ΠΑΛΗΣ ΞΕΚΙΝΗΜΑ - ΝΕΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 39
  1. #16
    Quote Originally Posted by λιλιουμ View Post
    Μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ...
    Παρα πολυ χαιρομαι!!!!!!!!!!!!!!....
    ... εγώ λυπήθηκα λιγακι για να μαστε ειλικρινείς, επειδή μου είπε ότι ειναι στροφή επαγγελματικής κατεύθυνσης, κι αυτο έρχεται σε πλήρη αντίθεση στα όσα της ελεγα τόσο καιρό. βεβαια δεν μπορω να της πω να μην κανει κατι που θα τη γεμίζει χαρά και ηρεμία, και φαινεται πως το ζητουμενο για τη βοιντ αυτο ειναι και φαινεται πως το βρισκει μεσα στην επιλογη της αυτη, αλλωστε εχει αρκετο καιρο που μας ελεγε πως θα το κανει. ωστοσο βοιντ επιλεγω να επιμενω ακομα στα όσα σου ειχα πει παλια.
    γιάννης

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    ... εγώ λυπήθηκα λιγακι για να μαστε ειλικρινείς, επειδή μου είπε ότι ειναι στροφή επαγγελματικής κατεύθυνσης, κι αυτο έρχεται σε πλήρη αντίθεση στα όσα της ελεγα τόσο καιρό. βεβαια δεν μπορω να της πω να μην κανει κατι που θα τη γεμίζει χαρά και ηρεμία, και φαινεται πως το ζητουμενο για τη βοιντ αυτο ειναι και φαινεται πως το βρισκει μεσα στην επιλογη της αυτη, αλλωστε εχει αρκετο καιρο που μας ελεγε πως θα το κανει. ωστοσο βοιντ επιλεγω να επιμενω ακομα στα όσα σου ειχα πει παλια.
    Γιάννη μου, λυπήθηκες γιατί θεωρείς ότι δεν άκουσα αυτά που με συμβούλευσες παρότι εσύ ασχολήθηκες με το θέμα μου;
    Ή γιατί θεωρείς ότι αυτά που ένιωθα κάνοντας το επάγγελμα που έχω σπουδάσει είχαν δημιουργηθεί λόγω π.χ. άσχημων όρων εργασίας και όχι επειδή πραγματικά δε μου αρέσει;
    Να ξέρεις πάντως ότι, επειδή ακριβώς είσαι του κλάδου, έχω διαβάσει και σκεφτεί όλα αυτά που μου έχεις πει κατά καιρούς.
    Μη αισθάνεσαι δηλαδή ότι τζάμπα τα έλεγες :-)
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685
    Quote Originally Posted by λιλιουμ View Post
    Μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Παρα πολυ χαιρομαι!!!!!!!!!!!!!! Ευχαομαι οτι καλυτερο να γινει για σενα ;)

    Aν πανε καλα οι δουλειες του θειου με το καφε με τα γλυκα θα σε εχω πρωτη πρωτη στα υποψιν, να το παμε σε ευρωπαικες πορδιαγραφες! :D Αστειευομαι αλλα ποτε δεν ξερεις!!!!!!!!!!!! ;)
    Σε ευχαριστώ πολύ λιλούκο μου!
    κι εγώ χαίρομαι και ανυπομονώ να ξεκινήσω!
    μακάρι όλες τις σπουδές μας να τις κάναμε με την ίδια συνειδητότητα και λαχτάρα που έχουμε όταν είμαστε πιο ώριμοι..
    δεν πειράζει όμως..κάλλιο αργά παρά ποτέ :-)
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

  4. #19
    Quote Originally Posted by void View Post
    Γιάννη μου, λυπήθηκες γιατί θεωρείς ότι δεν άκουσα αυτά που με συμβούλευσες παρότι εσύ ασχολήθηκες με το θέμα μου;
    Ή γιατί θεωρείς ότι αυτά που ένιωθα κάνοντας το επάγγελμα που έχω σπουδάσει είχαν δημιουργηθεί λόγω π.χ. άσχημων όρων εργασίας και όχι επειδή πραγματικά δε μου αρέσει;
    Να ξέρεις πάντως ότι, επειδή ακριβώς είσαι του κλάδου, έχω διαβάσει και σκεφτεί όλα αυτά που μου έχεις πει κατά καιρούς.
    Μη αισθάνεσαι δηλαδή ότι τζάμπα τα έλεγες :-)
    Κανε αυτό που νοιωθεις, οτιδήποτε κι αν ειναι αυτο, ειμαι δίπλα σου!
    Καπου σκεφτόμουν ότι αυτα που εννοιωθες για το επαγγελμα, σου δημιουργηθηκαν λόγω των ασχημων όρων εργασίας και καποιων ασχημων συμπεριφορων (τις οποίες μου περιεγραψες παλια) απο καποιους στο παρελθον οι οποίοι σε πλήγωσαν κι ότι λόγω της ευαισθησιας που παντα σε διακρινει στους δυο αυτους παραγοντες κατα βαθος βρισκονταν οι αιτίες της στασης σου αυτης εναντι του επαγγελματος. Ισως καποιος που κατα βαθος του αρεσει το επαγγελμα τετοιες δυσκολίες δε θα τις αντιμετωπιζε με τον τροπο αυτο αλλά ως προκλήσεις, ως πείσμα, για να προχωρησει την καριερα του. Θα μπορουσες να αναζητησεις κατι συναφες πχ εσωτερικος σύμβουλος ή συμβολαιογραφος όπου η φυση της εργασιας ειναι καπως αλλιωτικη απ ότι τωρα. Ξερω ότι δεν πηγαν ποτε τζαμπα αυτα που σου ελεγα, προσπαθουσα να ειμαι προσεκτικος σ αυτα που σου ελεγα (δεν ξερω αν το κατορθωσα σημερα!) επειδη μου εδωσες να καταλάβω ότι σκεφτοσουν τις συμβουλες μου. Ενημερωσε μας για οτι νεοτερο! Να σαι καλα!
    γιάννης

  5. #20
    βου...δεν έχω λόγια να σου περιγράψω το πόσο χάρηκα :)
    Ξέρω πόσο έχεις καταπιεστεί σε ένα επάγγελμα που ποτέ δεν αγάπησες και πόσο καιρό μιλάς για την αγάπη σου στη ζααροπλαστική.
    Είμαι σίγουρη πως θα διαπρέψεις σε αυτό το χώρο και σίγουρα θα φτάσεις ψηλά.
    Μη σου φαίνεται γελοίο αυτό που σου λέω: έχουμε αρκετά παραδείγματα ανθρώπων που πέτυχαν και ξεχώρισαν.
    Ο δρόμος είναι μονόδρομος, γιατί όπως έχω ξαναπεί δεν υπάρχει περίπτωση να αποτύχει κάποιος σε κάτι που κάνει με χαρά και αγάπη :)

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Τι καλά νέα!!!!
    Είναι σημαντικό να είμαστε σε κίνηση, κανείς δεν ξέρει τι υπάρχει μετά από τη στροφή, σημασία όμως έχει ότι είναι η διαδρομή που διάλεξες! :)
    Ξέρεις ότι έχω μια... σχέση αγάπης-μίσους με το πρώτο αντικείμενο σπουδών σου, οπότε.... ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ τώρα ! :D

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    βου...δεν έχω λόγια να σου περιγράψω το πόσο χάρηκα :)
    Ξέρω πόσο έχεις καταπιεστεί σε ένα επάγγελμα που ποτέ δεν αγάπησες και πόσο καιρό μιλάς για την αγάπη σου στη ζααροπλαστική.
    Είμαι σίγουρη πως θα διαπρέψεις σε αυτό το χώρο και σίγουρα θα φτάσεις ψηλά.
    Μη σου φαίνεται γελοίο αυτό που σου λέω: έχουμε αρκετά παραδείγματα ανθρώπων που πέτυχαν και ξεχώρισαν.
    Ο δρόμος είναι μονόδρομος, γιατί όπως έχω ξαναπεί δεν υπάρχει περίπτωση να αποτύχει κάποιος σε κάτι που κάνει με χαρά και αγάπη :)

    Τι καλά νέα!!!!
    Είναι σημαντικό να είμαστε σε κίνηση, κανείς δεν ξέρει τι υπάρχει μετά από τη στροφή, σημασία όμως έχει ότι είναι η διαδρομή που διάλεξες! :)
    Ξέρεις ότι έχω μια... σχέση αγάπης-μίσους με το πρώτο αντικείμενο σπουδών σου, οπότε.... ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ τώρα ! :D
    καλημέρα :-)
    ευχαριστώ παρα πολύ για τη στήριξη όλων σας και τα καλά σας λογια, με συγκινείτε βρε σκασμένα!!!
    σκεφτομαι και το άλλο: πόσο πρέπει να σας είχα πρήξει καθε τρεις και λίγο με τη γκρίνια μου για τη δουλειά!!!
    χαχαχχαχα... μην ανησυχείτε, κάτι θα συμβεί κι εκεί και θα έρχομαι στραβομουτσουνιασμένη να γκρινιάζω!!!
    φιλιά κορίτσια μου :-)
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    βου...δεν έχω λόγια να σου περιγράψω το πόσο χάρηκα :)
    Ξέρω πόσο έχεις καταπιεστεί σε ένα επάγγελμα που ποτέ δεν αγάπησες και πόσο καιρό μιλάς για την αγάπη σου στη ζααροπλαστική.
    Είμαι σίγουρη πως θα διαπρέψεις σε αυτό το χώρο και σίγουρα θα φτάσεις ψηλά.
    Μη σου φαίνεται γελοίο αυτό που σου λέω: έχουμε αρκετά παραδείγματα ανθρώπων που πέτυχαν και ξεχώρισαν.
    Ο δρόμος είναι μονόδρομος, γιατί όπως έχω ξαναπεί δεν υπάρχει περίπτωση να αποτύχει κάποιος σε κάτι που κάνει με χαρά και αγάπη :)

    Τι καλά νέα!!!!
    Είναι σημαντικό να είμαστε σε κίνηση, κανείς δεν ξέρει τι υπάρχει μετά από τη στροφή, σημασία όμως έχει ότι είναι η διαδρομή που διάλεξες! :)
    Ξέρεις ότι έχω μια... σχέση αγάπης-μίσους με το πρώτο αντικείμενο σπουδών σου, οπότε.... ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ τώρα ! :D
    καλημέρα :-)
    ευχαριστώ παρα πολύ για τη στήριξη όλων σας και τα καλά σας λογια, με συγκινείτε βρε σκασμένα!!!
    σκεφτομαι και το άλλο: πόσο πρέπει να σας είχα πρήξει καθε τρεις και λίγο με τη γκρίνια μου για τη δουλειά!!!
    χαχαχχαχα... μην ανησυχείτε, κάτι θα συμβεί κι εκεί και θα έρχομαι στραβομουτσουνιασμένη να γκρινιάζω!!!
    φιλιά κορίτσια μου :-)
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by void View Post
    καλημέρα :-)
    ευχαριστώ παρα πολύ για τη στήριξη όλων σας και τα καλά σας λογια, με συγκινείτε βρε σκασμένα!!!
    σκεφτομαι και το άλλο: πόσο πρέπει να σας είχα πρήξει καθε τρεις και λίγο με τη γκρίνια μου για τη δουλειά!!!
    χαχαχχαχα... μην ανησυχείτε, κάτι θα συμβεί κι εκεί και θα έρχομαι στραβομουτσουνιασμένη να γκρινιάζω!!!
    φιλιά κορίτσια μου :-)
    Με τόση γλύκα που θα επικρατεί στο χώρο σου Βουβού, ΟΛΑ θ' αντιμετωπίζονται! Σοβαρά τώρα, άμα στη δίνει κάτι.. θα φτιάχνεις το αγαπημένο μας γλυκό(?) και
    θα μαζευόμαστε όλες να λέμε τον πόνο μας και να δεις τότε πως θα πηγαίνουν κάτω τα φαρμάκια! Μμμ από τώρα το φαντάζομαι και θάναι τέλειο! :-)
    Άσε τη ζωή που κάνεις... και ψάξε για τη ζωή που χάνεις

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Quote Originally Posted by void View Post
    καλημέρα :-)
    ευχαριστώ παρα πολύ για τη στήριξη όλων σας και τα καλά σας λογια, με συγκινείτε βρε σκασμένα!!!
    σκεφτομαι και το άλλο: πόσο πρέπει να σας είχα πρήξει καθε τρεις και λίγο με τη γκρίνια μου για τη δουλειά!!!
    χαχαχχαχα... μην ανησυχείτε, κάτι θα συμβεί κι εκεί και θα έρχομαι στραβομουτσουνιασμένη να γκρινιάζω!!!
    φιλιά κορίτσια μου :-)
    Mπαααα!!! Δεν το νομιζω!! Εχω μια διαισθηση οτι τωρα θα ερχεσαι ολο χαρα να μας πεις τι καινουριο εμαθες και εφτιαξες και ποσο ευτυχισμενη και ενθουσιασμενη εισαι!! ;)
    Kαι ε μην ξεχνιομαστε! Θελω επαγγελματικη συνταγη τιραμισου! :p
    Και παντα σε αυτα τα επαγγελματα υπαρχει το εξω, βρισκεις δουλεια σε οποια χωρα θες, τα γλυκα ειναι διεθνης γλωσσα!! :p
    Αν και εγω λεω να μεινεις εδω να ερχομαι να τρωω το τιραμισου που λεγαμε, γιατι μυριζομαι οτι δε θα τη δινεις τη μυστικη συνταγη :p ;)

    Y.Γ. Κeep us updated!! Να μας λες τι λιχουδιες φταχνεις και ποσο ωραια τις πετυχαινεις! Χαιρομαστε μαζι σου οπως βλεπεις!!!!!!!!!!

  11. #26
    Με φαντάζομαι χεράκι-χεράκι με τον αγαπημένο μου σε ένα σοκάκι στο Παρίσι, μόλις έχουμε φάει στο Σεντ Μισέλ και να του λέω: πάμε για ένα γλυκάκι στης Βου? Εδώ παρακάτω είναι, μη σε νοιάζει θα βρούμε τραπέζι, έχω μέσο!!!!

    (Μη γελάς κοπελιά! Βάζουμε στόχο το φεγγάρι και αν αποτύχουμε το πολύ-πολύ να φτάσουμε στ αστέρια).

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    βόιντ εμένα πολύ καλό μου ακούγεται! αν δούλευες σε μια μίζερη δουλειά [μίζερη για σένα, δεν έχει σημασία αν θα την καταβρίσκαν άλλοι στη θέση σου] και αν η ζαχαροπλαστική σου αρέσει και σε γεμίζει γιατί όχι;
    η δουλειά τρώει πολύ χρόνο από τις ζωές μας κ αν της δουλειά σου την αισθάνεσαι δουλεία είναι μεγάλο πρόβλημα και αιτία μιζέριας.
    και είμαστε και σε μία εποχή που τα κλασικά επαγγέλματα με κύρος αμφισβητούνται έντονα ότι βγάζουν λεφτά.
    η κρίση χτυπάει μια χαρά και τους πτυχιούχους κ τους διδάκτορες ελιτίστικων πανεπιστημίων κ τους γιατρούς, δικηγόρους, μηχανικούς κλπ.
    δεν είναι σαν την εποχή των γονιών μας που όποιος σπούδαζε έβρισκε σίγουρη δουλειά με αξιοπρεπή χρήματα.

    αντίθετα μπορώ να σου πω, επειδή μου αρέσουν τα ωραία και ψαγμένα καφέ και ζαχαροπλαστεία, και επισκέπτομαι αμφότερα όποτε μπορώ, ότι ξέρω αρκετά που είναι καινούρια και έχουν ανοίξει εν μέσω κρίσης κ επίσης πάντα βλέπω κόσμο! έχουν την πελατεία τους!

    ένα καλό καφέ η ζαχαροπλαστείο ποτέ δεν είναι άδειο. αυτά έχω δει στην πράξη [ως καταναλωτής]!
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  13. #28
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    Με φαντάζομαι χεράκι-χεράκι με τον αγαπημένο μου σε ένα σοκάκι στο Παρίσι, μόλις έχουμε φάει στο Σεντ Μισέλ και να του λέω: πάμε για ένα γλυκάκι στης Βου? Εδώ παρακάτω είναι, μη σε νοιάζει θα βρούμε τραπέζι, έχω μέσο!!!!
    Ωωω χρυσή μου, πόσο χαίρομαι που σας βλέπω! Προχθές ήμασταν στο Βου της Νέας Υόρκης.... ναι ναι, για την παρουσίαση του νέου βιβλίου συνταγών της, τα 'Εγκλήματα Πάθους με Λιωμένη Σοκολάτα'!....

  14. #29
    Quote Originally Posted by marina38 View Post
    Ωωω χρυσή μου, πόσο χαίρομαι που σας βλέπω! Προχθές ήμασταν στο Βου της Νέας Υόρκης.... ναι ναι, για την παρουσίαση του νέου βιβλίου συνταγών της, τα 'Εγκλήματα Πάθους με Λιωμένη Σοκολάτα'!....

    ...ήθελα να γράψω κάτι για το εργοστάσιο σοκολατοποιιας στην Κίνα αλλά σκέφτηκα ότι μάλλον το παρακάναμε και η βου θα μας βρίσει ;ΡΡΡΡΡΡ

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685
    Quote Originally Posted by μαρκελα View Post
    Με τόση γλύκα που θα επικρατεί στο χώρο σου Βουβού, ΟΛΑ θ' αντιμετωπίζονται! Σοβαρά τώρα, άμα στη δίνει κάτι.. θα φτιάχνεις το αγαπημένο μας γλυκό(?) και
    θα μαζευόμαστε όλες να λέμε τον πόνο μας και να δεις τότε πως θα πηγαίνουν κάτω τα φαρμάκια! Μμμ από τώρα το φαντάζομαι και θάναι τέλειο! :-)
    Ξέρεις, για αρχή θα είσαστε λίγο πειραματόζωα...αλλά αν είναι για το καλό της ζαχαροπλαστικής θα το πιείτε και τούτο το πικρό ποτήριον :-))))

    Quote Originally Posted by λιλιουμ View Post
    Mπαααα!!! Δεν το νομιζω!! Εχω μια διαισθηση οτι τωρα θα ερχεσαι ολο χαρα να μας πεις τι καινουριο εμαθες και εφτιαξες και ποσο ευτυχισμενη και ενθουσιασμενη εισαι!! ;)
    Kαι ε μην ξεχνιομαστε! Θελω επαγγελματικη συνταγη τιραμισου! :p
    Και παντα σε αυτα τα επαγγελματα υπαρχει το εξω, βρισκεις δουλεια σε οποια χωρα θες, τα γλυκα ειναι διεθνης γλωσσα!! :p
    Αν και εγω λεω να μεινεις εδω να ερχομαι να τρωω το τιραμισου που λεγαμε, γιατι μυριζομαι οτι δε θα τη δινεις τη μυστικη συνταγη :p ;)

    Y.Γ. Κeep us updated!! Να μας λες τι λιχουδιες φταχνεις και ποσο ωραια τις πετυχαινεις! Χαιρομαστε μαζι σου οπως βλεπεις!!!!!!!!!!
    Αναρωτιέμαι εάν θα μας δείχνουν και συνταγές.... φαντάζομαι πως στα βασικά γλυκά λογικά θα δώσουν ένα μπούσουλα :-)
    όσο για τη συνταγή της τιραμισού εννοείται πως θα την έχεις..για όλους τους καλούς υπάρχει χώρος!


    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    Με φαντάζομαι χεράκι-χεράκι με τον αγαπημένο μου σε ένα σοκάκι στο Παρίσι, μόλις έχουμε φάει στο Σεντ Μισέλ και να του λέω: πάμε για ένα γλυκάκι στης Βου? Εδώ παρακάτω είναι, μη σε νοιάζει θα βρούμε τραπέζι, έχω μέσο!!!!

    (Μη γελάς κοπελιά! Βάζουμε στόχο το φεγγάρι και αν αποτύχουμε το πολύ-πολύ να φτάσουμε στ αστέρια).
    πα μαλ...το βού τώρα και στις φαντασιώσεις με τους αγαπημένους σας!


    Quote Originally Posted by Lou! View Post
    βόιντ εμένα πολύ καλό μου ακούγεται! αν δούλευες σε μια μίζερη δουλειά [μίζερη για σένα, δεν έχει σημασία αν θα την καταβρίσκαν άλλοι στη θέση σου] και αν η ζαχαροπλαστική σου αρέσει και σε γεμίζει γιατί όχι;
    η δουλειά τρώει πολύ χρόνο από τις ζωές μας κ αν της δουλειά σου την αισθάνεσαι δουλεία είναι μεγάλο πρόβλημα και αιτία μιζέριας.
    και είμαστε και σε μία εποχή που τα κλασικά επαγγέλματα με κύρος αμφισβητούνται έντονα ότι βγάζουν λεφτά.
    η κρίση χτυπάει μια χαρά και τους πτυχιούχους κ τους διδάκτορες ελιτίστικων πανεπιστημίων κ τους γιατρούς, δικηγόρους, μηχανικούς κλπ.
    δεν είναι σαν την εποχή των γονιών μας που όποιος σπούδαζε έβρισκε σίγουρη δουλειά με αξιοπρεπή χρήματα.

    αντίθετα μπορώ να σου πω, επειδή μου αρέσουν τα ωραία και ψαγμένα καφέ και ζαχαροπλαστεία, και επισκέπτομαι αμφότερα όποτε μπορώ, ότι ξέρω αρκετά που είναι καινούρια και έχουν ανοίξει εν μέσω κρίσης κ επίσης πάντα βλέπω κόσμο! έχουν την πελατεία τους!

    ένα καλό καφέ η ζαχαροπλαστείο ποτέ δεν είναι άδειο. αυτά έχω δει στην πράξη [ως καταναλωτής]!
    σε ευχαριστώ λου μου, κι εγώ το ίδιο πιστεύω και βλέπω να συμβαίνει γι'αυτό και το πήρα απόφαση :)

    Quote Originally Posted by marina38 View Post
    Ωωω χρυσή μου, πόσο χαίρομαι που σας βλέπω! Προχθές ήμασταν στο Βου της Νέας Υόρκης.... ναι ναι, για την παρουσίαση του νέου βιβλίου συνταγών της, τα 'Εγκλήματα Πάθους με Λιωμένη Σοκολάτα'!....

    Α έχω και franchising από ότι βλέπω!!!! μια χαρά ;-ρ
    Εγώ πιστεύω και στο Ντουμπάι θα έπιανε ένα υποκατάστημα!!
    Αλλά να ξέρετε πάντα συμφορουμίτες μου ότι παρόλο που θα γίνω ζάμπλουτη και διάσημη, για σας θα είμαι πάντα το παιδί του λαού, το βου ;-ρρ
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΣΤΗ ΜΕΣΗ...
    By stefanos14587 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 25-10-2012, 12:50
  2. ΝΕΟΙ ΨΥΧΑΝΑΓΚΑΣΜΟΙ!
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 04-03-2011, 19:36
  3. Replies: 49
    Last Post: 27-07-2010, 00:22
  4. Παιδια και νεοι γονεις το 2010
    By krino in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 109
    Last Post: 19-05-2010, 22:11
  5. Replies: 2
    Last Post: 01-06-2007, 14:50

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •