αγάπησες ψυχωπαθή???
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 12 of 12
  1. #1

    αγάπησες ψυχωπαθή???

    σε όσους-όσες αγάπησαν ψυχωπαθη,μια γνώμη κι απο μένα..

    Έχετε σταθερή δουλιά,σπίτι,αμάξι+δίπλωμα αδήγησης,ισχυρη προσωπικότητα,κανένα δάνειο και χρέος??

    Τότε,ναι,ίσως και να μπορέσει να ανθίσει για παντα ο έρωτας και να συμβιώσετε..

    Γιατί,εσείς θα τον-την ζείτε-τα φάρμακα κοστίζουν,και οι εργοδότες δεν είναι λακαμάδες..ξέρουν ποιον να προσλάβουν και ποιον να δι'ωξουν..

    Κοιτάξτε,μην και δεν πληρείτε τα παράπανω,και μετά,γράφετε εδω μέσα,στο φόρουν"κατάθλιψη"..απο την ερωτική απογοήτευση..εγω το ξεπερνάω..σιγα σιγα,μιας και δεν εδυνήθην να συντηρω τον ασθενη,ακι βρήκε αλλου την αποκλειστική..

    επισης,μάθετε το ΚΑΛΑ:εσεις θα πρεπει να τον -την ανακαλυψετε..κανεις δεν λεει"ειμαι ψυχασθενης""

    καλη δυναμη
    Όλοι έχουμε ψυχή και καρδιά που πονάει..
    και οι άρρωστοι και οι υγιεις..
    Όσοι δεν ναρκώνουν τα αισθήματα τους με φάρμακα,ΠΟΝΑΝΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Ντεπυ, πολυ φορτωμενη πρεπει να σαι...ε?

    Οπως κ να χει, νομιζω ειναι αδικο απο δική σου κακη εμπειρια να κατηγοριοποιεις ανθρωπους κ καταστάσεις.

    καλη δυναμη κ σε σενα

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    391
    ... Κι από την άλλη μόνο όσοι έχουν (.. ή νομίζουμε οτι έχουν ) κάποιο πρόβλημα φέρονται ασχημα ή αχάριστα στις σχέσεις τους ?

    Δηλαδή οι \"πάσχοντες\" ΜΟΝΟ είναι ακατάλληλοι ή προβληματικοί στις σχέσεις τους και οι ... \"ΜΗ ΠΑΣΧΟΝΤΕΣ\" φέρονται ΑΨΟΓΑ ?

    Αν είναι έτσι να ζητάμε πριν τη σύναψη σχέσεων και πιστοποιητικό \"ΨΥΧΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ\" για να ξέρουμε τί να περιμένουμε ...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    χεχε....:)

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Αθηνα
    Posts
    1,257
    μπα ο λακαμας ειναι λακαμας ανεξαρτητως ασθενειας..μαλλον τονιζει τα ηδη υπαρχοντα χαρακτηριστικα και ψυχικα ιδιωματα η καθε <ψυχοπαθεια>παρα τα δημιουργει
    βρε ντεπυ οσο και να αισθανεσαι κοροιδο της ιστοριας μηπως ηρθε η ωρα να ξεκολλησεις?βλεπω οτι επαναλαμβανεις τα ιδια ..κριμα δεν ειναι να χαλιεσαι?προχωρα παρακατω και μην σου γινεται εμμονη ενας ανοητος..ολες μας γνωρισαμε τετοιους...ο επομενος να αξιζει να λες..
    Dum spiro spero (?)

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Βρε Ντέπυ,δεν ξέρω τι είχε ο πρώην φίλος σου,αλλά εδώ μέσα οι περισσότεροι έχουμε προβλήματα ψυχολογικά,άλλοι λιγότερα άλλοι περισσότερα.Μπορεί να είσαι νευριασμένη μαζί του,οκ,αλλά δεν είναι ίδιοι όλοι όσοι έχουν κάποιο πρόβλημα.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    γιατι τοση ισοπεδωση βρε παιδακι μου?
    για να τσουβαλιαζεις ετσι σωρηδον τοσους ανθρωπους, θα πρεπει να εχεις κανει αν μη τι αλλο καποια σοβαρη στατιστικη...
    με ποσους ψυχοπαθεις ειχες σχεσεις και ποσοι απο αυτους σε εγκατελειψαν γιατι δεν ησουν αρκετα καλη χορηγος?
    κι αν ο ψυχοπαθης ηταν ενας, οι υπολοιποι ποσοι ηταν και ποσοι απο αυτους σε εγκατελειψαν γιατι δεν ησουν καλη χορηγος?
    η μηπως δεν σε εγκατελειψαν γι αυτο?
    υπαρχει περιπτωση να μην σε εγκατελειψε ουτε ο ψυχοπαθης γι αυτο?
    εκτος του οτι υπαρχουν ΚΑΙ ψυχοπαθεις που ειναι μαλακες, υπαρχουν και μη μαλακες ψυχοπαθεις που πεφτουν σε μαλακες \"υγειεις\"....

    εγω μαλλον ειμαι υγειης...
    δηλαδη, δεν εχω καποια διαγνωση που να αποδεικνυει ουτε αυτο ουτε το αντιθετο, αρα υποθετω οτι ειμαι :):):):):):):)
    νομιζω μαλιστα, χωρις να ειμαι σιγουρη, οτι καποτε αγαπησα εναν ψυχοπαθη.
    ηταν απο τις πιο δυνατες σχεσεις μου και απο τους ειλικρινεστερους και καθαροτερους ανθρωπους που εχω γνωρισει. ηταν πολυ υπερηφανος και δεν μου εδωσε την παραμικρη αφορμη για να μου περασει ποτε απ το μυαλο οτι σκεφτηκε ποτε τον ρολο μου ως χορηγου...

  8. #8
    deppy
    Αν είμαστε εμείς κορόιδα...δεν μας φταίνει ούτε οι ψυχοπαθείς, ούτε οι φυσιολογικοί.
    Το πρόβλημα είναι δικό μας.
    Ψάξ\' το....

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by deppy
    σε όσους-όσες αγάπησαν ψυχωπαθη,μια γνώμη κι απο μένα..

    Έχετε σταθερή δουλιά,σπίτι,αμάξι+δίπλωμα αδήγησης,ισχυρη προσωπικότητα,κανένα δάνειο και χρέος??

    Τότε,ναι,ίσως και να μπορέσει να ανθίσει για παντα ο έρωτας και να συμβιώσετε..

    Γιατί,εσείς θα τον-την ζείτε-τα φάρμακα κοστίζουν,και οι εργοδότες δεν είναι λακαμάδες..ξέρουν ποιον να προσλάβουν και ποιον να δι\'ωξουν..

    Κοιτάξτε,μην και δεν πληρείτε τα παράπανω,και μετά,γράφετε εδω μέσα,στο φόρουν\"κατάθλιψη\"..απο την ερωτική απογοήτευση..εγω το ξεπερνάω..σιγα σιγα,μιας και δεν εδυνήθην να συντηρω τον ασθενη,ακι βρήκε αλλου την αποκλειστική..

    επισης,μάθετε το ΚΑΛΑ:εσεις θα πρεπει να τον -την ανακαλυψετε..κανεις δεν λεει\"ειμαι ψυχασθενης\"\"

    καλη δυναμη
    Εσένα όταν σε γνώρισε ως τι του συστήθηκες;;;Κοπελιά χέσε μας...Επειδή πέρασες το δράμα σου με έναν ψυχασθενή οι υπόλοιποι τι σου φταίνε και γιατί τα γενικεύεις;;Αν βρήκες έναν εκμεταλλευτή τι σου φταίνε οι άλλοι;;Πόσοι και πόσοι εκμεταλλευτές υπάρχουν μη ψυχασθενείς;;;Με εξόργισες και θα σου έλεγα χειρότερα αλλά είπα να κρατήσω επίπεδου ψυχοπαθούς.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Και εν τέλει τα προβλήματα τα συνειδητοποίησες αφού σε/τον χώρισες;;;Πριν ήταν οκ μιας και ήσασταν μαζί που στα έτρωγε και τώρα που είστε χώρια έπιασες φτυάρι και θάβεις όχι μόνον αυτό αλλά και ένα μάτσο από εμάς;;;;

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    266
    Απαραδεκτο μηνυμα...τον χαρακτηρα δεν τον κανει η ψυχικη ασθενεια .ο δικος σου προφανως ηταν μαλ...ενας απο τοτς πολλους που υπαρχουν και χωρις να ειναι αρρωστοι ψυχικα..

  12. #12
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    1/4/2008 το θεματακι βλεπω..

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •