Εμμονή με καλσόν
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 84
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14

    Εμμονή με καλσόν

    Καλώς σας βρήκα και χρόνια πολλά σε όλους. Εδώ και πολλά χρόνια κάνω κάτι που γνωρίζω ότι δεν είναι αντρικό, όμως δεν μπόρεσα να το κόψω. Από την ηλικία των 10 περίπου (είμαι 30) άρχισα να φοράω καλσόν. Τα τελευταία χρόνια μάλιστα,
    ξύριζα τα πόδια μου, αγόραζα και τα φορούσα κάθε μέρα. Μου δίνει απίστευτη χαρά και ηρεμία η αίσθηση του, όποτε το φοράω και αντιθέτως, νιώθω να μου λείπει όταν δε το φοράω. Ο νους μου ήταν και είναι συνεχώς εκεί, στο να έρθει η ώρα να το βάλω. Προσπάθησα να το κόψω όμως δε μπόρεσα. Προς γυναίκες: αν το αγόρι σας (όπου τα πάτε περίφημα) σας έλεγε αυτό, πως θα αντιδρούσατε; Προς άνδρες: σας έχει συμβεί/ έχετε ακούσει κάτι τέτοιο ξανά; Και αν μπορεί κάποιος να μου πει πως θα καταφέρω να το σταματήσω θα του είμαι ευγνώμων σας ευχαριστώ!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Εγω δεν θα ειχα προβλημα , αρκει να τα ειχε σε ξεχωριστο συρταρι απο τα δικα μου.
    Μην τα μπερδεψουμε . . .

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    ο ανδρισμός σου ,πως πάει ?

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    το επομενο βημα ειναι να φορας και περουκα. μετα να βαφεσαι και να ντυνεσαι κι ολας. και θα εχεις γινει αυτο που λεμε crossdresser. μετα αρχιζεις ορμονοθεραπεια να βγαλεις στηθος και να γλυκανεις. κι εχεις γινει ετσι μια ωραιοτατη transexual.

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    ΚΕΝΟ, ευχαριστώ πολύ για την τεκμηριωμένη απάντησή σου, με βοήθησες στο μέγιστο βαθμό, πραγματικά πρέπει να είσαι από τα πιο έξυπνα όντα στον πλανήτη.
    Path, πάντα μ' άρεζαν και μου αρέσουν οι γυναίκες, ποτέ δεν κοίταξα ούτε με ενδιέφερε άνδρας.

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    δεν ειχα σκοπο να κοροϊδεψω, αυτη ηταν απλα η γνωμη μου για το που καταληγει μια τετοια εμμονη. δεν ειμαι ψυχολογος και δε μπορω να βοηθησω.

  7. #7
    Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    αθηνα
    Posts
    34
    Γειά σου fetix.Η πρώτη σκέψη που μου ήρθε είναι ότι θα ξενέρωνα αν ο καλός μου φόραγε καλτσόν...Τώρα βέβαια που το σκέφτομαι αν ήταν αυτά τα χοντρά μαύρα ας πούμε ,δεν θα με πείραζε. Έχουν δικαίωμα και οι άντρες στην ζέστη !Ακόμα κάποιοι μεγάλοι άνθρωποι φοράνε τις "βράκες" και τέλος πάντων μια γενιά μεγάλωσε με αυτό...! Πιο πολύ πάντως θα ξενέρωνα με τα ξυρισμένα πόδια ,αυτό με χαλάει τρελά !
    Νομίζω ότι όλοι έχουμε τα κολλήματα μας ,έχω ακούσει και πιο περίεργα!
    Πάντως το καλτσονάκι ,δύσκολα το αποχωρίζεσαι ,και εγώ το αγαπώ..!
    καλή συνέχεια

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Καλησπέρα ameliari, όχι απλά δεν το αποχωρίζομαι, αλλά με ξετρελαίνει θέλω συνέχεια να το φοράω. Πάντα λεπτά φοράω, το αγαπημένο μου είναι το golden ladt vely 15 den, και τα φοράω όχι για ζεστασιά αλλά επειδή μ'αρέσει η αίσθηση.

  9. #9
    Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    αθηνα
    Posts
    34
    καλημέρα fetix! αααα, σε παραδέχομαι εσύ είσαι οργανωμένος και καλός γνώστης !Το κατάλαβα ότι σου αρέσει η αίσθηση ,χιούμορ έκανα..!Πες μου όμως κάτι. Αυτή τη χαρά σου ,την έχεις μοιραστεί με τις συντρόφους σου ή το κρύβεις ? και αν ναι πως αντιδρούν ? Θέλω να πω ότι ίσως το πρόβλημα να είναι στο μυαλό σου εκτός αν έχουν αντιδράσει άσχημα.

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Καλημέρα και σε σένα! Θα ήθελα να τη μοιραζόμουν αυτή την πολύ χαρά που νιώθω όταν το φοράω, αλλά δεν το έχω κάνει από φόβο μη
    παρεξηγηθώ και κατ'επέκταση με χωρίσει η εκάστοτε γυναίκα, καθώς γνωρίζω ότι είναι κάτι καθαρά γυναικείο. Κ εσύ δε θα παρεξηγούσες το σύντροφό σου; Μπορεί να έφθανες και σε χωρισμό; Τώρα που συγκατοικώ κιόλας, ολοένα και λιγότερο το φοράω και μου λείπει η αίσθηση του πάρα πολύ.

  11. #11
    Ομολογώ πως δε θα μου άρεσε αν μάθαινα πως ο φίλος μου έχει τέτοιου είδους συνήθειες! Το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα όταν το διάβασα,είναι πως είναι οι σχέσεις σου με άτομα του ίδου φύλου! Είναι μια συνήθεια που έχεις εδώ και αρκετά χρόνια είναι περίεργο... Όταν λες ότι έχεις κάνει προσπάθεις να το κόψεις τ εννοείς? τι ακριβώς έχεις κάνει δηλαδή?

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Προσπάθησα να δω πόσες μέρες θα αντέξω χωρίς να φορέσω, και έβλεπα ότι καταπιεζόμουνα όσο δε το φορούσα και έτσι ξαναέβαζα. Επίσης πέταξα όλα τα καλσόν που είχα μια άλλη μέρα, αλλά μετά από μερικές μέρες ξανααγόρασα.

  13. #13
    Δε ξέρω πως μπορώ να σε βοηθήσω..Μήπως όλα αυτά είναι στο μυαλό σου,μήπως το έχεις μεγενθύνει όλο αυτό! Για εμένα δυο πράγματα μπορείς να κάνεις να προσπαθήσεις να το αντιμετωπίσεις,να συμβουλευτείς καποίο ψυχολόγο,ίσως να είναι βαθύτερα τα αίτια.. και το αλλό είναι να το αποδεχτείς ως μια περίεργη συνήθεια σου,άλλωστε όλοι έχουμε μια παραξενία. Βέβαια πιστεύω πως η φίλη σου θα πρέπει να το μάθει (δε θα μου άρεσε να σε έβλεπα ξαφνικα...). Δε ξέρεις,μπορεί να το πάρει θετικά και να το δεχτεί !! Ετσι και οι δυο θα ήσαστε μια χαρα!!!!! :)

  14. #14
    Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    αθηνα
    Posts
    34
    γεια σου fetix ! το θέμα είναι ότι καταπιέζεσαι εσύ...τώρα τι είναι καθαρά γυναικείο και τι αντρικό ,άστο γιατί έχουμε χάσει όλοι τον μπούσουλα πια...σου το ξανάπα, εμένα με χαλάνε τα ξυρισμένα πόδια, όμως την κοπέλα σου όχι, οπότε άκρη δεν θα βγάλεις.Νομίζω και εγώ ότι καλά θα ήταν να το συζητούσες με έναν ψυχολόγο ,όχι τίποτα άλλο ,αλλά αν καταλάβεις γιατί σου προκύπτει αυτή η ανάγκη ,να μπορείς να το διαχειριστείς και να το υπερασπιστείς στην σύντροφο σου. Καλή συνέχεια!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    πιστευω οτι οι αντρες ειναι πολυ αδικημενοι σε πολλους τομεις...
    γιατι δηλαδη ενας αντρας να μην εχει δικαιωμα να απολαμβανει την ευχαριστη επαφη ενος φινου καλσον....
    αν μια γυναικα φορα μποξερακια..κανεις δεν λεει τιποτα..ή γραβατες ή δεν ξερω κι εγω τι αλλο...
    αντιθετα οι καημενοι οι αντρες ειναι περιορισμενοι σε ολα...μεχρι πριν μερικες δεκαετιες...και το σκουλαρικι ηταν απαγορευμενο φρουτο...
    στην τελικη και οι τσολιαδες καλσον φορανε...και μαλιστα εκτος απο το καλσον φορανε και φουστες....και μινι κιολας...

    αρα ολα ειναι μεσα στο μυαλο μας ....βεβαια εμενα τα καλσον δεν μου αρεσουν...τα βρισκω πολυ δεσμευτικα και απορω τι τους βρισκεις...αλλα αφου σαρεσουν...
    εχεις ομορφα ποδια??? ο δικος μου εχει πολυ ομορφα ψηλα ποδια...αναρωτιεμαι πως θα ηταν με ενα καλσον ...
    ο καθενας για τον εαυτο του..κι ο θεος εναντιον ολων

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Εμμονή
    By Εμμανουέλα1 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 27
    Last Post: 21-10-2012, 23:13
  2. εμμονη με ασθενειες...
    By edim in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 8
    Last Post: 16-07-2012, 21:23
  3. Εμμονή
    By Nefel in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 23
    Last Post: 14-02-2011, 01:28
  4. εμμονη ιδεα
    By FreakOut in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 21-01-2011, 17:07
  5. εμμονη
    By αλίκη! in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 17-11-2010, 16:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •