ΠΑΛΗΣ ΞΕΚΙΝΗΜΑ - ΝΕΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 39 of 39
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ...ήθελα να γράψω κάτι για το εργοστάσιο σοκολατοποιιας στην Κίνα αλλά σκέφτηκα ότι μάλλον το παρακάναμε και η βου θα μας βρίσει ;ΡΡΡΡΡΡ
    όχι όχι..πες και για το εργοστάσιο στην Κίνα, έχει φθηνό εργατικό δυναμικό εκεί τύπου ούμπα - λούμπα :-)))
    ή είμαστε καπιτάλες ή δεν είμαστε!
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    salonica
    Posts
    1,049
    Quote Originally Posted by void View Post
    πα μαλ...το βού τώρα και στις φαντασιώσεις με τους αγαπημένους σας!
    Σκηνή πάνω στο πλυντήριο:
    -Μωρο μου εχω ορεξη για σεξ!?!
    -Να μου libido "Βού" νυχτιάτικα.
    ..
    ...χαχαχά!!





    Quote Originally Posted by void View Post
    Ξέρεις, για αρχή θα είσαστε λίγο πειραματόζωα...αλλά αν είναι για το καλό της ζαχαροπλαστικής θα το πιείτε και τούτο το γλυκό ποτήριον :-))))
    ...
    Κάτι τέτοιο λέγαμε τις προάλλες με την howtodream8:
    "Τρώγοντας μόνο γλυκά μπορείς ν'αντέξεις μιά βδομάδα. Μόνο με το φαγητό όμως..."
    ...χαχαχά !!




    Quote Originally Posted by void View Post
    ...
    Αλλά να ξέρετε πάντα συμφορουμίτες μου ότι παρόλο που θα γίνω ζάμπλουτη και διάσημη, για σας θα είμαι πάντα το παιδί του λαού, το βου ;-ρρ
    Ωχ!!! ...ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ μου μυρίζει αυτό. Την κάτσαμε!
    ...χαχαχά!!
    διαρκής αναθεώρηση ________________________________________ Β α σ ί λ η ς

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    salonica
    Posts
    1,049
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ...ήθελα να γράψω κάτι για το εργοστάσιο σοκολατοποιιας στην Κίνα αλλά σκέφτηκα ότι μάλλον το παρακάναμε και η βου θα μας βρίσει ;ΡΡΡΡΡΡ
    ...στό διάστημα μή σου πώ...

    http://farm3.staticflickr.com/2345/1...48c5f841_n.jpg http://www.collectspace.com/images/news-102912a.jpg http://www.collectspace.com/images/news-071311c.jpg

    ...χαχαχά !!!
    διαρκής αναθεώρηση ________________________________________ Β α σ ί λ η ς

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Κάπου στην Αθήνα
    Posts
    527
    Tι σου είναι οι συνειρμοί, μικρή βου - παιδί του λαού... Μου ήρθε στο μυαλό κάτι από τη σύντομη γνωριμία μου με τη σοφία του Λάο Τσε, του μεγαλύτερου στοχαστή της Κίνας:

    "Ο Λαο Τσε αναφέρει την Βου Βεϊ (WU WEI), που είναι η δράση δια της πηγαίας ενέργειας της Φύσης και όχι δια των περιορισμένων δυνάμεων της θέλησης που καθοδηγούνται από το ημίφως της εμπειρικής γνώσης. Η βούληση του ανθρώπου πρέπει να γίνει μια Ζωντανή Δύναμη της Φύσης και όχι το άθροισμα των εγωιστικών του θελήσεων, γιατί αλλιώς δεν θα είναι η δράση του σύμφωνη με το Ταο, δεν θα κινητοποιεί, δεν θα ενεργοποιεί την "Τε" και θα πράττει λανθασμένα."

    Με την απόφασή της αυτή λοιπόν, η μικρή βου κερδίζει επάξια τον τίτλο Βου Βέι. Το μέλλον της διαγράφεται λαμπρό!...:)

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685
    Quote Originally Posted by nick cave View Post
    Tι σου είναι οι συνειρμοί, μικρή βου - παιδί του λαού... Μου ήρθε στο μυαλό κάτι από τη σύντομη γνωριμία μου με τη σοφία του Λάο Τσε, του μεγαλύτερου στοχαστή της Κίνας:

    "Ο Λαο Τσε αναφέρει την Βου Βεϊ (WU WEI), που είναι η δράση δια της πηγαίας ενέργειας της Φύσης και όχι δια των περιορισμένων δυνάμεων της θέλησης που καθοδηγούνται από το ημίφως της εμπειρικής γνώσης. Η βούληση του ανθρώπου πρέπει να γίνει μια Ζωντανή Δύναμη της Φύσης και όχι το άθροισμα των εγωιστικών του θελήσεων, γιατί αλλιώς δεν θα είναι η δράση του σύμφωνη με το Ταο, δεν θα κινητοποιεί, δεν θα ενεργοποιεί την "Τε" και θα πράττει λανθασμένα."

    Με την απόφασή της αυτή λοιπόν, η μικρή βου κερδίζει επάξια τον τίτλο Βου Βέι. Το μέλλον της διαγράφεται λαμπρό!...:)
    Τι να πω ρε νικ :-)
    όλα τα παιδιά εδώ μέσα και τώρα εσύ με αυτό που μου έγραψες, με έχετε κατασκλαβώσει :-)
    πραγματικά έχω αντλήσει φοβερή ενέργεια από εδώ τις τελευταίες μέρες..
    σας ευχαριστώ πολύ όλους :-)
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    E δε μας ειπες πως πηγε το πρωτο μαθημα!!!! :ppp

  7. #37
    Banned
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    νοτιοανατ.αττικη
    Posts
    27
    ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ¨)

    Σαματι δεν σε γνωριζω ,ευχομαι να εχεις καλη επιτυχια σε καθε σου προσπαθεια. Σε δημοσια σχολη θα πας? ειναι κατι σαν Ι.Ε.Κ.? τι αλλο εχεις σπουδασει ως τωρα?

    Ειναι μεγαλο βημα αυτο που κανεις, το οτι λες πως εχεις βαθια μεσα σου καποια σκεψη κακια, οπως την αποτυχια κι αλλα τετοια δεν πρεπει να αγχονεσαι! ειναι φυσιολογικο αυτο! δεν εχεις κατι παραξενο, μην το βλεπεις ετσι! ολοι μας σε καθε τι που κανουμε εχουμε κι την κακια σκεψη! κι πρεπει να εχουμε! . Τελος θα θελα να σου πω το οτι κι μονο κανεις κατι τετοιο σε αυτους τους καιρους, οπου η χωρΑ ειναι χαλια, οπου ζουμε τοσο ασχημη οικονομικη κριση! εισαι ηρωας! ποιος αλλος κανει επενδυσεις αυτο τον καιρο??

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Χαίρομαι για την απόφασή σου void.
    Όποια και να είναι η εξέλιξή σου, δε νομίζω ότι θα το μετανιώσεις, εφόσον θα κάνεις αυτό που σου αρέσει.
    Σε τελική ανάλυση, αποτυχία είναι (κατά την δική μου άποψη) να περνάει κανείς τη ζωή του κάνοντας πράγματα που δεν του αρέσουν επειδή δεν τόλμησε να κυνηγήσει αυτά που του αρέσουν. Εξάλλου, είναι το ταξίδι που μετράει πιο πολύ και όχι ο προορισμός.
    Οπότε, ήδη αυτό το βήμα που κάνεις είναι μια επιτυχία. Κοίταξε να το απολαύσεις!

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    Το franchising το εχεις στα σιγουρα ,και νησακια μερια !!
    Μου ηρθαν κατι εικονες παλι μεσα απο σενα .οταν ειδα τη φωτο αυτη !!:))

    ευχη μου απο καρδιας ρε συ μικρο !!!!

    http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphoto...54401802_n.jpg


    http://www.youtube.com/watch?v=RDoGT5nflI4


    και οι εχθροι θα υποκυψουν στα χερακια σου !!

    καλη συνεχεια μικρο βου βου.και καλη δυναμη βρε! !!
    εγω πρωτα θα δοκιμασω .Αλλα σου ειπα τι θελω ε;;; ετσι και δεν μου το φτιαξεις θα παω χωριο ξανα : )
    Το πρώτο σου χρέος πλαταίνοντας το εγώ σου είναι, στην αστραπόχρονη τούτη στιγμή που περπατάς στη γης, να μπορέσεις να ζήσεις την απέραντη πορεία, την ορατή και την αόρατη του εαυτού σου.
    ΚΑΖΑNΤΖΑΚΗΣ

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΣΤΗ ΜΕΣΗ...
    By stefanos14587 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 25-10-2012, 12:50
  2. ΝΕΟΙ ΨΥΧΑΝΑΓΚΑΣΜΟΙ!
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 04-03-2011, 19:36
  3. Replies: 49
    Last Post: 27-07-2010, 00:22
  4. Παιδια και νεοι γονεις το 2010
    By krino in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 109
    Last Post: 19-05-2010, 22:11
  5. Replies: 2
    Last Post: 01-06-2007, 14:50

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •