συνεχεια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 19
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    hrakleio krhths
    Posts
    9

    συνεχεια

    εγω με αυτον ημασταν cyber φιλοι. ξαφνικα μας γυρισε στο σεξουαλικο κυριως αν και εγω παρολο τον εκ φυσεως παρορμητισμο μου δεν ξεκιναω ποτε πρωτη να την πεσω στον αλλον εκτος αμα μου ανοιξει ενα παραθυρακι που λενε εστω και μια χαραμαδα να μου ανοιξουνε εγω το εκμεταλευομαι. λοιπον ο χαρης ητανε τιμιος μαζι μου απ την αρχη απο πριν μας γυρισει το ολο θεμα σε ερωτικο μουχε πει οτι τα εχει με μια αθηναια 23 χρονων ο ιδιος ειναι 29 οτι ταχουνε ενα χρονο αλλα μουλεγε διαρκως οτι τσακωνονται σχεδον ολες τις μερες οτι αυτη τον εθελει στην αθηνα και οτι δε σεβεται ουτε την αθλια οικονομικη του κατασταση ουτε τα θελω του γενικα δε φαινεται να σεβεται και πολλα και οτι ο μεσα του εαυτος δε τη θελει ο εξω τη θελει αλλα περιμενε λεει απο μενα να παω σαλονικη να κανουμε τελοσπαντων οτι κανουμε(αλλο που δεν ηθελα κι εγω) αλαλ να μην τον πιεζω μεχρι να ξεκαθαρισει την κατασταση να οτυ αφησω χωρο και χρονο και να δει κι απο κοντα αν μπορει να δεσει μαζι μου για να ξεκινησουμε μαζι. εγω οχι μονο δε πηγα(τουχα πει οτι θα παω με τον αδερφο μου και αλλη παρεα γιατι στη σαλονικη δε ξερω κανεναν κι επειδη αυτος εκανε κατι σεμιναρια καθε μερα και γενικα δε θα μπορουσε νανα συνεχεια μαζι μου ετσι κι αλλιως κι εγω σε μια πολη που πρωτη φορα δε θα νιωθα ανετα να μενω σε ενα ξενοδοχειο μονη μου να τριγυρναω μονη μου και να τον βλεπω μονο που και που)ε του χα πει να περιμενει να το προγραματισω με τους αλλους ποτε θα ανεβω αλλα στο μεταξυ δυστυχως ενω αυτη τη φορα ειχα ορκιστει στον εαυτο μου να ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ τα λθη που εκανα με τους αλλους 3 απ το καλοκαιρι μεχρι τωρα τελικα δε κρατηθηκα και παλι και καθε φορα που εκανε ναμ ου μιλησει κανα δυο μερες με επαινε πανικος και υστερια και ειπα 2 φορες οτι κοντεψα να πεθανω τη μια απο καρδια την αλλη απο αποπειρα αυτοκτονιας και φυσικα τρομαξε ο ανθρωπος ο αδερφος μου μου ειπε εκ των υστερων οταν του πα ολα απ την αρχη οτι κανονικα επρεπε να μη το κανω αλλα αφου το κανα να ζητησω συγνωμη και να εξηγηθω οτι επειδη τον ερωτευτηκα δνε ηξερα τι εκανα κλπκλπ αλλα εγω το συνεχισα κι αυτη τη φορα εδωσα ρεσιταλ παραλογισμου κατι που δεν ειχα κανει με τους προηγουμενους καν!!!! εκανα καμια δεκαρια προφιλ στον msn ειχα και δυο κινητα τηλεφωνα και εφταξα μια ιστορια οτι ταχα φιλοξενουσα μια φιλη μου με ψυχολογικα προβληματα(δανειστηκα στοιχεια απο μια αληθινη πρωην φιλη που μου χε κανει μια ιστορια με ενα πα τπυς προιηγουμενους υποψηφιους γκομενους) και ειπα οτι ταχα αυτη τον ειχε ερωτευτει και οτι τις ωρες που ελειπα απ το σπιτι γιαδουλειες διαφορες εξω αυτη χρησιμοποιυσε το pc μου για να του την πεφτει οτι ταχα αυτη ειχε φτιαξει ολα αυτα τα προφιλ οτι αυτη μιλαγε για αυτοκτονια κλπκλπ τελικα τη δευτερα του πασχα που ημουνα εκτος πολεως κι ειχα παρει και τα 2 κινητα μαζι μου εκεινος επαιρνε με αποκρυψη ολη μερα κιαι στα 2 για να βγαλει ακρη. τελικα οταν γυροσα σπιτι τον πηρα εγω και του πα οτι ειμαι ταχα στην αθηνα(ειμαι ηρακλειο κρητης) και εκεινος ειπε οτι αμα δε βγαλει ακρη δε γινεται τιποτα τελικα ομως τις επομενες μερες(ενω τουχα πει οτι ταχα εγω δεν τον ειχα ερωτευτει ποτε κι οτι το φεβρουαριο που μιλαγαμε στο τηλ και καναμε και ψυλογλυκες το κανα επειδη ητανε πολυ γλυκος και δεν θηγελα να του χαλασω τη φαση) και τελικα τον γεμισα sms και mails ερωτικα καθε μερα του γραφα και φυσικα ειχα δεν ειχα του το βαλα με το κουταλακι στο στομα οτι ημουνα εγω πισω απ ολα γιατι πανικοβληθηκα και τελικα ετσι οπως ηρθε το πραμα αναγκαστηκα και ομολογησα και ξεκοψε τελειως μουπε να τον αφησω ησυχο και οτι δεν ειμαι ουτε φιλη του ουτε τιποτα και οτι και να τον βρω λεει τι θα τον κανω? ακου ερωτηση! εβαλα και ενα φιλο μου και τον συναντησε εκει στην καλαμαρια και μιλησανε αλλα ο χαρης απτοητος του ειπε οτι τον κουρασε ολη αυτη η ιστορια ο φιλος μου μαλιστα μου ειπε οτι ο χαρης ειχε κι ενα υφος εντελως σνομπ καιτου ηρθε λεει βλεποντας τον μ αυτο το υφος να του σπασει τα μουτρα και οτι καταλαβε επισης(δε του τοπε λεει ομως) οτι δε θελει επαφες μαζι μου .... τωρα αυτος ο φιλος μου με βοηθαει να βρουμνε που μενει ο χαρης και οτι σε λιγες μερες θα τα ξερουμε ολα και δθευθυνση και τηλ (μη με ρωτησεις πως)και οτι καποια στιγμη πρεπει να παω να τον βρω να κανουμε κατι να μεινουμε μονοι μας (δε ξερω πως ακριβως αλλα θα βοηθησει κι ο φιλος μου) μπας και του αλαλξω γνωμη του χαρη ενταξει τωρα πια το καταλαβαινω κι εγω η ιδια πως αυτα που εκανα ειναι πραγματα που δε τα ανεχεται κανεις ακομα και αγιος ναναι αλλα μετανιωσα αληθινα και του εγραψα χιλιαδες συγνωμες απολογιες και ερωτικα μυνηματα και περιεργως τις μερες που εγραφα τα περισσοτερα ειχα ανωνυμες κλησεις στο κινητο μου ο χαρης βεβαια δεν παραδεχτηκε ποτε οτι με επαιρνε ποτε αυτος με αποκρυψη ουτε καν εκεινη τη δευτερα του πασχα που περιεγραψα παραπανω. τελοσπαντων. τον χαρη τον θελω σα τη ζωη μου και μισω τον εαυτομου που οταν ολα πανε κατ ευχην δινω μια και τα διαλυω ολα απ τη ριζα τους... ουτε με τον πρωην μου δεν ειχα νιωσει οτι ειν η αδελφη ψυχη μου και συζουσαμε κιολας φαντασου! τον χαρη οσο αστειο κι αν ακουγεται νιωθω οτι τον εψαχνα σ ολη μου τη ζωη και σε προηγουμενες ζωες και δε θα συγχωρεσω ποτε τον εαυτομου που το κανε αυτο... τωρα θελω να κανω ΤΟ Π Α Ν για να τον ξανακεδρισω απ την αρχη αχ θεε μου και δε ξερω απο δω και περα ουτε τι να πω ουτε τι να κανω... πρωτη φορα φοβαμαι τον εαυτο μου και τα παντα... το ξερω πως ειμαι καταδικαστερα και ασυγχωρητη αλλα δεν αξζιουμε ολοι μια 2η ευκαιρια? εγω εδω και 3 μηνες ξυπναω με κλαματα βλεπω εφιαλτες, δε μπροω να συγκεντρωθω σε τιποτα αναγκαζω τον εαυτο μου να βγαινει καθε μερα ειδικα τωρα που καλοκαιριασε αλαλ το μονο που θελω ειναι εκεινος και θα εκανα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΠΑΝ για να με αγαπησει. σας παρακαλω ειδικα οι αντρες πειτε μου τι μπορει να κανει καποια σε ενα τοσο μεγαλο και μη αναστρεψιμο απ την πλευρα του αλλου αδιεξοδο ωστε να τον κανει να τη θελει απ το μηδεν απ την απολυτη αρχη? ανεμε αν θελεις εσυ δε ξερω και τι ηλικαι εχεις αλαλ εσυ και οποιος αλλος θελει ας ερθει και στον msn μου να τα λεμε[email protected] σας ευχαριστω ολους για την κατανοηση....

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    376
    Γειά σου κατερίνα,
    Ρωτάς τι να κάνεις. Απαντώ θεματικά

    Ενότητα πρώτη : Το ποδόσφαιρο και το αυτογκόλ - Ο ζωολογικός κήπος - Μια μέρα στο κυνήγι
    Ασκηση πρώτη : Πάνε και δες τουλάχιστον 5 αγώνες ποδοσφαίρου. Θα επικεντρωθείς στις άμυνες. Εκεί το επιθυμητό είναι να μην δεχτούν γκόλ. Ε λοιπόν παρατήρησε ότι όσο ασφυκτικότερο το μαρκάρισμα τόσο λιγότερο επιτυχημένο το επιθυμητό. Ενίοτε δε με πολύ ασφυκτικό μαρκάρισμα μπαίνει και αυτογκόλ.

    Ασκηση δεύτερη : Πάνε στο ζωολογικό κήπο. Παρατήρησε τα άγρια κυρίως ζώα και φαντάσου τι νιώθουν στα κλουβιά τους. Όσο όμορφα και αν είναι αυτά τα κλουβιά

    Ασκηση τρίτη : Πάνε με ένα κυνηγό στο βουνό. Στην πρώτη παγίδα που θα στήσετε κάτσε και περίμενε να δεις αντίδραση του ζώου όταν μυριστεί την τροφή στην παγίδα και κατόπιν όταν πιαστεί στην παγίδα.

    Ενότητα δεύτερη. Τα σκυλιά με το αφεντικό τους - Τα άλογα - Η φύση
    ΑΣκηση πρώτη : Πάνε σε εκείνα τα σκυλιά τα άγρια τα μπουλτονγκ που τους τρέχουν τα σάλια και γαυγίζουν από 100 μέτρα μακριά και τρέμεις. Αλλά πάνε και δές τα πως παίζουν με τον άνθρωπο που νιώθουν καλά μαζί του. Το \"αφεντικό τους\". Παρατήρησε πως η ασφάλεια και του ζώου και του ανθρώπου μετατρέπεται σε χαρα (μικρή λέξη) που είναι μαζί

    Ασκηση δεύτερη : Πάνε σε ένα ιππικό όμιλο και πάρε το πιο ψηλό άλογο. Δώσε στο άλλογο την δυνατότητα να τρέεεεεξει. Απόλαυσέ το αισθημα του να είσαι με το πιο όμορφο ζώο στον κόσμο καθώς και αυτό και εσύ μαζί θα απολαμβάνεται κάτι ασύγκριτο.

    Ασκηση τρίτη : Πάνε στο βουνό όχι για κυνήγι αλλά με ένα πραγματικά φυσιολάτρη. Απόλαυσε την διαδρομή, τη βόλτα . Νιώσε τα ζώα. Ε κόβω στοίχημα ότι μέσα σε δύο μέρες κάποια ζώα θα σας νιώσουν και αυτά και μπορεί ακόμα και να σας ακολουθούν γιατί θα νιώθουν καλά.

    Ενότητα τρίτη : Η καισαριανή
    Μοναδική άσκηση : Κλείσε το PC. Εν ανάγκη σπάστο. Πάνε στην καισαριανή (δεν την ξέρω την περιοχή μόνο από τον Μαζωνάκη ακουστά την έχω. Αν κρίνεις ότι και άλλη περιοχή σου κάνει δε με χαλάει). Εχοντας ειδοποιήσει τον αδερφό σου να είναι stand by με καμιά εικοσαριά δικούς του (τα σιδερικά σπίτι παρατημένα εννοείται) , κάνε παιχνίδι.

    Αφού ολοκληρώσεις και τις τρείς ενότητες ξαναπές μου τα συμπεράσματά σου.

    ΥΓ1 Βάλε και καμιά τελεία ρε παιδί. Και καμιά παραγραφούλα!!!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Αθηνα
    Posts
    1,257
    Κατερίνα το 74 είναι τυχαίο ή σημαίνει κάτι(πχ. ετος γέννησης σου?)
    Dum spiro spero (?)

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    hrakleio krhths
    Posts
    9

    hi

    ναι το ετος γεννησης μου ειναι

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    hrakleio krhths
    Posts
    9
    husband ela msn thelw na milhsoume fainesai filosofhmenos [email protected]

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    376
    Originally posted by katerina1974
    husband ela msn thelw na milhsoume fainesai filosofhmenos [email protected]
    Καταρχήν thx για τον καλό σου λόγο όπως και για την πρόσκληση. Φιλοσοφημένος δεν ξέρω αν είμαι (το προτελευταίο μη επιστημονικό βιβλίο που διάβασα ήταν το ένα παιδί μετράει τα άστρα πάντως προ πολούυυυυυυ) αλλά ματάκια έχω και διαβάζω
    Originally posted by katerina1974
    .......αλαλ εσυ και οποιος αλλος θελει ας ερθει και στον msn μου να τα λεμε.[email protected] σας ευχαριστω ολους για την κατανοηση....
    Ε χμ όσο για τα μσν έχω κάποιες ενστάσεις, προσωπικά εγώ.
    Γραφτα βρε χύμα (χωρίς να ξεχνάμε τις παραγραφούλες ναι?)εδώ και όλο και κάποιος θα έχει να σου πεί κάτι

  7. #7
    Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    41
    ΤΟ ΚΑΚΟ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΠΡΙΝ ΠΡΑΞΟΥΜΕ. ΒΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΤΩΡΑ ΕΝΑΣ ΠΑΘΩΝ.
    ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΕΙΣ ΕΣΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΚΡΥΨΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΑΛΕΙ ΝΕΡΟ ΣΤΟ ΚΡΑΣΙ ΤΟΥ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΤΟΤΕ ΤΙ ΝΑ ΠΩ. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΣΥ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΣΥΝΝΕΙΔΗΣΗ ΣΟΥ ΚΑΘΑΡΗ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ.

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    hrakleio krhths
    Posts
    9
    σε ευχαριστω :)

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    εγω παλι, χωρις να διεκδικω το αλαθητο του Πάπα, νομιζω οτι ειναι χαμενη υποθεση...
    θεωρω οτι ολες αυτες οι υπερβολες τον εχουν φοβισει και το μονο που θελει ειναι να κρατηθεις μακρια του..
    μπορει εσυ να βρεθηκες σε μια εντονη συναισθηματικα κατασταση, η να πηρες αναποδες λογω καποιων προσωπικων σου ελλειψεων η δεν ξερω για ποιον αλλο λογο, σε καποιον αλλο ομως ολο αυτο, το μονο που προκαλει ειναι ταση φυγης...
    ακομα κι απο αποψη τακτικης αν το δει κανεις, η μονη περιπτωση να ξαναγινει κατι ποτε, αν και του δινω λιγες πιθανοτητες, ειναι να ηρεμησεις ΕΝΤΕΛΩΣ, εντελως ομως, να τον βγαλεις απ το μυαλο σου, και να αφησεις τον χρονο να κυλησει....
    ισως οταν ηρεμησετε αρκετο καιρο θελησει ο ιδιος καποια επαφη για να δει αν ησουν πραγματικα σαλταρισμενη η απλα υπερεβαλες, η ακομα, αν ειχατε οντως πραματα να πειτε και να κανετε και βιαστηκε να σε απορριψει...
    τπτ αλλο δεν βλεπω να μπορει να γινει..
    καλη τυχη και ευχομαι να βρεις την ηρεμια σου.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    380
    Δες ρε παιδί μου που έχει δίκιο που λεει \"επανάληψη μήτηρ πάσης μαθήσεως\" Με την 3 φορά που διαβάζω αυτό το μύνημα το σεινιδιτοποίησα (μήπως να γράφω τελικά σε γρίκισ????)
    Ο χάρης είναι 29 σωστα? Ε στα 29 ένας άντρας έχει αρχίσει να προβληματίζεται ΣΟΒΑΡΑ για το μέλλον του. Αυτή τη σοβαρότητα την θέλει και από την σχέση του. Βρες την και δείξτην. Νομίζω ότι αυτό τον έχει χαλάσει πιο πολύ από όλα.

    ΥΓ (εδώ γελάμε!!!) Δεν πιστεύω να προσπαθείς να ολοκληρώσεις τις αποστολές και δεν γράφεις εδώ μέσα!!!!!

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    hrakleio krhths
    Posts
    9
    ρε παιδια τελικα γιναεν κι αλλα πραγματα. αυτος διαβασε μια ηλεκτρονικη καρτα που ειχα στειλει και ενω ολα τα προηγουμενα τασβηνε αδιαβαστα αυτην την ανοιξε. και μου γραψε μυνημα στον msn. 2 μερες μετα γενεθλια μου- η αληθεια βεβαια ειναι οτι του χα γραψει ενα μυνημα τη μερα των γενεθλιων μου οτι σημερα πουναι τα γενεθλια μου ευχομαι να γινεις δικος μου και οτι θα τον διεκδικησω δηλ αυτα που του εγραφα παντα ολο αυτον τον καιρο ολους αυτους τους μηνες. τελικα του απαντησα στο μυνημα τιυ την επομενη μερα οτι δεν ειναι και τοσο για γελια να εισαι ερωτευμενος (εννοωντας εμενα) και ουτε αντικειμενο εκμεταλευσης και οτι ηθελα μονο μια δευτερη ευκαιρια και τιποτ αλλο, και οτι αν καποια μερα τελικα συναντηθουνε οι δρομοι μας να ιεναι σιγουρος οτι δε θα το μετανιωσει ουτε αυτος ουτε εγω και του ευχηθηκα να περναει καλα. 2 - 3 μερες μετα κατα τα ξημερωματα ειχα κληση του στο κινητο μου. του γραψα απαντηση με sms οτι ισως καποτε βρεθουμε ισως και οχι και του ειπα να περνας υπεροχα, φιλακια. δεν απαντησε. χτες για να μην εχω αλλη αγωνια για το λογο που μπορει να το εκανε αυτο τον ρωτησ αν με ηθελε κατι συγκεκριμενο και απαντησε οτι με πηρε κατα λαθος. εγω τοτε σκεφτηκα πρωτον γιατι εχει ακομα στο κιν του το νουμερο μιυ αφου εδς και μηνες με εχει διαγραψει? και δευτεριον σιγα μην ητανε καταλαθος. ο αδερφος μου βεβαια λεει οτι το αφησε το κιν μοθ στο κιν του για να δει ποτε θα σταματησω να τον παιρνω για να με τσεκαρει δηλ επειδη ολους αυτους τους μηνες τον γεμιζα μυνηματα με συγνωμες απολγιες κι ερωτικες εξομοληγσεις. νταξει μπορει να το κανε και γιαυτο οκ αλλα τοτε γιατι να μου γραψει χρονια πολλα και γιατι ν ανοιξει την καρτα μου αφου ειχε σταμτησει να ασχολειται μαζι μου? και οκ πειτε οτι την καρτα την ανοιξε για οτν ιδιο που πηρε τηλ γιατι να μου πει χρονια πολλα? ακουστε φραση: \"χρονια πολλα .... γι αυτα που περασαν\" !!! τελοσπαντων, καπιοι μου ειπανε οτι κυκλοφορει με αλλη καθε μερα παντου, οτι ειναι πλουσιος και τετοια. ο αδερφος μου παλι λεει οτι με εχουνε γεμισει ψεμματα και τωρα πια δε ξερω που βρισκεται πια η αληθεια και που το ψεμμα.... οσο για το να τον ξεχασω και να κοιταω μπροστα, Α Π Ο Κ Λ Ε Ι Ε Τ Α Ι ! θελω να κανω εστω κι ενα μικρο θαυμα δε ξερω τι κατι οτι ναναι να συμβει, αρκει να ειμαστε μαζι κι ας ειναι και για λιγο ας ειναι και για μια ξεπετα που λεει κι ο κοσμος ασς ειναι για οτι ναναι αρκει να ζησω κατι μαζι του.... αλλα θελω να με ξαναδει κι αυτος με αλλο ματι. αντι να μου λετε πως ιεμαι ονειροπαρμενη τρελη κλπ μπορειτε να μου πειτε ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑΤΟΝ ΞΑΝΑΦΕΡΩ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ? ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΟΥΤΕ ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΟΥΤΕ ΠΟΣΟ ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΕΙΝΑΙ. σας παρακαλω. η καρδια μου καιγεται γι αυτον....

  12. #12
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    αν μη τι αλλο εχεις πεισμα.... και αυτο μερικες φορες βοηθαει να καταφερεις το στοχο σου....
    τι αλλο να σου πει κανεις εκτος απο το καλο κυνηγι???
    καλα κουραγια δεν νομιζω να χρειαζεσαι.... εχεις οσο χρειαζεται.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    380
    Γειά σου πάλι Κατερίνα,
    Εγώ τον τρόπο θα στον πώ. Και αποτέλεσμα θα έχει. Τώρα αν τον ακολουθήσεις δεν ξέρω.

    Όπως έχουν τα πράγματα είναι αδύνατο να είστε μαζί.
    Αυτό πονάει.
    Ε αφού θέλεις τόσο να είστε μαζί ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ.
    Ώστε να σε θέλει να είστε μαζί.

    Μέσα σε αυτά που πρέπει να αλλάξεις είναι και αυτή η αδυναμία να δεχθείς ότι \"shit happens\"
    Όταν συμφιλιωθείς με το γεγονός ότι είστε χώρια (και αυτό μπορεί να κρατήσει μονίμως) τότε μόνο έχεις πιθανότητα να πείς έχω αλλάξει. Τότε μόνο θα μπορέσεις να γίνεις αυτή η άλλη η νέα η καινούρια κοπέλα που αυτός ο άντρας θέλει στη ζωή του. Τότε θα μπορέσεις να συνιδιτοποιήσεις ότι και μόνη σου μπορείς να είσαι καλά (και με αυτόν τον άντρα που θέλεις μπορείς να είσαι καλίτερα) και αυτό έχει μεγάλη σημασία. Όταν είσαι καλά (και χρειάζεται κόπο να βρείς νόημα στο οτιδήποτε αρνητικο στη ζωή σου αλλά γίνεται) τότε μόνο μπορείς να κάνεις και τούς άλλους να νιώθουν καλά και να θέλουν να είναι μαζί σου.
    Με προβλημάτισε αυτό το έστω και για μία ξεπέτα. Ξέρεις τι βλέπω? Ότι υποτιμάς τόσο τον ευατό σου ύστερα από αυτά που έχει κάνει ή αυτά που σκέφτεται να κάνει ώστε θεωρείς ότι άμα είσαι με αυτόν τον άντρα θα αποκτήσεις πάλι αξία.
    Ελα όμως που ΔΕΝ είναι έτσι. Ελα που άμα καταφέρεις και τον κάνεις ναγυρίσει έστω για μία ξεπέτα μετά θα τον μισήσεις (ή θα πρέπει να τον μισήσεις)

    ΥΓ1 Αυτό το πάθος σου, το πείσμα σου που λέει και ο κρίνο είναι από τα πράγματα που ΔΕΝ χρειάζεται να αλλάξεις. Απλά να το διοχετεύσεις καλίτερα ώστε να πετύχεις τους στόχους σου.
    ΥΓ2 Αυτό που σου είχα πεί και παλιά...... με τις παραγραφούλες...... έ και αυτό θέλει να το αλλάξεις........λολ

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    hrakleio krhths
    Posts
    9
    χε χε εχεις πολλη πλακα παντως αλλα σε ευχαριστω κιολασ για ολα τα ιδια μου λεει και ο αδερφος μου σε ευχαριστω ξερω οτι πρεπει να το κανω αυτο

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    380
    Γιατί και στον αδερφό σου γράφεις μυνήματα 30 σειρών μία παράγραφο?
    χααααααααα

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •