ΣΧΕΣΕΙΣ......
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 15 of 15
  1. #1
    Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    41

    ΣΧΕΣΕΙΣ......

    ΕΝΑ ΖΗΤΗΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΚΑΠΩΣ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ Η ΑΓΑΠΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΙΣΟΠΟΣΗ. ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΟΡΙΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΠΩΣ.
    ΕΛΠΙΖΩ ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΦΩΤΙΣΟΥΝ...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εμ οχι...βασικα δεν μπορουμε σιγουρα να μπουμε στο μυαλο του αλλου να δουμε ποσο μας αγαπαει...μπορουμε να κρινουμε μονο απο τις πραξεις του...κατα ποσο αισθανεται το ιδιο.

    Αλλα υπαρχουν και ανιδιοτελεις αγαπες...δηλαδη ενα παιδι να μην αγαπαει την μητερα του....ενω για την μητερα του να ειναι ολοκληρη η ζωη της....και αυτες ειναι οι πραγματικες αγαπες.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #3
    Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    41
    ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΕΣ ΟΜΩΣ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ ΤΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΔΙΑΛΥΣΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΟΣΟ ΕΓΩ Η ΔΕΝ ΤΟΝ/ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ ΟΣΟ ΑΥΤΟΣ/Η?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Αν εγω τις εδινα αγαπη και αυτη με εφτυνε...δεν ειμαι και γραμματοσημο θα την παραταγα...χρειαζεται και ο στοιχειωδης εγωισμος....για να δωσω ενα λιγο ακραιο παραδειγμα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #5
    Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    41
    ΑΚΡΑΙΟ :) ΚΑΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΗΡΧΕ ΣΧΕΣΗ.

  6. #6
    Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    η κοσμάρα μουυυυυυυυ!!!
    Posts
    39
    δεν ειναι δυνατον να οριστει...αυτο σεν γινεται!!!δηλ τι?τοσα κιλα αγαπαει ο ενας τοσο ο αλλος?οχι βεβαια! η αγαπας η δεν αγαπας!!!!!!!!!!!!!!!!ετσι δεν ειναι???εγω ετσι το βλεπω!!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    178
    Originally posted by alexandros3
    Να σου πω και κάτι... είμαι τώρα σε μία φάση που παίζουν δύο κοπέλες (η τρίτη που πραγματικά ήθελα, τα έκανα λαμπόγιο).
    Δες λοιπόν. Η πρώτη ψηλή ξανθιά πλούσια τρελαμένη μαζί μου. Και ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ. Ελα ντε που εμένα δεν μου κάνει κλικ.
    Η δεύτερη μου κάνει καρακλίκ αλλά λίγο μεγαλύτερη σε ηλικία από μένα. Εγώ 30 εκείνη 35. Αλλά... μία χαλαρότητα που θα την πλήρωνα να την έχω...

    Μεταξύ των δύο, κι ενώ \"αντικειμενικά\" η πρώτη είναι η \"επιλογή\" εγώ πάω για τη δεύτερη. Ουτε χρήματα έχει, ούτε ψηλή ξανθιά είναι αλλά μου κάνει αυτό το κλικ. Αυτό το να σε βάλω κάτω... Και έχει ένα χαρακτήρα που σε ανεβάζει κι ένα πρόσωπο τρομερά γλυκό.

    Και με τις δύο είμαι ο εαυτός μου, κάτι που είναι πολύ σημαντικό αλλά είναι τι σου βγάζει η κάθε κοπέλα. Τι σε συγκινεί για να πεις αυτή θέλω. Και ίσως, εν τέλει, με ποιά είσαι ο εαυτός σου περισσότερο (από τη στιγμή που και οι δύο περνάνε τη μπάρα της ομορφιάς - γιατί συγνώμη κορίτσια αλλά κι αυτό είναι καρα σημαντικό)
    Πάει η κοπέλα για την οποία σου δώσαμε συμβουλές, σε άλλο νήμα?? Τι απέγινε?? Ενημέρωσέμε πλζ

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Originally posted by Τίνα
    Πάει η κοπέλα για την οποία σου δώσαμε συμβουλές, σε άλλο νήμα?? Τι απέγινε?? Ενημέρωσέμε πλζ
    Χμ...Κι εγώ το ίδιο θα ρωτούσα.Πριν λίγο καιρό ήσουν ξετρελλαμένος μ\'εκείνη και τώρα είσαι ανάμεσα σε δύο άλλες?Πολύ γρήγορα την ξεπέρασες...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    παιδια ποια ισοποση αγάπη???????????????τί λετε??????????????????????????
    πειτε μου, να δώ πόσα γραμμαρια να αγήσω απ΄εξω.....μη με κοιροιδεύουν κιολας!!!!!

    ελεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    αν μπουμε σ αυτή τη διαδικασια, δε νομίζω πώς μιλάμε για αγάπη.....

  10. #10
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    δεν υπαρχουν ισοποσες σχεσεις ουτε αγαπες.

    Ελπιζω να μην χρειαστει να το αναλυσω.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    430
    αγάπα και μη ερεύνα

  12. #12
    Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    41
    ΛΕΦ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΕΘΕΣΑ ΕΝΑΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ. ΣΙΓΟΥΡΑ Η ΑΓΑΠΗ ΔΕΕΝ ΖΥΓΙΖΕΤΑΙ ΟΥΤΕ ΜΕΤΡΙΕΤΑΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕΤΡΟ.Η ΑΓΑΠΗ ΟΜΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. ΕΔΩ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ. ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΝΩ ΟΙ ΠΡΑΞΕΙΣ ΤΟΥ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ?

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Ο καθένας αγαπά με τον τρόπο του.Από εκεί και πέρα βλέπουμε αν αυτός ο τρόπος μας ικανοποιεί/μας ταιριάζει....

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    430
    ναι γίνεται, γιατί να μη γίνεται. Όπως γίνεται και να αγαπάς και να μη το δείχνεις ποτέ ή και πολλά ακόμα \"παράξενα\". Ίσως θα έπρεπε να μη γενικεύεις τα ερωτήματα σου και να μοιραστείς [ αν θέλεις βέβαια] την ιστορία σου για να λάβεις πιο συγκεκριμένα απαντήματα και βοήθειες :) γιατί κάποιος μπορεί να σου απαντήσει βάσει της δικιάς του εμπειρίας, η οποία βέβαια μπορεί [ στην καλύτερη ]και να φαίνεται οτι μοιάζει αλλά αφού έχει να κάνει με διαφορετικούς ανθρώπους... μάλλον άστοχη θα είναι η σύγκριση..!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    έτσι ειναι....Lef!!!!!:))))

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •