Εχει προβλημα η με δουλευει???
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 126
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    206

    Εχει προβλημα η με δουλευει???

    Καλησπερα σε ολους! Εδω και μερικους μηνες γνωρισα σε φιλικο μαγαζι ενα παιδι... Βραδυ, και ελαφρως φτιαγμενη απο ποτα... τελοσπαντων, μεσα στα πρωτα λεπτα γνωριμιας ηρθαμε πολυ κοντα και ξεκινησε μια περιεργη επαφη... Στην αρχη βγαιναμε και κοιμομασταν μαζι, ειχα αρχισει να παρατηρω ομως καποια περιεργα πραγματα...πχ. αρχισε να μου λεει οτι δε μπορει να κανει σχεση, οτι εχει να κανει εδω και 8 χρονια, μετα με περιεργο υφος "εγω δεν κανει να ερωτευτω", μετα μου αφηνε υπονοιες οτι ανηκει σε καποια αντιεξουσιαστικη οργανωση, μια φορα εκει που πιναμε ποτο αρχισε να μου λεει οτι δε πρεπει να φοραω ψηλα τακουνια μαζι του γιατι μπορει να χρειαστει να τρεξω...στην αρχη ελεγα πινει και λεει χαζομαρες, μια μερα εκει που πιναμε καφε, μεσημερι, μου ειπε εγω δεν ειμαι σαν ολους, ειμαι ημιθεος... δεν εδινα σημασια, ειπα απλα ειναι ιδιομορφος... ενα βραδυ γυρνουσαμε απο εξοδο και ξαφνικα σταματησε σε ενα στενο, και ενω εγω περιμενα, γυρισε κρατωντας ενα τουβλο κ μια πετρα... τον ρωτησα τι ειναι αυτα? Μου απαντησε ξερεις να οδηγεις μηχανακι? Ηξερε πως οχι! Σηκωθηκα, πηγα σπιτι και τον πηρα τηλ και μου ειπε δεν ερχομαι, γιατι εισαι φασιστρια, εισαι κι εσυ με αυτους και θελεις να με παγιδευσεις, αλλα εγω θα σας κοψω σε ολουσ τα λαρυγγια! Φυσικα τρομαξα πολυ! Την αλλη μερα πηγα σε ειδικο! Μου ειπε οτι σιγουρα εχει προβλημα και να απομακρυνθω... Αυτος μου ζητησε βεβαια συγγνωμη την αλλη μερα, εγω του ειπα οτι χρειαζεται βοηθεια αλλα δεν το δεχτηκε... 2-3 μερες μετα με επαιρνε τηλεφωνο αργα το βραδυ, ηρθε κατω απο το σπιτι μου και μου ζητησε να του ανοιξω...φοβηθηκα, μου ελεγε οτι εχει ανεβει στο μπαλκονι και εχει αιματα στα χερια... φωναξα ενα φιλο μου να τον διωξει, με βιαιο τροπο αλλα απλα τον τρομαξε... Το θεμα ειναι πως μετα μετανιωσα, αρχισε να μου λειπει, σκεφτηκα οτι απλα ειχε πιει κ ημουν υπερβολικη! Αρχισαμε να ξαναβλεπομαστε! Αλλα πλεον ηταν ακομα πιο περιεργος! Με εβλεπε μονο πολυ αργα, σηκωνοταν και εφευγε μολις καναμε κατι, αρχισε να μου λεει οτι εχει απομυθοποιησει τις γυναικες και τις θεωρει κατωτερα οντα και αλλα τρελα, με εβλεπε και δε μου μιλουσε, μετα με εβλεπε και μου ελεγε οτι ειμαι η μονη γυναικα που θελει να κανει παιδια, μετα οτι ειναι με αλλη και να μη του στελνω μηνυματα... γενικα μια συμπεριφορα οτι να ναι! Σαν να θελει να με πληγωνει...Μου εχει μεινει μια τεραστια αποροια απο ολα αυτα και δε μπορω να ηρεμησω! Εχει προβλημα η απλα ειναι κακος ανθρωπος???

  2. #2
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Ή βγαινει πολυ στα Εξαρχεια και του εχει μεινει κουσουρι ή βλεπει πολλα δελτια ειδησεων και εχει παθει κομμουνιστοχρυσαυγιτιαση.. !!Αν η ηλικια του ειναι εως και 22 μαλλον την εχει δει να παιζει κλεφτες και αστυνομους!Αν παλι ειναι οντως αντιεξουσιαστης φευγα μην φας καμια μολοτωφ κατακεφαλα!
    Για το ημιθεος δεν σχολιαζω..!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    μυριζει ψυχωσουλα ο φιλοσ σου δεν ειναι τιποτα μην ανυσηχεισ λυνεται με φαρμακα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    896
    Δικο μας παιδι...ειναι ο τυπος...ο ερωτας του ειναι ψυχεδελεια...χαχαχα...

  5. #5
    Εγώ απορώ με το κουράγιο σου που τον ανέχεσαι. Στη θέση σου θα έθετα το εξής: ή πάμε μαζί στο γιατρό να το φτιάξουμε ή προχωράς παρακάτω μη σε βρουν τίποτα χειρότερα...:ΡΡΡ

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Σεξ κανατε?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Θα συμφωνησω με τον Ελις .
    Σιγουρα καποια ψυχικη νοσος κρυβεται απο πισω , εκτος αν ειναι τελειως μαλακας και τα κανει αυτα για να τραβαει την προσοχη .

  8. #8
    pronlhmatara exei o filos soy apo thn apopsh oti ypopteyomai oti den pairnei kai ta farmaka toy.prosexe emeis otan den pairnoyme farmaka kapoia stigmh mporei na ginoyme epikindynoi.kai to krybei safos alla oxi me oraio tropo:kato apo ena peplo agrioy xarakthra.ostoso omos kai ego san psychotikos ofeilo na mhn ton kapso sta matia soy kai na soy po oti yparxei periptosh na se agapaei kai na xreiazetai thn bohueia soy.omos prosexe ton ligo

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    206
    Quote Originally Posted by ΔΗΜΗΤΡΗΣ17817 View Post
    pronlhmatara exei o filos soy apo thn apopsh oti ypopteyomai oti den pairnei kai ta farmaka toy.prosexe emeis otan den pairnoyme farmaka kapoia stigmh mporei na ginoyme epikindynoi.kai to krybei safos alla oxi me oraio tropo:kato apo ena peplo agrioy xarakthra.ostoso omos kai ego san psychotikos ofeilo na mhn ton kapso sta matia soy kai na soy po oti yparxei periptosh na se agapaei kai na xreiazetai thn bohueia soy.omos prosexe ton ligo
    κατι τετοιο υποπτευομαι και εγω... ωρες ωρες ειναι φυσιολογικος και μετα αρχιζει τα τρελα... μου στελνει μηνυμα πχ θελω να κλαψω στην αγκαλια σου, εσενα σε εμπιστευομαι και μετα ερχεται και θελει απλα sex...τι να κανω για να τον βοηθησω? μπορω? η απλα να απομακρυνθω?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    206
    ναι, πολλες φορες, γιατι?

  11. #11
    an exei psychosi den mporeis na ton bohthiseis apotelesmatika an einai θεμα χαρακτηρα δεν αξιζει τον κοπο.εγω χωρις να εχω και Την πειρα επι του θεματος θα ελεγα οτι αν τον αγαπας πραγματικα δωστου λιγο χρονο να βελτιωθει

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    206
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Σεξ κανατε?
    εψαξα λιγο το θεμα και καταλαβα οτι εχει τον λεγομενο ανεσταλμενο οργασμο, δηλαδη μπορει να κανει σεξ αλλα ολοκληρωνει μονο μονος του! Οταν του πεις οτι δεν αισθανεσαι απαραιτητα κατι γι αυτον μπορει να λειτουργησει φυσιολογικα μετα την πραξη, αν ομως του εκφρασεις συναισθηματα γυαλιζει το ματι του και ντυνεται και φευγει σε δευτερολεπτα! Τελικα εχω καταληξει οτι φοβαται τα συναισθηματα σε τετοιο βαθμο που του βγαινει συνδρομο καταδιωξης, εξ ου και το θεμα με το ειστε ολοι φασιστες κτλ, νιωθει οτι απειλειται και φλιπαρει...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    206
    Δε τη παλευω αλλο! Τη μια εξαφανιζεται, την αλλη εμφανιζεται και μου λεει εχω σχεση και ειμαι καλα, μετα απο λιγο με ψαχνει, το επομενο βραδυ παλι με ψαχνει, ερχεται σπιτι μου, με βλεπει ντυμενη κ μου λεει γιατι μου ειπες ψεματα? δεν ησουνα σπιτι... φευγει και μου λεει για μενα εχεις πεθανει! τι στο καλο συμβαινει πια???

  14. #14
    bre den ton stelneis sto...

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    206
    Quote Originally Posted by ΔΗΜΗΤΡΗΣ17817 View Post
    bre den ton stelneis sto...
    Λες ε? Δε βγαζω ακρη οτι και να κανω... στο κατω κατω αν εχει κατι να το πει, ποσο να αντεξω κι εγω... Απο την αλλη λεω αν εχει οντως τετοιο προβλημα δε φταιει, σκατα κοινως, μου εχει αλλαξει τα φωτα...

Page 1 of 9 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Όταν ο συντροφος έχει σεξουαλικο πρόβλημα
    By strawberry in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 22
    Last Post: 10-06-2018, 14:02
  2. Ο φίλος μου έχει πρόβλημα στύσης.
    By beautifulworld in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 11-01-2012, 04:25
  3. Έχει συγκεκριμένο Ψυχολογικο/Ψυχιατρικό Πρόβλημα η κοπελα? Please Read it all! (2/2)
    By Berdema in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 47
    Last Post: 22-07-2011, 20:53
  4. ΠΩΣ ΠΕΙΘΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?
    By αλίκη! in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 03-12-2010, 22:32
  5. Ποιός έχει το πρόβλημα;
    By Elli in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 3
    Last Post: 24-12-2005, 08:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •