Συμβουλή...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    2,456

    Συμβουλή...

    Το σβήνω για το φόβο των ιουδαίων. ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    178
    Πες πως είχες μια σχέση απο την οποία δεν είχες εντελώς απεμπλακεί, όταν τη γνώρισες. Σου άρεσε τρομερά αλλά ηθελες να ξεκαθαρίσεις τα πράγματα (με την προηγούμενη), και να έρθεις σε αυτήν εντελώς ελεύθερος. Δεν είσαι τύπος που γουστάρει να παίζει, είσαι σοβαρός.
    Τελικά, μετά την πάροδο του τετραμήνου, κατάλαβες πως δεν μπορούσες να κάνεις τίποτε άλλο παρά να της τηλεφωνήσεις, γιατί μόνο ΑΥΤΗ σκεφτόσουνα.
    Καλή επιτυχία!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    628
    Η αληθεια ειναι πως εμεις οι γυναικες ειμαστε λιγο περιεργες. Αντι να σταθουμε στην ουσια, βλεπουμε την επιφανεια, πλαθουμε ιστοριες με το μυαλο μας και παμε σε λαθος κατευθυνση.
    Πρεπει να της δειξεις πως πραγματικα σε ενδιαφερει, να το δει στην ματια σου στο αγγιγμα σου... Να της πεις την αληθεια παντως. Το μονο προβλημα ειναι οτι οι δυο κοπελες συνεπεσαν χρονικα. Αλλο να ησουν με την αλλη απο καιρο πριν και αλλο να ξεκινησε ταυτοχρονα, ειναι σαν να επελεξες την πρωτη.
    Ποσο χρονων εισαι εσυ και ποσο αυτη?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    να τις τα πεις ακριβως οποως τα ειπες εδω!

    απο κει κ περα αν δεν εκτιμησει την ειλικρινια σου καθως κ τα συναισθηματα σου ισως θα πρεπει να αναθεωρησεις την γνωμη σου

    Η ειλικρινια ειναι το πιο σημαντικο πραγμα ακομα κ στο ξεκινημα μιας σχεσης
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    341
    Αν ήμουν στην θέση της κοπέλας και μου τα έλεγες ακριβώς όπως τα έχεις γράψει εδώ τότε δεν υπήρχε περίπτωση να μην καθόμουν να σε ακούσω και σίγουρα θα ήθελα να προσπαθήσω να σε γνωρίσω καλύτερα. Μην φοβάσαι να της ανοιχτείς και να είσαι το ίδιο ξεκάθαρος μαζί της όσο ήσουν εδώ μαζί μας. Δεν έχεις τίποτα άλλωστε να χάσεις, την άρνηση την έχεις σίγουρη αν δεν προσπαθήσεις ενώ με το να το παλέψεις διεκδικείς την νίκη. Κάντο λοιπόν!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    2,456
    Ευχαριστώ για τις συμβουλές.

    Originally posted by Τίνα
    Πες πως είχες μια σχέση απο την οποία δεν είχες εντελώς απεμπλακεί, όταν τη γνώρισες. Σου άρεσε τρομερά αλλά ηθελες να ξεκαθαρίσεις τα πράγματα (με την προηγούμενη), και να έρθεις σε αυτήν εντελώς ελεύθερος. Δεν είσαι τύπος που γουστάρει να παίζει, είσαι σοβαρός.
    Τελικά, μετά την πάροδο του τετραμήνου, κατάλαβες πως δεν μπορούσες να κάνεις τίποτε άλλο παρά να της τηλεφωνήσεις, γιατί μόνο ΑΥΤΗ σκεφτόσουνα.
    Καλή επιτυχία!!
    Δεν ακούγεται καθόλου κακό...
    Εκτός ίσως από το να δηλώσω \"σοβαρός\". Γενικά δεν νομίζω ότι έχει αξία ότι και να δηλώσει κάποιος/α... Αφού θα φανεί.

    Είμαι 30. Η κοπέλα είναι 27.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    380
    Πάντως αν θες να ακούσεις και τη δική μου γνώμη, με φαίνεται πολύ περίεργο όντως 4 μήνες και ούτε ένα τηλεφώνημα και δε με κάθετε και πολύ καλά \"γιατί ήθελα να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα που είχα στη ζωή μου\". ... Ετσι μόνο αυτό δε με κάθεται πολύ καλό

    Α ρε αυτοί οι Ιουδαιοι, παντού τους φοβόμαστε

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    2,456
    Και δεν είμαι κι αντισιμήτης.
    Όντως ακούγεται άσχημα. Θα δείξει.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •