Δεν παλευεται αλλο :((
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    αθηνα
    Posts
    300

    Δεν παλευεται αλλο :((

    Τι ηθελα να παω κλαμπ αποψε. Με διελυσε. Ποτε δε μου αρεσαν τα κλαμπ, αλλα σημερα ηταν χειροτερα απο ποτε. Εβλεπα ζευγαρακια, να φιλιουνται, εφαγα παλι απορριψη, εβλεπα να χορευουν και να διασκεδαζουν ακομα και αν η μουσικη εμενα δε μου αρεσε καθολου και με επιανε αυτη η απαισια ζηλια. Εβλεπα ολες αυτες τις ψωναρες με το τσιγαρο και το υφακι και ενιωθα χαλια. Ενιωθα τοσο μονος μεσα σε ολο αυτο τον κοσμο. Εχω παθει αγοραφοβια; Τι μου συμβαινει; Δεν ειμαι καλα. Απλα δεν το αντεχω ολο αυτο. Με εχει διαλυσει.

  2. #2
    Member
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Athens
    Posts
    55
    Καλημέρα Στέφανε, χρόνια πολλά και καλή χρονιά. Κατ'αρχήν θα σε ρωτούσα γιατί πήγες στο κλαμπ εφόσον δε σου αρέσει, προφανώς από τα λεγόμενά σου, σα διασκέδαση (οκ πες για παράδειγμα ότι ήσουν καλεσμένος κι έπρεπε να πας...αν είναι έτσι τότε ξέρεις εκ των προτέρων ότι δε θα περάσεις και σουπερ ντούπερ γουάου..αφου μου απαντήσεις θα επανέλθω...) . Κατά δεύτερον θα έλεγα να μη βιαστείς να βάλεις την ταμπέλα του αγοραφοβικού σε σένα γιατί όλοι έχουμε στιγμές που δε θέλουμε να πάμε πουθενά, ή δε θέλουμε να ακολουθήσουμε την παρέα μας που έχει διαφορετικό είδος διασκέδασης από εμάς..όμως η αλήθεια είναι ότι όσο καλά στεκόμαστε στα παπούτσια μας, άλλο τόσο δε μας ενδιαφέρει αν υπάρχουν "ευτυχισμένα ζευγαράκια" γύρω μας ακόμα κι αν εμείς δεν έχουμε ταίρι στη ζωή μας ή δε μας ενδιαφέρει αν οι άλλοι το παίζουν ψωνάρες ή όχι, γιατί εμείς γ ν ω ρ ί ζ ο υ μ ε ποιοί είμαστε. Δεν ξέρω την ηλικία σου και δεν ξέρω αν έχεις "ψαχτεί" μέσα σου ώστε να καταλαγιάσεις κάποια συναισθήματα (και κάποιες σκέψεις) τα οποία δε μας αφήνουν να ηρεμήσουμε και το αποτέλεσμα είναι να μην είμαστε "καλά". Επιπλέον το ότι πχ μπορεί να προσπάθησες να πλησιάσεις κάποια και δεν βρήκες ανταπόκριση δε σημαίνει απαραίτητα κάτι (αν συμβαίνει συνέχεια τότε παίρνει κι άλλη κουβέντα το θέμα...) . Καταλαβαίνω ότι "σπάστηκες" από την όλη κατάσταση, αλλά μη βιάζεσαι να κολλάς ταμπέλες που μόνο σε μπλοκάρουν και δε σε πάνε παρακάτω......

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    Δεν εισαι αγοραφοβικος, γυναικα θελεις.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    νομιζω οτι ο Στεφανος δεν ειναι στρεητ, αλλα οπως και να εχει συμφωνω, εχουνε χαθει οι γυναικες απ'το ελλαδισταν κι αντικατασταθηκαν με παρασιτικα καρκινωματα γεματα απαιτησεις και χωρις ιχνος συναισθηματος κι ευαισθησιας.

Similar Threads

  1. Δεν παλευεται αλλο!
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 24-09-2011, 20:54
  2. Δεν αντεχω αλλο πια!!!!!!
    By ελενη* in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 8
    Last Post: 25-07-2011, 08:19
  3. ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΑΙΣΘΗΣΗ - ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ ΑΛΛΟ ΓΑΜΩΤΟ....
    By Lacrymosa in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 60
    Last Post: 20-06-2011, 20:44
  4. ΤΟ ΑΛΛΟ?
    By lilium in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 19-03-2011, 17:53
  5. Απλά δεν παλεύεται πια..
    By Srt8 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 19
    Last Post: 24-07-2010, 23:46

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •