Γιατί κλαίω με το παραμικρό; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Για το αγορι σου παντως οταν κανει κατι που δε γουσταρεις να το λες. Ή οταν δεν κανει κατι που θα σε χαροποιουσε. Αμα τα κρατας μεσα σου μετα δε σου φταιει ο αλλος, θα σε πει γιατι δε μου το λεγες?
    Και κατι αλλο, η μαμα για ποιο λογο εχει καταθλιψη?

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Α κεραση ολα κ ολα ενταξει?? Αντε μη σου πω κανα ποντιακο βραδυατικα, ανακριση κανεις την κοπελα κ εξακριβωση στοιχειων? Ακου που σπουδαζεις αν εχεις γκομενο κτλ!! Η μαμα για ποιο λογο εχει καταθλιψη λεει, καλε καποιον λογο θα χει! Ο παππους μ που χει ζαχαρο γτ το χει?? Οχι πες μου!! εσυ γιατι τρως σοκολατιτσες καθημερινα??
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,678
    κουκλιτσα μαλλον θα εχεισ υοθετησει αυτο το μοντελο συμπεριφορασ ωσ τροπο αντιδρασησ στη δυσκολια πο τη μανα σου οποτε καλο ειναι να το αλλαξεισ με λιγη ψυχοθεραπεια να γινει το σωστο κλικ μεσα στο κεφαλι σου κ ολα θα πανε καλα η μπορεισ να περιμενεισ να ωριμασεισ κ να γινει μονο του γτ αυτο που κανεισ εμενα μ φαινεται κακομαθημενια
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    10
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Για το αγορι σου παντως οταν κανει κατι που δε γουσταρεις να το λες. Ή οταν δεν κανει κατι που θα σε χαροποιουσε. Αμα τα κρατας μεσα σου μετα δε σου φταιει ο αλλος, θα σε πει γιατι δε μου το λεγες?
    Και κατι αλλο, η μαμα για ποιο λογο εχει καταθλιψη?
    Τα λέω και δυστυχώς συχνά και γίνομαι πιεστική. Από οικονομικά κυρίως προβλήματα..

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    10
    Quote Originally Posted by elis View Post
    κουκλιτσα μαλλον θα εχεισ υοθετησει αυτο το μοντελο συμπεριφορασ ωσ τροπο αντιδρασησ στη δυσκολια πο τη μανα σου οποτε καλο ειναι να το αλλαξεισ με λιγη ψυχοθεραπεια να γινει το σωστο κλικ μεσα στο κεφαλι σου κ ολα θα πανε καλα η μπορεισ να περιμενεισ να ωριμασεισ κ να γινει μονο του γτ αυτο που κανεισ εμενα μ φαινεται κακομαθημενια
    Θα ήθελα πολύ να κάνω ψυχοθεραπεία. Πιστεύω θα βοηθούσε... Το χω σκεφτεί και εγώ ότι μπορεί να είμαι κακομαθημένη και να μην αντέχω να ακούω το όχι, την απόρριψη κλπ... Ελπίζω να γίνει αυτό το κλικ είτε με ψυχοθεραπεία είτε από μόνο του γιατί και αυτή η κλάψα δεν αντέχεται!!!

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    7
    Προφανώς είσαι κακομαθημένη και υιοθετείς μια συμπεριφορά που αναγκάζει τον άλλον να υποχωρήσει για να πάρεις αυτό που θες. Σημασία έχει όμως να βρείς τον τρόπο να σου δίνουν αυτό που θες και όχι να υποχωρούν. Γιατί σε αυτή την περίπτωση ένα είναι σίγουρο. Δε θα κρατήσει για πολύ. Μίλα με κάποιον ειδικό και θα δεις βελτίωση σίγουρα.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    αθηνα
    Posts
    300
    δες την ταινια "η ζωη του π". θα πλανταξεις στο κλαμα. ΣΙΓΟΥΡΑ!

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Ωραια ταινια, μου αρεσε παρα πολυ. Καλημερα κοσμε!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Φοβος για το παραμικρο
    By AnastasiaF in forum Κακοποίηση
    Replies: 5
    Last Post: 29-08-2012, 22:29
  2. Με το παραμικρό κατηγορείτε οποιονδήποτε ως τρολλ
    By 12345 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 14
    Last Post: 12-11-2011, 10:51
  3. Replies: 10
    Last Post: 24-09-2011, 19:49
  4. καθε μέρα κλαιω
    By Σαρα in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 2
    Last Post: 07-02-2010, 00:52
  5. με το παραμικρο
    By hrsta in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 03-12-2008, 14:28

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •