χρειαζομαι δυναμη...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 56
  1. #1

    χρειαζομαι δυναμη...

    ολα ξεκινησαν καπωσ ξαφνικα απο μια φωτογραφια απο εκει τον τον ειδα πρωτη φορα στο σπιτι μιασ φιλης μου και καταλαβα πτι αυτοσ ηταν ο ερωτασ μου...δεν θα μακρυγορησω πολυ.αυτοσ εμενε αρκετα μακρυα απο εμενα συναντηθηκαμε και μετα απο 5 χρονια ειμαστε μαζι απο αποσταση και ενα διαστημα απο κοντα.τωρα αυτοσ ειναι εξωτερικο για δουυλεια και εχει μια κοπελα που κανει κατι μαζι της σε μενα δε το παραδεχεται αλλα το λεει στουσ φιλουσ του οτι εχει κανει τα πανδυνα εκει και σε μενα συνεχιζει να λεει πωσ ειμαι ο κοσμος ολος....μιλαει μαζι της και το ξερω ερωτικα.με κοροιδευει αλλα δεν εχω τη δυναμη να το τελειωσω και καθομαο και αναλωνομαι στο σπιτι πλη μερα εχω χασει κιλα περνω φαρμακα δεν ξερω πωσ να το αντιμετωπισω σε ολη μου τη ζωη υπηρξα πολυ δυνατη ημουν το στηριγμα τησ οικογενειασ μου στουσ φιλουσ μου και τωρα δεν μπορω να κανω τιποτα γιατι?τι να κανω?σε 2 μηνεσ ερχεται ελλαδα και θα βρεθουμε να περιμενω να τα πω απο κοντα?εχω χασει η=τη δυναμη μου και κανω κακο στον εαυτο μου με εχει επιρεασει πολυ οχι τοσο αυτο που κανει αλλα η κοροιδια..πωσ να το πω και που θα βρω τη δυναμη....δεν μπορω να καταλαβω γιατι εγινε ετσι ουτε απο που να ζητησω βοηθεια για να βρω τον εαυτο μου παλι...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Καταρχην το οτι εχασες κιλα ειναι καλο. Εστω κ απ το στρες.
    Για πες λιγο ακομα πως ξεκινησε η γνωριμια κ η σχεση. Δεν καταλαβα το χρονολογιο.
    Μετα απο τοτε που τον ειδες στη φωτο περασαν 5 ετη για να τα φτιαξετε? ή τα χετε 5 χρονια?

  3. #3
    5 χρονια ειμαστε ειδη μαζι..οσο για τα κιλα ειμαι ειδη πολυ αδυνατη για να χασω και αλλα..ολα ξεκινησαν το 2008 ηρθε στην πολη μου γνωριστηκαμε και ετσι ξεκινησαν ολα..τωρα απλα εχω κλειστει μεστα στο σπιτι μου

  4. #4
    Πως δεν τον εχεις μουντζωσει και συνεχισει ωραια και καλα την ζωη σου ειναι το θεμα. Δεν αξιζει να στεναχωριεσαι για τετοια ατομα, ποσο μαλλον οταν ξερεις οτι σε κοροιδευει με αυτον τον τροπο.

  5. #5
    δεν μπορω να το κανω και δεν ξερω το γιατι...παντα λεγαμε πωσ αν χωρισουμε θα ειναι απο κοντα αλλα δεν ξερω αν μπορω να περιμενω αλλουσ 2 μηνεσ μεχρι να ερθει..τι εχω παθει? παντα ημουν δυνατη

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Αυτα τα 5 χρονια σχεσης λοιπον τι εννοεις εισασταν εξ αποστασεως? Για τι αποσταση μιλαμε και καθε ποτε βρισκοσασταν απο κοντα?

  7. #7
    οταν σπουδαζε αθηνα βρισκομασταν αρκετα συχνα αλλα επειδη αυτοσ ειναι απο νησι και εγω απο πολη ελλατωθηκαν οι συναντησεισ αλλα μετα ετα πηγα εγω εκει 7 μηνεσ εκατσα για δουλεια..γιατι τοση κοροιδια και δεν το τελειωνει μια και καλη αν θελει να κανει τετοια στη ζη του?

  8. #8
    Σκεψου απλα οτι δεν σου αξιζει μια συμπεριφορα σαν και αυτη. Ειναι κριμα να στεναχωριεσαι κ να βασανιζεσαι ετσι για καποιον που δεν εχει το θαρρος να σου πει την αληθεια.

  9. #9
    εχω κλειστει απλα στον εαυτο μου και ο μεγαλυτεροσ φοβοσ μου ειναι να μην καταληξω να περνω φαρμακα οπωσ η μητερα μου που πασχει απο βαρια καταθλιψη..πρεπει απλα να το τελειωσω θελω να το κανω απο κοντα.αυτο που με φοβισαι πιο πολυ ειναι οτι καποια στιγμη περασε απο το μυαλο μου και ο θανατοσ αν ειναι δυνατον.πρεπει να βρω τον εαυτο μου παλι

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    ποσο καιρο εχει που εφυγε εξω? σε 2 μηνες θα γυρισει μονιμα ή θα ξαναφυγει? την αλλη κοπελα τη βρηκε εκει? πως τη γνωρισε? ελληνιδα ειναι?
    Εχουν σχεση κανονικη ή την εχει μονο για τα χοντρα? Εσυ πως το εμαθες για την αλλη? Και θα ρθουμε κ στο παρον.

  11. #11
    απο τον απριλη του 2012 μεχρι τον νοεμβριο ειμασταν μαζι στο ιδιο μεροσ. μεσα δεκεμβρη εφυγε και γυρναει ελλαδα μονιμα..εκει την γνωρησε και δεν ειναι ελληνιδα δεν ξερω αν εχουν κανονικη σχεση αλλα τησ στελνει καθε μερα και καταλαβα οτι θελει να το προχωρησει.το εμαθα γιατι για κακη του τυχη αποθηκευτηκε ο κωδικοσ του fb του στο κινητο μου και οταν πηγα να μπω καταλαβα οτι ηταν το δικο του...και οταν αναφερω το ονομα τησ κανει πωσ τρεχει τιποτα..δεν ξερει οτι εχει αποθηκευτει ο κωδικοσ.το ξερω οτι ειναι κατινια αλλα πλεον με εχει πιασει εμμονη

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    The 36th Chamber of Shaolin
    Posts
    1,983
    Οπως λες και στην επικεφαλιδα του θεματος σου , η δυναμη για να βγεις απο αυτη την διαδικασια που εχεις μπει η και για να κανεις αυτο που εσυ θεωρεις σωστο για εσενα ειναι μια... Ο εαυτος σου , κανεις δε μπορει να σε βοηθησει περισσοτερο απο οτι εσυ η ιδια μπορεις ... Την δυναμη την εχεις απλα πρεπει να τα βρεις πρωτα με εσενα και μετα βαδιζεις στο δρομο σου .... Μπορεις να επιτυχεις τα παντα αρκει να το θελησεις .... Ολα ειναι στο μυαλο εκει μεσα θα βρεις ολες τις λυσεις....

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    E τοτε βρε dragon δεν υπαρχει προβλημα. Εκει στην ξενιτια ξερεις απο πλευρας ψυχολογιας δεν ειναι ευκολο να ανταπεξελθεις. Ειναι δυσκολη η προσαρμογη στην αρχη. Μπορει να βρηκε ενα συναισθηματικο δεκανικι, μη φτιαχνεις σεναρια. Εγω νομιζα οτι ειχες τεκμηρια για ποιο σοβαρο ζητημα, οχι απλα καποιους διαλογους και λιγο φλερτ. Εφοσον δεν ειναι ελληνιδα και εφοσον επιστρεφει εδω οφιλος σου, δεν προκειται να ναι μαζι, ο,τι κ να εκαναν, αν το εκαναν, οποτε εισαι μια χαρα. Ενα φλερτακι ητανε που καμμια φορα ανανεωνει τη σχεση, οπως το σεξ μετα τον καβγα. Αν σου πει οτι ερχεται η αλλοδαπη να μεινει εδω μονιμα τοτε οκ. Χλωμο το βλεπω ομως...Εγω νομιζω εχεις φτιαξει σεναρια κ γενικα μια μη ρεαλιστικη εικονα ορμωμενη απο καποιους διαλογους. Κουλ, μη τρελενεσαι τοσο πολυ. Με το καλο να ερθει εδω κ να δεις που θα σου πει να ειστε μαζι.

  14. #14
    απλα φοβαμαι μην παθω κατι γιατι χανω το μυαλο μου και οι σκεψεισ που κανω δεν ειναι θετικεσ ξερω οτι δεν αξιζει αλλα γιατι δεν το κοβω.αξιζει να περιμενω 2 μηνεσ για να τα πω απο κοντα?

  15. #15
    αυτο που φοβαμαι κερασι ειναι να μην την εχει ερωτευτει λεει συνεχεια πωσ θελει να την συναντησει και τετοια...αξιζει δηλαδη να μεινω σε μια τετοια σχεση ενω ξερω οτι με κοροιδευει?ακομα ειμαστε μαζι καθε μερα μιλαμε αλλα ταυτοχρονα μιλαει και με αλλη ολα μπορω να τα αντεξω αλλα οχι την κοροιδια

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Η δύναμη του σεξ...
    By howtodream8 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 31
    Last Post: 17-02-2013, 21:07
  2. που να βρω δυναμη??
    By el.gre in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 01-06-2012, 02:09
  3. Η δυναμη της ιδεοληψίας!
    By God is in the rain in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 18-05-2012, 00:11
  4. Δύναμη..Δύναμη...Δύναμη
    By Thorp in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 27-02-2009, 19:57
  5. Απίστευτη δύναμη
    By sabb in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 16-02-2009, 20:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •