Ψυχολογική Πίεση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 12 of 12
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    875

    Ψυχολογική Πίεση

    Καλησπέρα σας, είμαι 25 χρόνων. Κάθε μέρα είμαι σε άσχημη ψυχολογική κατάσταση. Εχω μια σχέση με κάποιον 26 χρόνων. Συναντιομαστε για σεξ μόνο κάτι που εγώ δεν το θέλω και θα ήθελα κάτι κανονικό. Το θέμα είναι ότι με μπερδεύει και δείχνει πως θα είναι μαζί μου όμως αυτό θα εξαρτηθεί από μένα. Χτες πήρε τηλέφωνο με απόκρυψη το μεσημέρι μετά από 23 μέρες, μόνο να με ρωτήσει αν μου ήρθε περίοδος του είπα ναι και κλείσαμε, 12 δευτερόλεπτα μίλησε μόνο δεν ξέρω πως να αντιδράσω γιατι είναι μαζεμένα πολλά. Αν εχω περίοδο δεν μου λέει να συναντηθούμε. Λέτε να πω κάτι για την περίοδο η την απόκρυψη; μένω με τους γονείς μου και δεν θέλω να με ακούν. Δυστυχώς τον αγαπάω είμαστε από το 2008 μαζί.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    πες του οτι σου ηρθε ...εμμηνόπαυση !!!!!!!!!!!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Νικη μου, ο,τι και να σε πω θα ναι λιγο...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,672
    Εύχομαι να σαι τρολάκι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #5
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Εύχομαι να σαι τρολάκι
    αν δεν ειναι τρολλάκι, ο τυπος την εχει ως μηχανη του σεξ και τιποτα περισσότερο.
    γιάννης

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    875
    Δυστυχώς δεν είμαι τρόλ κάθε μέρα αισθάνομαι βάρος δεν αντέχω την κάθε μέρα που ξεκινάει και περιμένω να αλλάξει και να με σκεφτεί

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    784
    nikii σου έχω γράψει και παλιοτερα ότι είσαι σε πλήρη σύγχυση, θήραμα για οποιονδήποτε βρίσκεται στο περιβάλλον σου και μάλιστα δοσμένο απλόχερα.
    Απ' όλα τα θέματα σου μήνες τώρα, δεν βλέπω καμια προσπάθεια εκ μέρους σου να το αλλάξεις αυτό. Απλά διαιωνίζεις μια ιδιαίτερα ψυχοφθόρα και αρρωστημένη κατάσταση βολοδέρνοντας .
    Λες ότι είσαι από το 08 με τον τύπο, δεν έχεις σχέση μαζί του..κατάλαβε το, δεν πρόκειται ποτέ να έχεις μια σχέση όπως την θέλεις μ' αυτον. Κάπου αναφέρεις ότι σε βίασε με κάποιον φίλο του. Και ακόμα ανέχεσαι την παρουσία του?το άγγιγμά του?τι θέλεις να σου πούμε?
    Στο ξανάπα , αν δεν σεβαστεις εσύ τον εαυτό σου, κανεις δεν θα το κάνει.
    Έχεις τα κότσια να παλέψεις για να ξεφύγεις από την κατάσταση αυτή?Να βρεις δουλειά, να κάνεις πράγματα για σένα?
    Αν σου αρέσει ο ρόλος του θύματος οκ δεν υπάρχει λόγος να σου πω προσωπικά τίποτα άλλο, σ' αφήνω στους άλλους ν' αναρωτιούνται αν τρολάρεις.
    Να μετατρέψεις το "ετσι συνέβη" σε "ετσι το θέλησα" αυτό και μόνο ονομάζω λύτρωση ΝΙΤΣΕ

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    875
    Κάνω προσπάθεια να βρω κάποια δουλειά να κανω κάτι για μένα αλλά δεν γίνετε τίποτα πηγαίνω σε ψυχολόγο ναι για πολύ καιρό δεν ένιωθα καλά να με αγγίζει σταματήσαμε πολλές φορές γιατί το ήθελα εγώ εκείνος όμως το έπαιζε θύμα με αποτέλεσμα να παίρνω όλες τις ευθύνες πάνω μου ήθελα να εχω μια βοήθεια και δεν την έβρισκα πουθενά

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    875
    Αισθάνομαι σαν σκουπίδι πολλές φορές κλαίω χωρίς σταματημό όπως τώρα γιατί σε μένα να φερθεί τόσο άσχημα ποια χάπια και ποιος γιατρός μπορεί να με βοηθήσει εμένα συνέχεια μόνη μου είμαι. Πέρυσι τα Χριστούγεννα βγήκε με ένα φιλο του και μια κοπέλα στην περιγραφή εκείνη που είπαν με μαύρα μαλλιά ότι είχε σχέση μαζί της όταν τον είχα ρωτήσει είπε ότι είναι απλά μια φιλη κι όταν τον ρώτησα να μου πει το όνομα δεν μου το είπε. Ύστερα την Πρωτοχρονιά ήταν με μια ξανθιά έξω.

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    12
    ΓΕΙΑ ΣΑΣ....

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    μάλλον δεν είναι για σένα ο τύπος! γιατί δεν φέυγεις;
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    αθηνα
    Posts
    300
    κανει καλο σεξ τουλαχιστον;; αν ναι, που ειναι το προβλημα; ε τι θες τωρα; και την πιτα ολοκληρη και το σκυλο χορτατο; αλλοι δεν κανουν ουτε σεξ.
    τον αγαπας; γιατι; τι αγαπας σε αυτον; οτι κανει καλο σεξ; τα μαλλια του; τη μυτη του;
    και περα απο τον τυπο που δεν κανει κανονικη σχεση μαζι σου, τι αλλο σε απασχολει;

Similar Threads

  1. Πιεση
    By Karol in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 23
    Last Post: 25-08-2012, 17:23
  2. μια ζωη πιεση
    By spongebob in forum Κακοποίηση
    Replies: 7
    Last Post: 22-07-2012, 18:34
  3. πιεση
    By change in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 29-07-2011, 03:01
  4. Αισθανομαι πιεση.
    By keep_walking in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 20
    Last Post: 03-04-2011, 20:11
  5. πιεση και ανχος
    By predator in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 30-04-2010, 18:00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •