Help
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9

Thread: Help

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    875

    Help

    Συζητούσαν οι γονείς μου με τη αδερφή κι έλεγε ότι είναι δύστυχησμενη γιατί δεν βρίσκει κάποιον κι έλεγε η μητέρα μου όλοι αρραβωνιαζονται κι αυτές δεν βρίσκουν κανένα είπα στην αδερφή μου ότι αν θες μπορείς να βρεις από το φεϊσμπουκ την άλλη μέρα τη ρώτησα την αδερφή μου θέλεις να σου βρουν κάποιον η μαμα κι ο μπαμπάς και τα είπε όλα στη μητέρα μου και λίγο αργότερα ήρθε η μητέρα μου κι έλεγε ότι μισώ την αδερφή μου και ότι εγώ πηγαίνω Θεσσαλονίκη για να βρω άτομα από το φεϊσμπουκ και να παω μαζί τους κι ότι την επιβάλλώ πράγματα και να μη μαλώνουμε κοιτώντας μόνο εμένα την έστειλα μύνημα την αδερφή μου και είπα Εγώ δεν σε μισώ σε ρώτησα κάτι μάλλον άλλοι μισούν εμένα αν θέλω να βοηθηθώ από κάπου εχω τον ψυχολόγο επίσης δεν ψάχνω κάποιον εχω εγώ απλά ανέφερα κάτι και δεν νομίζω ότι είναι σωστό όλο αυτό. Το είπε ότι την έστειλα αυτό το μύνημα και ήρθε πάλι η μητέρα μου να μου πει ότι την απογοήτευσα σε πολλά κι ότι από μένα δεν περίμενε κάποια πράγματα και να μην στέλνω μυνήματα. Έκανα κάτι λάθος;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Ναι εκανες, οταν ειπες στην αδερφη σου να βρει αρραβωνιαρη απ το φατσομπουκι. Τι θελεις κ ανακατευεσαι?
    Λες και δε το ξερει η αδερφη σου τι γκομενοδουλειες παιζοντε στο φατσοβιβλιο?
    Αλλη φορα οταν ακους το μπιρι μπιρι της μανας σου, συνδεσε τη με χιουστον και κοιτα τη δουλεια σου...αλλωστε τα λογια ειναι επεα πτεροεντα που λεγανε κ οι αρχαιοι.....

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Συμφωνω με το κερασακι στην τουρτα! Κακως ανακατευεσαι στα γκομενικα της αδερφης σου..
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    875
    Απλά το ανέφερα δεν το είπα για να ανακατευτω

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Ναι, αλλα εφοσον εχεις μπλεξει με ενα σπιτι γεματο τρελους, καλυτερα να εφαρμοσεις το ρητο, ακου βλεπε σωπα.
    Εγω σου χω πει παλιοτερα, να κατσεις να διαβασεις κ να περασεις στο στρατο, εφοσον δεν εχεις κανενα αλλο ατομο της εμπιστοσυνης σου να πας.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Nai ρε κερασι την βρηκες την λυση. Εχει που εχει τοσα προβληματα να παει στον στρατο να της δημιουργηθουν και αλλα ...........

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    875
    Πριν 5 περίπου χρόνια θα πήγαινα αλλά με κόψανε στις ιατρικές εξετάσεις γιατί εχω σκωλιωση

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Οι επιλογες ειναι να φυγεις απ το χωρο αυτο ή να παραμεινεις. Καθε επιλογη εχει τα δικα της. Η πρωτη θελει ψαξιμο. Η δευτερη εξυπνους χειρισμους.
    Αφου βλεπεις οτι βρισκεις το μπελα σου μη τσιμπας αλλη φορα. Γενικα οι δικοι σου ειναι για τα σιδερα, μην περιμενεις να αλλαξουν, πρεπει να φερθεις εξυπνα, απαντα εξυπνα, πουλα τρελα κ αδιαφορησε, αναλογα με την περιπτωση. Καποιος κοινωνικος λειτουργος εκει στο δημο δεν υπαρχει? Κανε ενα ψαξιμο.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    875
    Σήμερα ψυθηριζε η μάνα μου στην αδερφή μου αν σε ενοχλεί να ερθω εγώ να κοιμάμαι στο δωμάτιο εν τω μεταξύ δεν ενόχλησα κανένα

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •