Εμμονή με καλσόν - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 84
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Πες μας αληθεια,φορας εσωρουχο απο κατω;Γιατι εγω μερικες φορες που το δοκιμασα δε με βολεψε καθολου με εσωρουχο!

  2. #17
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Φοράω εσώρουχο. Σήμερα πήγα αγόρασα 4 καλσόν. Τι εξάρτηση είναι αυτή που έχω.... Όσο τέλεια νιώθω που τα φοράω, άλλο τόσο χάλια νιώθω που είμαι εξαρτημένος και θέλω να τα φοράω όλη την ώρα κάθε μέρα. :(

  3. #18
    Quote Originally Posted by fetix View Post
    Φοράω εσώρουχο. Σήμερα πήγα αγόρασα 4 καλσόν. Τι εξάρτηση είναι αυτή που έχω.... Όσο τέλεια νιώθω που τα φοράω, άλλο τόσο χάλια νιώθω που είμαι εξαρτημένος και θέλω να τα φοράω όλη την ώρα κάθε μέρα. :(
    μια χαρα παιδι εισαι....απλα σου αρεσεουν γυναικεια καλσον...ε και?........πιστεψε με οτι πολλοι εκει εξω αντρες εχουν τετοια φετιχ!....παρα πολλοι.....απλα τους εχει καταπιεση η κοινωνια κ δεν το λενε......αλλα κ οχι μονο καλσον αλλα κ γυναικεια εσωρουχα!!!συενεχισε κ κανε το κεφι σου χωρις αναστολες....κ αν βρεις κ ενα κοριτσι να το αποδεχτει θα εισαι πολυ τυχεροσ!!!!

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Θέλω να συμφωνήσω με αυτά που λες, δεν ξέρω όμως γιατί θεωρείται παράλογο και μη κοινωνικά αποδεκτό ένας άνδρας να κάνει κάτι τέτοιο. Κορίτσι έχω, το κατά πόσο και αν θα το δεχόταν δε ξέρω, γι αυτό και δεν το αποκαλύπτω ( μέσα μου όμως βασανίζομαι που δεν το λέω, θα ήθελα να το ξέρει αλλά να ήμουν σίγουρος ότι δε θα ξενέρωνε, σε σημείο που να με χώριζε).

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Fetix αν και υποψιαζομαι τρολιαση τελως παντων θα απαντησω θεωρωντας πως δεν εισαι τρολ.
    Αν συνεχισεις να το κρυβεις απο την συντροφο σου , πιστευω πως θα επηρρεαζει αρνητικα την ψυχολογια σου .
    Καλυτερα να μην το κρυβεις πες το και οτι γινει. Πιστευω πως αν νοιαζεται δεν θα σε κρινει μονο απο αυτο.
    Μπορεις βεβαια πρωτα να της δωσεις να διαβασει καποια αρθρα πανω σε αυτο νομιζω παρενδυσια λεγεται χωρις να παιρνω ορκο.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    243
    Quote Originally Posted by fetix View Post
    Θέλω να συμφωνήσω με αυτά που λες, δεν ξέρω όμως γιατί θεωρείται παράλογο και μη κοινωνικά αποδεκτό ένας άνδρας να κάνει κάτι τέτοιο. Κορίτσι έχω, το κατά πόσο και αν θα το δεχόταν δε ξέρω, γι αυτό και δεν το αποκαλύπτω ( μέσα μου όμως βασανίζομαι που δεν το λέω, θα ήθελα να το ξέρει αλλά να ήμουν σίγουρος ότι δε θα ξενέρωνε, σε σημείο που να με χώριζε).
    Να είσαι σίγουρος ότι δεν θα σε χωρίσει. . Ίσος να μην της αρέσει αλλά Λο σίγουρο είναι ότι μια σχέση Δον τελειώνει με ένα καλσόν. . Σεπ το στα ίσια . . Ίσως να της αρέσει

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Quote Originally Posted by nflu View Post
    πιστευω οτι οι αντρες ειναι πολυ αδικημενοι σε πολλους τομεις...
    γιατι δηλαδη ενας αντρας να μην εχει δικαιωμα να απολαμβανει την ευχαριστη επαφη ενος φινου καλσον....
    αν μια γυναικα φορα μποξερακια..κανεις δεν λεει τιποτα..ή γραβατες ή δεν ξερω κι εγω τι αλλο...
    αντιθετα οι καημενοι οι αντρες ειναι περιορισμενοι σε ολα...μεχρι πριν μερικες δεκαετιες...και το σκουλαρικι ηταν απαγορευμενο φρουτο...
    στην τελικη και οι τσολιαδες ...
    χαχααχααχα....τελεια απαντηση...σ αγαπω!!!

    ..μα οντως ειναι δεσμευτικα τα καλσον..αν και πραγματικα...ειναι ολα στο μυαλο μας..και οι σκιερ..και οι αστροναυτεσ φορανε καλσον φανταζομαι...καποτε ειχαμε παει στα χιονια στο καιμακτσαλαν...με τον πρωην συζηγο μου..και του ειχα παρει εγω με δικη μου προτοβουλια ενω ισοθερμικο κολαν..σαν καλσον ηταν μονο που χωρισ πατουσιτσες.. κανεισ μασ δεν ειχε προβλημα ισα ισα που χαιρομουν που δεν παγωνε...
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Quote Originally Posted by fetix View Post
    Θέλω να συμφωνήσω με αυτά που λες, δεν ξέρω όμως γιατί θεωρείται παράλογο και μη κοινωνικά αποδεκτό ένας άνδρας να κάνει κάτι τέτοιο. Κορίτσι έχω, το κατά πόσο και αν θα το δεχόταν δε ξέρω, γι αυτό και δεν το αποκαλύπτω ( μέσα μου όμως βασανίζομαι που δεν το λέω, θα ήθελα να το ξέρει αλλά να ήμουν σίγουρος ότι δε θα ξενέρωνε, σε σημείο που να με χώριζε).
    ανοιξε μια κουβεντα περι ...φετιχ και δες ποσο ανετη ειναι.. εγω πχ...θα παραξενευομουν..μπορει και να γελουσα λιγακι...με αγαπη ομως και απο εκπληξη..οχι κοροιδευτικα..τελικα ομωσ δεν θα με ενοχλουσε...αρκει να το εβγαζες..οταν θα ημασταν μαζι..
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    243
    Quote Originally Posted by Adzik View Post
    ανοιξε μια κουβεντα περι ...φετιχ και δες ποσο ανετη ειναι.. εγω πχ...θα παραξενευομουν..μπορει και να γελουσα λιγακι...με αγαπη ομως και απο εκπληξη..οχι κοροιδευτικα..τελικα ομωσ δεν θα με ενοχλουσε...αρκει να το εβγαζες..οταν θα ημασταν μαζι..
    δεν το καταλαβαίνω τη σημαίνει να το έβγαζες όταν θα είμαστε μαζί. . . Τη αλλάζει δηλαδή θα γίνει πιο άντρας;νομίζω ότι αυτά τα αλλά κ τα κι στον άντρα εσείς οι γυναίκες τα συντηρητέ με τα μυαλά τα συντηρητικά. . Ένας άντρας είναι άντρας πρώτα στην ψυχή κ στα αισθήματα κ. Όλα τα αλλά είναι απλά οδοντόκρεμες

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    φυσικα...Μπαμπη μου..μα λεω απλα πως θα ενιωθα πιο ανετα εγω...δεν θα μου αρεσε να θελω να τον γδυσω και να πρεπει να περιμενω να βγαλει το καλσον...αυτο ειναι ολο:P
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  11. #26
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας. Θα τα έχω υπόψιν όλα αυτά και θα δω τι θα κάνω. Adzik, κολάν ναι είναι πιο θεμιτό, αν έβλεπες τον άνδρα όμως να φοράει κάτι τέτοιο όπως στη φωτό πως θα αντιδρούσες; (αυτά προτιμώ εγώ) http://www.alaska.net/~kathryn/kathryn472.htm

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Οτι θα φτανατε να μιλατε κ για καλσον εδω μεσα, ε οχι δλδ κοντεψαν να μου πεσουν τα σγουρα μου τα μαλλακια! Ο καθενας τελικα με την καυλα του κ το βιτσιο του! Φορα το, απλα προσεχε μην σκισεις κανα καλσον που λενε χαχαχααχ! :) Ιδιωτικη σου ζωη ειναι, ο,τι θελεις κανεις, δεν ενοχλεις κανεναν, εμας γιατι θα επρεπε να μας ενδιαφερει??
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  13. #28
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Οτι θα φτανατε να μιλατε κ για καλσον εδω μεσα, ε οχι δλδ κοντεψαν να μου πεσουν τα σγουρα μου τα μαλλακια! Ο καθενας τελικα με την καυλα του κ το βιτσιο του! Φορα το, απλα προσεχε μην σκισεις κανα καλσον που λενε χαχαχααχ! :) Ιδιωτικη σου ζωη ειναι, ο,τι θελεις κανεις, δεν ενοχλεις κανεναν, εμας γιατι θα επρεπε να μας ενδιαφερει??

    Ο καθένας έχει ένα θέμα που τον απασχολεί και ήθελε να το συζητήσει. Αν σου περνά τόσο αδιάφορο απλά μην απαντάς, δε σε υποχρεώνει κανείς! Καλή σου μέρα!

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    Παντως για οποιον δεν το γνωριζει...γιατι πολλοι εδω μπορει να ειστε και μικρουληδες...πρεπει να σας πω...οτι η πρωτη διαφημηση με καλσον Bic...δειχνει δυο υπεροχα καλτσονατα ποδια...που ομως στην πραγματικοτητα ηταν αντρικα :)
    ο καθενας για τον εαυτο του..κι ο θεος εναντιον ολων

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by moby View Post
    Ο καθένας έχει ένα θέμα που τον απασχολεί και ήθελε να το συζητήσει. Αν σου περνά τόσο αδιάφορο απλά μην απαντάς, δε σε υποχρεώνει κανείς! Καλή σου μέρα!
    Ε σορρυ ο οργανισμος μου δεν παραγει αντισωματα εναντι της μαλακυνσης κ ετσι δεν εχω ανοσια, γι αυτο απαντησα.. εχει προβληματα ο κοσμος παντως... καλησπερα λεμε βρε απογευμα ειναι μην σου πω βραδυ! :)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Εμμονή
    By Εμμανουέλα1 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 27
    Last Post: 21-10-2012, 23:13
  2. εμμονη με ασθενειες...
    By edim in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 8
    Last Post: 16-07-2012, 21:23
  3. Εμμονή
    By Nefel in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 23
    Last Post: 14-02-2011, 01:28
  4. εμμονη ιδεα
    By FreakOut in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 21-01-2011, 17:07
  5. εμμονη
    By αλίκη! in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 17-11-2010, 16:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •