κοκαινη και seroquel
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    359

    κοκαινη και seroquel

    καλος συνδυασμος μπόμπα που λεμε .
    Δωστε στο λαο seroquel και νομιμοποιηστε τα παντα.
    Tramadol αντι για ecstasy
    Maxeran και αλκολ ενα καλο φαρμακακι για την οψιμη δυσκινησια που σε συνδυασμο με αλκολ θα ειναι σιγουρα πολυ μπόμπα. δυστυχως δεν εχει ερθει ακομα στην ελλαδα αλλα οταν ερθει θα το τιμησω και θα σας πω εντυπωσεις.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Σπιραλ μηπως εκοψες την αγωγη σου προσφατα?

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    359
    οχι δεν αντεχω την αγωγη μου για αυτο σκεφτομαι πραγματικα να γινω hardcore junkie...και με λενε γιαννη:Ρ. γιατι δεν αντεχω αλλο... μια ζωη μεσα στις μαλακιες
    την αγωγη μου την παιρνω κανονικοτατα καθε μερα τις ωρες που πρεπει αλλα ειμαι ενα κινουμενο ζομπι ε για αυτο θα το ριξω στα ναρκωτικα για να παω μια ωρα αρχιτερα.
    αλλωστε, οι τρελοι η αυτοκτονουν η γινονται τζανκια η αλκολικοι... ε στο αιμα μου ειναι...
    Απτα γονιδια δεν μπορεις να κρυφτεις...απτην μοιρα ισως να μπορεις...:Ρ:ΡΡ
    και που ζω δεν καταλαβαινω τπτ...απλα τρωω χεζω και κανω μπανιο...δυστυχως δεν ειμαι απτην ολλανδια αλλιως θα ειχα ηδη ζητησει ευθανασια...
    Αν αυτο ειναι ζωη πραγματικα ζητω ο θανατος
    Μακαρι να μουν δολοφονος γιατι θα τρωγα 25 χρονια μονο και μετα θα ζουσα τη ζωη και μεσα στην φυλακη θα εκανα και ναρκωτικα
    Τωρα ειμαι καταδικασμενος να ζω εναν εφιαλτη καθε μερα με τα φαρμακα και να φοβαμαι μηπως παχυνω μηπως παθω διαβητη μηπως μηπως
    ΣΤο τελος θα παθω PTSD και θα μου δωσουν saphris και χεστηκε η φατμε στο αλονι.
    Απλα μπετελ αμα κανεις παιδια μη τα πας ποτε στν ψυχιατρο ειναι κριμα.
    Δωστα για υιοθεσια και οι προοδευτικες καρακαξες θα τα παιρνουν και ρουχα που δεν φορουσαν ουτε οι κλοουν στην δεκαετια του 50' και θα τα βγαζουν στην τηλεοραση για να δειχνουν ποσο ανοιχτομουνομυαλες ειναι.
    Μετα θα βρουν μια αναδοχη οικογενεια(foster care) θα τους βαζουν δαχτυλο και ισως να τα βιαζουν κανονικοτατα και θα παθουν μετατραυματικο στρες και θα βγαινουν στα καναλια οι δημοσιογραφοι και θα λενε να οριστε ιδου η ελληνικη κοινωνια ο ξενιος διας και τα αρχιδια του καραμπελα..μετα θα ψαχνουν τις κανονικες του μανες και θα γελοιοποιουνται ξανα και ξανα μεχρι να βρεθουν καινουργια θυματα...φαυλος κυκλος.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Βρε μηπως πριν πεσεις στα ναρκωτικα να ζητησεις αλλαγη αγωγης ή μειωση δοσης?
    Mπορει να σε βοηθησει.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    359
    δεν θα χει νοημα...παλι θα υποφερω...αφου θελω να αυτοκτονησω επειδη ειναι νευρασθενης ας το κανω. δεν εχει νοημα...ειναι κυριολεκτικα στο αιμα μου. δεν κλαψομουνιαζω ετσι ειναι..δεν ειμαι γιατρος αλλα ειμαι "υποχονδριος" επειδη νιαζομαι για την υγεια μου και εχω διαβασει τοσα πολλα ε που και καθυστερημενος να μουν θα μου χε μεινει κατι στον καμενο μου εγκεφαλο.

    Μονο οι ψυχασθενεις αυτοκτονουν..μονο οι φονιαδες διαπραττουν εγκληματα. Ειναι η χειροτερη ασθενεια η ψυχωση ΑΣ νομιμοποιηθει η ευθανασια για να μην υπαρχουν και εγκληματα και για να μην υπαρχουν και ανθρωποι που υποφερουν... αλλα ετσι δεν θα υπαρχουν πειραματοζωα.. πιστευεις οτι παρανοω?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Υποφερεις και εχεις απελπιστει αλλα με το να αυτοκτονησεις δεν θα αλλαξει κατι , μην κανεις καμια μαλακια και το μετανιωσεις.
    Τουλαχιστον συζητησε το με τον γιατρο σου , μπορει να βρεθει λυση.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    359
    μια ειναι η λυση...η κοκα και το χασισι τα αλλα ειναι για παιδια τεσπα

Similar Threads

  1. ΘΑ ΤΟ ΡΙΞΩ ΣΤΗΝ ΚΟΚΑΙΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΤΟ
    By stefanos14587 in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 47
    Last Post: 15-12-2012, 17:11
  2. Seroquel
    By Karol in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 3
    Last Post: 10-06-2012, 00:32
  3. seroquel
    By stepmind in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 3
    Last Post: 09-01-2012, 22:35
  4. seroquel
    By gingertania1985 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 11
    Last Post: 04-03-2011, 22:20
  5. κοκαϊνη σε σχέση με τη διπολική διαταραχή
    By Θεοφανία in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 17
    Last Post: 21-06-2008, 13:10

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •