νομιζω οτι εχω σουπερ προβλημα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 30
  1. #1

    νομιζω οτι εχω σουπερ προβλημα

    Απο μικρος δεν ειχα φιλους δεν ηξερα κατι περι σεξουαλικης ζωης δηλ. πως μπορω να εξελιχθω σαν ενας σωστος αντρας στην κοινωνια κ ετσι εχω πεταξει πολλα χρονια αδικα απο πανω μου. Δεν με ελκυουν οι γυναικες καθολου κ εχω φετιχ σαν σεξουαλικη προτιμηση. Αυτο ξεκινησε απο την εφηβεια κ αρχισε να επεκτεινεται το προβλημα μου. Τωρα δεν ξερω αν μπορω να αλλαξω προς το καλυτερο

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    RIGEL
    Posts
    826
    ....................................

  3. #3
    Καλησπέρα Γιώργο!Τι είδους φετίχ έχεις?Βασικά αν θέλεις ανέλυσε λίγο το πρόβλημα σου..:)
    Πρέπει να συμβιβαστείς με την ιδέα ότι κάποιες μέρες είσαι το περιστέρι και κάποιες μέρες το άγαλμα.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Fire ορεξη για σοου εχεις κ εσυ μηπως κοπελα μου? Αφου βλεπεις κανεις δν τον απανταει, μην τον τσιγκλας κ αρχισει κ πεταει τις μπουρδες του σαν τον αλλον με το στραπον κ μαζευονται παλι ολα τα μελη σαν τις μυγες! End of story! :)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  5. #5
    χαχα ααα μαλιστα!!!Δε το ξερα ρε παιδιά και είπα να βοηθησω:PΑλλα αφου ειναι ετσι...ΤΣΙΟΥ <3
    Πρέπει να συμβιβαστείς με την ιδέα ότι κάποιες μέρες είσαι το περιστέρι και κάποιες μέρες το άγαλμα.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Μην λες "τσιου" τοσο περιμενει ο τυπος!! Αυτο ειναι μαλλον!! http://www.youtube.com/watch?v=RcuY9CtYPKs
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  7. #7
    καλησπερα κ απο εμενα
    Λοιπον θα μιλησω πιο ξεκαθαρα!!!
    Καταρχας το προβλημα μου ειναι οτι με ελκυει το shoeplay του γυναικειου φυλου κ μετα προχωρησε στο αλλο φυλο. Αυτο ξεκινησε απο την εφηβεια κ αυτο με αναγκασε να μην κανω ερωτα με γυναικα. Δηλαδη εβλεπα γυναικες κ ανδρες να παιζουν με τα παπουτσια τους κ με τραβαγε σεξουαλικα αυτο το φετιχ. Προσπαθω να φαντασιωθω φετιχ κοιταζοντας μια γυναικα αλλα τιποτα. Μολις βλεπω γυναικα ψιλοφοβαμαι κ αυτο με αγχωνει οταν ειναι να κανω ερωτα. Θελω να κανω κατι καλυτερο για να συνεχισω την ζωη μου φυσιολογικα

  8. #8
    εσυ lacrymosa περιμενα τοσο καιρο να μου μιλησει καποιος κ η υπομονη μου ακομα δενε χει εξαντληθει ακομα. να το σταματησεις το θεμα θελεις δηλ?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,667
    πανε σε ******* ακομα δεν εχεισ παει;
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #10
    οχι δεν εχω παει

  11. #11
    την πρώτη φορά δηλαδή που σε έλκυσε κάτι από πιο φίλο ήταν ή δεν σε έλκυσε ποτέ κάτι. Γιατί και εγώ όταν ήμουν μικρή έπαιζα τον γιατρό με τις φίλες μου και πάντα εγώ έκανα τον γιατρό χωρίς να σημάνει ότι μετά δεν αποφάσισα το φύλο μου και τις προτιμήσεις μου, έγινα φυσιολογική ας το πούμε γιατί και η ομοφυλοφιλία πλέον φυσιολογική θεωρείτε, ακόμα έχω φετίχ να βλέπω γυναίκες να κάνουν πράγματα και να ερεθίζομαι αλλά ξέρω ότι είναι φετίχ γιατί δεν γούσταρα ποτέ γυναίκα, να ερωτευτώ δηλαδή μια φίλη μου ή να φανταστώ ότι πάω μαζί της, δεν έχεις ακόμα δηλαδή αυτογνωσία;

  12. #12
    και εγω ειμαι κολλημενος στο γυναικειο φυλο δηλ κολλαω οταν βλεπω γυναικα αμεσως και δεν μπορω να προχωρησω ενω με το αλλο φυλο νιωθω πιο ανετα αλλα οχι για ερωτικα παιχνιδια

  13. #13
    αυτό το θέμα πρέπει να το συζητήσεις με κάποιον ιδικό, ίσως είναι θέμα ντροπαλότητας ή ότι έχεις πάρει στραβά το άλλο φίλο, πάντως είχα φίλους που ήταν ντροπαλοί και μετά όταν πήραν μπροστά δεν άφηναν γυναίκα για γυναίκα και δεν είναι θέμα εμφάνισης.

  14. #14
    ολοι ετσι μου λενε

  15. #15
    καλησπερα
    φοβαμαι πως ειμαι ομοφυλοφιλος πραγμα που δεν το θελω καθολου, γιατι απο μικρη ηλικια δεν μου αρεσαν τα αγοριστικα παιχνιδια κ επαιζα με κουκλες. Δεν εκανα ευκολα παρεες κ ειχα πολλους φοβους με τον πατερα μου ο οποιος με αναγκαζε να κανω ερωτα με το ζορι ενω εγω δεν αισθανομουν ανετα με το αλλλο φυλο. Μου ελεγε οτι αν ειμαι ομοφυλοφιλος θα με σκοτωσει κ συνεχεια του ελεγα ψεμματα οτι πηγαινα σε μπουρδ@@ για να εχω το κεφαλι μου ησυχο

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Νομίζω είμαι bi !!
    By GirlyGirl in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 68
    Last Post: 02-04-2012, 14:09
  2. νομιζω οτι με παρακολουθουν!!!
    By elis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 33
    Last Post: 29-12-2010, 10:57
  3. νομιζω οτι εχω καταθλιψη
    By LIGHTST0RM in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 6
    Last Post: 02-12-2010, 21:40
  4. The Invention of Lying σουπερ ταινια...
    By Adzik in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 30-11-2010, 00:05
  5. νομιζω...
    By maraki26 in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 07-08-2008, 17:26

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •