Ναι ΕΑΠ κ ιεκ κ λοιπες μαλακιες.. Αμα ειχατε τα αρχιδια θα περνουσατε πανελληνιες αμα αξιζατε κ διαβαζατε θα βγαζατε βαθμο κ θα περνουσατε.. Οποιος εχει τα κοτσια κ στρωνει τον κωλο του κατω κ δεν ψαχνει δικαιολογιες, βγαζει βαθμο κ περναει.. τα υπολοιπα ειναι δικαιολογιες του κωλου, φταιν τα φαρμακα φταιει το συστημα, μονο το ξερο σας το κεφαλι δν φταιει! Μου θυμιζει αυτους που πανε να σπουδασουν ιατρικη στη βουλγαρια, αμα ειχατε μαγκες τα αρχιδια κ τις ικανοτητες ας περνουσατε εδω! Κι εγω επαιρνα απο τα 16 φαρμακα κ ετρεχα σε γιατρους, αλλα κ 18,5 εβγαλα πανελληνιες, κ σε καλη σχολη περασα, ενδιαμεσα σε καποια φαση περασα δυσκολα (περσυ θα θυμαστε τεσπα δν θελω να αναλωνομαι στο παρελθον), πλεον ομως κανω πρακτικη, παραλληλα κανω ιδιαιτερα σε 2 παιδακια (αδερφακια) κ τον Ιουλιο με το καλο παιρνω πτυχιο! Οι υπολοιποι καθονται κ κλαιγονται, ξημεροβραδιαζονται σε ενα καφενειο η στο ιντερνετ, σπυδαζουν μεχρι τα 40 κ δν παιρνουν πτυχιο ποτε, ουτε φυσικα δουλευουν.. Τα παντα ειναι θεμα θελησης κ προσπαθειας, αλλα θελει να στρωθει ο κωλος κατω, αλλιως δν γινεται.. Φιλε μου εισαι 22 χρονων, μπορεις ανετα να ξαναδωσεις πανελληνιες, δεν σε πηραν και τα χρονια.. Αλλα αμα το κανεις να το κανεις συνειδητοποιημενα, να το σκεφτεις σοβαρα κ οχι πασαλλειματα κ μισες δουλειες..