!!!!!![/COLOR][/I]

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    17
    μακαρι πιστη απλα νομιζω οτι με τρομαζει πολυ ολο αυτο και δεν ξερω τι να κανω!!! Σε ευχαρηστω για την απαντηση σου..

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    8
    Καλημέρα παιδιά, είμαι 14,5 χρονών και έχω ύψος 1,78, ο πατέρας μου είναι 1.84 και η μητέρα μου 1,65. Μπορείτε να μου πείτε πώς γίνεται να μην ψηλώσω άλλο;

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    εισαι αρκετα στρεσαρισμενοσ αυτη την περιοδο για αυτο
    κ αυτα τα συμπτωματα,αυτο ειναι θεμα αγχουσ,χαλαρωσε μην σκεφτεσαι τιποτα κ μην αναλυεισ τα παντα!
    δινεισ σημασια κ δεν θα σου δωσει ουτε κ αυτο!

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    17
    σειμερα επαθα κατι αλλο, και πραγματικα αμα μου πειτε οτι ειναι απλα φοβια θα το πιστεψω αλλα ακουστε πρωτα το πως σκεφτομαι να μου πειτε αν ειναι σωστο! Λοιπον σειμερα γυρισα απο την πολη που σπουδαζα και ειμουνα πολυ χαρουμενος και πολυ δραστηριος τελος παντων για να μν τα πολυλογο πηγα να βρω την αδερφη μου που ηταν σε ενα σπιτι μιας φιλης μας και εχω μια ζακετα καινουργια που μου αρεσει παρα πολυ και την φορεσα και πηγα απο εκει μονο και μονο για να τουσ την δειξω και να μου πουν αλλα πιο πολυ για πλακα το εκενα και παω και τους λεω δεν ειναι γαματι η ζακετα μ?? και αυτο μου εμεινε και αρχησα να το σκεφτομαι και λεω απο μεσα μ ετσι κανουν και αδερφες μου τωρα τα παιδακια θα με θεωρησαν αδερφη και μετα σκεφτομουνα αν ειμαι αδερφη! και εγινε και παλι κατι αλλο με το συγκεκρημενο θεμα, μετα πηγα απο την παρεα μου που ηταν μαζεμενοι σε ενα σπιτι και μιλουσαμε ξερω εγω και σε μια φαση μου λεει μια κοπελα απο την παρεα μ οτι ο ταδε απο τους φιλους μ μεαγαπαη μπροστα σε ολους αλλα φιλικα φιλικα και καλα και εμεινα λιγο ξερω εγω και λεω ςχ εχω αρχηση να φοβαμε τωρα και καλα και λεω ο συγκεκριμενος οτι εγω αγαπαω τους φιλους μου και του λεω και εγω και σαγαπαω ρε φιλε αλλα δεν το λεω πειτε μου ποσο αδερφηστικο ειναι αυτο!!! Και αρχησα να σκεφτομαι παλι οτι μηπως μου το ειπαν επιτηδες οτι εχουν καταλαβει κατι που εγω δεν ξερω και τι με ψαρεβαν για να καταλαβουν κατι περησοτερο! Πειτε μου τωρα εσεις οτι δεν εχω αρχηση να τρελενομαι!!! Η ειναι αληθεια η πραγματικα παραλογιζομαι... αλλα πως θα το καταλαβω αυτο?
    Βασιλη γιατι δεν θες να ψηλωσεις αλλο το υψος ειναι πολυ ωραιο και το γουσταρουν οι γυναικες! αλλα δεν νομιζω να υπαρχει κατι για να μν ψυλωσεις!

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    ρε φιλε χαλαρωσε!κανε τη ζωη σου λιγο πιο ευκολη.σταματα να φιλτραρεις οτιδηποτε θες να πεις!απλα πεστο!να εισαι ο εαυτος σου.νομιζω οτι εχεις πολυ χαμηλη αυτοεκτιμηση και αυτο ειναι ολο το προβλημα σου.εξαλλου το trolling ειναι μοδα οποτε και να λεμε καμια βλακεια που και που δε χαθηκε ο κοσμος.ολα στο μυαλο σου ειναι ξεκολλα!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •