ΤΕΛΟΣ Ο ΨΥΧΟΤΕΤΟΙΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΨΥΧΟΤΕΤΟΙΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    αθηνα
    Posts
    300

    ΤΕΛΟΣ Ο ΨΥΧΟΤΕΤΟΙΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΨΥΧΟΤΕΤΟΙΑ

    Γεια σας αντιπροσωποι
    λοιπον πριν λιγο καιρο αποφασισα να κοψω τα ψυχοτετοια. Τους λογους τους ειπα σε προηγουμενο ποστ. Αλλωστε δεν εβλεπα να κανουν καμια δουλεια. Χειροτερα ειχα γινει απ ο,τι ημουν. Πηρα τον ψυχοτετοιο και του το ειπα και με λεει οτι δε γινεται να τα πουμε τηλεφωνικα και να παω απο εκει. Φυσικα θα ηθελε να κανουμε κανονικη συναντηση και να μου παρει τα 140 ευρω (!!!) απλα για να μου πει να συνεχισω να παιρνω αυτα τα αχρηστα χαπακια. Τελικα δεν πηγα απο εκει και ουτε του ξανατηλεφωνησα. Ουτε αυτος φυσικα με πηρε. Αν ανησυχει;; Ναι, δε θα κοιμαται τα βραδυα επειδη θα ανησυχει για μενα. Ειναι σαδιστης, ειναι μαζοχιστης και υποκριτης. Αλλα ειναι παρα πολυ τυπικος στη δουλεια του παρολα αυτα.
    Τελος παντων, για να μην ανησυχειτε, εχω να σας πω οτι μιλαω με ενα παιδι που ειχε καταθλιψη παλια για πολυ καιρο και μου προτεινε να παρω anafranil 75. Τον ρωτησα αν ειναι σιγουρος πως μπορω να το παρω χωρις συνταγη γιατρου και ηταν σιγουρος. Τον εμπιστευομαι απολυτα. Μου ειπε οτι τα anafranil ειναι πολυ καλυτερα απο τα seror που μου εδινε ο αλλος ο σαδιστης.
    Αυτα.
    Επισης σταματησα και τον αλλο ψυχοτετοιο (που δε μ εγραφε φαρμακα).
    Μην ανησυχειτε, ειμαι ηδη καλυτερα. Και σε λιγο καιρο θα ειμαι ακομα καλυτερα.
    Σιγα μη συνεχισω να εχω καταθλιψη. Να παει απο εκει που ηρθε! Ξου ξου ξου ξου!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Και εγω που ειχα καταθλιψη και εχω ιδεοληπτικη διαταραχη και ειχα παρει το αναφρανιλ ( το εκοψα μονη μετα απο λιγο) μπορω να σου πω πως οταν το πηρα αρχισα να σκεφτομαι την τελεια αυτοκτονια , ενω πριν το παρω δεν το σκεφτομουν και τοσο πολυ ( δεν ξερω αν οφειλονταν εκει αλλα οκ ). Επισης κοιμομουν περιπου 12 ωρες ( αυτο σιγουρα ειχε να κανει με το αναφρανιλ).
    Φαρμακα χωρις να στα γραψει γιατρος και χωρις να σε παρακολουθει ειναι μια απο τις μεγαλυτερες μαλακιες που μπορεις να κανεις.
    Τωρα το οτι τα δινουν χωρις συνταγη και σε τοσο χαμηλη τιμη ειναι αλλο ζητημα.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,642
    Μπράβο στεφανέ μόλις άλλαξες φεράρι με μάτιζακι ξέρεις γτ είναι τόσο φθηνό γτ είναι ΠΑΡΆ ΠΟΛΎ ΠΑΛΙΌ μπράβο σου είναι κ τοξικό αυτό πρόσεχε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Similar Threads

  1. Τελος...
    By Sublime in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 27
    Last Post: 13-09-2011, 16:31
  2. Τέλος
    By Mystic in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 98
    Last Post: 11-08-2011, 00:18
  3. τελος
    By roula35 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 20-10-2010, 18:55
  4. ..Και ξανά ΤΕΛΟΣ
    By Broken in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 16-10-2010, 02:04
  5. ΤΕΛΟΣ
    By keep_walking in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 190
    Last Post: 08-09-2009, 22:32

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •