7 χρονια σχεσης... η επομενη μερα... και ενα ευχαριστω για αυτη τη σελιδα.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    Thumbs up 7 χρονια σχεσης... η επομενη μερα... και ενα ευχαριστω για αυτη τη σελιδα.

    γεια σας και παλι! μετα απο ολα αυτα τα χρονια σκεφτομαι την επομενη μερα.. καθησα ολα και τα σκεφτηκα πολυ σοβαρα οσα εγιναν προβληματιστικα και θελω να πω και ενα ευχαριστω σε αυτη τη σελιδα γιατι με βοηθησε οσο τιποτα αλλο να σταθω στα ποδια μου να καταλαβω τι μου συμβαινει αλλα και να προχορησω στη ζωη μου...καθησα και σκεφτηκα.. οτι η αρχη της σχεσης μας εγινε στη σαντορινη οπου εκει δωσαμε το πρωτο μας φιλι... 7 χρονια μετα η ιδια (προσεξτε το αυτο..) μου ειπε οτι πρεπει να παμε ταξιδι και παλι και μου ειπε εγω θα παω αγγλια αν θες ελα... αρα για να μου το ειπε η ιδια πρωτη το ταξιδι και εγω να συμφωνισα αυτο σημαινει οτι η ιδια εχει αποφασισει να προχορησουμε.. αρα μαλον εφτασε η ωρα να αφησω τις ανασφαλειες στην ακρη να πιστεψω στον εαυτο μου γιατι αν λαβω υποψη οτι σε καθε ταξιδι καναμε και κατι ακομα δεν υπαρχει περιπτωση να μη γινει κατι σε αυτο το ταξιδι.. δε λεω ισως (δηλαδη σιγουρα) με χρεωσε επιδη καπια στιγμη ειχα αγωρασει μια φωτογρ μηχανη που ακανε αρκετα λεφτα και μετα απο αυτο επαθα οικονομικο εμφραγμα εμινα ταπι 3 μινες περασα τη χειροτερη φαση της ζωης μου μεσα στο απολυτο κενο και αυτη οταν το εκανα αυτο αποφασισε να με κανει ταρανδο;) ισως το εκανε και για να μου τραβηξει τη προσοχη ισως επιδη αισθανθηκε οτι σκεφτηκα κατι αλλο εκτος απο αυτη δηλαδη αισθανθηκε οτι εγω την απατησα με τη φωτογρ μηχανη και αυτη με απατησε με μια φιλη της για αντιποινα χααχαχαχαχ :D εσεις τι λετε?:rolleyes::confused:

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    εχεισ καει σφοδρα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1,342
    Καποιος να τον κανει BAN το βλακα

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Nocash View Post
    Καποιος να τον κανει BAN το βλακα
    και πιος σου ειπε οτι εγω θα κατσω εδω? μηπως για να σε τρωω σε μαπα? ετσι και αλλιως απο οτι καταλαβα μετα το ταξιδι ολα τα προβληματα μου θα χουν τελειωσει και αν δε καταλαβες καλα οπως γραφω αυτη μου προτηνε να παμε ταξιδι αρα ΜΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΡΟΧΟΡΙΣΟΥΜΕ.σε εκνευριζει αυτο ε οτι περναμε καλα? α τι να σου κανω.. εγω εκανα αυτες τις επιλογες αν ζηλευεις δε μπωρω να σου κανω τιποτα λυπαμαι εγω απο οτι καταλαβα εγινες εξαλος επιδη εχω κανει ταξιδια και εσω κανενα α αυτο σου την εσπασε ε? απο τοτε που εγραψα οτι θα παμε ταξιδι εγινες πυραυλος.ζηλευεις? πηγενε και εσυ αν πας για 3 η 4 μερες δεν ειναι πολυ ακριβα ανετα πας μυαλο χρειαζεσαι
    Last edited by αλεξανδρος_77; 16-03-2013 at 14:09.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by elis View Post
    εχεισ καει σφοδρα
    και εχω και να σου πω οτι περασαμε και υπεροχα δε θα ξεχασω ποτε οταν γυρισαμε στο ξενοδοχειο και επεσε στην αγκαλια μου.. μετα απο 7 χρονια και δε μπωρω να το ξεχασω ειναι τελειο μερος η σαντορινη πηγενε και θα με θυμιθεις!!!!!!!!;)

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Nocash View Post
    Καποιος να τον κανει BAN το βλακα
    και επισης εδω περα επι τοση ωρα εγω καθομαι και σου μιλαω ευγενικα και εσυ επιδη εχεις αλοαξει χιλια χροματα απο τη ζηλεια σου για τις τελεις στιγμες που εχει περασει η ζωη μου δε ξερεις τι να μου πεις και τι να κανεις για να μου ριξεις τη ψυχολογια αφου με το που ειπα τη λεξη παω ταξιδι γινετε και οι 2 εξαλοι.. μα εγω αυτες τις επιλογες εκανα και εσυ τις δικες σου εκτος του οτι τοση ωρα εγω σε ανεχομαι επιδη νομιζεις οτι μπωρεις να μου ριξεις τη ψυχολογια χωρις καν να ξερεις και εσυ ο ιδιος πως να μου τη πεις και τι να μου πεις για να με προσβαλεις...γιατι δε ξερεις που να ξεσπασεις τη ζηλια σου...εγω ετσι εστρωσα ετσι κοιμηθηκα.. εσυ αν μπωρεις στροσε καλυτερα και κανε και σεξ αμα θες απο το πρωτο βραδυ και περνα και καλυτερα και απο μενα..αν θες..

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    614
    Βλάκας βλάκας, αλλά τα τοπικς που ανοίγει φουλάρουν με απαντήσεις! Κάποιος λόγος θα υπάρχει! Έχει ξυπνήσει το ενδιαφέρον του φορουμ!!

    Μη σκέφτεσαι τίποτα αλέξανδρε! Κάνε αυτό που σου λέει η καρδιά! Και ό,τι είναι να γίνει, θα γίνει!

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Αλκμήνη View Post
    Βλάκας βλάκας, αλλά τα τοπικς που ανοίγει φουλάρουν με απαντήσεις! Κάποιος λόγος θα υπάρχει! Έχει ξυπνήσει το ενδιαφέρον του φορουμ!!

    Μη σκέφτεσαι τίποτα αλέξανδρε! Κάνε αυτό που σου λέει η καρδιά! Και ό,τι είναι να γίνει, θα γίνει!
    εμμ αυτο λεω βλακας βλακας αλλα η ζωη μου εχει ενδιαφερον αλλα ξερεις πιο ειναι το θεμα.. οπιος εχει τη δυναμη να κανει δυνατους φιλους αυτο σημαινει οτι θα κανει και δυνατους εχθρους... αυτο στη ζωη ειναι κανονας που λεει οτι το ενα ακρο σε πεταει στο αλλο... για παραδειγμα αν υποθεσουμε οτι ενα ανθρωπο τον λατρευεις τον αγαπας και εχεις για αυτον μια αγαπη φοβερη που σε παει στο παραδεισο σε τρελενει σου προκαλει η@@@νη αυτο σημαινει οτι αν τον χασεις η ζωη σου θα γινει κολαση..

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    614
    Έτσι ακριβώς! Καλά τα λες φίλε αλέξανδρε!! Οι δυνατές προσωπικότητες αγγίζουν τα δύο άκρα!

  10. #10

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    χαχαχα ακριβως ετσι ειναι ενα υπεροχο μερος πανεμορφο..

Similar Threads

  1. 5+ χρόνια σχέσης
    By ten-ten in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 05-03-2013, 07:26
  2. 5 Χρόνια σχέσης .. βρίσκομαι σε απόγνωση ..
    By XartinOneiro in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 34
    Last Post: 27-11-2012, 01:30
  3. Χωρισμός μετά απο 10 χρόνια σχέσης;
    By nassos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 90
    Last Post: 02-04-2012, 16:31
  4. ακουω λιγεσ φορες την μερα εναν ηχο απο αυτη μου σαν να τσιριζει ειναι.
    By dominic in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 19-02-2012, 14:35
  5. Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΖΩΗ ΜΑΣ…….
    By olga_soul in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 28
    Last Post: 22-07-2006, 01:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •