TΡΙΚΥΜΙΑ ΕΝ ΚΡΑΝΙΩ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2

    TΡΙΚΥΜΙΑ ΕΝ ΚΡΑΝΙΩ

    Γειά σας,

    Το θέμα μου έχει ως εξής, τον τελευταίο μήνα περίπου βοηθούσα μια κοπέλα σε μια εργασία και στο τέλος ήρθε ένας φίλος μου που παρατηρούσε και ο οποίος μου έλεγε για ψυχολογία του σώματος(βασικά μου έδειχνε εικόνες και έμεινα) και μου έλεγε ότι αυτή η κοπέλα είχε συναισθήματα για μένα.Αρχίσαμε λοιπόν να μιλάμε, βγήκαμε και για ποτό, ξημεροβραδιαζόμασταν να μιλάμε στο facebook, έχω κοιμηθεί και στο σπίτι της(χωρίς να χει γίνει κάτι).Τη βραδιά που είχα κοιμηθεί σπίτι της, της ζητησα να μαστε μαζί και μου λέει θα τα πούμε το πρωί.Μιλώντας, αργότερα το απόγευμα μου είπε ότι δεν ήταν σε φάση για σχέσεις και θα το καταλάβαινε αν δεν της ξαναμίλαγα, της είπα πως το μόνο που ήθελα ήταν να μην την φέρω σε δύσκολη θέση.Συνεχίσαμε να ξημεροβραδιαζόμαστε και να στέλνουμε ενάλλαξ τραγούδια, ώσπου μια μέρα μου έλεγε να βγουμε για φαγητό με την παρέα της και πως το κανονιζαν μέρες κλπ.Και ενώ δεν πήγα εκείνη την μέρα, την επόμενη την περάσαμε με την παρέα της.Μετά απο κτ μέρες και ενώ μιλούσαμε πάλι μέχρι τα ξημερώματα αποφάσισα να της κάνω μια έκπληξη. Πήρα ένα τριαντάφυλλο και είπα να της το δώσω πριν κοιμηθεί.ΑΛΛΑ,τα πράγματα δεν μπορούσαν να γίνουν χειρότερα. Αφενός, ξεσηκώθηκε η πολυκατοικία στο πόδι, αφετέρου θα είχε κοιμηθεί μάλλον και της το άφησα στην πόρτα.Την επομένη μέρα μου ζήτησε να μην την ξαναενοχλήσω...Και ενώ περίμενα μετά απο αυτο να με διαγράψει απο παντού την έβλεπα για μέρες να είναι online.Τις προάλλες την είδα τυχαία στο δρόμο και ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί, έσκυψα το κεφάλι χωρίς να κάνω τίποτα άλλο.Τι να κάνω για να επανορθώσω? πόσο μάλλον αφού μου κόπηκαν τα πόδια μετά απο αυτό???Και μέσα σε όλα αυτά έχω χάσει κάθε έννοια συγκέντρωσης και προγράμματος και αγχώνομαι και άπειρα για τις σπουδές μου, χωρίς να κάνω τίποτα για αυτό.ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ????
    Last edited by jok; 15-12-2012 at 12:45.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Καλα ρε φιλαρακι, βοηθεια σε μια εργασια σου ζητησε η κοπελα και συ αμεσως να της την πεσεις? Δηλαδη οποια βοηθας εσυ θα την κανεις κ γκομενα σου? Τι πραματα ειναι αυτα? Που τα βρηκες γραμμενα? Σου εδειξε τοση εμπιστοσυνη η κοπελα, σε εβαλε στο σπιτι της, σε εκανε και παρεα με αλλους μαζι και συ το μυαλο σου στο κοκο βασιζομενος στη γλωσσα του σωματος και ποιος ξερει σε τι αλλες μπουρδολογιες του εξυπνακια του φιλου σου? Να πας στον ξερολα το φιλο σου να σου πει τι να κανεις που την εφερες σε δυσκολη θεση την κοπελα, για ρωτα τον εκει τι λεει η γλωσσα του σωματος....ημαρτον ρε φιλαρα και πας κ πανεπιστημιο να πουμε....επειδη σου μιλαει στο φβ και βγηκατε μια φορα εσυ το πηρες οτι σε γουσταρει? Εισαστε φιλαρακια συμφοιτητες μαλλον που κανετε μια εργασια, αρα κα θα βγειτε και θα μιλατε.
    Θα της ζητησεις συγνωμη και δε θα την ξαναενοχλησεις. Στειλε ενα σθγνωμη στο φατσομπουκι και τερμα. Κα μην ακουω χαζα οτι τι κριμα που χαλασε η φιλια...
    Καλα και συ περιμενες το φιλο σου να σε πει για γλωσσα σωματος για να δεις τι παιζεται ε? πω πω βαπορι εγινα πρωινιατικα...βρε μηπως τρολαρεις ασυστολα?
    Με την εργασια τι εγινε? Το περασε το μαθημα τουλαχιστον? Αντε και αλλη φορα να εισαι κυριος, οχι επειδη σου ζητησανε μια βοηθεια αμεσως να το πας στο πονηρο....και προσεχε τι σου λενε οι φιλοι σου....και μην ακουω χαζα οτι αγχωνεσαι για τις σπουδες....νταξει εκανες μια μαλακια, δε σε γουσταρει κιολας η γκομενα, ε δεν ηρθε το τελος του κοσμου, το νου σου στη σπουδη και στο διαβασμα τωρα. Εκει θα αποδειξεις ποσα απιδια βαζε ο σακος....

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Ως ψυχολόγος της ζωής θα σ πω κ γω μια έρευνα κάνανε που λες μια έρευνα στην ολλανδία δώσανε στις γυναίκες ένα κουμπί κ της είπανε κάθε φορά που θα έρχεστε σε οργασμό θα το πατάτέ συμφώνησαν αυτές τους βαλαν κ έναν αισθητήρά όμως να ξέρουν την αλήθεια θες να σ πω τι έγινε ; του κουτρουλή ο γάμος αλλά δειχνε ο αισθητήράσ αλλά πατούσαν αυτές συμπερασμα ασε τις ψυχολογικές μαλακίες κ κοίτα να δεις αν γουστάρει αν όχι παρτο απόφαση
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    @kerasi: Αυτό που λες προσπαθώ να κάνω
    @elis: Και πως θα δω αν γουστάρει έτσι όπως τα έκανα;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Καλα ρε φιλε, εισαι σοβαρος? Ρωτας ακομα μηπως σε γουσταρει? Ειναι δυνατον? Απο πριν δε σε γουσταρε και απλα τωρα τα κανες χειροτερα ανεπιστρεπτι.
    Ελα εισαι κ μορφωμενος ανθρωπος....μη μας τρελενεις βραδυατικα...αστην μην την ενοχλησεις παλι γτ θα τα κανεις ακομα χειροτερα....ποσο ποιο ευθεως να στο πει? ημαρτον ρε φιλαρα...

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    359
    Quote Originally Posted by jok View Post
    Γειά σας,

    Το θέμα μου έχει ως εξής, τον τελευταίο μήνα περίπου βοηθούσα μια κοπέλα σε μια εργασία και στο τέλος ήρθε ένας φίλος μου που παρατηρούσε και ο οποίος μου έλεγε για ψυχολογία του σώματος(βασικά μου έδειχνε εικόνες και έμεινα) και μου έλεγε ότι αυτή η κοπέλα είχε συναισθήματα για μένα.Αρχίσαμε λοιπόν να μιλάμε, βγήκαμε και για ποτό, ξημεροβραδιαζόμασταν να μιλάμε στο facebook, έχω κοιμηθεί και στο σπίτι της(χωρίς να χει γίνει κάτι).Τη βραδιά που είχα κοιμηθεί σπίτι της, της ζητησα να μαστε μαζί και μου λέει θα τα πούμε το πρωί.Μιλώντας, αργότερα το απόγευμα μου είπε ότι δεν ήταν σε φάση για σχέσεις και θα το καταλάβαινε αν δεν της ξαναμίλαγα, της είπα πως το μόνο που ήθελα ήταν να μην την φέρω σε δύσκολη θέση.Συνεχίσαμε να ξημεροβραδιαζόμαστε και να στέλνουμε ενάλλαξ τραγούδια, ώσπου μια μέρα μου έλεγε να βγουμε για φαγητό με την παρέα της και πως το κανονιζαν μέρες κλπ.Και ενώ δεν πήγα εκείνη την μέρα, την επόμενη την περάσαμε με την παρέα της.Μετά απο κτ μέρες και ενώ μιλούσαμε πάλι μέχρι τα ξημερώματα αποφάσισα να της κάνω μια έκπληξη. Πήρα ένα τριαντάφυλλο και είπα να της το δώσω πριν κοιμηθεί.ΑΛΛΑ,τα πράγματα δεν μπορούσαν να γίνουν χειρότερα. Αφενός, ξεσηκώθηκε η πολυκατοικία στο πόδι, αφετέρου θα είχε κοιμηθεί μάλλον και της το άφησα στην πόρτα.Την επομένη μέρα μου ζήτησε να μην την ξαναενοχλήσω...Και ενώ περίμενα μετά απο αυτο να με διαγράψει απο παντού την έβλεπα για μέρες να είναι online.Τις προάλλες την είδα τυχαία στο δρόμο και ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί, έσκυψα το κεφάλι χωρίς να κάνω τίποτα άλλο.Τι να κάνω για να επανορθώσω? πόσο μάλλον αφού μου κόπηκαν τα πόδια μετά απο αυτό???Και μέσα σε όλα αυτά έχω χάσει κάθε έννοια συγκέντρωσης και προγράμματος και αγχώνομαι και άπειρα για τις σπουδές μου, χωρίς να κάνω τίποτα για αυτό.ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ????
    se afti ti zoi i moynodoylos tha sai i doylos toy xrimatos. i koprolagnos san tin theia moy tin noyla ax na tin legane annoyla.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •