Χωρισμος? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Eleana 011 αν δεν εχει διαθεση να κοψει το ποτο καλυτερα να χωρισεις.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Eleana αν πινει μονο οταν βγαινει εξω τοτε ειναι πιο ευκολα τα πραγματα. Αν βλεπεις οτι πινει γενικοτερα, ψαξε κανεναν ειδικο που να ξερει απο τετοια ζητηματα. Ο ιδιος να το εγκαταλειψει ετσι απο μονος του χλωμο. Εδω ο αλκοολισμος ειναι μεγαλο θεμα κοινωνικο. Καποιες ιδεες θα υπαρχουνε να το μετριασει. Ισως και να φοβηθει μηπως παθει κατι. Κατα τ αλλα πως ειναι στη σχεση, στη συμπεριφορα?

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by eleana011 View Post
    Χθες για παραδειγμα μαλωσαμε γιατι ειχαμε βγει ηταν μεθυσμενος ως συνη8ως και ειμασταν σε ενα κλαμπ και με χουφτωνε οχι και πολυ διακριτικα. Στα γυρω τραπεζια ηταν γνωστοι μου που μας κοιτουσαν και ενιωσα αβολα και του ειπα σταματα. Και μου λεει δε γαμιεσαι. Στη τελικη δε γουσταρω να δινω και δικαιωματα στους αλλους να με συζητανε. Νιωθω ασχημα.
    μηπως εισαι λιγο υπερβολικη? ναι ενταξει στις γυναικες δεν αρεσει και τοσο πολυ το καθαρο χουφτωμα χωρις συναισθημα αλλα οι αντρες ερεθιζονται πολυ με αυτο αγορακι ειναι κατι θα θελει να χουφτωσει και αυτο;)

  4. #19
    οταν ερχεται το τελος μιας σχεση απλα το καταλαβαινεις απο μονη σου και δεν μπαινεισ στη διαδικασια ουτε τον εαυτο σου να ρωτησεις.....οι καυγαδες δεν ειναι σημαδι οτι εχει τελειωσει μια σχεση.υπαρχουν ζευγαρια που πλακωνονται καθε μερα και ειναι πολυ ερωτευμενα...εγω λεω να ρωτησεις τον εαυτο σου αυτη τη φορα ποσο ευτυχησμενη εισαι με αυτον τον ανθρωπο αν εχεισ φανταστει το μελλον μαζι του ποσο πολυ τον αγαπας και αν μπορεισ να συνεχησεις χωρις αυτον

  5. #20
    Member
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    86
    batelgeuse Καθε φορα που καβγαδιζουμε για το θεμα του ποτου μου λεει οτι θα πινει λιγοτερο αλλα ποτε δε το κανει. Και το χειροτερο ειναι οτι δε παραδεχεται οτι ειναι μεθυσμενος.

  6. #21
    Member
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    86
    kerasi Κατα τ' αλλα μπορω να πω πως ειμαστε καλα. Ειναι σωστος απεναντι μου με καταλαβαινει με φροντιζει με αγαπαει. Μονο οταν πινει και οταν ειναι με τους κολλητους του αλλαζει.

  7. #22
    Member
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    86
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    μηπως εισαι λιγο υπερβολικη? ναι ενταξει στις γυναικες δεν αρεσει και τοσο πολυ το καθαρο χουφτωμα χωρις συναισθημα αλλα οι αντρες ερεθιζονται πολυ με αυτο αγορακι ειναι κατι θα θελει να χουφτωσει και αυτο;)
    Αυτο το εφερα ως παραδειγμα. Αν ειχες διαβασει το προηγουμενο θεμα που ειχα ανοιξει θα εβλεπες οτι αυτο που με καιει ειναι το γεγονος οτι πινει και οτι οταν πινει κανει πραγματα που δε θελω ουτε να θυμαμαι. Και δεν αναφερομαι σε ενα χουφτωμα αναφερομαι και σε ξυλο. Που ευτυχως μπορει να εγινε μια φορα αλλα εμενα ο φοβος μου εχει μεινει.

  8. #23
    Member
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    86
    Quote Originally Posted by dragonfly1 View Post
    οταν ερχεται το τελος μιας σχεση απλα το καταλαβαινεις απο μονη σου και δεν μπαινεισ στη διαδικασια ουτε τον εαυτο σου να ρωτησεις.....οι καυγαδες δεν ειναι σημαδι οτι εχει τελειωσει μια σχεση.υπαρχουν ζευγαρια που πλακωνονται καθε μερα και ειναι πολυ ερωτευμενα...εγω λεω να ρωτησεις τον εαυτο σου αυτη τη φορα ποσο ευτυχησμενη εισαι με αυτον τον ανθρωπο αν εχεισ φανταστει το μελλον μαζι του ποσο πολυ τον αγαπας και αν μπορεισ να συνεχησεις χωρις αυτον
    Ειμαι σιγουρη οτι τον αγαπαω. Δε θελω να το χωρισω. Μεταξυ αστειου και σοβαρου μιλαμε για το μελλον. Αλλα δε μπορω να ανεχτω καποια πραγματα.Και οσο δε κανει καμια κινηση για να τα αλλαξει τοτε και εγω θα αναγκαστω να κανω κατι που δε θελω.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. ΧΩΡΙΣΜΟΣ
    By giorgoszik in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 94
    Last Post: 09-08-2012, 23:40
  2. Χωρισμός...
    By anniw in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 02-11-2011, 22:34
  3. Χωρισμός
    By Deleted20082014 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 28
    Last Post: 08-10-2011, 01:24
  4. Χωρισμός
    By Kleiw in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 12-12-2007, 03:16
  5. Χωρισμός
    By Candle in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 62
    Last Post: 22-09-2007, 14:31

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •