Ποιο ειναι το προβλημα μου ?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    8

    Angry Ποιο ειναι το προβλημα μου ?

    Λοιπον παιδες , ειμαι πρώτο εξάμηνο στο Τ.Ε.Ι που ηθελα να περασω ... εχω normal εμφανιση αλλα δν μπορω να βρω κοπελα ... Ισως ειμαι λιγο ντροπαλος , αλλα εχω αυτοπεποίθηση . Πιστευω πως φταίει το γεγονός ότι δεν είμαι καθαροαιμος ελληνας , Δηλαδη ειμαι μισος ρωσος και εχω ρωσικο επιθετο . Δεν πηγαινω συχνα σε clubs , ελαχιστες φορες οταν με πειθει η παρεα μου , αλλα και εκει ειμαστε μια αντροπαρεα και δεν σημβαινει τιποτα . Εχω απελπιστεί , υπαρχει κατι που μπορω να κανω ??? Γιατι περνανε τα χρονια , ειμαι κιολας 19 και ακομα παρ****ς . Πειτε μου τι να κανω ρε μαγκες

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    234
    μικρος εισαι ακομη...χαλάρωσε....θα ρθει και σενα η σειρα σου εκει που δεν το περιμένεις...19 εισαι μονο...δεν χρειάζεται αναγκαστικα να φταιει κατι..ετσι ηρθαν τα πραγματα....

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Κακ παζεβαετς?
    Δεν κοιτας να πας προς ρωσια μερια? εχει φοβερες γυναικες που δεν πιστευω να χουν προβλημα με το ρωσικο επωνυμο σου. Τη γλωσσα την ξες συντροφε?
    Μια αλλη εναλακτικη ειναι να κανεις αλλαγη επωνυμου στο δημαρχειο. Εχει λιγο χαρτουρα αλλα στο κανουνε. Καντο παπαδοπουλος γιωργος.
    Και ασε τα κλαμπ, βρες καμμια συμαθητρια, αφου τα τει εχουν φοβερες γκομενες. Οσες φορες εχω παει, εχω παθει την πλακα μου, μιλαμε χαμος! Πακα!

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    8
    Να αλλαξω επιθετο ? Δεν θα το καταλαβει αυτο ο πατερας μου . // Να παω να μεινω εκει ? Το θεμα ειναι πως ειμαι Ελληνας πολιτης ( και μόλις τελειώσω το τει πρέπει να πάω 9 μήνες στρατό ) ... Στη Ρωσια μπορω να παω μονο σαν τουριστας .

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Να πας ρωσια λεω μηπως εχεις τιποτα συγγενεις και μπορεις να βρεις κ προγραμματα για σπουδαστες ή για δουλεια μετα.
    Για το επωνυμο ναι θα το πεις στον φαδερ σου αλλα αμα του εξηγησεις οτι σε δυσκολευει νομιζω θα το καταλαβει.
    Μηπως εννοεις οτι εχεις καποια προφορα ή χαρακτηριστικα κ σε περνανε για αλλοδαπο?

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    8
    Προφορα ? 19 χρονων ειμαι , 16 χρονια στην Ελλαδα , χαρακτηριστικα ? Δεν παιζει ... ξανθουλης ειμαι μωρε

  7. #7
    Quote Originally Posted by Johnnis View Post
    Προφορα ? 19 χρονων ειμαι , 16 χρονια στην Ελλαδα , χαρακτηριστικα ? Δεν παιζει ... ξανθουλης ειμαι μωρε
    Μπορεις να μου πεις τι σχεση έχουν όλα αυτα και το ρωσικο επιθετο με το να βρεις κοπέλα? σε απέρριψε κάποια για αυτους τους λόγους? αποκλείες δλδ το ενδεχομενο να υπαρχουν κοπελες που να σε γουσταρουν γι αυτο που εισαι? αυτα που σε ρωτω τα ψαξες? .....
    γιάννης

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    8
    Ναι , το θεμα ειναι πως εχω κομπλεξ , και μετα απο μια απόρριψη δεν ξερω αν αξιζει να προσπαθω , να ψαχνω κτλ.

  9. #9
    Member
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    44
    Quote Originally Posted by Johnnis View Post
    Ναι , το θεμα ειναι πως εχω κομπλεξ , και μετα απο μια απόρριψη δεν ξερω αν αξιζει να προσπαθω , να ψαχνω κτλ.
    Πραγματικα ποιο ειναι το προβλημα σου?..Το οτι δεν εχεις αυτοεκτιμηση αυτοπεποιηθηση..το οτι εχεις ρωσικο επιθετο τη σημασια εχει?Αν ή αλλη σε γουσταρει και θελει να κανει κατι νομιζεις θα κολλησει σε αυτο?Κανεις λαθος...Εσυ αν γενικα δεν φοβασαι την αποριψη και το χεις δει σοβαρα να βρεις κοπελα..τοτε το μονο που χεις να κανεις ειναι να αφησεις πισω ολα αυτα που νομιζει οτι φταινε και αρχισε να προσπαθεις..και αμα σε απποριψει καποια εσυ συνεχισε..υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Φίλε αμα σ πω εγώ πόσες χυλόπιτεσ εχω φάει εγώ θα σ πέσουν τα μαλλία όχι ότι είναι κ παρά πολλές αλλά καμία πενηντάρια θα ναι τώρα σταμάτησα το κυνήγι από άποψη επίτηδες λέω μαλακίες μεγαλώσαμε πάει αλλιώς τώρα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #11
    Quote Originally Posted by Johnnis View Post
    Ναι , το θεμα ειναι πως εχω κομπλεξ , και μετα απο μια απόρριψη δεν ξερω αν αξιζει να προσπαθω , να ψαχνω κτλ.
    Με βαση τα οσα μας ειπες δεν βρίσκω τιποτα για να χεις κομπλεξ. Απ εκει και περα θα ναι θεμα τροπου με τον οποιο πλησιαζεις τις γυναικες. Αν ο τροπος αυτος δεν σου ειναι αποτελεσματικος να τον αλλάξεις. elis, το ίδιο μου φαινεται πως ισχύει και για σενα.
    γιάννης

Similar Threads

  1. Ποιό είναι τα αγαπημένο σας χρώμα;
    By carrot in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 20-10-2010, 18:41
  2. ποιο ειναι το ινδιανικο σου ονομα?
    By Adzik in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 23
    Last Post: 18-02-2010, 11:20
  3. Τι είναι η ζωή; Ποιο είναι το νόημά της;
    By anwnimi in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 21
    Last Post: 29-01-2010, 22:10
  4. Replies: 5
    Last Post: 17-09-2009, 14:12
  5. ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΛΕΟΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΗΛΙΚΟΥΣ??
    By πολυμνια in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 32
    Last Post: 15-09-2009, 19:13

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •