δοσολογία βαλσαμόχορτου-υπέρικου σε κάψουλες - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 48 of 48
  1. #46
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Αθηνα
    Posts
    265
    Επειδη οπως σου ειπα το ξερω παρα πολυ καλα το αντικειμενο,δεν υπαρχει 'κακος μεταβολισμος'.Μπορεις ομως να τον 'επιταχυνεις' αρχιζοντας το πρωι με ενα καλο πρωινο(οχι τηγανητα) και παιρνοντας μαζι μια Β βιταμινη(παρε,αν δεν θελεις συμπληρωματα,neurobion απο το φαρμακειο,δεν ειναι ακριβες,και βοηθουν στην 'εκκινηση' του μεταβολισμου).Δωσε βαρος στις πρωτεινες στην διατροφη σου,και μειωσε τους υδατανθρακες,τρωγε δε πολλα(3-4)γευματα(και μικρα)την ημερα.Τα βαρακια δεν αδυνατιζουν τοσο οσο η αεροβια γυμναστικη, πχ περπατα καθημερινως μιση ωρα με γοργο ρυθμο και αρκει.Αν μπορω να βοηθησω κιαλλο,ρωτα με οτιδηποτε,διοτι η γυμναστικη(και η διατροφη)ειναι η μεγαλη μου αγαπη.Να ξεφυγουμε και λιγο απο το (μεγαλο)θεμα "καταθλιψη"΄,

  2. #47
    Θέλω να κάνω βασικά αύξηση του μεταβολισμού πήγα σε διαιτολόγο μου έδωσε δίαιτα την ακολούθησα και δεν έχασα οφείλεται όπως μου εξήγησε η διατροφολόγος σε δίαιτα εξαντλητική που έκανα μικρή και έχασα μυική μάζα μειώνοντας τον μεταβολισμό μου βλακεία μου το ξέρω αν το γνώριζα από πριν δεν θα το έκανα φυσικά κουράζουν και τον οργανισμό . Περπατάω μία ώρα την ημέρα και γυμναστική κάνω aerobic στο σπίτι και άλλες φορές με βαράκια και με την γυμναστική ένα πράγμα περίεργο να μην χάνεις κιλά να χάνεις πόντους χωρίς να βλέπεις τεράστια διαφορά στην εμφάνιση .

  3. #48
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Αθηνα
    Posts
    265
    Αρχηγου παροντος πασα αρχη παυσατω,(αν υπαρχει διαιτολογος η γνωμη μου περιτευει).Φιλικα.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. ΔΟΣΟΛΟΓΙΑ ΦΑΡΜΑΚΩΝ
    By cec2086 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 02-03-2012, 15:57

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •