Δεν αντεχω την ΖΩΗ ΜΟΥ!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135

    Δεν αντεχω την ΖΩΗ ΜΟΥ!

    δεν ξερω τι εγινε παλι σημερα, ισως επειδη περιμενω να αδιαθετησω?δεν ξερω!αυτο που ξερω ειναι οτι νιωθω παχια!με βλεπω καθρευτη κ νιωθω παχια και με βλεπω και παχια και εχω αγχος και ασχημο κομπλεξ και συναισθηματα και δεν μπορω να λειτουργησω ουτε θελω να κυκλοφορω εξω . καλα τα πηγαινα αλλα κυριακη εφαγα τα κερατα μ καθως και αλλη μια μερα π εφαγα τα κερατα μ (2 συλοδο δλδ σε 1 βδομ), δευτερα απλα το βραδυ ενα γυρο κοτοπουλο με αλαδωτη πιτα και λιγεσ πατατες κ χτες βραδυ παλι 2 μικρα σκαλτσουνια. δν ξερω υπαρχει περιπτωση να με εχουν χοντρυνει αυτα?
    I m a Good Person With Bad Attitude

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    οχι, δεν υπαρχει περιπτωση να σε εχουν χοντρυνει.
    γιατι δεν σκεφτεσαι ποσες φορες εχεις νοιωσει ετσι, αλλα ηταν μονο παιχνιδια της διαθεσης σου και δεν ειχες παχυνει?
    και τωρα αυτο συμβαινει.
    ηρεμησε, μια χαρα εισαι :)

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Το ποιο πιθανο ειναι η δυσμορφοφοβια να εκανε παλι το θαυμα της. Σιγουρα δεν μπορεις να παχυνεις σε δυο μερες το να εχεις μια μικρη κατακρατηση λογω περιοδου παιζει .

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    χαρα μου δες τον εαυτο σου ως τριτη και πες μου στ'αληθεια,βλεπεις αυτην την γυναικα παχιααααα?εγω βλεπω ενα μοντελο
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Αν περιμένεις ν' αδιαθετήσεις λογικό είναι να επιθυμείς το junk food και φυσικό είναι να έχεις και κατακράτηση. Να παχύνεις όμως πραγματικά και μάλιστα με την ποσότητα που έφαγες, αποκλείεται.
    Μπορεί όμως να 'φούντωσαν' τα άγχη για το βάρος, ακριβώς επειδή περιμένεις ν' αδιαθετήσεις, οπότε ριλάξ, λίγες μέρες είναι και θα περάσουν :)

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    δεν ξερω τι βλεπω! βλεπω ενα χαλι μαυρο! δεν μπορω να κτλβω ΚΑΝ το χρωμα που εχω, τις διαστασεις, το πως ειναι το προσωπο μ! οσο με παρατηρω σε ενα καθρευτη, τοσο βλεπω και πιο ασχημα χαρακτηριστικα! δεν κτλβαινω γμτ! δεν λεω πως δεν εχω βελτιωθει, εχω! πριν 3 χρονια απ το αγχος μ ξερναγα κρυωνα εκλαιγα κοβομουνα ετρωγα σκονες και κρεμες σωματος...τωρα ειμαι πιο cool...αλλα γτ να μ συμβαινουν αυτα! δεν ξερω αν ειναι τελειομανια!δεν ξερω αν ειμαι παραλογη η τρελη! δεν ξερω τι ειμαι!μακαρι να ΜΗΝ ΕΙΧΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΓΥΝΑΙΚΑ!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    την ιδια στιγμη που μας λες ολα αυτα..την ιδια στιγμη ξερω πως θα ηθελαν πολλες γυναικες να ειχαν την δικη σου μορφη,το δικο σου σωμα,την δικη σου ανεση στο να λες τα παντα με το ονομα τους..
    νομιζω το προβλημα ειναι οτι δεν αγαπας τον εαυτο σου οσο θα επρεπε ωστε να τον αποδεχτεις ακριβως οπως ειναι..
    και κοιταξε να δουλεψεις καπου εκει γιατι το προβλημα δεν ειναι υπαρκτο κουκλα,αλλα ξεκιναει απο αλλα θεματα που ισως σου εχουν δημιουργησει ενοχες..
    το οτι ζητας βοηθεια ειναι πολυ σημαντικο,αυτο σημαινει οτι θελεις να βοηθησεις τον εαυτο σου..
    το οτι αναρωτιεσαι αν εισαι τρελη σημαινει δυο πραγματα
    1)αν ησουν τρελη δεν θα αναρωτιοσουν θα ησουν μεσα
    2)ξερεις καπου μεσα σου οτι τα πραγματα δεν ειναι τοσο τραγικα και νιωθεις παραλογη
    ολα στο μυαλο ειναι γλυκα!!
    εσυ δεν βλεπεις αν τραβας αντρικα βλεματα?δεν βλεπεις την διαφορα σου με καποια ευσωμη?
    δεν μπορεις να διακρινεις πραγματικα οτι εισαι κορμαρα?
    συγνωμη εγω που σε βλεπω ετσι δηλαδη εχω προβλημα??
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    αν ηταν ετσι τα μαυρα χαλια,ολες οι γυναικες θα ηταν ευτυχισμενες
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ευχαριστω για τα καλα σ λογια, ομως ειληκρινα, δεν μπορω να δω τπτ! σαν ολοι να μ λενε ψεματα ωστε να με κανουν να νιωθω καλα κ να μη με στεναχωρουν επειδη ξερουν το προβλημα μ!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    δεν ξερω για τους αλλους,αλλα εγω δεν εχω κανενα λογο να σου πω ψεμματα..θα σου ελεγα απλα να αποδεχτεις τον εαυτο σου εστω και ασχημο και να δωσεις εμφαση στα θετικα σου στοιχεια και μπλα-μπλα-μπλα..
    πραγματικα ομως και χωρις να θελω να σε πεισω γι'αυτο,πιστευω μπορω να εχω αποψη εφοσον σε εχω δει..πραγματικα ειναι ΟΛΑ στο μυαλο σου!ξυπνα!δες το αλλιως!το θεμα ειναι στο μυαλο,ουτε στο σωμα,ουτε στο προσωπο πασχεις,δοξα τον θεο μια χαρα κουκλα εισαι
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Η αληθεια ειναι οτι μας τα χετε ζαλισει με το να προσπαθειτε να μας πεισετε ποσο ομορφη/εξυπνη/ ο,τι να ναι ειναι η καθεμια πιπιτσα εδω μεσα, αλλα τεσπα, ανοιξτε ενα ξεχωριστο θεμα με τιτλο "οι κορμαρες του φορουμ" να εκθειαζετε εκει, να εχει κ ενδιαφερον η υποθεση να γελαμε κ λιγο οταν ειμαστε στις μαυρες μας ε μα πιααα το πολυ το κυριελεησον το βαριεται κ ο παπας xDD +ευλογησον+
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    λακρυμοζα ομολογω δεν ειχα σκοπο να σας τα ζαλισω.την αληθινη μου αποψη εξεφρασα και οταν βλεπω μια γυναικα να ειναι μια χαρα και να εχει τετοιους προβληματισμους,θα της πω αυτο που βλεπω ναι,μια χαρα γυναικα ειναι και μια χαρα ομορφη ειναι.αν εχεις προβλημα δεν φταιω ουτε και μπορω να κανω κατι γι αυτο,λυπαμαι αν σε εκνευρισα..τωρα οσο αναφορα το ''καθε μια'' και το ''πιπιτσα'',ουτε το ενα ειμαι ουτε το αλλο ετσι?δεν εχω προσβαλει κανεναν εδω και απαιτω σεβασμο
    Last edited by secretly; 01-02-2013 at 01:01.
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Ετσι δν βοηθας ομως! Το θεμα δν ειναι εκει! Ξεκιναει απο αλλου το θεμα συνηθως κ εχει αλλες προεκτασεις! Αποψη μ βεβαια αλλα η εστιαση ειναι αλλης φυσεως, διοτι οι παραγοντες που το προκαλουν ποικιλλουν, το αποτελεσμα δν διαμορφωνεται, οι αιτιες αντιθετα!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    κι εγω αυτο ακριβως ειπα κοπελια!οτι το το προβλημα δεν ειναι υπαρκτο,αλλα ξεκιναει απο αλλα θεματα που ισως εχουν δημιουργησει ενοχες..
    μα δεν μπορω να βλεπω καποιον που εχει και τα δυο του αυτια πχ.να παραπονιεται οτι του λειπει το ενα!!θα του πω <<εεεεεε!εγω βλεπω και το αλλο!!>>
    με σεβασμο και παλι και σορυ για την αντιπαραθεση..
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    315
    Οταν περιμενουμε να αδιαθετησουμε παιρνουμε απο μισο εως 1 kgr απο τις κατακρατησεις των υγρων
    Το βαρος σου ηταν πλασματικο
    [I]Love...[/I]

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Δεν αντεχω αλλο
    By χαμογελακη in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 102
    Last Post: 09-03-2012, 16:25
  2. Ποσο ακομα θα αντεχω να αντεχω?
    By silveroula in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 158
    Last Post: 04-10-2010, 11:52
  3. Δεν αντέχω
    By eve in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 08-10-2009, 01:27
  4. ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ
    By apelpismeniefibiiii in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 27
    Last Post: 20-04-2008, 17:53
  5. δεν αντεχω
    By dream84 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 25
    Last Post: 24-03-2007, 17:54

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •