ΔΕΧΤΗΚΑ ΛΕΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΟΥ - Page 14
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 14 of 14 FirstFirst ... 4121314
Results 196 to 203 of 203
  1. #196
    ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΟΣ. ΕΞΑΛΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΤΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΘ ΤΟ ΞΥΛΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΛΥΣΗ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΗΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΤΟΥ, ΟΧΙ, ΚΑΘΟΛΟΥ. ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ.

  2. #197
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Quote Originally Posted by lonely- View Post
    ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠ ΟΣΟ ΑΓΑΠΑΩ ΕΜΕΝΑ....ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΣΩ.....
    Άμα τον αγαπάς τόσο πολύ, τότε και όταν σε βρίζει και τις τρως που και που δε πειράζει. αν τον αγαπάς τον αγαπάς για αυτό που είναι. τον αγαπάς που είναι ζηλιάρης, τον αγαπάς που θέλει να σπάσει την πόρτα του δωματίου σου, τον αγαπάς όταν θέλει να σε χτυπάει. άρα μεινε μαζί του, είναι αληθινή αγάπη αυτό.

    διαφωνείς?

  3. #198
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    101
    Μακρια απο αυτον τον ανθρωπο!!!δεν ξερεις ποσο μακρια μπορει να φτασει στο μελλον ασε το συναισθημα και βαλε τη λογικη σου να δουλεψει.θα ειναι δυσκολο να τον ξεπερασεις αλλα πρεπει γιατι κατι μου λεει οτι αξιζεις πολυ καλυτερη μοιρα!

  4. #199
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Aθήνα
    Posts
    143
    Χρειάζεσαι επειγόντως βοήθεια από ειδικό lonely. Εσύ όχι αυτός.
    Αυτός είναι ότι είναι και δεν πρόκειται να αλλάξει στον αιώνα τον άπαντα.
    Βγες από την φάση της αυτολύπησης και της αυτοθυματοποίησης as soon as possible.

  5. #200
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Υπαρχει και η περιπτωση να φταις πιθανως χωρις να το επιδιωκεις. Μου εχει τυχει παρομοια φαση και δεν ειμαι ζηλιαρης, απλα δε μου αρεσει η κοροιδια. Αποδειξη αυτου οτι σε προηγουμενες σχεσεις ποτε δεν υπηρχε θεμα εμπιστοσυνης, ποτε δε σκεφτηκα αν οντως λεει αληθεια η αν μου εκαναν εμενα ζηλοτυπιες.
    Η συγκεκριμενη εκανε τα παντα να δειχνει αναξιοπιστη και ναι δεν ελεγε ψεματα συνηθως, ελεγε αληθεια αλλα τι αληθεια? Πχ το απογευμα θα παω σε μια φιλη, μιλουσατε μετα στο τηλ ηταν σπιτι, ααα δε πηγα βαρεθηκα. Μιλουατε μετα απο μια ωρα ααα ειμαι εξω με μια αλλη φιλη. Επερνες πχ τηλ 7 το απογευμα δεν απαντουσε και σε επερνε 11 το βραδυ, ααα ρε συ με πηρε ο υπνος τωρα σηκωθηκα. Σου προκαλουσε μια νευρικοτητα με τη αδιαφορη συμπεριφορα της που αν ηταν καποιος αλλος ευεξαπτος πιθανως να της εσπαγε τα μουτρα. Εγω επελεξα να την αποχαιρετησω κι ας το εριξε στο κλαμα και στις ξαναπροσεγγισεις γιατι οπως ελεγε με αγαπουσε τρελα!
    Οταν θελεις σχεση να αναλαμβανεις και τις ευθυνες της συναισθηματικης υποστηριξης του αλλου, και της εμπιστοσυνης, εισαστε δυο, οχι μονος και κανενας δεν ειναι παιχνιδι κανενος.
    Καταλαβε οτι μια σχεση δεν επιβιωνει κανοντας οτι γουσταρω και λεω την αληθεια.
    Ελα να κανουμε σχεσουλα και εγω θα φευγω 5 μερες το μηνα για κατι δουλειες μωρε στο χωριο και οταν θα περνεις τηλ μωωρε δουλευε το πριονι δεν το ακουγα. Αληθεια θα ειναι
    Παντα σε μια αρρωστημενη σχεση που διατηρειτε φταινε και δυο. Ο μονος λογος που φταιει ειναι που δεν φευγει. Ο μονος λογος που φταις ειναι που δε φευγεις.
    Τα δραματικα και δακρυβρεχτα κειμενα πες τα σε καμια ομοια φιλη σου. Ο ανθρωπος αυτος ειναι και θα ειναι, για να κάθεσαι σου αρεσει.
    Last edited by GeorgeGr1; 05-02-2018 at 17:10.

  6. #201
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Γιώργο αν και είναι παλιό το θέμα δεν νομίζω ότι έδωσε δικαίωμα η συγκεκριμένη. Φαίνεται να τον αγαπούσε πολύ. Όσο για την πρώην σου, μάλλον τα έκανε για να κολλήσεις.

  7. #202
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    27
    Quote Originally Posted by lonely- View Post
    ΓΕΙΑ ΣΑΣ.
    ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΥ....ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΧΥΠΟΠΤΟΣ ΚΑΙ ΘΥΜΩΝΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ!
    ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΠΩΣ ΤΟΥ ΛΕΩ ΨΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ,ΤΙ ΚΑΝΩ ΚΤΛΠ....
    ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΟΛΥ.....ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΟΥ....Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΟΛΗ....ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΑΝ ΤΟΝ ΧΑΣΩ ΘΑ ΧΑΘΩ.....
    ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΤΡΥΦΕΡΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟΣ ΣΥΝΗΘΩΣ....ΑΛΛΑ.....ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΞΕΦΕΥΓΕΙ....
    ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΟΤΑΝ ΘΥΜΩΝΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΜΕ ΕΒΡΙΖΕ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ....ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΖΗΤΟΥΣΕ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΞΗΓΟΥΣΕ ΠΩΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΝΝΟΟΥΣΕ.....
    ΑΝΕΧΤΗΚΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΒΡΙΣΙΜΟ....ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΑ ΕΦΤΙΑΧΝΑΝ....ΟΜΩΣ.....ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΠΕΡΙΠΟΥ 20 ΜΕΡΕΣ....ΤΣΑΚΩΘΗΚΑΜΕ ΑΣΧΗΜΑ....ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΩ ΠΑΝΤΑ ΣΗΚΩΝΩ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΕΧΩ ΝΕΥΡΑ ...ΤΟΥ ΤΟ ΕΚΛΕΙΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΝΑ...ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΕΞΕΛΙΧΘΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΕΞΕΛΙΧΘΗΚΑΝ......ΗΡΘΕ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ..... ΕΙΧΑ ΜΟΛΙΣ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΤΟΥΖ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΤΣΕΤΑ...ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΝΑ....ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΝΤΥΘΩ...ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΝΤΥΘΩ ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΗΡΘΕ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ...ΜΕ ΕΒΡΙΣΕ.....ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ.....ΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕ..... ΜΕ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ....ΕΓΩ ΤΟΤΕ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΑΙ....ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΩ ΛΙΓΟ ΝΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ.... ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΜΑΧΑΙΡΙ ΚΑΙ ΚΛΕΙΔΩΘΗΚΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ....ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΕΣΠΑΓΕ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ....ΤΟΥ ΟΡΚΙΣΤΗΚΑ ΠΩΣ ΑΝ ΤΟΛΜΟΥΣΕ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΘΑ ΜΕ ΕΒΡΙΣΚΕ ΜΕ ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΙ ΧΩΜΕΝΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ....ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΝΟΟΥΣΑ.... ΗΡΕΜΗΣΕ ΑΠΟΤΟΜΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΤΟΥ ΑΝΟΙΞΩ....ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ....ΕΚΛΑΙΓΑ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ....ΜΟΥ ΟΡΚΙΣΤΗΚΕ ΠΩΣ ΑΝ ΤΟΥ ΑΝΟΙΓΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ....ΑΝΟΙΞΑ....ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕ ΔΑΚΡΥΣΜΕΝΟΣ....ΤΑ ΕΙΧΕ ΧΑΣΕΙ....ΜΕ ΠΗΡΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΝΑ ΜΕ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΚΟΝΤΕΥΑ ΝΑ ΛΙΠΟΘΥΜΙΣΩ...ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΞΕΦΥΓΕ....ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΝΑ...ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΘΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΞΑΝΑΕΝΟΧΛΗΣΕΙ ΠΟΤΕ....ΠΟΤΕ....ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ.....ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΣΩ....ΚΙ ΕΤΣΙ ΕΓΙΝΕ....ΜΕΙΝΑΜΕ ΜΑΖΙ....
    ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΧΘΕΣ......ΒΓΗΚΑΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΤΣΑΚΩΘΕΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΨΕΜΑΤΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ....ΜΙΛΗΣΑΜΕ....ΕΠΕΜΕΝΑ ΠΩΣ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΑΛΗΘΕΙΑ....
    ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ.....ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΤΙΠΟΤΑ....ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΕ ΠΑΕΙ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ....ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΝΑΓΚΑΣΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΣΗΚΩΤΗ...ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΑΩ...ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗ ΛΕΕΙ ΕΝΩ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΠΟΤΕ ΨΕΜΑΤΑ!!!! ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΤΡΑΒΑΕΙ....ΝΑ ΜΕ ΒΡΙΖΕΙ.....ΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕ ΠΑΛΙ.....ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΣΦΙΓΓΕ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΑ ΘΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕ....ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΟΛΥΛΟΓΩ....Η ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΗΤΑΝ Η ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ....ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΜΙΣΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΓΙΑ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ.....ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΖΕΙ......ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΣΩ.....ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ.....ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΟΣΟ ΑΓΑΠΑΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ....
    ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ....????ΤΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ.........!!!!!!!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!!!!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΜΕ ΧΤΥΠΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΔΙΕΞΟΔΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΩΣ ΕΞΕΛΙΧΘΗΚΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ!

  8. #203
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    194
    Ειλικρινα κι εγω θελω να μαθω..μου εκανε εντυπωση που ειπε οτι αν εσπαγε ο αλλος την πορτα θα καρφωνε το μαχαιρι μεσα της..ΜΕΣΑ ΤΗΣ..μαλιστα.τι να πω..ελπιζω ολη αυτη η ιστορια να ειχε αισιο τελος και η κοπελα να ειναι καλα

Page 14 of 14 FirstFirst ... 4121314

Similar Threads

  1. Δέχθηκα λεκτική κακοποίηση
    By Deleted20082014 in forum Κακοποίηση
    Replies: 40
    Last Post: 01-05-2013, 19:25
  2. Λεκτικη βια και καταριψη αξιων.
    By TheBlackPearl in forum Κακοποίηση
    Replies: 10
    Last Post: 16-01-2013, 23:18
  3. Λεκτικη μνημη
    By katerinaki in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 38
    Last Post: 12-07-2011, 08:17
  4. Replies: 130
    Last Post: 03-05-2010, 02:05
  5. λεκτική βία
    By Helena in forum Κακοποίηση
    Replies: 1
    Last Post: 15-11-2007, 17:41

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •