Τι ειναι αυτο το πραγμα παλι...θα το ξεπερασω ποτε?..:/ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20
  1. #16
    Οποτε παιζει να μην ειναι κ τπτ..μαλιστα για να δουμε γτ το μυαλο μου παει παλι στο χειροτερο..
    Εβαλα holter αλλα ολα καλα δεν επαιζε προβλημα..

  2. #17
    Οποτε παιζει να μην ειναι κ τπτ..μαλιστα για να δουμε γτ το μυαλο μου παει παλι στο χειροτερο..
    Εβαλα holter αλλα ολα καλα δεν επαιζε προβλημα..

  3. #18
    Quote Originally Posted by Anna M. View Post
    Αντι λοιπον να μετραμε τα συμτωματα, μηπως να δουμε γιατι το τοσο αγχος που μας οδηγησε σε αυτα? Δεν νομιζω οτι ειναι μια εκδρομη για το Πασχα αγχος. Ισα ισα!! Ουτε τα χαρτια που ετρεχες να τακτοποιησεις ειναι δα και τοσο μεγαλη υποθεση στο να τακτοποιηθουν. Αν δεν προλαβαινεις μονος σου, κανεις εξουσιοδοτιση ... Μικροπραγματα για εμενα, δεν με καλυπτει. Ηθελα κατι πιο ουσιαστικο να σου πω την αληθεια... Για λεγε λοιπον...! Τι πιστευεις οτι σε οδηγησε σε αυτο που το περιγραφεις αγχος??
    Πριν 2 χρονια εχασα τον πατερα μου απο καρκινο στον πνευμονα. Απο τοτε εχω παρει ολα τα βαρη της οικογενειας πανω μου. Απο τοτε μεχρι σημερα ειμαι συνεχως στο τρεξιμο. Χαρτια το ενα τ αλλο..τον πατερα μου να σ πω την αληθεια δεν τον θρηνησα οσο θα ηθελα. Ειμαι το στηριγμα στο σπιτι πλεον κ δεν μπορω να λυγισω..και οφειλω να πω οτι δτον πατερα μου ειχα μεγαλη αδυναμια..τον θαυμαζα..εν τω μεταξυ η μανα μου δυο μηνες μετα τον θανατο του πατερα μου μπηκε στο νοσοκομειο νομιζοντας οτι επαθε εφραγμα. Αλλα τελικα μαλλον κριση αγχους ηταν γτ δεν της βρηκαν τιποτα. Τελος παντων η μανα μ παθαινε συνεχως τετοιες κρισεις κι εγω ημουν και ειμαι στη τσιτα.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    323
    ρωτας holter εβαλες ???τον φιλο...!!και γω που εβαλα στην αρχη που νομιζα οτι κατι ειχα....μαλακιες εκανα....ολοι ξερουμε τι εχουμε απλα δεν μπορουμε να το πιστεψουμε οτι συνεβη σε εμας...που και καλα ειμασταν δυνατοι και αγρια θηρια...μπορει να συμβει στο καθενα το να γυρναμε τους γιατρους χωρις λογο εντεινει το προβλημα..το δεχομαστε αυτο που εχουμε και παμε στο σωστο δρομο!!ψυχολογο-ψυχιατρο αν ειναι απαραιτητο

  5. #20
    Δεν εβαλα ακομα Holter και να δω ποτε θα προνοησω να βαλω. Μονο αυτο δεν εχω κανει. τελος παντων αυτος ο πονοκεφαλος τελικα ηταν πονοκεφαλος τασης μου ειπαν. δηλαδη ΚΑΘΑΡΟ ΑΓΧΟΣ οπως παντα. κρατησε μια εβδομαδα συνεχομενα. Πηγα στον γιατρο. μου ειπε οτι ειναι πονοκεφαλος τασης και την επομενη μερα ξυπνησα χωρις πονοκεφαλο. τυχαιο? δεν νομιζω. μας εχει φαει το αγχος.. εν τω μεταξυ ειναι πιθανον να οφειλεται και στον αυχενα γτ μ βρηκαν κ αυχενικο σε μια ακτινογραφια που εκανα. το θεμα ειναι οτι παντα το μυαλο μας παει στο χειροτερο και ειναι στο χερι μας να το αποτρεψουμε αυτο. το εχω καταλαβει πλεον και νιωθω πολυ καλυτερα..

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. τι ειναι αυτο παλι?
    By frozen_heart in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 6
    Last Post: 07-09-2012, 04:45
  2. τι είναι πάλι αυτό????
    By mina@@ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 04-09-2012, 21:44
  3. δεν ξερω τι ειναι παλι αυτο!!!!!!
    By κριστι in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 01-08-2010, 17:45
  4. ΕΛΠΙΔΑ:ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΗΝ Η' ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΟΥΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΤΕΛΙΚΑ???
    By Asterix in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 28-03-2010, 17:57
  5. Πως να το ξεπεράσω αυτό το συναίσθημα?
    By kallia13 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 61
    Last Post: 23-07-2007, 15:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •