Σύζυγος χρήστης κάνναβης - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 33 of 33
  1. #31
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Brussels
    Posts
    25
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Οτι ειχε σταματησει τη χρηση για καποια χρονια πως το ξερεις?
    Εγω παντως στο λεω γιατι σαν φοιτητης γνωρισα καποια παιδια που κανανε. Το θεμα ειναι οτι οταν τους επιανε η τρελα να βγουν εξω να το βρουνε, δεν παιρνανε χαμπαρι τον κωλο τους. Ηταν η απολυτη προτεραιοτητα. Καποιοι με τα πολλα παθανε προβλημα στα δοντια. Επισης λεγανε πολλα ψεμματα στη γκομενα τους, στη μανα τους κλπ και σπαταλουσαν τα λεφτα. Οποτε αν ημουν γκομενα και το μαθαινα θα εφευγα μακρια. Ξερω βεβαια οτι αν σε πετυχει ο φτερωτος ερωτας τα βλεπεις αλλιως.
    Η γνωμη μου ειναι αστον να κανει ο,τι θελει, μη του ξαναλες τιποτα. Οταν συσσωρευθουν πολλα περιστατικα θα φυγεις απο μονη σου. Να μη πω για τον πατο που θα πιασει η ερωτικη ζωη σας...αν δεν εχει ηδη πιασει, γιατι απ οσο λενε τα βιβλια, αμα πιασεις τα χαρμανια μετα το πουλακι τσιου...
    Όαση για τον άνθρωπο που ζητάει βοήθεια είσαι βρε συ Κεράσι μου! Το μόνο που δεν τη συμβούλεψες τη κοπέλα είναι να τον στείλει στο εκτελεστικό απόσπασμα.
    Υπάρχουν συγκεκριμένοι λόγοι που κάποιος οδηγείτε σε κάποιου είδους κατάχρηση, εάν θεωρείτε κατάχρηση αυτό που κάνει ο άντρας της Γιασμίν!
    Ας βρούν τις αιτίες και θα βρούνε και τις λύσεις! Ας μην είμαστε υπερβολικοί, όσοι πίνουν φάρμακα δηλαδή εδώ να τους θεωρήσουμε τρελούς, να τους περιθωριοποιήσουμε?
    Λογική και συζήτηση θεωρώ προσωπικά χρειάζεται πάντα, όχι αφορισμοί και γενικότητες!

  2. #32
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    16
    Σας ευχαριστώ πολύ όλους σας για το ενδιαφέρον σας. Καληνύχτα για απόψε!

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,678
    πεσ του να παρει αδεια να πατε σε μια μεγαλη πολη εκει κοντα σε κανενα γιατρο να τα συζητησετε ψυχραιμια θελει κ υπομονη να καταλαβει οτι σε θελει διπλα του εμενα μ φαινεται πολυ καλο μου κανει οτι δεν ξεφευγει απο σενα με αυτο το πραγμα που κανει κ θελει να το αποδεχτεισ ετσι μ φαινεται δε ξερω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Το παιδί μου είναι χρήστης κάνναβης
    By Virginia in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 51
    Last Post: 17-09-2019, 15:34
  2. Replies: 78
    Last Post: 05-08-2011, 15:49
  3. ο συζυγος μου ειναι μανιοκαταθλιπτικος.....
    By mag in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 61
    Last Post: 05-10-2009, 20:58
  4. ΠΕΡΙ ΧΡΗΣΗΣ ΙΝΔΙΚΗΣ ΚΑΝΝΑΒΗΣ
    By alexisams in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 78
    Last Post: 30-09-2008, 23:37
  5. κανναβης και θεραπεια
    By νικος32 in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 13
    Last Post: 31-08-2008, 14:19

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •