Εμμονή με καλσόν - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 84 of 84
  1. #76
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by anxious4ever View Post
    ειπαμε, κοβε σιγα σιγα...

    Ναι , ειπαμε, αλλα αμα εχεις αποθεμα φαρμακαποθηκης , δυσκολα παιρνεις την αποφαση .........εχω το σχεδιακι μου ομως , μολις χασω τα 14 κιλα που πηρα , αντικαθιστω με σεροκουελ των 25 mg τα 4-5 ζαναξ , τοχω δοκιμασει , πιανει , αλλα ανοιγει καπως την ορεξη , οποτε δεν ειναι ακομη η ωρα .......

  2. #77
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    4
    Ναι!! Είμια στρειτ και φοράω φούστες και καλσόν από το σχολείο (συγκεκριμένα απο τα 15). Είμαι 24 τώρα! Έτσι ντύνομαι! ;)

  3. #78
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by angelos_10 View Post
    Ναι!! Είμια στρειτ και φοράω φούστες και καλσόν από το σχολείο (συγκεκριμένα απο τα 15). Είμαι 24 τώρα! Έτσι ντύνομαι! ;)
    Δεν πείθεις και πολύ η αλήθεια είναι.....................

  4. #79
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3
    Γεια σου Fetix.Κι εγώ το ίδιο φετίχ έχω,Μου αρέσουν τα καλσόν από τη πρώτη φορά που τα είδα,από 4 χρονών και ήθελα να τα φορέσω.Εγώ είμαι 36 και τα τελευταία 4 χρόνια λατρεύω να φοράω καλσόν συνέχεια,πρωί βράδυ,μέσα έξω απ το σπίτι,χειμώνα καλοκαίρι,τα βγάζω μόνο για μπάνιο και ξύρισμα τα πόδια.Πάντα ζήλευα τις γυναίκες που φορούσαν καλσόν και ήθελα να τα φοράω πιο πολλά χρόνια. Έχουν τέλεια αίσθηση τα καλσόν,τέλεια στην αφή,στην όψη,στην αίσθηση να το φοράς! Λατρεύω να φοράω καλσόν!! Εφ'όσον σου αρέσουν να τα φοράς γιατί είσαι έτσι :( ? Εγώ τα φοράω και είμαι έτσι :). Κι ούτε cross είμαι,ούτε τίποτα άλλο,μου αρέσουν οι γυναίκες και είμαι άντρας αρκετά γυμνασμένος ,τουμπανάκι,αλλά εμείς οι άντρες παρεξηγούμαστε πολύ εύκολα σε σχέση με τις γυναίκες που μπορούν να φοράνε ότι θέλουν,κι αντρικά και κανείς δε λέει τίποτα ενώ στους άντρες κατευθείαν οι κακές οι γλώσσες θα μιλάνε.Γιατί ο άντρας να μην έχει το δικαίωμα να φορέσει κάτι τόσο τέλειο? Εγώ σου λέω να συνεχίζεις να τα φοράς,να υποστηρίζεις την επιλογή σου,αφού σου αρέσει να τα φοράς κι αν η γυναίκα που θα βρεις πραγματικά σε αγαπάει δε θα'χει πρόβλημα,αν πάλι έχει πρόβλημα μάλλον δε θα σε αγαπάει,βέβαια είναι και κατά πόσο ανοιχτόμυαλη ή κλειστόμυαλη θα είναι.

  5. #80
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3
    Καλσόν με τη τρίχα δε λέει. Άλλη αίσθηση έχει με το ξυρισμένο πόδι.Με ξενερώνει που θα σε ξενέρωνε αλλά μου αρέσει που δε θα σε πείραζε.Όντως το καλσονάκι δύσκολα το αποχωρίζεσαι,κι εγώ το αγαπώ..! Καλή συνέχεια

  6. #81
    Το κολάν για κρύο το καταλαβαίνω και ο ποδηλάτης Φορμα κολάν βάζει και οκ. Τον άνδρα χορευτή αν χρειαστεί να βαλει πάλι τον καταλαβαίνω. Το να μου εμφανίζεται το έτερον με ξυρισμένο πόδι και καλσόν διάφανο δε το μπορώ καν να το φανταστώ. Αν αγαπαγα δεν ξέρω τι θα έκανα. Βάλτο κάνα τρίωρο να πεταχτώ για δουλειές στυλ; δεν ήξερα καν ότι αρέσει σε άντρες ως αξεσουάρ αισθητικό [emoji15]
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  7. #82
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Eγω πιστευω οτι επειδη μεγαλωνεις κ βλεπεις τον πατερα σου κ ξερεις οτι ειναι αυτος με τις τριχες κ τις αρβύλες θες αυτό..αν μεγαλωνες ξεροντας οτι αντρας ειναι αυτος με φουστα κλαρωτη και γαρυφαλλο στο αυτι θα ηθελες την φουστα...

  8. #83
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3
    Κι εγώ είμαι ένας άντρας και Λατρεύω να φοράω Καλσόν

  9. #84
    Ναι στη τελική γιατι να στερηθεί την εμπειρία κάποιος; είναι μάλλον το ότι δεν το συνηθίσαμε ποτέ ως κάτι δεδομένο όπως γράφει πιο πάνω το μέλος cube
    "Make sure your worst enemy isn't you"

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Similar Threads

  1. Εμμονή
    By Εμμανουέλα1 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 27
    Last Post: 21-10-2012, 23:13
  2. εμμονη με ασθενειες...
    By edim in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 8
    Last Post: 16-07-2012, 21:23
  3. Εμμονή
    By Nefel in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 23
    Last Post: 14-02-2011, 01:28
  4. εμμονη ιδεα
    By FreakOut in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 21-01-2011, 17:07
  5. εμμονη
    By αλίκη! in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 17-11-2010, 16:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •