Έκανα κάτι λάθος???
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 31
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    332

    Έκανα κάτι λάθος???

    Καλησπέρα σας, μετά από καιρό... Θέλω να μου πείτε τη γνώμη σας για κάτι... ήμουν ερωτευμένη για πρώτη φορά με κάποιον και τελείωσα δυστυχώς η σχέση... Μετά από καιρό, γνώρισα ένα παιδί που μ έκανε να ξεχαστώ και να νιώσω πάλι όμορφα. Μιλούσαμε όλη την εβδομάδα στο τηλ. χωρίς να βρεθούμε διότι δε συμπίπτανε τα ωράρια εργασίας μας και ήταν πολύ καλά για αρχή. Ευγενικός και πολύ προσεχτικός στο πως θα με προσεγγίσει. Μετά από μια εβδομάδα βρεθήκαμε πάλι. Όλο το Σαββατοκύριακο το περάσαμε μαζί αγκαλιά και μπορώ να πω μου έβγαλε κάτι πολύ ρομαντικό που εγώ το είχα χάσει, ηθελημένα βέβαια διότι ήμουν πολύ πληγωμένη από τη προηγούμενη σχέση. Έρχεται η Δευτέρα, μιλάμε, όλα καλά, Τρίτη το ίδιο... Μάλιστα λέγαμε να κάτσουμε σπίτι να μαγειρέψουμε παρέα αλλά υπήρξε θέμα δουλειάς και δε βρεθήκαμε. Τετάρτη... εξαφανισμένος... Στέλνω ένα απλό μήνυμα, "είσαι καλά?" αλλά απάντηση μηδέν... Λέω θα έχει δουλειά. Σήμερα μέχρι στιγμής τίποτα... Μόνο στο facebook (πανάθεμά το) μου έκανε το κλασσικό like σε κάποια τραγούδια.
    Οι φίλοι μου... να' ναι καλά... με κάνανε σκουπίδι χθές! Με στήσανε στο τοίχο και μου λέγανε ότι αν ήθελε πραγματικά να είναι με μένα, θα έστελνε κάτι, ότι δεν έπρεπε τόσο γρήγορα να έχουμε σεξουαλική επαφή και ξέρουν ότι δε το κάνω αυτό, ενθουσιάστηκα η αλήθεια είναι γιατί μετά από καιρό μου άρεσε κάποιος τόσο πολύ... ότι τώρα αυτός θα μ' έχει μόνο για τις σωματικές του ανάγκες και ότι μπορεί να μ'έχει χαρακτηρίσει Πουτ....! Λέω... "βρε παιδιά, καθήστε να δούμε τι θα γίνει, πως θα πάει το θέμα...μπορεί κάι να έχει τύχει, είτε ισχύει αυτό είτε όχι θα το δείξει η πορεία" αλλά συνεχώς μου λέγανε ότι αν ήθελα κι εγώ να κάνω σχέση δεν έπρεπε τόσο γρήγορα (μέσα σε μία εβδομάδα) να προχωρήσω, να το έπαιζα και λίγο δύσκολη.
    Αυτή τη στιγμή μ' 'εχουν γεμίσει με τύψεις... σα δε ντρέπομαι! Που έκανα λάθος και προχώρησα... και σχέση να ήθελε να κάνει το παιδί μαζί μου, τώρα του έδωσα την εντύπωση ότι είμαι εύκολη.. και άλλα τέτοια καλά...
    Οκ, ίσως να έχουνε δίκιο αλλά κι εγώ άνθρωπος είμαι, μετά από καιρό αισθάνθηκα όμορφα και η αλήθεια είναι ότι θα με πειράξει πολύ αν το έχει δει έτσι ο συγκεκριμένος. Δε λέω ότι θα πέσω και σε κατάθλιψη αλλά οσο να 'ναι σ' ενοχλεί αν θες εσύ κάτι και ο άλλος δεν είναι στην ίδια φάση...
    Συγγνώμη αν σας κούρασα και αν φαίνεται μικρό το "πρόβλημα" αλλά με έχουν επηρεάσει πολύ και επειδή πραγματικά το τελευταίο χρόνο το μόνο καλό που είχα ήταν η υγεία μου Δόξα τω Θεώ, θα ήθελα κάτι να μου πάει καλά. Προσωπικά για γέλια, οικογενειακά το ίδιο, οικονομικά... εκεί κλαίμε όλοι μαζί!!!
    Αυτά...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Quote Originally Posted by VickyK View Post
    Στέλνω ένα απλό μήνυμα, "είσαι καλά?" αλλά απάντηση μηδέν... Λέω θα έχει δουλειά. Σήμερα μέχρι στιγμής τίποτα... Μόνο στο facebook (πανάθεμά το) μου έκανε το κλασσικό like σε κάποια τραγούδια.

    Mπορει να ειδε το μηνυμα αρκετες ωρες μετα πχ αργα το βραδυ και να σκεφτηκε οτι μπορει να σε ενοχλησει αν απαντησει. Αν ηθελε να σε γραψει στα @@ του δεν θα σου εδινε σημασια ουτε στο face .

    Με στήσανε στο τοίχο και μου λέγανε ότι αν ήθελε πραγματικά να είναι με μένα, θα έστελνε κάτι, ότι δεν έπρεπε τόσο γρήγορα να έχουμε σεξουαλική επαφή και ξέρουν ότι δε το κάνω αυτό, ενθουσιάστηκα η αλήθεια είναι γιατί μετά από καιρό μου άρεσε κάποιος τόσο πολύ... ότι τώρα αυτός θα μ' έχει μόνο για τις σωματικές του ανάγκες και ότι μπορεί να μ'έχει χαρακτηρίσει Πουτ....!

    Βλακειουλες απο την εποχη της γιαγιας μου .. Αν του αρε
    σεις δεν θα δωσει σημασια σε αυτο .


    Λέω... "βρε παιδιά, καθήστε να δούμε τι θα γίνει, πως θα πάει το θέμα...μπορεί κάι να έχει τύχει, είτε ισχύει αυτό είτε όχι θα το δείξει η πορεία" αλλά συνεχώς μου λέγανε ότι αν ήθελα κι εγώ να κάνω σχέση δεν έπρεπε τόσο γρήγορα (μέσα σε μία εβδομάδα) να προχωρήσω, να το έπαιζα και λίγο δύσκολη.

    Βλακειουλες επισης.Αν το επαιζες δυσκολη θα σε εκραζαν επειδη το παιζεις δυσκολη


    Αυτή τη στιγμή μ' 'εχουν γεμίσει με τύψεις... σα δε ντρέπομαι! Που έκανα λάθος και προχώρησα... και σχέση να ήθελε να κάνει το παιδί μαζί μου, τώρα του έδωσα την εντύπωση ότι είμαι εύκολη.. και άλλα τέτοια καλά...

    Ακριβως , σα δε ντρεπεσαι . Μην καθεσαι και σκας για τετοια .


    Συγγνώμη αν σας κούρασα και αν φαίνεται μικρό το "πρόβλημα" αλλά με έχουν επηρεάσει πολύ και επειδή πραγματικά το τελευταίο χρόνο το μόνο καλό που είχα ήταν η υγεία μου Δόξα τω Θεώ, θα ήθελα κάτι να μου πάει καλά. Προσωπικά για γέλια, οικογενειακά το ίδιο, οικονομικά... εκεί κλαίμε όλοι μαζί!!!
    Αυτά...

    Προσπαθησε να μην δινεις σημασια σε αυτα που σου λενε οι αλλοι.
    Αν αμφιβαλλεις για τον φιλο σου , καλυτερα ειναι να μιλησεις μαζι του ωστε να ξεκαθαρισει το τοπιο , αλλιως μονο υποθεσεις μπορεις να κανεις.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    332
    Σ ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου. Το σκέφτηκα αλλά λέω.."κάτσε λίγο να δεις τι κίνηση θα κάνει για να μη τον αρχίσω ακόμη δε γνωριστήκαμε.. τα τύπου: τι συμβαίνει? γιατί χάθηκες?..." Έχω και τη φοβία ότι θα σκεφτεί "τι έγινε? Ξεκίνησε η μουρμούρα?!!!" Αν δεν επικοινωνήσει κ σήμερα θα του στείλω αύριο αν έχει γίνει κάτι! Εκεί που μου έλεγε να βρεθούμε ξαφνικά άφαντος! Με ρώτησε ένα βράδυ γιατί χώρισα και του είπα ότι ήμουν πιεσμένη, σκέφτομαι μήπως το κάνει επίτηδες για να μη πιέζομαι ή απλά είναι ο χαρακτήρας του έτσι. Σίγουρα μόνο αυτός ξέρει απλά με τυρρανάει η σκέψη από χθες το βράδυ που μμου τα "χώσανε" οι φίλοι μου και ειλικρινά δεν είμαι τέτοιος άνθρωπος!

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    οπως ειπες και συ ''θα το δειξει η πορεια''.γνωριζω ζευγαρια που ''προχωρησαν''απο το πρωτο κιολας ραντεβου και τωρα ειναι παντρεμενοι.αν εξακολουθει να ειναι χαμενος απλα δεν αξιζει να ασχοληθεις.αν εμφανιστει ξανα,τοτε θα σου προτινα να κανεις μια μικρη κουβεντα μαζι του για αυτο που συνεβη μεταξυ σας,με αυτο τον τροπο θα του δειξεις οτι δεν ηταν κατι ασημαντο που το κανεις για την πλακα!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    332
    Quote Originally Posted by mina0 View Post
    οπως ειπες και συ ''θα το δειξει η πορεια''.γνωριζω ζευγαρια που ''προχωρησαν''απο το πρωτο κιολας ραντεβου και τωρα ειναι παντρεμενοι.αν εξακολουθει να ειναι χαμενος απλα δεν αξιζει να ασχοληθεις.αν εμφανιστει ξανα,τοτε θα σου προτινα να κανεις μια μικρη κουβεντα μαζι του για αυτο που συνεβη μεταξυ σας,με αυτο τον τροπο θα του δειξεις οτι δεν ηταν κατι ασημαντο που το κανεις για την πλακα!
    Σ ευχαριστώ!!! :) Δε ξέρω... αν δεν εμφανιστεί και σήμερα, τι να κάνω? Να στείλω ένα μήνυμα του τύπου: Έγινε κάτι? Τουλάχιστον να ξέρω πως το βλέπει γιατί άλλη εντύπωση μου είχε δώσει. Μάλιστα μου είχε πει ότι χαίρεται που είμαι ελεύθερη γιατί είναι και αυτός! Με εκνευρίζει που ο άλλος εξαφανίζεται έτσι ξαφνικά και χωρίς να έχει δώσει την εντύπωση ότι ήταν της "ξεπέτας"!!!

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    δεν ειναι ωραιο να βομβαρδιζεις καποιον με μηνυματα οταν χανεται,εγω τουλαχιστον οταν το κανω νιωθω πως του παραχωρω ''το πανω χερι''.στη θεση σου εγω θα σταματουσα να του στελνω,και θα περιμενα...αν ενδιαφερεται θα στειλει εκεινος.νομιζω ειναι το καλυτερο που εχεις να κανεις.το ξερω ειναι δυσκολο!για να ξεχαστεις βγες μια βολτα με την παρεα σου αποψε και προσπαθησε να μη το σκεφτεσαι!μη βασανιζεις τον εαυτο σου με αν!αν με θεωρησει ευκολη αν με χρησιμοποιησε,αν αν αν

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Τι εγινε,σου στειλε κατι? ή του στειλες? Δεν ειναι θεμα παντως να αναβαλλεις το πηδημα.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    332
    Καλημέρα σας! Μιλήσαμε χθες. Του εστειλα αν όλα είναι οκ? Μου απάντησε,βέβαια εγώ ρώτησα για να τελειώνει το θέμα αν κατάλαβα κάτι λάθος κ αν κάτι τον χάλασε.. Η απάντηση ήταν:: τι να με χάλασε παιδί μου? Όχι βέβαια... Δε ξεχνάω.. Χρωστας μαγείρεμα!" έγινε!! Οκ.. Δε ξανά ασχολούμαι. Αν κάποιος ενδιαφέρεται θα με ψάξει κ εκείνος δε το κάνει..παιδί μου!!! Απλά ο εγωισμός μου με έκανε να γίνω μια από αυτές που βομβαρδίζουν όπως σωστά είπατε! Η φιλη μου επιμένει ότι είναι τέτοιος χαρακτήρας επειδή δουλεύει νύχτα κ θ αλλαζει γκόμενες. Απλά εγώ ήδη απογοητευμένη από τη προηγούμενη σχεση,θ αργήσω να κάνω κάτι ξανά! Να μείνω κ λίγο μόνη μου κ να μην ενθουσιαζομαι!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    Βικυ...γνωμη μου ειναι οτι δεν πρεπει καν να ασχολεισε με πραγματα δευτερευουσας σημασιας....οπως το αν θα εχεις ερωτικη επαφη στο πρωτο ..στο δευτερο ή στο εκατοστο ραντεβου.....την εχεις οποτε εσυ...νιωθεις πως το θελεις και γιατι εσυ το θελεις και τελος....
    δεν υπαρχει τιποτα σε αυτο τον κοσμο που θα μπορουσε να σε χαρακτηρισει που.... απο την στιγμη που δεν εισαι...κι οποιος σχηματισει μια τετοια εντυπωση,το λαθος ειναι δικο του...αρα και ο τροπος που σκεφτεται και χαρακτηριζει βιαστικα τους ανθρωπους ειναι επιπολαιος....συμπερασμα δεν σου κανει ..αρα πας παρακατω...

    καποτε ειχα ακουσει κατι που μου αρεσε πολυ....ο ερωτας ειχε πει καποιος ..ειναι σαν το δεντρακι...που πρεπει να το φυτεψεις...να το φροντισεις...να το αφησεις να μεγαλωσει και μετα να φας τους καρπους του....ισως γιαυτο και μονο...δεν θα επρεπε να βιαζομαστε ....και οχι για αηδιες που αφορουν μια λανθασμενη αντιληψη της ηθικης...
    αλλα κι απο την αλλη ...μπορει και να λειτουργει και διαφορετικα...εξαρταται κι απο τους ανθρωπους και την ιδιοσυγκρασια τους :)
    ο καθενας για τον εαυτο του..κι ο θεος εναντιον ολων

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    332
    Σας ευχαριστω πολύ που απαντήσετε. Μπορεί να μην είναι πολύ σημαντικό θέμα απλά είχε σημασία για μένα γιατί για λίγο μετά από πολύ καιρό είχα νιώσει καλά.. Όχι ότι θα πέσω σε κατάθλιψη αλλά όσο να ναι τα προσωπικα παίζουν ρόλο στη ζωή μας!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685
    Καλημέρα Βίκυ..
    σκεφτόμουν, επειδή είπες αρκετές φορές ότι δεν είναι πολύ σημαντικό θέμα.. :-)
    Μια χαρά σημαντικό θέμα είναι.
    Διότι τελικά, το πιο σημαντικό πράγμα στη ζωή είναι να μάθουμε να "επικοινωνούμε" τα αισθήματά μας.. με την έννοια του να μάθουμε να κάνουμε ξεκάθαρο στον άλλον τι είναι αυτό που θέλουμε και έχουμε ανάγκη τη δεδομένη χρονική στιγμή.
    Αυτό που περιέγραψες, είναι πλέον το πιο συνηθισμένο.. δηλαδή το περίεργο θα ήταν να σε διεκδικούσε και τις επόμενες μέρες.
    Υπάρχουν άνδρες που πιστεύουν ότι ναι, μια γυναίκα που θα κάνει σεξ μαζί τους από το πρώτο βράδυ δεν είναι άξια να ασχοληθούν μαζί της.
    Κι εγώ σου λέω ότι άνδρες με αυτήν την νοοτροπία, οι ίδιοι είναι ανάξιοι σημασίας από εσένα και την οποιαδήποτε.
    Δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο θα πρέπει να καταπιέσει τις σεξουαλικές ορμές προκειμένου να δείξει "ηθική".
    έτσι δηλαδή φαίνεται η ηθικότητα; ή μήπως οι γυναίκες δεν έχουν ορμές;
    μη βάζεις λοιπόν το μυαλό σου σε τέτοια τριπάκια...
    προσωπικά, έχω καταλήξει ότι όταν είναι κάτι να τσουλήσει, απλώς τσουλάει χωρίς προβληματισμό και φασαρία.
    Πολύ πιθανό, αυτό το παιδί που σου αρέσει να θέλει κάτι πιο χαλαρό ή να μη θελήσει κάτι άλλο από εδώ και πέρα.
    Δηλαδή οι ανάγκες σας διαφοροποιούνται.
    Εσύ ήδη του έδειξες το ενδιαφέρον σου.
    Εάν θέλει να ανταποκριθεί, θα το πράξει..εάν εσύ αποδέχεσαι τους όρους του, δηλαδή τους πιο χαλαρούς ρυθμούς (τουλάχιστον από τα δείγματα γραφής του μέχρι στιγμής), είμαστε οκ.
    Εάν όχι, τότε σίγουρα θα χρειαστεί να το ξεκαθαρίσεις, ή φυσικά εάν δε θες κάτι τέτοιο απλώς να αποχωρήσεις χωρίς να πεις τίποτα, δηλαδή να μην ξανασχοληθείς.
    Κατά την άποψή μου βέβαια, το καλύτερο είναι να εκφράζεις τις ανάγκες σου στον άλλον.
    Εντάξει, δεν είσαι στη φάση τύπου "τόνυ μη μ'αφήσεις θα φαρμακωθώ", αλλά έχεις ανάγκη να ερωτευτείς, έτσι δεν είναι;
    Εάν αυτός όμως δεν είναι στην ίδια φάση, μην αφήσεις να σε βάλει στους ρυθμούς του γιατί είναι βέβαιο ότι θα πληγωθείς στο τέλος.
    Φαίνεται ότι αυτός δεν το έχει τόση ανάγκη...γι'αυτό και δεν πήρε τηλ να διεκδικήσει κάτι.
    Αυτό βέβαια δε σημαίνει ότι δεν του αρέσεις.
    Απλώς αν μπορεί να έχει την παρέα σου, όποτε θέλει με τους δικούς του όρους, χωρίς τα 'αρνητικά" μιας σχέσης (π.χ. δέσμευση, μονογαμία κλπ), τι πιστεύεις ότι θα διαλέξει;
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    332
    Void,σ ευχαριστω πολύ! Έχεις δίκιο,θέλω να ερωτευτώ,είναι ανάγκη μου κ ο συγκεκριμένος ήταν πιο κοντά σε αυτό που θέλω. Εννοείται πως αν θέλει κάτι τέτοιο δεν είμαι διαθέσιμη. Μ εκνευρίζει που ο άλλος δε ξεκαθαρίζει! Αν όντως είναι αυτός ο στόχος του,χτυπάμε κ φεύγουμε δε τον θέλω. Απλά αναρωτιέμαι αν φταίω εγώ που άλλαξε γιατί άλλη εντύπωση μου έδωσε όταν γνωριστηκαμε,μήπως είχαν δίκιο οι φίλοι μου που με κραξανε? Σκέφτηκε αυτός ότι είμαι για μια δύο φορές. Τι έπρεπε να κάνω? Να το παίξω μυξοπαρθενα τύπου: παρακαλώ δε θα θελα..?? 29χρ. Είμαι!!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685
    Quote Originally Posted by VickyK View Post
    Void,σ ευχαριστω πολύ! Έχεις δίκιο,θέλω να ερωτευτώ,είναι ανάγκη μου κ ο συγκεκριμένος ήταν πιο κοντά σε αυτό που θέλω. Εννοείται πως αν θέλει κάτι τέτοιο δεν είμαι διαθέσιμη. Μ εκνευρίζει που ο άλλος δε ξεκαθαρίζει! Αν όντως είναι αυτός ο στόχος του,χτυπάμε κ φεύγουμε δε τον θέλω. Απλά αναρωτιέμαι αν φταίω εγώ που άλλαξε γιατί άλλη εντύπωση μου έδωσε όταν γνωριστηκαμε,μήπως είχαν δίκιο οι φίλοι μου που με κραξανε? Σκέφτηκε αυτός ότι είμαι για μια δύο φορές. Τι έπρεπε να κάνω? Να το παίξω μυξοπαρθενα τύπου: παρακαλώ δε θα θελα..?? 29χρ. Είμαι!!
    δύσκολα θα βρεις κάποιον- κάποια να ξεκαθαρίσει.
    πρέπει πρώτα να βρει και αυτός τι θέλει!
    δες εσύ τι θες, κάντο ξεκάθαρο και όποιος γουστάρει.
    Και άμα θες να κάνεις σεξ, κάντο με αξιοπρέπεια, χωρίς ταμπού και επειδή το γουστάρεις.
    Δε γίνεται να πάιξεις ένα ρόλο που δεν είναι εσύ :-)
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    332
    Ξέρεις κάτι.. Στη τελευταία σχέση ήμουν από την αρχή πολύ μαζεμενη έως κ αδιάφορη διότι είχα φάει κάτι "φόλες" πιο πριν.. Ασ' τα να πάνε! Φοβόμουν να αφεθω κ να δεθω,ο πρώην μου όμως μου το έβγαλε στην επιφάνεια κ για ένα χρόνο που είμασταν μαζί περνούσα τέλεια! Ότι προβλήματα κ αν είχα τα αντιμετώπιζα με άλλη ψυχολογία. Δυστυχως.. Όσο κ αν τον ήθελα έπρεπε να το τελειώσω,μόνο ταν χωρίσαμε του είπα ότι στη πορεία τον ερωτεύτηκα.. Αυτό το παιδί που γνώρισα τώρα κατάφερε σε πολύ λίγο χρονικό διάστημα να με κάνει να ξεχαστω λίγο αλλά μάλλον το λάθος ήταν δικό μου,εγώ πρέπει να βρω το τρόπο να είμαι καλά κ όχι να περιμένω κάποιον άλλο να το κάνει αυτό!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685
    Quote Originally Posted by VickyK View Post
    εγώ πρέπει να βρω το τρόπο να είμαι καλά κ όχι να περιμένω κάποιον άλλο να το κάνει αυτό!
    ακριβώς!
    βρες άλλα πράγματα να ασχολείσαι για να νιώθεις καλά...
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Διαλέγοντας πάντα λάθος άτομα να με ελκύουν..Γιατί, τι κάνω λάθος?
    By flower22 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 07-05-2012, 23:35
  2. Νομίζω ότι έκανα λάθος
    By katerina_x in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 27
    Last Post: 16-09-2010, 20:52
  3. μήπως κάνω κάτι λάθος?
    By capr7 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 135
    Last Post: 25-02-2009, 16:22
  4. Αποπραγμάτωση;;; Τοτε έκανα ενα τρομερό λάθος...
    By Georgz in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 70
    Last Post: 05-09-2008, 22:51
  5. Τί συνέβη;;;τί λάθος πάλι έκανα;;;;
    By stella78 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 65
    Last Post: 12-03-2008, 17:23

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •