Παρθένος ετών 26!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 52
  1. #1

    Παρθένος ετών 26!!!

    Καλησπέρα! Με λένε Άρη και αισίως μπαίνω στα 26. Όπως ανάφερα και στον τίτλο μου είμαι ακόμα παρθένος. Έχω κάνει κάποια πράγματα σε προκαταρκτικά όταν ήμουν στις ηλικίες των 18-19 απλά για πολλούς και διάφορους λόγους δεν ολοκληρώθηκε η πράξη. Όσο περνούσαν τα χρόνια είχα ένα άγχος το οποίο μεγάλωνε και όσο αυτό μεγάλωνε εγώ φοβόμουνα να δεσμευτώ. Ο λόγος ότι το σεξ αποτελεί σημαντικό κεφάλαιο σε μια σχέση. Φοβόμουνα για πολλούς λόγους. (Απογοήτευση του συντρόφου μου και πολλά άλλα) Δεν έχω σκεφτεί ποτέ να καταφύγω σε πληρωμένο έρωτα γιατί είμαι κατά αυτού για πολλούς και διάφορους λόγους. Οι φίλοι γονείς και σια δεν γνωρίζουν κάτι και θεωρούν ότι είναι όλα νορμάλ. Δεν έχω πει κάτι έχουν βγάλει από μόνοι τους τα συμπεράσματα τους και δεν ξέρω από που. Δεν μου αρέσουν άτομα του ιδίου φίλου γιατί κάποιοι από εδώ παίζει να το έχουν σαν απορία. Το ερώτημα είναι τι πρέπει να κάνω; Έχω φτάσει τα όρια παράνοιας και να μου αρέσει κάποια και να υπάρχει πρόσφορο έδαφος δεν κάνω κίνηση λόγο αυτού.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Για ποιους λογους δεν ολοκληρωσες στα 18 και εμεινες στο φασωμα?

  3. #3
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Για ποιους λογους δεν ολοκληρωσες στα 18 και εμεινες στο φασωμα?
    Ήταν παρθένα δεν ήταν έτοιμη. Εγώ σε κάποια στιγμή έφυγα για φαντάρος άρα κάπου εκεί το πουλάκι πέταξε

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Ειχατε σχεση ή ηταν κατι επιφανειακο?

  5. #5
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Ειχατε σχεση ή ηταν κατι επιφανειακο?
    Ήταν σχέση αν μπορεί να θεωρηθεί έτσι σε αυτές τις ηλικίες. Απλά όσο και να το ήθελα δεν είμαι ο μαλάκας να πω σ'αγαπώ να κάνω κάτι και να γίνω Λούης προσέχω και τα συναισθήματα της κάθε κοπέλας άσχετα αν είναι λάθος ή σωστό.

  6. #6
    Quote Originally Posted by arisk1987 View Post
    Ήταν σχέση αν μπορεί να θεωρηθεί έτσι σε αυτές τις ηλικίες. Απλά όσο και να το ήθελα δεν είμαι ο μαλάκας να πω σ'αγαπώ να κάνω κάτι και να γίνω Λούης προσέχω και τα συναισθήματα της κάθε κοπέλας άσχετα αν είναι λάθος ή σωστό.
    Καλα έκανες και πρόσεχες αφου ηταν παρθενα. Επειδή πολλες αμα τους κανεις τη δουλεια ζηταν μετα δεσμευση, θα χες και τους δικους της στο κεφαλι σου και θα ψαχνες τροπο να ξεφυγεις, εκτος κι αν εισαι σιγουρος ότι τη θελεις.
    Το μόνο που πετυχενεις με το να σκέφτεσαι ότι δεν εκανες σεξ μεχρι τωρα ειναι να στερεις στον εαυτο σου απο τις ευκαιριες για σχεση που σου παρουσιαζονται και απο το να ανακαλύψεις στην πορεια ότι τα πράγματα είναι πολύ πιο απλά απ ότι τα φανταζεσε, ειμαι βεβαιος πως με τον καιρο η σκεψη σου τα εχει κανει βουνο.
    γιάννης

  7. #7
    Βουνό Γιάννη δεν θα πει τίποτα

  8. #8
    Quote Originally Posted by arisk1987 View Post
    Βουνό Γιάννη δεν θα πει τίποτα
    πως θα το κατέβεις?
    γιάννης

  9. #9
    Έλα ντε αυτό είναι το ερώτημα πως θα το κατέβω

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    The 36th Chamber of Shaolin
    Posts
    1,983
    Αρη μη τρελενεσαι αγορινα , προσωπικα γνωριζω ατομα που ολοκληρωσαν και ξεπαρθενιαστικαν σε ακομα μεγαλυτερες ηλικιες , ολα να ξερεις εχουν το timing τους , μην κολλας και μη στεναχωριεσαι , δεν ειναι λογος αυτος να χαλιεσαι ....Εμεις οι αντρες τραβαμε κολληματα διαφορων τυπων και κομπλεξαρουμε τον εαυτο μας χωρις να υπαρχει λογος... Χαλαρωσε , φτασε μεχρι εκεινο το σημειο η γυναικα δεν ειναι ντουβαρι , ξερει πολυ καλα τι της γινεται , θα δεις πως ολα θα πανε ρολοι ... Αφησε τα κολληματα και τα αγχοι στην ακρη και δωσε νοημα εκει που πρεπει

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Brussels
    Posts
    25
    Γειά σου φίλε μου.

    Όντως βλέπεις τα πράγματα βουνο αλλά δεν είναι.
    Αν έχεις κάποια κοπέλα που θέλεις και είσαι ερωτευμένος μαζί της κάνε τη προσπάθειά σου. Δεν δίνεις εξετάσεις, ούτε σε περιμένει το εκτελεστικό απόσπασμα!
    Η ζωή συνεχίζεται...εσύ τι θές να μιλάς για αυτά που έπραξες ή για όσα δεν επέτρεψες στο εαυτό σου ποτέ να κάνει?
    Τα πράγματα είναι απλά, μπορεί να έχεις χάσει επεισόδια και να νιώθεις ανασφάλεια! Κάνε αυτό που πρέπει με σεβασμό πάντα στη κοπέλα και όλα θα έρθουν απο μόνα τους.
    Μη χάνεις τη πίστη σου κάπου εκεί έξω υπάρχει ένας άνθρωπος για σένα! Μη τον προσπεράσεις....

    Καλή δύναμη....φιλικά Κώστας

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    Φίλε είσαι χαζός που τα σκέφτεσαι αυτα κ θα στο αποδείξω ασ πούμε ότι έχεις κάνει δύο τρία σταντ νάιτ τι έχεις μάθει τίποτα κ εξηγώ κάθε γκόμενα θέλει τα δικα της ασ πούμε ότι εσυ είχες μάθει κάπως κ η γκόμενα ήθελε αλλιώς εσυ θα νόμιζες ότι γαμασ σωστά κ αυτή θα είχε άλλη γνώμη οπότε τι θα κανες ουσιαστικά τίποτα αυτό είναι το ένα το άλλο είναι ότι αμα αποφασίσει να το δώσει όλα πάνε μόνα τους κ το τρίτο είναι πάνε σε καμία ******* να μάθεις το μέσα έξω που κ να μην πασ θα σ βγει μόνο του
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Ξεκινα πρωτα απο τα πιο βασικα. Απ τη γνωριμια κ το φλερτ. Χωρις αυτα πως θα φτασεις στο ερωτικο? Εχεις θαρρος να μιλησεις σε μια γυναικα? Εχεις ενδιαφερον σαν ατομο? Εχεις κατι ξεχωριστο? Εχεις ευκαιριες γνωριμιας? Και μετα παμε κ στο ερωτικο. Κανεις δε γεννηθηκε μαθημενος. Οταν εχεις ενα προβλημα σου λειπει μια δεξιοτητα. Τι σε αγχωνει λοιπον? ειναι περι του σεξ ή μηπως ειναι κ στο επιπεδο της προσεγγισης?

  14. #14
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Ξεκινα πρωτα απο τα πιο βασικα. Απ τη γνωριμια κ το φλερτ. Χωρις αυτα πως θα φτασεις στο ερωτικο? Εχεις θαρρος να μιλησεις σε μια γυναικα? Εχεις ενδιαφερον σαν ατομο? Εχεις κατι ξεχωριστο? Εχεις ευκαιριες γνωριμιας? Και μετα παμε κ στο ερωτικο. Κανεις δε γεννηθηκε μαθημενος. Οταν εχεις ενα προβλημα σου λειπει μια δεξιοτητα. Τι σε αγχωνει λοιπον? ειναι περι του σεξ ή μηπως ειναι κ στο επιπεδο της προσεγγισης?
    Έχω το θάρρος να μιλήσω με μια γυναίκα φτάνει να μου αρέσει δεν το σκέφτομαι και πάω αν σκεφτόμουν κάθε πράγμα που κάνω τώρα θα ήμουν περισσότερο τρελός από ότι είμαι. Ευκαιρίες γνωριμίας λόγο δουλειάς εξόδων και κυρίως λόγο ότι είμαι φοιτητής ακόμα είναι αρκετές. Το αν έχω κάτι ξεχωριστώ μπορώ να το απαντήσω και μάλιστα εύκολα ναι έχω κάτι ξεχωριστώ δεν το λέω γιατί είμαι ψώνιο ή κάτι απλά όλοι οι άνθρωποι έχουν κάτι ξεχωριστό πάνω τους αν ήμασταν όλοι οι ίδιοι δεν θα υπήρχε το αλατο-πίπερο στη ζωή μας. Για το αν έχω ενδιαφέρον δεν μπορώ να το απαντήσω εγώ αλλά τα άτομα που με γνωρίζουν. Το πρόβλημα δεν είναι η προσέγγιση απλά η έγνοια του πως το λένε κάτι τέτοιο σε μια γυναίκα γιατί και να μην το πεις κατά την διάρκεια κάποια πράγματα φαίνονται

  15. #15
    Το θέμα δεν είναι αν γαμάω σωστά όπως λες εδώ πεπειραμένοι και δεν παίρνουν είδηση ότι δεν. Το θέμα κυρίως είναι ανασφάλεια δες το σαν το πρώτο μάθημα οδήγησης έχεις το τρακ και φεύγει με την πάροδο του χρόνου. Είμαι ανασφαλής κυρίως για το πως λες κάποια πράγματα. Γιατί και να μην το πως μια που έχει κάποιες εμπειρίες το καταλαβαίνει. Μην ξεχνάς ότι πολλά πράγματα παρεξηγούνται.

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. παρθενος ετων 19
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 156
    Last Post: 12-07-2012, 10:34
  2. 35 χρονών παρθένος...
    By samgia12 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 16-03-2011, 15:28
  3. ειμαι παρθενος
    By mateo in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 41
    Last Post: 19-01-2011, 04:59
  4. Έφηβη ετών.....25??
    By chr1986 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 5
    Last Post: 14-01-2011, 02:43
  5. Παρθένος στα 24!
    By asax in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 78
    Last Post: 05-07-2010, 03:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •