σε σχεση με μια κοπελα αμφιφυλοφιλη..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    σε σχεση με μια κοπελα αμφιφυλοφιλη..

    καλησπερα σε ολα τα μελη του φορουμ:cool: ας προχορισω στο θεμα μου εδω και αρκετα χρονια ειμαι σε σχεση με μια κοπελα που καπια μερα ανακαλυψα οτι της αρεσουν και οι γυναικες:eek: προσπαθησα πολες φορες να της εξηγισω οτι αυτο δε με ενοχλει καθολου αλλα καθε φορα που προσπαθω να της το εξηγισω αυτο αυτη κομπλαρει τα χανει και δε λεει λεξη... εμενα βασικα δε θα με πειραζε καθολου να γνωριστω με τη φιλη της και να περναμε καλα και οι τρεις μαζι :cool:και ειμαι σιγουρος οτι αυτο θα το ηθελε και η ιδια αλλα δε μου το ομολογει... ενω το ξερει οτι εγω γνωριζω την ιδιαιτεροτητα της της το εχω πει πολυ πλαγια και διακριτικα με υπονοουμενα οτι τα ξερω ολα χωρις να τη στριμοξω αυτη συνεχιζει να καταπινει τη γλωσσα της ενω της εχω πει πολες φορες οτι τη θελω ετσι οπως ειναι της εχω πει μαλιστα οτι αν ειχα προβλημα δε θα ειμουν μαζι της... εμενα θα μου αρεσε να κανω πραξη οσα σκεφτεται αλλα δε μπωρω να τη πεισω να μου τα ομολογισει μονη της... πως θα μπωρουσα να τη κανω να μου ανιχτει?:confused:

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    Γεια σου !!

    Δεν τα εμαθες τα χαμπερια ??

    Αλεξ ακου !! παει η μαλαμω σου ..Την πηρε ο Γιωργης ,με τα τρια παιδια τα βολιωτικα !!! μη πληγωθεις πολυ σε παρακαλω !
    ....ευχομαι να το αντεξει η ψυχη σου !
    Last edited by soft; 02-03-2013 at 02:15.
    Το πρώτο σου χρέος πλαταίνοντας το εγώ σου είναι, στην αστραπόχρονη τούτη στιγμή που περπατάς στη γης, να μπορέσεις να ζήσεις την απέραντη πορεία, την ορατή και την αόρατη του εαυτού σου.
    ΚΑΖΑNΤΖΑΚΗΣ

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εγω ξερω ενα αλλο τραγουδι που λεει ΔΕ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΤΟΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΔΙΝΩ ΝΑ ΠΟΝΑΩ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕΛΙΔΑ ΓΥΡΙΖΕΙ ΜΟΥ ΑΝΙΚΕΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΓΑΠΗΣΑ ΜΕ ΤΗ ΨΥΧΗ ΜΟΥ.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Ρε αλεξανδρε στο προηγουμενο επεισοδιο ειχες 7 χρονια σχεση με μια κοπελα χωρις να κανετε σεξ η οποια στα φορεσε με εναν τυπο.
    Τωρα σου τα φοραει και με γυναικα?


    To εχω ξαναπει δεν μου αρεσουν τα τρολακια που δεν ξερουν να φτιαχνουν μια σωστη ιστορια
    Last edited by betelgeuse; 01-03-2013 at 19:02.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δε ξερω αν το πηρες χαμπαρι οτι τα επεισοδια δεν ειναι δυο αλλα ενα αληθεια ποτε μου το ξαναπες αυτο?:confused: ουτε καν το θυμαμαι :confused::confused::confused:

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    χαιντε να δουμε ποιος αλλος θα δηλωσει ψυχολογος εδω μεσα...

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    το τι ειναι ο καθενας το γνωριζει μονο ο ιδιος δε ξερω αν το καταλαβες οτι εγω εδω μεσα δεν ειδα φως και μπηκα ουτε μπηκα για να σπασω πλακα ουτε προσπαθω να προβληθω εγω εψαχνα απαντησεις σε ερωτησεις και αυτος ταν ο λογος που τα λεω τωρα ολα αυτα... και αναγκαστικα επρεπε να τα πω.εγω δε θα μπωρουσα να συνενοηθω στα κινεζικα επιδη εσυ γουσταρεις να κρινεις τη δικη μου προσωπικη ιστορια.αν θες να κανεις κριτικη κανε οση θες μονος σου εμενα αυτο δε με ενδιαφερει και αν θες να ξερεις με βαρια καρδια τα ειπα δεν αισθανομαι ιδιαιτερα περηφανος για αυτο.και εσυ τωρα πχ θα μπωρουσες να εισαι η μεγαλυτερη διανυα στη πυρινικη φυσικη πχ και να κατακτησεις το κοσμο με το μυαλο σου.. δεν εχεις κανενα λογο να πεισεις κανενα για το τι εισαι.. οσοι πιστευουν σε εσενα και την αξια σου θα σε ακολουθησουνοσοι δε πιστευουν τιποτα θα μεινουν απεξω.
    Last edited by αλεξανδρος_77; 01-03-2013 at 16:27.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    το τι ειναι ο καθενας το γνωριζει μονο ο ιδιος .....
    αυτο ξαναπες το...

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    φυσικα και θα το ξαναπω γιατι εγω ξερω πιος εισαι εσυ?εσυ μπωρει να εισαι το νεξτ φαινομενο στη πληροφορικη πχ παραδιγμα η οτιδηποτε αλλο. ο καθενας οτι ειναι ειναι για λογαριασμο του.. οπως λεει και ενα τραγουδι εγω τα σπαω εγω πληρωνω δε δινω λογο σε κανενα.και αν θες να μαθεις τη δηλωνω θα στο πω εγω για να μη κουραζεις και το μυαλουδακι σου να το βρεις... δηλωνω ενας τουριστας περαστικος που σα να επιβηβαστικε σε ενα λεοφορειο γεματο κοσμο που εχασε λιγο το δρομο του ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΤΗ ΠΡΟΣΟΠΙΚΗ ΤΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΕΖΗΣΕ Α Κ Ρ Ι Β Ω Σ ψαχνοντας απαντησεις θελησε να ακουσει μερικες γνωμες μεσα στο λεωφορειο για να δει το θεμα απο μια αλλη οπτικη γωνια μεχρι να κατεβει στην επομενη σταση.. καο sorry αλλα δε μπωρω εγω να αλλαξω τη δικη μου ιστορια για χαρη σου.γιατι απλα σε αυτο το εργο προταγωνιστω εγω και οχι εσυ
    Last edited by αλεξανδρος_77; 01-03-2013 at 16:57.

Similar Threads

  1. Με ελκυει μια κοπελα..
    By ~Lucy~ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 04-07-2012, 15:39
  2. ψαχνω κοπελα
    By ektoplasm in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 09-08-2011, 04:06
  3. Σχέση με κοπέλα που έχει αρχες κατάθλιψης..!
    By kostakis7 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 12-07-2011, 02:19
  4. Όταν η κοπέλα των ονείρων σου, χωρίζει απο 7 χρόνια σχέση...
    By just.steve in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 03-10-2010, 14:06
  5. 2 φίλοι και μία κοπέλα
    By Ατυχος in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 50
    Last Post: 10-06-2008, 15:52

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •