χρειαζομαι δυναμη... - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 56 of 56
  1. #46
    μακαρι να ηταν τοσο ευκολα για μενα αυτην την περιοδο.οπωσ εχω πει εχω χασει τη δυναμη μου το ξερω πωσ πρεπει να ζουμε για εμασ αλλα δεν μπορω αυτην την στιγμη ειμαι με καποιον που με κοροιδευει και εγω απλα καθομαι απραγη χωρισ να κανω τιποτα γιατι δεν μπορω να το τελειωσω τωρα?

  2. #47
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    συμφωνω απολυτα με τον/ην fire!

  3. #48
    Quote Originally Posted by dragonfly1 View Post
    μακαρι να ηταν τοσο ευκολα για μενα αυτην την περιοδο.οπωσ εχω πει εχω χασει τη δυναμη μου το ξερω πωσ πρεπει να ζουμε για εμασ αλλα δεν μπορω αυτην την στιγμη ειμαι με καποιον που με κοροιδευει και εγω απλα καθομαι απραγη χωρισ να κανω τιποτα γιατι δεν μπορω να το τελειωσω τωρα?
    πιστέυεις οτι θα ταν ανωφελο να περιμένεις να επιστρέψεις για ν δεις πως θα είστε από και κοντά?δεν αξίζει αυτή τη 2η ευκαιρία?
    μπορεί απο κοντα τωρα που θα έρθει να ναι διαφορετικά τα πράγματα,που κατα τα γνωμη θα ειναι σιγουρα!να βρεις ακόμα περισοτερους λόγος να μην προχωρησεις τη ζωη σου μαζι του και ετσι να σου ναι κ πιο ευκολο να δωσεις ενα τελος..μπορει όμως να ναι κ ενα ομορφο ξεκινημα κ για τους 2 σας..με αλλες προοπτικες κ σε άλλες βασεις...αφουθ τοσο καιρο το παλευεις μεσα σου δωσε τοπο στην οργη και κανε λιγο ακομα,οι 2 μηνες θα φυγουν νερακι...πρωτα λομως σκεψου τα λιγο με καθαρο μυαλο,κ λιγο απειροελαχιστα πιο αισιοδοξα...
    κανε κ ενα ραντεβου με καποιον ειδικο,εφοσον οπως λες τοσα χρονια εχεις περισοετρη οικειοτητα με το θεμα αυτο, μην εισαι αρνητικη..κανε το το βημα..το ξερεις οτι μονο καλο θα σου κανει,μη το φοβηθεις!

  4. #49
    εχω δωσει πολλεσ ευκαιριες σε ολουσ γυρω μου αλλα πιστευεισ πωσ αξιζει να κανεισ το κοροιδο εστω και για μια αγαπη?αυτο εχω κανει και εχω καταντησει να χασω τον ευατο μου...

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    αθηνα
    Posts
    300
    ακου να σου πω, τι θα κανεις, κοπελια. μολις γυρισει ο τυπος ελλαδα, θα του πεις "πως τολμησες αντιπροσωπε να με κοροιδεψεις; τα ξερω ολα. εισαι ψευτης, υποκριτης και αντιπροσωπος". εκεινος δε θα μπορει παρα να το παραδεχτει. εσυ θα τον συγχωρεσεις. πρεπει να συγχωρουμε τους αλλους. ολοι κανουμε λαθη και ολοι αξιζουν μια δευτερη ευκαρια. αν λες οτι τον αγαπας τοσο πρεπει να τον συγχωρεσεις. αυτο ειναι ολο. και τι εγινε στο φιναλε; ειχε σχεση με αλλη. so what? αν αγαπαει εσενα πραγματικα, θα μεινει μαζι σου. αλλα πρεπει να τον κανεις να περναει καλα μαζι σου. αν εισαι μεσα στη γκρινια και τη μιζερια, θα σε παρατησει. να εισαι σιγουρη.

  6. #51
    κι ομως ολη αυτη η σχεση τελικα πηρε το τελος της καλο η κακο δεν ξερω...ξερω μονο οτι εγω εχασα τον εαυτο μου και τωρα ειμαι στην προσπαθεια να τον βρω παλι...

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Ελα ντραγον, τι εγινε τελικα? Μιλησατε στο σκαιπ? Γιατι λες οτι ελαβε τελος η σχεση?

  8. #53
    ναι μιλησαμε και δεν γινοταν τιποτε αλλο τελικα...περασα μια ξευτιλα του ευατου μου αλλα τωρα ολα απο την αρχη..θα κανω μια καινουρια αρχη στη ζωη μου...κουραστηκα πολυ...

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Τι ειπωθηκε δηλαδη και απ τις 2 πλευρες?

  10. #55
    αυτος ειπε οτι θελει να μεινουμε φιλοι και οτι ερωτευτικε και οτι τοσο καιρο με κοροιδευε και ολα ξεκινησαν οταν εμαθε οτι ξερω τον κωδικο του...δεν θελει καμια παρτιδα μαζι μου πλεον...με χαρακωσε οτι και αν ειπε και ακομα να πιστεψω οτι ολο αυτο ειναι αληθεια κι ομωσ ειναι...εγω του ειπα πωσ τοσο καιρο που ηξερα τον κωδικο δεν κοροιδευα απλα τον αγαπουσα και δεν ηθελα να πιστεψω πωσ ολο αυτο ειναι αληθεια...και ελαβε τελοσ μετα απο 5 χρονια

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Ελλάδα
    Posts
    384
    Δεν αξίζει και το ξέρεις. Το συναίσθημα που ένιωθες για αυτόν αξίζει αυτός όμως όχι. Αλλά έτσι είναι η ζωή... έχασες λίγο καιρό αυτό μονάχα. όλα τα άλλα είναι εμπειρίες που θα σου φανούν πολύ χρήσιμες στο μέλλον. όσο πιο πολύ αγάπη δίνεις τόσο περισσότερη έχεις. Σύντομα θα βρεθεί το κατάλληλο άτομο που θα εκτιμήσει εσένα αλλα και την αγάπη που θα του προσφέρεις .. καλή αρχή στην καινούργια σου ζωή και ξέρεις πως στην αρχή θα είναι δύσκολα αλλά μην κοιτάξεις πίσω.. να θυμάσαι πως κάπου εκεί έξω κάποιος περιμένει να σε αγαπήσει και να αγαπηθεί από σένα... Να είσαι καλά, δυνατή και υγιείς...
    Ας ξεκλειδώσουμε την σκέψη μας.... http://www.tokleidi.com/

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Η δύναμη του σεξ...
    By howtodream8 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 31
    Last Post: 17-02-2013, 21:07
  2. που να βρω δυναμη??
    By el.gre in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 01-06-2012, 02:09
  3. Η δυναμη της ιδεοληψίας!
    By God is in the rain in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 18-05-2012, 00:11
  4. Δύναμη..Δύναμη...Δύναμη
    By Thorp in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 27-02-2009, 19:57
  5. Απίστευτη δύναμη
    By sabb in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 16-02-2009, 20:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •