Τί θέλει από μένα;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 26
  1. #1

    Τί θέλει από μένα;

    Καλη Χρονια σε ολους σας
    Ειμαι καινουργια εδω και σας γραφω για ενα θεμα που με απασχολει εδω και αρκετο καιρο και χωρις να θελω να φανω υπερβολικη,με εχει τρομαξει.Λοιπον,υπαρχει ενας αντρας γυρω στα 50, που μενει σχεδον κοντα στη γειτονια μου.Αυτος ο αντρας οποτε με βλεπει στο δρομο,δεν υπαρχει περιπτωση να μην με κοιταξει και μαλιστα να με καρφωνει κιολας.Γνωριζει τους γονεις μου.Το εχω πει στη μητερα μου και μου λεει να μην δινω σημασια και γενικα δεν με παιρνει στα σοβαρα.Δεν καταλαβαινει.Εμενα αυτος ο αντρας,παρολο που δεν εχει κανει καμια κινηση παρα μονο τις περιεργες ματιες του,με τρομαζει απιστευτα και δεν νιωθω καθολου ασφαλης οποτε τον βλεπω.Μια μερα καθοταν σε ενα περιπτερο.Γυρισε τυχαια πισω και με ειδε και απο εκεινη τη στιγμη δεν σταματουσε να με κοιταζει.Δεν ξερω γιατι.Ειναι λογικο τοσο μεγαλος αντρας,με γυναικα και 2 αγορια σχεδον συνομηλικα με μενα(ειμαι 17),να μου ριχνει αυτες τις ματιες;Θεωρειται πως ειναι λογικο;Με φανταζομαι πως προχωραω το βραδυ στο δρομο μονη μου και οτι αυτος βρισκεται πισω μου και τρομαζω.Ειλικρινα τι ζηταει απο μενα;Ακομα και αυτες μοναχα οι ματιες του εχουν καταφερει να με επηρεασουν που αυτος ο ανθρωπος μου προκαλει φοβο.Γιατι;;Τον φοβαμαι πολυ και δεν θελα ποτε να βρεθω καπου μονη μαζι μ'αυτον.
    Aν καποτε σου χαρισουν τσουκνιδα,χαρισε τους τριανταφυλλο και θα δεις οτι αυτοι θα πονεσουν πιο πολυ!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    θα πας να κανεις μια αναφορα απλα στην αστυνομια ,απο τη στιγμη που δεν σε εχει ενοχλησει ,και θα δουμε ..: )
    Το πρώτο σου χρέος πλαταίνοντας το εγώ σου είναι, στην αστραπόχρονη τούτη στιγμή που περπατάς στη γης, να μπορέσεις να ζήσεις την απέραντη πορεία, την ορατή και την αόρατη του εαυτού σου.
    ΚΑΖΑNΤΖΑΚΗΣ

  3. #3
    Σ'ευχαριστω και αν το κανω τελικα τι ακριβως θα κανει η αστυνομια;θα του πει κατι;
    Aν καποτε σου χαρισουν τσουκνιδα,χαρισε τους τριανταφυλλο και θα δεις οτι αυτοι θα πονεσουν πιο πολυ!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    Quote Originally Posted by Aναστασία View Post
    Σ'ευχαριστω και αν το κανω τελικα τι ακριβως θα κανει η αστυνομια;θα του πει κατι;
    oxi δεν θα του πει κατι ,γιατι δεν εκανε κινηση προς σε σενα ..οποτε μπορει απλα να ισχυριστει οτι ολα αυτα ειναι γεννηματα του μυαλου σου ...
    Αν κανει ομως, και σου πει κατι ,σε πλησιασει ,και σ ενοχλησει ,τοτε μπορεις να κανεις καταγγελια ..Και τοτε ναι στη καταγγελια θα του πει ,και θα ρωτησει πολλα
    αλλα και η απλη αναφορα θα υπαρχει στα πρακτικα .....
    Το πρώτο σου χρέος πλαταίνοντας το εγώ σου είναι, στην αστραπόχρονη τούτη στιγμή που περπατάς στη γης, να μπορέσεις να ζήσεις την απέραντη πορεία, την ορατή και την αόρατη του εαυτού σου.
    ΚΑΖΑNΤΖΑΚΗΣ

  5. #5
    Α μαλιστα καταλαβα σ'ευχαριστω πολυ... ευτυχως δεν εχει κανει καμια κινηση!
    Aν καποτε σου χαρισουν τσουκνιδα,χαρισε τους τριανταφυλλο και θα δεις οτι αυτοι θα πονεσουν πιο πολυ!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Anastasia μου γιατι σου φαινεται παραξενο που σε κοιταει? Δεν εχεις καταλαβει οτι το οτι καποιος ειναι παντρεμενος και μεγαλης ηλικιας δε σημαινει οτι δε χαλβαδιαζει γκομενες? Να προσεχεις παντως γιατι πολλα γινοντε.

  7. #7
    Μου φαινεται πολυ παραξενο γιατι ειναι και μεγαλος και εχει και οικογενεια.Ναι υπαρχουν πολλοι διεστραμμενοι απλα δεν περιμενα ποτε οτι θα συναντουσα και εγω εναν τετοιο αν τελικα ειναι.(που εγω νομιζω οτι κατι τρεχει με αυτον γιατι εχει κανει και αλλες κινησεις που δεν εχω αναφερει)
    Εμενα με τρομαζει οταν με κοιταει.Θεωρεις οτι αποτελει δικαιολογια το γεγονος οτι ξερει τους γονεις μου;
    Aν καποτε σου χαρισουν τσουκνιδα,χαρισε τους τριανταφυλλο και θα δεις οτι αυτοι θα πονεσουν πιο πολυ!

  8. #8
    Μου φαινεται πολυ παραξενο γιατι ειναι και μεγαλος και εχει και οικογενεια.Ναι υπαρχουν πολλοι διεστραμμενοι απλα δεν περιμενα ποτε οτι θα συναντουσα και εγω εναν τετοιο αν τελικα ειναι.(που εγω νομιζω οτι κατι τρεχει με αυτον γιατι εχει κανει και αλλες κινησεις που δεν εχω αναφερει)
    Εμενα με τρομαζει οταν με κοιταει.Θεωρεις οτι αποτελει δικαιολογια το γεγονος οτι ξερει τους γονεις μου;
    Aν καποτε σου χαρισουν τσουκνιδα,χαρισε τους τριανταφυλλο και θα δεις οτι αυτοι θα πονεσουν πιο πολυ!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    Quote Originally Posted by Aναστασία View Post
    Μου φαινεται πολυ παραξενο γιατι ειναι και μεγαλος και εχει και οικογενεια.Ναι υπαρχουν πολλοι διεστραμμενοι απλα δεν περιμενα ποτε οτι θα συναντουσα και εγω εναν τετοιο αν τελικα ειναι.(που εγω νομιζω οτι κατι τρεχει με αυτον γιατι εχει κανει και αλλες κινησεις που δεν εχω αναφερει)
    Εμενα με τρομαζει οταν με κοιταει.Θεωρεις οτι αποτελει δικαιολογια το γεγονος οτι ξερει τους γονεις μου;
    γιατι δεν ανεφερες τα αλλα ?? και καθομουν και εγραφα ? και τι ερωτηση ειναι αυτη τωρα με τους γονεις ??
    δε μου λες, κουβεντα θελεις ??

    αντε καρδουλα μου !! βρες αλλα ενδιαφεροντα ....
    Το πρώτο σου χρέος πλαταίνοντας το εγώ σου είναι, στην αστραπόχρονη τούτη στιγμή που περπατάς στη γης, να μπορέσεις να ζήσεις την απέραντη πορεία, την ορατή και την αόρατη του εαυτού σου.
    ΚΑΖΑNΤΖΑΚΗΣ

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Πολλοι τυποι ειναι stalkers,creepy κλπ. Το πολιζ δε μπορει να κανει κ πολλα στο στολκινγκ. Απλα προσεχεις. Δικαιολογια το οτι ξερει τους γονεις σου δε το καταλαβα. Οτι σε κοιταει επειδη ξερει τους γονεις σου εννοεις? Αμα ηταν να γινομαστε στολκερς οσων ξερουμε τους γονεις....
    Τα αλλα που εχει κανει ποια ειναι?

  11. #11
    Σ'ευχαριστω που μου μιλας τοσο ευγενικα!
    Aν καποτε σου χαρισουν τσουκνιδα,χαρισε τους τριανταφυλλο και θα δεις οτι αυτοι θα πονεσουν πιο πολυ!

  12. #12
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Πολλοι τυποι ειναι stalkers,creepy κλπ. Το πολιζ δε μπορει να κανει κ πολλα στο στολκινγκ. Απλα προσεχεις. Δικαιολογια το οτι ξερει τους γονεις σου δε το καταλαβα. Οτι σε κοιταει επειδη ξερει τους γονεις σου εννοεις? Αμα ηταν να γινομαστε στολκερς οσων ξερουμε τους γονεις....
    Τα αλλα που εχει κανει ποια ειναι?
    Να μια μερα ημουν σ'ενα πανηγυρι.Και χωρις να το καταλαβω τον ειδα μπροστα μου να μιλανε με τη γυναικα του και μαλιστα να γελανε κιολας.Τυχαια ομως γυρισε πισω και με ειδε.Απο εκεινη τη στιγμη σοβαρεψε αλλαξε στυλ και εκει που ηταν πιασμενος χερι χερι με τη γυναικα του,ξαφνικα την τραβηξε με εναν ευγενικο τροπο μπροστα και εκεινος γυρνουσε καθε τρεις και λιγο και κοιταζε τους "παγκους"...
    Aν καποτε σου χαρισουν τσουκνιδα,χαρισε τους τριανταφυλλο και θα δεις οτι αυτοι θα πονεσουν πιο πολυ!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    Ναι να ειναι καλα ολα τα παιδια εδω μεσα,, με την ευγενεια τους ..και το λεω ειλικρινα αυτο
    γιατι εγω δεν διακρινομαι για την ευγενεια μου . σε τετοια θεματα . με αυτα που λες ...
    παλι δεν απαντησες για τους γονεις ,αλλα για τα πακγακια στη πανηγυρι μονο
    αντε παιδι μου να παιξεις αλλου..
    και τελος απο μενα!!
    Το πρώτο σου χρέος πλαταίνοντας το εγώ σου είναι, στην αστραπόχρονη τούτη στιγμή που περπατάς στη γης, να μπορέσεις να ζήσεις την απέραντη πορεία, την ορατή και την αόρατη του εαυτού σου.
    ΚΑΖΑNΤΖΑΚΗΣ

  14. #14
    Quote Originally Posted by soft View Post
    Ναι να ειναι καλα ολα τα παιδια εδω μεσα,, με την ευγενεια τους ..και το λεω ειλικρινα αυτο
    γιατι εγω δεν διακρινομαι για την ευγενεια μου . σε τετοια θεματα . με αυτα που λες ...
    παλι δεν απαντησες για τους γονεις ,αλλα για τα πακγακια στη πανηγυρι μονο
    αντε παιδι μου να παιξεις αλλου..
    και τελος απο μενα!!
    Aκομα δεν καταλαβαινω τι κακο εκανα και αξιζω να μου μιλας ετσι απαξιωτικα και να με αμφισβητεις.Αλλα δεν υπαρχει προβλημα,ενταξει!
    Aν καποτε σου χαρισουν τσουκνιδα,χαρισε τους τριανταφυλλο και θα δεις οτι αυτοι θα πονεσουν πιο πολυ!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Εχεις δοκιμασει να του μιλησεις? Μιλατε? Γνωριζοσαστε?

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Δεν με θελει.... :(
    By athanasoudaki in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 20
    Last Post: 09-05-2012, 16:43
  2. με θελει ή δε με θελει????????
    By tina34 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 69
    Last Post: 10-10-2011, 03:13
  3. για μενα
    By sunset in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 23-09-2009, 21:07
  4. Τι θέλει απ' την ζωή μου?!
    By Elina_G_16 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 05-10-2008, 17:08
  5. Τι συμβαινει με μενα;
    By Taison234 in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 22
    Last Post: 27-05-2008, 23:22

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •