Δεν ειμαι ευτυχισμενη..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1

    Δεν ειμαι ευτυχισμενη..

    Καλησπερα.
    Δεν ξερω πως να ξεκινησω.. ειμαι 25 και ειμαι εδω και δεκα μηνες αρραβωνιασμενη δεν ειμασταν πολυ καιρο μαζι,δυο χρονια..
    απλα τα ειχαμε και παλια..βιαστηκα να κανω το βημα για εναν αρραβωνα το εχω καταλαβει..
    εδω και 4μηνες εχω γνωρισει καποιον..
    δεν ειμαι ευτυχισμενη μεσα στον αρραβωνα μου..πιεζομαι καθε μερα και περισσοτερο..
    βαρεθηκα να κανω τα παντα μονη μου..δεν με ακολουθει πουθενα..
    και το καταλαβα τωρα περισσοτερο που ηρθε αυτος ο ανθρωπος στην ζωη μου..
    ειχα ξεχασει τι ειναι να σου στελνουν μηνυμα και να γελας μονη σου, μιλαμε μονο 4μηνες αλλα εχουμε ερθει πολυ κοντα..
    μιλαμε καθε μερα..λεμε τα παντα..τον σκεφτομαι συνεχεια και ξερω οτι και εκεινος νιωθει οπως εγω.. ξερω οτι αυτο δεν
    θα οδηγησει πουθενα γιατι ειναι παντρεμενος..καθε φορα που παω να το σταματησω μη λεει μη "μου χαλας το ονειρο"
    μου λειπει καθε μερα.. δεν βλεπομαστε συχνα..αλλα οταν γινεται δεν μιλαμε καθομαι με τις ωρες στην αγκαλια του..
    ειναι ο μοναδικος που με ηρεμει..ψαχνουμε αφορμες για να φυγουμε λιγο απο την παρεα που καθομαστε
    και φευγουμε εστω για 2 λεπτα μονοι
    μερικα φιλια μονο.. μου εμαθε πως ειναι να εισαι ερωτευμενη με καποιον..πραγμα που ειχα να νιωσω απο
    την 1η λυκειου..
    ειμαι σε μια φαση που καταλαβα οτι δεν ειμαι ευτυχισμενη και εδω και μερες σκεφτομαι εντονα τον χωρισμο.. οχι
    για να ειμαι μαζι του.. απλα γιατι νομιζω οτι οσο ειναι νωρις μπορω να σωσω την ζωη.. δεν ειμαι ανθρωπος που μιλαει
    τα κραταω ολα μεσα μου.. οι περισσοτερο με βλεπουν καλα.. αυτος ο ανθρωπος που μπηκε στην ζωη μου ετσι ξαφνικα..
    ειλικρινα πιστευω οτι μου τον εστειλε ο θεος για να δω την ζωη μου καλυτερα..ειδε μεσα μου και μου ειπε
    πραγματα για την ζωη μου που εγω η ιδια φοβομουν να δω..
    δεν ξερω τι να κανω.. εγω σκεφτομαι τον χωρισμο..και ο αρραβωνιαστικος μου για παιδι..
    πως να σωσω την σχεση μου.? η ακομα και να χωρισω πως το λες.? οι οικογενειες εχουν δεθει μεταξυ τους.. και οι δικοι
    αγαπανε πολυ τον αρραβωνιαστικο μου.. αλλα εγω παει καιρος που θυμαμαι τον ευατο μου να χαμογελαει..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Δεν ειναι καθολου πρωτοτυπο αυτο που σου συμβαινει. Ενα μικρο ερωτημα, ο παντρεμενος τι σου λεει για τη γυναικα του? Πως τα πανε?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Στην θεση σου θα τους χωριζα και τους δυο .

  4. #4
    Kerasi δεν τα πανε καλα με την γυναικα του.. το ξερω αυτο..

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Πως το ξερεις?

Similar Threads

  1. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΟΡΙΑΚΗ,ΔΙΠΟΛΙΚΗ,ΜΑΝΙΟΚΑΤΑΘ ΛΗΠΤΙΚΗ...ΤΙ ΕΙΜΑΙ??
    By tokokkinofoustani in forum Οριακή - Μεταιχμιακή Διαταραχή Προσωπικότητας
    Replies: 7
    Last Post: 16-02-2012, 09:22
  2. Ειμαι χειροτερα απ ολους.Ειμαι τελειωμενη απλα
    By maria921 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 10-02-2012, 12:18
  3. ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ
    By s.popi in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 22
    Last Post: 08-10-2011, 22:03
  4. ειμαι σε κατασταση εκτακτου αναγκης ειμαι σε μια φαση τραγικη
    By kapios in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 25-11-2008, 11:36
  5. Γιατί είμαι έτσι όπως είμαι...
    By Manos88 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 5
    Last Post: 08-07-2008, 13:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •