ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΧΑΣΩ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    359
    εγω δεν εχω σπουδασει σε ΤΕΙ η ΑΕΙ αλλα εχω παει στη λεσχη του ΑΠΘ και στη βιβλιοθηκη...ακουσα οτι αρκετοι μπαινουν με μεσω στη σχολη τους βγαινουν σε αλλα κρατη οπως κυπρο για μπουν σε οποια σχολη θελουν και συνδικαλιζονται για να περνανε τα μαθηματα και ενω κανουν ολα τα παραπανω μετα κατηγορουν το κρατως. αρα θα συμφωνησω με λακριμοσα.Επισης, "κανουν" τους αθλητες για να παρουν το 10%...μπαινουν για 1 λεπτο στο γηπεδο και γινονται "πολυτεχνιτες" ... Αν δεν εισαι εξυπνος εξαρχης γιατι να πας να σπουδασεις πολυτεχνειο η γεωπονια η ιατρικη? Μονο για να πλασαρεις μοστρα...ολα κρινοντα εκ του αποτελεσματος. Ακομα κα οι ελληναραδες καθηγηται των πανεπιστημιων παρουσιαζουν στα ευρωπαικα πανεπιστημια εργασιες των φοιτητων τους ως δικες τους. στη λεσχη του ΑΠΘ τρωει ο καθενας...ακομα και εγω πηγα και εφαγα και εκοψα κινηση. ετρωγαν οι εργατες του μετρο οι πλανωδιοι με τα σιντι κλπ κλπ. δεν ειμαι ρατσιστης απλα μεσα στη τρελα μου προσπαθω να ειμαι πραγματικος/ρεαλιστης.Απτην αλλη κανεις δεν παει μπροστα με το σταυρο στο χερι οποτε συνδικαλιζεται και για αυτο η ελλαδα ειναι μπορδελο πολυτελειας. και δεν ντρεπομαι να πω το εξης. ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ που ειμαι ελληνας.

  2. #17
    Όσο χάλια και να ειναι η ελλάδα στην παρούσα φάση θα είναι πάντα καλύτερη από άλλες χώρες.Η ιστορία που έχουμε σαν λαός δε συγκρίνεται με καμία άλλη,το πρόβλημα είναι ότι εμείς οι ίδιοι προδίδουμε τη χώρα μας.Η Ελλάδα έχει περάσει πλ χειρότερα κι όμως τα κατάφερε.Κι αυτό επειδή ο Έλληνας,ο αληθινός Έλληνας, ήταν πατριώτης και δε φοβόταν τα δύσκολα.Προτιμούσε να πεθάνει για την Ελλάδα από το να τη χαρίσει, ενώ τώρα προτιμάμε να την αφήσουμε γιατί δειλιάζουμε να θυσιάσουμε έναν παραπάνω καφέ.Ο αληθινός Έλληνας δεν είναι έτσι όμως.
    Συγγνώμη που ξέφυγα από το θέμα,αλλά δε μπορούσα να μη το σχολιάσω.

  3. #18

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    359
    τσοπεΡΑ σταμάτα...

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by the_downward_spiral View Post
    εγω δεν εχω σπουδασει σε ΤΕΙ η ΑΕΙ αλλα εχω παει στη λεσχη του ΑΠΘ και στη βιβλιοθηκη...ακουσα οτι αρκετοι μπαινουν με μεσω στη σχολη τους βγαινουν σε αλλα κρατη οπως κυπρο για μπουν σε οποια σχολη θελουν και συνδικαλιζονται για να περνανε τα μαθηματα και ενω κανουν ολα τα παραπανω μετα κατηγορουν το κρατως. αρα θα συμφωνησω με λακριμοσα.Επισης, "κανουν" τους αθλητες για να παρουν το 10%...μπαινουν για 1 λεπτο στο γηπεδο και γινονται "πολυτεχνιτες" ... Αν δεν εισαι εξυπνος εξαρχης γιατι να πας να σπουδασεις πολυτεχνειο η γεωπονια η ιατρικη? Μονο για να πλασαρεις μοστρα...ολα κρινοντα εκ του αποτελεσματος. Ακομα κα οι ελληναραδες καθηγηται των πανεπιστημιων παρουσιαζουν στα ευρωπαικα πανεπιστημια εργασιες των φοιτητων τους ως δικες τους. στη λεσχη του ΑΠΘ τρωει ο καθενας...ακομα και εγω πηγα και εφαγα και εκοψα κινηση. ετρωγαν οι εργατες του μετρο οι πλανωδιοι με τα σιντι κλπ κλπ. δεν ειμαι ρατσιστης απλα μεσα στη τρελα μου προσπαθω να ειμαι πραγματικος/ρεαλιστης.Απτην αλλη κανεις δεν παει μπροστα με το σταυρο στο χερι οποτε συνδικαλιζεται και για αυτο η ελλαδα ειναι μπορδελο πολυτελειας. και δεν ντρεπομαι να πω το εξης. ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ που ειμαι ελληνας.
    Γιαννη εχεις δικιο σε αυτα που γραφεις απολυτο κ μιλας πολυ σωστα κ λογικα εν προκειμενω, αυτο οτι οι καθηγητες οικειοποιουνται τις εργασιες των φοιτητων κ τις παρουσιαζουν ως δικες τους ισχυει στο 99 % των περιπτωσεων, εδω ο αλλος εγραψε ολοκληρο συντακτικο με εργασιες των φοιτητων του (δν λεω ονομα να μην θεωρηθει δυσφημιση). Επισης αυτο με τους αθλητες ειναι αδικο, ειχα συμμαθητρια στο λυκειο π περασε με μενα επειδη ηταν αθλητρια τριπλουν κατι τετοιο, θα μπορουσαν πχ να εισαγονται κατευθειαν γυμναστικη ακαδημια η στρατο, αλλα οχι επειδη εχουμε μεγαλα ποδαρια κ τρεχουμε αντε μπατε σκυλοι αλεστε! Στη λεσχη σ αρεσε το φαγητο τους δν μου ειπες,!! κ το ξιδατο το μαχαιροπηρουνο!!!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Μήπως είμαι τρελός, μήπως τα' χω χαμένα.. που λέει και το τραγούδι;;
    By Nestwr in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 49
    Last Post: 08-03-2014, 20:14
  2. Φοβάμαι μήπως πεθάνω και δεν προλάβω να ζήσω..
    By Ζωή96 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 31-08-2012, 19:10
  3. εκδρομη με τους φιλους η το αγορι;
    By νιφάδα in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 18-01-2012, 15:52
  4. Αποφεύγω τους φίλους μου
    By Λαθρόβιος in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 02-01-2012, 03:18
  5. Φοβάμαι μην χάσω αυτό που αγαπώ
    By Alexandros35 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 31-05-2011, 22:54

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •