ΖΕΣΤΗ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24

Thread: ΖΕΣΤΗ

  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    628
    και οι αλλοι να βγουνε τα ιδια σκατα θα ειναι. Μία ο ενας μία ο άλλος. Αλλαγη σου λεει μετα...

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    809
    Ναι μπορει να ειναι τα ιδια σκατα..γιατι δεν αφηνουν κανεναν αλλον να βγει;
    Μου κανει εντυπωση που καθε μερα μιλανε για δημοσκοπησεις και φερνουν τους δυο μεγαλους αρχηγους των κομματων να ειναι τοσο κοντα σε αριθμους.Δεν εχω καταλαβει ακομη,αφου και οι δυο τα ιδια σκατα ειναι!!
    Ο κοσμος εχει μπερδευτει τοσο πολυ..
    "...και θα πληρώνω σαν αντίτιμο στο χρόνο, την μοναξιά για όλα τα χάδια που ζητούσα."

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    628
    προβατα ειμαστε ολοι μας. Λιγοι ειναι οι ψαγμενοι, αλλά κι αυτοι δεν μπορουν να κανουνε τιποτα.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    809
    Κι ομως...μπορουν!ΑΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΟΥΝ!Στο κατω κατω οι καλυτερες νικες ειναι απο την μειοψηφια που γινονται.Το λεει και η ιστορια.
    "...και θα πληρώνω σαν αντίτιμο στο χρόνο, την μοναξιά για όλα τα χάδια που ζητούσα."

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    628
    Προσπαθουν αλλά χωρις υποστηριξη απο πουθενα στο τελος τα παρατανε

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    809
    Μα γιαυτο ειναι μειονοτητα,γιατι δεν υπαρχει ζητηση απο κανεναν.Το παλευουν μονοι τους.Γιαυτο θελει δυναμη και πιστη να εισαι μειονοτητα.Ομως η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια!
    "...και θα πληρώνω σαν αντίτιμο στο χρόνο, την μοναξιά για όλα τα χάδια που ζητούσα."

  7. #22
    Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    30
    Το θέμα είναι να μην πεθάνουμε εμείς πριν από την ελπίδα από την ζέστη!!!!

    Νομίζετε ότι έιναι τυχαίο που κάθε φορά βγαίνουν οι ίδιοι;

    Η γιαγιά μου έλεγε ότι αν μπει το χέρι στο βάζο με το μέλι,δεν βγένει αν δεν τελειώσει πρώτα....

  8. #23
    Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    72
    Μια μου μιλάτε για δημόσιο και ιδιωτικό τομέα , εχετε παρατηρήσει ότι εδώ μέσα δεν κυκλοφορούν και πολλοί δημόσιοι υπάλληλοι? Τουλάχιστον εγώ δεν έχω δει κανέναν, εκτός και αν είναι κάποιος και δεν έτυχε να μου το πει.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    341
    Ναι, από ότι φαίνεται δεν έχουν προβλήματα ή περνούν τον χρόνο τους πιό.... \"παραγωγικά\"...

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •