Πως θα επρεπε να συμπεριφερομαι στις κρισεις πανικου του αντρα μου? - Page 26
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 26 of 26 FirstFirst ... 16242526
Results 376 to 380 of 380
  1. #376
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    341
    Οκ. Από την σκοπιά της λογικό ακούγεται. Ελα όμως που δεν έχει στην διάθεσή της όλα τα στοιχεία η γυναίκα. Εκείνη θεωρεί πως εσείς θέλετε να τα βρείτε ως σύζυγοι και κανένας από τους δυό σας δεν την έβγαλε από την πλάνη της ο μεν ένας γιατί δεν θέλει να βγει από αυτή την σχέση και ο μεν άλλος γιατί δεν θέλει να το ανακοινώσει και το αναμασά συνεχώς σκεπτόμενος (η) τι να κάνει ακριβώς και πότε (λάθος κάνω. Οπότε βουαλά και το λάθος συμπέρασμα.

    Γι΄αυτό ξαναγυρίζω στην αρχική μου πρόταση. Κοίτα τον ΕΑΥΤΟ σου. Βρες τα με ΣΕΝΑ. Μόνο τότε θα μπορέσεις να τα βρεις με τον οποιονδήποτε άλλο.

    Και γλυκειά μου, σε αγαπώ πολύ και σε θεωρώ πολύ κοντινό και δικό μου άνθρωπο γι΄αυτό και στα λέω έτσι.

    Ν.

  2. #377
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    628
    Ακριβως ετσι καλη μου φιλεναδα. Ακριβως. Η φουκαριαρα βλεπει μπροστα της ενα ζευγαρι που προσπαθει να φτιαξει το γαμο του. Ειναι βαθεια νυχτωμενη. Τι να της πω ομως? Ισως τα καταφερω καποια φορα που θα τυχει να ειμαι μονη μου εκει. Μπροστα του δεν μπορω να το πω

  3. #378
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    341
    Καλά, αυτό εξυπακούεται. Αλλωστε θα ήταν πολύ πιό ανθρώπινο και δίκαιο να το πληροφορηθεί κατ΄ιδίαν από σένα την ίδια και όχι μπροστά σε κάποιον τρίτο.

  4. #379
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    628
    Απο Δευτερα μεχρι την Τεταρτη θα ειμαι σε αλλο γραφειο και δεν θα μπορω να τα λεμε εδω. Κλαψ...

  5. #380
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    341
    Οχι ρε γαμ....

    Τουλάχιστον στείλε κανένα SMS αν μπορείς ή πες που να σε πάρω τηλέφωνο...

Page 26 of 26 FirstFirst ... 16242526

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •