τεχνικες για να σας σκεφτεται συνεχεια ο συντροφος σας..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    Red face τεχνικες για να σας σκεφτεται συνεχεια ο συντροφος σας..

    καλησπερα σε ολα τα μελη του φορουμ:cool: θα σας πω μερικα απο τα μυστικα μου για να σας βοηθησω να μεινετε στο μυαλο του συντροφου σας....
    τεχνικη πρωτη... (και καλυτερη)
    πηγενετε μαζι του ενα αξεχαστο ταξιδι στο εξωτερικο.. πιος μπωρει να ξεχασει ενα ταξιδι σε μια αλλη χωρα? ακομα και εγω που εχω αδυνατη μνημη δε ξεχασα ποτε μου ολα αυτα που ειδα απο τα ταξιδια μου στο εξωτερικο μαζι με την ............. .εζησα στιγμες μοναδικες που θα μεινουν για παντα στο μυαλο και τον δυο μας..
    τεχνικη δευτερη...
    φορεστε το αγαπημενο του αρωμα ο καλυτερος τροπος να κολησει πανω σας σαν κολητσιδα η μυρωδια ειναι το αλφα και το ωμεγα μια ασχημη μυρωδια μπωρει να καταστρεψει και τη πιο ομορφη στιγμη ενα μπανιο λιγο πριν τη καταληλη στιγμη κανει θαυματα φροντιστε να εχετε χρησιμοποιησει τα σαπουνια και τα αφρολουτρα που του αρεσουν ρωτηστε τον! εγω φροντισα να προμηθευτω οτιδηποτε απο ολα αυτα της αρεσουν...
    τεχνικη τριτη....
    καντε μαζι του κατι extreme ζηστε μαζι μια περιπετεια οι πρωτογνωρες και εντονες εμπειριες δε ξεχνιουνται ευκολα... το μυαλο εχει τη ταση να συγκρατει πολυ εντονα συναισθηματα...
    τεχνικη τεταρτη....
    φτιαξτε του το αγαπημενο του φαγητο η φατε εξω ενα βραδυ ξεροντας τις συνηθειες του και τα γουστα του θα ζητα συνεχεια εσας..
    τεχνικη πεμπτη....
    γινετε τρυφεροι το αγγιγμα εχει μεγαλη σημασια ακομα και μια ελαχιστη κινηση οπως να του κρατατε το χερι οταν γινετε με τρυφεροτητα και συναισθημα εχει σημασια μαθετε τον να γνωριζει τα χερια σας και να μην κανει χωρις αυτα.γινετε ξεχωριστοι προσεξτε και τη παραμικρη κινηση οταν τον ακουμπατε εστω και τυχαια πρεπει να ειναι γλυκια...

  2. #2
    Να σαι καλά βρε Αλέξανδε! Ούτε μου είχε περάσει από το μυαλό ότι πρέπει να αγγίζω τον φίλο μου, να κάνω μπάνιο πριν τον δω, να του μαγειρεύω και να πηγαίνουμε μαζί ταξίδια!!!!
    Είσαι Θεός! Τέλος!

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ετοιμαζω ταξιδι στην αγγλια.. και οταν τη γνωρισα τα ιδια μου εκανε και σε ενα ταξιδι στη σαντορινη αρχισε να μου τη πεφτει..

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    ετοιμαζω ταξιδι στην αγγλια.. και οταν τη γνωρισα τα ιδια μου εκανε και σε ενα ταξιδι στη σαντορινη αρχισε να μου τη πεφτει..
    καλα και τα ταξιδια βρε Αλεξανδρε, αλλα χωρις το σεξ, τα κανεις και με κανεναν φιλο σου..

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    καλα και τα ταξιδια βρε Αλεξανδρε, αλλα χωρις το σεξ, τα κανεις και με κανεναν φιλο σου..
    δε βαριεσαι... αφου τη φιλαω κι λιωνει σα το κερι σε καπιο τετοιο ταξιδι θα σπασει και θα πεσει μονη της στην αγκαλια μου πριν καλα καλα προλαβω να πω κιχ.. και στη σαντορινη το ιδιο εγινε εκανα τη χαμηλοβλεπουσα και μου την επεφτε η ιδια στο ξενοδοχειο τελικα δε πρεπει να σκοτωνεσαι για τιποτα γιατι οταν επιμενεις πολυ φερνεις τα αντιθετα αποτελεσματα...δεν ειναι ετσι βασικα εχουμε περασει πολυ καλα καπιες φορες και αν λαβει κανεις υποψη οτι εγω σαν εμφανιση ειμαι ενας απλος τυπος μου εχει τυχει πολες φορες να βλεπω αλλους αντρες να τη κοιτανε και να τους εχουν βγει τα ματια... ιδικα στη παραλια
    Last edited by αλεξανδρος_77; 05-03-2013 at 16:51.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Αχ Αλέξανδρε, πολύ Cosmopolitan διαβάζεις! Ή μάλλον "Σούπερ Κατερίνα". Το Cosmopolitan είναι για μεγαλύτερες ηλικίες, γι'αυτούς που έχουν προχωρήσει πέρα από το στάδιο του φιλιού...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    δε βαριεσαι... αφου τη φιλαω κι λιωνει σα το κερι σε καπιο τετοιο ταξιδι θα σπασει και θα πεσει μονη της στην αγκαλια μου πριν καλα καλα προλαβω να πω κιχ.. και στη σαντορινη το ιδιο εγινε εκανα τη χαμηλοβλεπουσα και μου την επεφτε η ιδια στο ξενοδοχειο τελικα δε πρεπει να σκοτωνεσαι για τιποτα γιατι οταν επιμενεις πολυ φερνεις τα αντιθετα αποτελεσματα...δεν ειναι ετσι βασικα εχουμε περασει πολυ καλα καπιες φορες και αν λαβει κανεις υποψη οτι εγω σαν εμφανιση ειμαι ενας απλος τυπος μου εχει τυχει πολες φορες να βλεπω αλλους αντρες να τη κοιτανε και να τους εχουν βγει τα ματια... ιδικα στη παραλια
    Εμ, δεν την κοιτάνε μόνο, ενίοτε την πηδάνε κιόλας όπως μας εξιστόρησες.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    The 36th Chamber of Shaolin
    Posts
    1,983
    Αλεξανδρε ο συντροφος σου θα σε σκεφτεται εφοσον του δινεις τροφη... Το μυαλο και η καρδια θελουν διεγερση και συναισθημα... Εαν τα χαριζεις αυτα στο συντροφο σου τοτε ειναι λογικο και επομενο να σε σκεφτεται. Τα μονοπατια του ερωτα και της αγαπης δεν εχουν συντεταγμενες και εγχειριδια... Αυτο που αισθανεσαι κανεις και αυτο που νιωθεος το λες .... Οι πραξεις ειναι αποτελεσματα ολης αυτης της διαδικασιας....

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1,342
    Quote Originally Posted by marian_m View Post
    Εμ, δεν την κοιτάνε μόνο, ενίοτε την πηδάνε κιόλας όπως μας εξιστόρησες.
    XAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAXAXAXAXAXAXAXAXAXA XAXAXAXAX
    axXAXAXAXAXΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
    ΩΩΩΩΩΩΧΧΧΧ να σαι καλα!!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Φιλε μου καλα τα λες κ εχεις χιουμορ κ σε παω, μ αρεσαν οι ιδεες σου, αλλα αυτο με το ταξιδι πως θα πραγματοποιηθει ρε συ? με τι λεφτα θα παω με τον δικο μ ταξιδι απ τη στιγμη π ακομη κ για ενα ποτο να παμε το σκεφτομαστε??? κριση εχουμε φιλε wake up!! :p
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by marian_m View Post
    Αχ Αλέξανδρε, πολύ Cosmopolitan διαβάζεις! Ή μάλλον "Σούπερ Κατερίνα". Το Cosmopolitan είναι για μεγαλύτερες ηλικίες, γι'αυτούς που έχουν προχωρήσει πέρα από το στάδιο του φιλιού...
    δεν εχω καμια σχεση με αυτα τα περιοδικα ουτε καν ξερω πως ειναι απ εξω

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αν ηθελα να κανω τα παντα για να τη πεισω να παει μαζι μου θα μπωρωσα να το χα κανει αλλα αν δεν αισθανοταν καλα με αυτο και την εκανα να ξανανιωσει τα ιδια ασχημα συναισθηματα με αυτα που εζησε οταν ο πρωιν της πηγε να κανει σεξ μαζι της και μετα τη παρατησε μετα θα ειχα ολοκληρωσει τη σχεση μου και ταυτοχρονα θα ειχα παρει το πουλο... αφου θα με ταυτιζε με αυτον... οστοσο ειμαι σε καλο δρομο... ηδη βλεπω με αυτα που μου πατε οτι ανοιξε ο δρομος... σας ευχαριστω πολυ....

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Αντε φιλε μου μακαρι ολα καλα να σου πανε κ να πιασουν τοπο οι συμβουλες σου, αν κ τα γραφεις πολυ εξιδανικευμενα, στην πραξη δν ειναι ετσι βεβαια τοσο ευκολα! Good luck my friend! :) :)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    νοτιοανατ.αττικη
    Posts
    27
    ΑΑρρε φιλε μουυ¨)
    Τετοια τους κανουμε μερικοι ανδρες κι την βλεπουν ασχημα!!¨), πιστεψε με!! αμα της φερθεις αλλιως!! αμα τησ την πεσεις ξερα! ,αμα την ξεγραψεις για λιγο, οχι παιχνιδι, οχι υποκριτικα!! να βρεις,να ξαψεις για καποια αλλην βρε παιδιμου! αμα το καμεις αυτο,αμα δεν την παιρνεις τηλεφωνο ,αμα την ξεγραψεις ,αμα παψεις να της φερεσαι τρυφερα, και με γλυκες, τοτες θα δεις πως θα σε κυνηγα!!
    Δυστυχως φιλε μου ,αλλα οι γυναικες-ποσο μαλον τα κοριτσια - δεν σκεφτοντε οπως εσυ, οπως οι ανδρες, δεν εχουν λογικη! ετσι καποιες φορες πρεπει να εισαι λιγο σκληρος,να την γραψεις !! και θα δεις διαφορα!! οι πιθανοτητες ειναι μαζι σου! και να σου πω? αμα σε γραψει κι αυτη καλο για εσενα! δεν ια αξιζει !! μα υπαρχουν τοσεες!! γυναικες εκει εξω!! υπαρχουν τοσα αξιολαγα κοριτσια! ομορφα,γιατι να κολαμε σε μια κοπελα?? στην τελικη γιατι να μην εχεις υο κοπελες μαζι?? δεν εισαι παντρεμενος!! μην κολας λοιπον!!

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by ΚΡΟΣΝΙ View Post
    ΑΑρρε φιλε μουυ¨)
    Τετοια τους κανουμε μερικοι ανδρες κι την βλεπουν ασχημα!!¨), πιστεψε με!! αμα της φερθεις αλλιως!! αμα τησ την πεσεις ξερα! ,αμα την ξεγραψεις για λιγο, οχι παιχνιδι, οχι υποκριτικα!! να βρεις,να ξαψεις για καποια αλλην βρε παιδιμου! αμα το καμεις αυτο,αμα δεν την παιρνεις τηλεφωνο ,αμα την ξεγραψεις ,αμα παψεις να της φερεσαι τρυφερα, και με γλυκες, τοτες θα δεις πως θα σε κυνηγα!!
    Δυστυχως φιλε μου ,αλλα οι γυναικες-ποσο μαλον τα κοριτσια - δεν σκεφτοντε οπως εσυ, οπως οι ανδρες, δεν εχουν λογικη! ετσι καποιες φορες πρεπει να εισαι λιγο σκληρος,να την γραψεις !! και θα δεις διαφορα!! οι πιθανοτητες ειναι μαζι σου! και να σου πω? αμα σε γραψει κι αυτη καλο για εσενα! δεν ια αξιζει !! μα υπαρχουν τοσεες!! γυναικες εκει εξω!! υπαρχουν τοσα αξιολαγα κοριτσια! ομορφα,γιατι να κολαμε σε μια κοπελα?? στην τελικη γιατι να μην εχεις υο κοπελες μαζι?? δεν εισαι παντρεμενος!! μην κολας λοιπον!!
    το ειχα κανει και αυτο καπια στηγμη αρχισα τα τελεσιγραφα οτι αν συνεχισει ετσι θα με χασει και πετυχε... το θεμα ξερεις πιο ειναι δε με ανυσιχει τοσο το οτι δε καναμε σεξ οσο το οτι τα νευρα μου εχουν γινει αντισκινο εγω δε πιστευω οτι δια παντος θα κανει αυτο το χαβα ηδη προχορισαμε της εβαλα δαχτυλο για πρωτη φορα για αρκετη ωρα το θεμα ειναι αλλο τοση αχαριστια... εγω να δεχτω τα παντα 7 χρονια και αυτη να μου φερθει ετσι λες και ειμουν εχθρος της? αντι να τη πηδιξω εγω μου πηδηξε τη ψυχολογια κανονικα με αυτο που εκανε

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 6
    Last Post: 04-10-2011, 04:37
  2. Replies: 2
    Last Post: 14-09-2011, 00:26
  3. Οταν ο συντροφος εμφανιζει καταθλιψη!
    By marina7 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 33
    Last Post: 03-09-2011, 18:41
  4. Ο σύντροφος μου πάσχει από διαταραχή πανικού
    By myr1302 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 28
    Last Post: 08-09-2007, 00:29
  5. Replies: 0
    Last Post: 26-01-2006, 12:04

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •