Το οτι δεν κανω σεξ σημαινει οτι ειμαι κομπλεξικος?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    359

    Το οτι δεν κανω σεξ σημαινει οτι ειμαι κομπλεξικος?

    Απο μικρος ειχα αυτη την απορια...εβλεπα τις χελωνες να κανουν ερωτα...τη μαμα και το μπαμπα μου να κανουν ερωτα και απο τοτε εχω ψυχ. τραυματα και εγω που εχω μεινει κουκος δεν ξερω τι να πιστεψω...ζω σε ενα ψεμα...
    Ειμαι τρελος? Ειμαι ανικανος? ειμαι Ψ? ειμαι καθυστερημενος ή λιγο απο ολα? Σας παρακαλω βοηθηστε με η αλλιως θα φωναξω το 100 και την πυροσβεστικη γιατι νομιζω οτι εχει παρει φωτια ο εγκεφαλος μου και δεν ειναι αστειο.
    Ωρες ωρες νιωθω σαν εφηβος. Στα @@ μας σπιραλ θα πειτε αλλα και στα δικα μου. Αχ ας απαντησει καποιος δεν αντεχω...
    Μηπως ειμαι gay?
    Μηπως θελω ψυχιατρο?
    Μηπως ειμαι τρελος και τα χω χαμενα?
    Η απλα βαριεμαι και τρολαρω σε ενα φορουμ απτα ατελειωτα που υπαρχουν?

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    μαλλον το τελευταιο. κοιταξε, ζωη χωρις σεξ ετσι κι αλλιως δε δειχνει κατι φυσιολογικο.

    αν ησουν σε καναν παραδεισο τυπου Ταϋλανδη πχ, και σε παρακαλουσαν ολες αλλα εσυ δεν ηθελες, τοτε μαλλον θα σε λεγαν προβληματικο.

    στο ελλαδισταν ομως με τετοιες τριτοκοσμικες συνθηκες που επικρατουν, και φτανωντας οι αντρες να παρακαλανε τις γυναικες κι εκεινες να μη θελουν, καταλαβαινουμε οτι καπου το προβλημα ειναι γενικοτερο. και πως να μην ειναι οταν εχουμε φτασει να τρωμε απ'τα σκουπιδια ? σε περιοδους πολεμων και υπερβολικης φτωχειας, το σεξ καταντα πολυτελεια.

  3. #3
    Member
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    66

    Unhappy

    Χαχαχα...Έχω ακούσει περιπτώσεις ανθρώπων (ενηλίκων) που δεν έχουν κάνει σεξ για 1-2-3 χρόνια. Οκ, δεν είναι τραγικό να μην κάνεις σεξ, ή να μην έχεις γκόμενα! Συμβαίνει. Άν είσαι, για παράδειγμα, χωρισμένος και κολλημένος με έναν πρώην ΜΕΓΑΛΟ έρωτα, είναι λογικό. Είναι εξίσου λογικό, άν οι γυναίκες σου ρίχνουν χυλόπιτα ή είσαι εκλεκτικός. Το αφύσικο θα ήταν να έβλεπες μια ωραία γυναίκα και να μην σου έκανε κούκου ούτε ώς φαντασίωση. Το gay που κολλάει; Σε ερεθίζουν οι άντρες; Μήπως τελικά έχεις κάποιο εμφανισιακό κόμπλεξ και φοβάσαι; Μην αγχώνεσαι, δεν είσαι ο μόνος.. Να ήξερες πόσοι κυκλοφορούν και δεν το λένε...
    Σούζη, τρως !

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1,342
    Do NOT feed the TROLL

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    εμενα μαρεσουν τα τρολ ! ειναι χαριτωμενα ..εχουν πλακα...και συνηθως ειναι πανεξυπνα :) ειναι σαν να αναποδογυριζει ξαφνικα καποιος ενα κουτακι με χρωμα σε εναν ασπρομαυρο καμβα ....
    ο καθενας για τον εαυτο του..κι ο θεος εναντιον ολων

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    359
    τεσπα παω για νανι. αυριο θα ξανατρολαρω οποτε παρτε καμια κουτα με depon γιατι θα ανοιξω 1000000 θεματα...

Similar Threads

  1. Είμαι σε απόγνωση... Τι να κάνω???
    By χριστινάκι in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 38
    Last Post: 28-07-2012, 18:53
  2. ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΣΑΣ ΩΡΙΜΟΤΗΤΑ?
    By Gypsy Cello in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 44
    Last Post: 03-11-2011, 21:38
  3. τι σημαινει για σας το forum
    By hornet in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 72
    Last Post: 03-07-2010, 20:40
  4. Τί σημαίνει το nick σας;
    By aimilia in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 32
    Last Post: 24-03-2009, 11:34

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •