παντα μια καινουργια αρχη κ παντα ενα μπλεξιμο.... - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 46
  1. #31
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Κουκλίτσα για να θέλεις να σε θαυμάζουν κάποιο πρόβλημα έχεις κ πες λίγο τι έχεις κάνει στη ζωή σου να καταλάβω
    Ισως φταιει η τελευταια μ σχεση....ο τοτε φιλος μ που πιστευα οτι με ειχε σαν θεο, εφτασε να πει οταν χωρισαμε ,στην κολλητη μ οτι ειχε φτασει σε σημειο να μη με θαυμαζει, επειδη εγω τα ειχα κανει ολα ακρη στην ζωη μ κ ειχα μονο αυτον....επειδη δν ειχα ζωη δηλ.

    Κ δευτερος λογος επειδη εγω κατα την αυτοκριτικη μου η ιδια δε με θαυμαζω για τις επιλογες μ στο ερωτικο κομματι.....
    Μαλλον χτυπησε φλεβα κ γι αυτο με πληγωσε ο Α.......θα θελα πολυ αυτο το αρνητικο Μερος του εαυτου μ να μην το εβλεπε, ετσι θα χα λιγοτερη ανασφαλεια, κ εκεινος θα ενιωθα οτι με θελει παραπανω....
    •(♥).•*´¨`*•♥•(★)....χωρίς να τρέμει η ψυχή, αγάπη μη μου δίνεις....(★)•♥•*´¨`*•.(♥)•

  2. #32
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Κασσανδρα πραξε οπως νιωθεις εσυ καλυτερα. Θελεις και τους 2? Θελεις τον ενα, μετα θες τον αλλον? Ο,τι σε κανει να νιωθεις καλυτερα, γτ να πατας σε νορμες?
    Ετσι εκανα κερασι, αλλα τελικα σε κακο μ βγηκε.....φορτωθηκα ενα λαθος ακομα....κ μετανιωνω κ κλαιω που αλλη μια φορα δν εδειξα την ωριμοτητα που με διακρινει σε αλλα πιο σοβαρα θεματα........παντα στο ερωτικο κομματι η ιδια ανωριμοτητα, η ιδια παιδικη αφελεια, τα ιδια λαθη, τα χαμενα ορια, ενας αλλος μ εαυτος.....
    •(♥).•*´¨`*•♥•(★)....χωρίς να τρέμει η ψυχή, αγάπη μη μου δίνεις....(★)•♥•*´¨`*•.(♥)•

  3. #33
    Quote Originally Posted by M.. View Post
    καλησπέρα! πολύπλοκη όντως η ιστορία σου :)
    μόνο ένα σχόλιο: το γεγονός ότι ο Β σου είπε ότι ο φίλος του σε ήθελε μόνο για σεξ ή ότι τέλος πάντων δε σε έβλεπε σοβαρά δε σε προβληματίζει;
    χτυπάει άσχημα από κάθε άποψη. 1)όπως είπε και κάποιος άλλος ένας πραγματικός φίλος δε θα έλεγε ποτέ κάτι τέτοιο για τον κολλητό του (πόσο μάλλον όταν ο Α του είπε 'δε θα μπω αναμεσα σας', οπότε 2) προς τι η προσπάθεια να τον 'ρίξει' στα μάτια σου και να σε πείσει ότι είναι ακατάλληλος για σένα; όσο δυνατά πράγματα και να νιώθει κάτι τέτοιο δεν μου φαίνεται και τόσο καλό δείγμα χαρακτήρα.. και 3)είπες πως θύμωσες με τον Α γιατί σε σένα έλεγε πράγματα αλλιώς.. και πώς ξέρεις ότι ο Β λέει την αλήθεια;
    εγω απο τη συνολικη εικονα (όπως τη βλεπω απο τις περιγραφες σου γιατι δεν μπορω να ξερω) κραταω το οτι ο Α ναι μεν δεν ήταν και πολύ ψημενος αλλα τουλαχιστον ηταν ειλικρινης. και μαλιστα απο τα ατομα που μπορουν να ειναι και χυμα ειλικρινη.. οποτε..
    κατι δε στεκει. αλλα ακομα και αν ειπε ψεματα η συμπεριφορα του Β είναι κάπως περίεργη, δε νομίζεις;
    Με προβλιματιζει.....κ αρνουμαι να πιστεψω οτι με ειδε ετσι, οτι τα ειπε ολα αυτα......αλλα εγω ειμαι αφελης κ ζω στο ροζ συννεφακι μ......
    Ωρες ωρες αμφιβαλλω για το τι ειναι αληθεια κ τι ψεμα κ ποια απ τις δυο πλευρες ειναι η πιο ενταξει.....

    Δν ξερω αν προσπαθει να τον ριξει στα ματια μ......ο ιδιος λεει οτι το κανει για μενα κ μ τα λεει, κ κακως γτ ειναι φιλοι, αλλα θελει να με κανει να δω πως εχουν τα πραγματα κ να μην βασανιζομαινκ ελπιζω η εχω τυψεις για το πως εξελιχθηκαν τα πραγματα με τον Α....

    Ο Β δν ξερω αν ειναι περιεργος, εμενα μ φαινεται πολυ καλος για να νακ αληθινος........με συμβουλευει, με δεχεται με οσα εχει μαθει για μενα, ειναι παντα διπλα μ αν θελησω, με θελει για σχεση.....
    •(♥).•*´¨`*•♥•(★)....χωρίς να τρέμει η ψυχή, αγάπη μη μου δίνεις....(★)•♥•*´¨`*•.(♥)•

  4. #34
    Το θεμα ειναι οτι οταν στραβωσε με τον Α κ εγω θυμωσα κ πειραχτηκα απ την συμπεριφορα του, απο αντιδραση κ εγωισμο κ επειδη ενθουσιαστηκα μ τις πολιορκιες του Β, εκανα κ μαζι του διαφορα...... Κ επειδη εμαθα, αν ειναι αληθεια, Οσα ειπε ο Α για μενα......

    Νομιζα οτι ετσι θα ξεκαθαρισω τ πραγματα κ παλι φερθηκα με τον πιο ηλιθιο τροπο....κ τωρα ειναι ολα χειροτερα.....
    Χθες ειπα κ στον Β οτι μαλλον νιωθω περισσοτερα για τον Α....κ ειπα οτι θα μεινω μονη μ η μεχρι να ξεκαθαρισω τα πραγματα η μακρια κ απ τους δυο..........

    Το θεμα ειναι οτι τελικα ερωτευμενη νιωθω απ την αρχη με τον Α, με τον Β απλως μ αρεσε κ ενθουσιαστηκα μ τον τροπο π με χειριστηκε, Αλλα πλεον δν μπορω ν τον εχω......γτ εχει καταλαβει οτι κατι εχει γινει με τον Β....εγω βεβαια δν το παραδεχτηκα κ ουτε κ ο Β οπως τον εβαλα ν μ υποσχεθει, εξαλλου τον απειλησα οτι θα τον δωσω εγω πρωτη για οσα μ ειπε αν πει στον Α για μας....

    Τα χω κανει σκα........ προλαβαινω ν το σωσω η οχι? Κ τι ν κανω απο δω κ κατω?
    •(♥).•*´¨`*•♥•(★)....χωρίς να τρέμει η ψυχή, αγάπη μη μου δίνεις....(★)•♥•*´¨`*•.(♥)•

  5. #35
    Μιλησα μαζι του στο φεις.....του ειπα πως νιωθω για αυτον κ τον διεγραψα.......μ ειπε να μην το κανω, οτι θελει να μιλαμε γτ εχω καλη ψυχη λεει κ ειμαι καλη, αλλα οτι ειμαι αφελης με συγκεκριμενα πραγματα....κ μ ειπε κ οτι θα τυχει να βρεθουμε κ σε κοινες παρεες κ θα ναι αβολο Αν τον εχω διαγραψει κ τ ειπα γτ αν σε εχω στο φεις δεν θα ναι.....ειπε δν εχει προβλημα να μιλαμε κ τ ειπα μη μ πεις να γινουμε κ φιλοι κ μ λεει δν βλεπω φιλικα κπ που εχω δει ερωτικα......ισως κ κατι να νιωθει τελικα απλα δν θελει να μ το παραδεχτει.......

    του ειπα μακαρι να μπορουσαμε να το παμε απ την αρχη, παραδεχτηκα τα λαθη μ κ τ ζητησα συγνωμη για οτι στραβο εκανα αλλα δν σχολιασε κ πολλα.......τι να πω.....αν νιωσει την απουσια μ ισως να κανει κπ κινηση......σημερα μ ειπε πως δν ειχε προβλημα να το πει στον Β οτι εγω δν τον αφησα κ καλα κ ειπε κ οτι δν με πασαρε σ αυτον, απλα εγω αφηνα περιθωρια στον Β κ φταιω για τις επιλογες μ.....

    Αλλα αν μαθει τι ακριβως εχει γινει με τον Β, πραγμα που τ διαστρεβλωνω εγω, τοτε δν θα χω κμ ελπιδα.....τι να κανω? Να μιλησω στον Β κ να τ πω να μην ανοιξει το στιμα τ γτ αποφασισα με ποιον θελω να ειμαι? Προσευχομαι να μην κανω πια αλλα λαθη.....φταανει...
    •(♥).•*´¨`*•♥•(★)....χωρίς να τρέμει η ψυχή, αγάπη μη μου δίνεις....(★)•♥•*´¨`*•.(♥)•

  6. #36
    Τι έχεις κάνει... ένας πανικός! Ό,τι σε τρελένει σε μια ακυρη φάση γίνεται να μη το εκφράζεις με τη μια και να το σκέφτεσαι πρώτα.... Νομίζω οτι πρέπει να δεις το θέμα αλλίως όχι τ θα κάνεις με τον Α ή τν Β αλλα με εσένα.. Μήπως θα ήταν καλύτερα να μείνεις λιγο μόνη σου να ξεκαθαρίσεις τι είναι αυτά που θέλεις απο μια σχέση πως θέλεις να σου φέρονται και να αρχίζεις να έχεις εμπιστοσύνη στις επιλογές σου.. Τ πάει να πει ο Β σε θέλει για σχέση σημασία έχει τ θέλεις εσυ στη ζωή σου! Εδιωξες τον Α γτ ήθελες τον Β και μετά γυρνας και λες πως είσαι ερωτευμένη με τον Α δε μπορεις να αναστατώνεις έτσι τις ζωές τν άλλων επειδή εσυ δε ξέρεις τ θέλεις... Πόσο χρονών είσαι?
    Επίσης ο Β πρέπει να είναι πολυ μπούλης κάνει συμφωνίες με το φίλο του για σενα κάθεται και σου λεει τ έχει συζητήσει μ τον κολλητο του τώρα δε θα του πει πως έκανε κάτι μαζί σου
    :rolleyes:

  7. #37
    Quote Originally Posted by moby View Post
    Τι έχεις κάνει... ένας πανικός! Ό,τι σε τρελένει σε μια ακυρη φάση γίνεται να μη το εκφράζεις με τη μια και να το σκέφτεσαι πρώτα.... Νομίζω οτι πρέπει να δεις το θέμα αλλίως όχι τ θα κάνεις με τον Α ή τν Β αλλα με εσένα.. Μήπως θα ήταν καλύτερα να μείνεις λιγο μόνη σου να ξεκαθαρίσεις τι είναι αυτά που θέλεις απο μια σχέση πως θέλεις να σου φέρονται και να αρχίζεις να έχεις εμπιστοσύνη στις επιλογές σου.. Τ πάει να πει ο Β σε θέλει για σχέση σημασία έχει τ θέλεις εσυ στη ζωή σου! Εδιωξες τον Α γτ ήθελες τον Β και μετά γυρνας και λες πως είσαι ερωτευμένη με τον Α δε μπορεις να αναστατώνεις έτσι τις ζωές τν άλλων επειδή εσυ δε ξέρεις τ θέλεις... Πόσο χρονών είσαι?
    Επίσης ο Β πρέπει να είναι πολυ μπούλης κάνει συμφωνίες με το φίλο του για σενα κάθεται και σου λεει τ έχει συζητήσει μ τον κολλητο του τώρα δε θα του πει πως έκανε κάτι μαζί σου
    :rolleyes:
    :( θελω να διορθωσω τα λαθη μ κ δν γινεται, θελω ν γυρισω τον χρονο......
    Ειμαι 23....
    θελω τον Α τελικα.....θελω ν προσπαθησω ν κανω μια νορμαλ σχεση μαζι του....αυτο θελω.....αλλα υπαρχει το λαθος μ με τον Β
    •(♥).•*´¨`*•♥•(★)....χωρίς να τρέμει η ψυχή, αγάπη μη μου δίνεις....(★)•♥•*´¨`*•.(♥)•

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Κασσανδρα θελω να ρθεις μια μερα στο πανεπιστημιο να πεις αυτα με τα Α Β Γ Δ και μετα να βαλω ενα διαγωνισμα στα παιδια. Απ τη ζαλαδα θα τα κανουν ολοι σαλατα!

  9. #39
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Κασσανδρα θελω να ρθεις μια μερα στο πανεπιστημιο να πεις αυτα με τα Α Β Γ Δ και μετα να βαλω ενα διαγωνισμα στα παιδια. Απ τη ζαλαδα θα τα κανουν ολοι σαλατα!
    Τι φάση μαθηματικος?

  10. #40
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Κασσανδρα θελω να ρθεις μια μερα στο πανεπιστημιο να πεις αυτα με τα Α Β Γ Δ και μετα να βαλω ενα διαγωνισμα στα παιδια. Απ τη ζαλαδα θα τα κανουν ολοι σαλατα!
    K λογικο.....
    Ας πουμε οτι το χιουμορ βοηθαει σε τετοιες στιγμες......

    Καθε φορα που κανω κατι στραβα το διορθωνω κ μετα ερχεται κατι αλλο στη ζωη μου κ το κανω κ αυτο στραβα............

    Μακαρι να μην ειχαν γινει οοολα αυτα ετσι για να καταλαβω παλι πεντε πραγματα.....

    1. μετανιωσα μονο για οτι εγινε με τον φιλο....Αναθεμα την ωρα που τον γνωρισα κ επετρεψα στο μυαλο μ να τον βαλει στη ζωη μ με τετοιο τροπο.......

    2. ειμαι ψιλοερωτευμενη με τον Α... κ δν μπορω να τον εχω..ο φιλος του κερδισε εδαφος οταν αρχισα να νιωθω οτι ο Α δν με θελει......επιβαιβεωθηκα με τον φιλο, ηθελα κ να δειξω οτι παμε κ παρακατω... αν δε θελεις εσυ μια Κτλ. σιγουρα ενθουσιαστηκα κ απ το γεγονος οτι ο φιλος του μ εδειχνε ανοιχτα ποσο με θελει.......το θεμα ομως ειναι οτι ΕΓΩ δν υπολογισα τι ηθελα......τοτε δν ηξερα......μπερδευτηκα μεταξυ των δυο......

    3. ειχατε δικιο.......μεταξυ τους τα συζητουσαν ολα μα ολα.....

    4. φερθηκα εντελως αυθορμητα κ παρορμητικα, χωρις να σκεφτω με λογικη, υπερτιμησα το συναισθημα κ βιαστηκα να πραξω.. Κ τωρα πως γινεται να τα μαζεψω ολα αυτα?.

    5. Ξερω ομως κ οτι ο Α ακομα δν ξερει τι νιωθει για μενα.....κ αυτο με πληγωνει μετα απ οτι εγινε μεταξυ μας....βεβαια αυτη τη φορα δν θα τρεξω για παρηγορια σε κανεναν, ηδη στον φιλο του το χω ξεκαθαρισει οτι εχει τελειωσει, ας συνεχιζει να μ δειχνει πως με θελει...
    Το μονο που μου εμεινε μονο απ αυτον ειναι να με ενοχλει που πηγα τοσο ευκολα μαζι του δημιουργοντας μια εικονα που δν με αντιπροσωπευει......επειδη πιστεψα οτι με τον Α ειχαν ολα τελειωσει κ ισως αξιζε να προσπαθησω με τον αλλον.....
    ωρες ωρες φερομαι τοσο ηλιθια κ μετα λεω τι στο καλο εκανα, λες κ δν ημουν εγω....τοοοσες συνεδριες με την ψυχολογο μ ηρθαν στο μυαλο.... Τεσπα, το θεμα ειναι απο δω κ περα τι κανω με τον Α...
    Ηδη τ εξεφρασα τα συναισθηματα μου κ επειδη μ ειπε μεταξυ αλλων οτι ισως κ να θελει αλλα δν μπορει με βαση τη λογικη του να ξανακανει κατι μαζι μ, εδειξε ποσο τον ενοχλει που πηγα με τον φιλο του, του ειπα πως δν θα τον ξαναενοχλησω κ αυτο κανω......

    Επισης ξερω πως μεσα του νιωθει αλλα απ αυτα που λεει.....μ το παιζει κινεζος κ με βαζει στον παγο ομως οταν ειναι κοντα μ εγω νιωθω αυτο που νιωθει κ θελει ενα κομματι του......
    Κ ας λεει πως με βλεπει σαν γκομενα κ μονο ερωτικα ακομα......
    Ο ανδρικος του εγωισμος πληγωθηκε κ αυτο ειναι το μονο σιγουρο....
    Last edited by _kassandra_; 07-04-2013 at 15:10.
    •(♥).•*´¨`*•♥•(★)....χωρίς να τρέμει η ψυχή, αγάπη μη μου δίνεις....(★)•♥•*´¨`*•.(♥)•

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Τα παραλες και αυτομαστιγωνεσαι. Δεν εκανες κατι κακο. Αλλωστε που να ξερεις τι εχει ο αλλος στο μυαλο του? Ουτε ειναι κακο να αλλαζεις γνωμη. Δικαιωμα σου ειναι στην προσπαθεια να βρεις το καλυτερο. Τωρα με ποιον εισαι τελικα?

  12. #42
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Τα παραλες και αυτομαστιγωνεσαι. Δεν εκανες κατι κακο. Αλλωστε που να ξερεις τι εχει ο αλλος στο μυαλο του? Ουτε ειναι κακο να αλλαζεις γνωμη. Δικαιωμα σου ειναι στην προσπαθεια να βρεις το καλυτερο. Τωρα με ποιον εισαι τελικα?
    Ισως, αυτο μ το ελεγε κ η ψυχολογος μ οτι στην αυτοκριτικη μ ειμαι πολυ σκληρη με τον εαυτο μ......ομως με απογοητευω κπ φορες κ δν το θελω......

    Απ την αλλη εχεις δικιο.......δν ημουν μαζι του οταν δοκιμασα κατι αλλο, εστω κ με τον φιλο τ.....ετυχε αυτος που εδειξε ενδιαφερον να ναι φιλος τ, σ αυτο ποσο να φταιω? Ας τ ελεγε κ ο Α την αληθεια, οτι κατι υπηρχε μεταξυ μας, ωστε να μην του ανοιγε τον δρομο........κ εξαλλου δν ημουν καιρο με τον Α μονο τρεις μερες.......ενταξει το λαθος ειναι πως δν περασαν μετα κ πολλες αλλες για να προχωρησω κ με τον φιλο.....αλλα οπως κ να χει δν το επαιξα σε διπλο ταμπλο, ουτε κοροιδεψα κανεναν, απλως ακολουθησα το συναισθημα μ, οσο κακο κ αν αποδειχτηκε για μενα πρωτα απ ολα αυτο.....

    Εγω φταιω που η ζωη δν ειναι μαθηματικα κ ειναι τοσο απροβλεπτη....?

    Τωρα δν ειμαι με κανεναν......

    Εχω ξεκοψει απ τον φιλο.αν κ αυτος ακομα κανει κινησεις......τ ειπα πως νιωθω για τον Α....

    ειπα κ στον Α για αυτα που νιωθω....κ προσπαθω να βγαλω μια ακρη για το τι νιωθει κ εκεινος....η μαλλον προσπαθουσα γτ πλεον δν ασχολουμαι.........του το ειπα κ αυτο εκανα........δν θα τον ξαναενοχλησω αφου ειναι ετσι τα πραγματα......Αν κ δν ξερω αν αυτο ειναι το σωστο....

    Μια φορα εγω προσπαθησα να τ αλλαξω γνωμη.....

    αυτος ομως φοβαται να βγει μπροστα κ να τολμησει να παραδεχτει τι νιωθει για μενα......
    Κρυβεται πισω απ τη λογικη του κ δν αφηνεται να νιωσει.....εστω τα λιγα συναισθήματα που νιωθει για μενα, δν τα αφηνει να «ξεχειλήσουν»
    Ζει με το πρεπει των αλλων κ οχι με το δικο τ θελω....
    Κ με την πρωτη στραβη κατεθεσε τα οπλα, δν προσπαθησε καν.....ειναι πολυ δειλος....ισως επειδη δν ειναι κ σιγουρος για μενα...
    Παντως, Οτι κ αν νιωθω.....μπορω να βαλω τελος....κ το κανω....γτ εναν τετοιο ανδρα δν τον θελω πλαι μ κ δν αξιζει οσα ειμαι ικανη να δωσω, να νιωσω κ να προσφερω....
    •(♥).•*´¨`*•♥•(★)....χωρίς να τρέμει η ψυχή, αγάπη μη μου δίνεις....(★)•♥•*´¨`*•.(♥)•

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Καλα απ οτι καταλαβα δεν εισαι ερωτευμενη στο φουλ για καποιον, εννοω να εισαι στα πατωματα. Απ την αλλη βλεπω οτι εχεις και αυτογνωσια, δηλαδη μπορεις να βγεις εξω απ την κατασταση και να κανεις αυτοκριτικη, δεν πετας στα συννεφα. Αλλα να σου πω την αληθεια δε βλεπω και καποιος απ ολους να ειχε οντως σοβαρες προθεσεις. Σ αρεσε η διεκδικηση που ειδες αλλα παντα το πρωτο σταδιο στα νταραβερια πρεπει να ναι διερευνητικο και ανιχνευτικο. Κατσε λιγο μονη σου τωρα-δε το λεμε πουθενα:-P και θα δεις πως θα κινηθουν και τα παλικαρια...με τις φυσιοθεραπειες τις εγινε? τελειωσες? Εισαι καλυτερα?

  14. #44
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Καλα απ οτι καταλαβα δεν εισαι ερωτευμενη στο φουλ για καποιον, εννοω να εισαι στα πατωματα. Απ την αλλη βλεπω οτι εχεις και αυτογνωσια, δηλαδη μπορεις να βγεις εξω απ την κατασταση και να κανεις αυτοκριτικη, δεν πετας στα συννεφα. Αλλα να σου πω την αληθεια δε βλεπω και καποιος απ ολους να ειχε οντως σοβαρες προθεσεις. Σ αρεσε η διεκδικηση που ειδες αλλα παντα το πρωτο σταδιο στα νταραβερια πρεπει να ναι διερευνητικο και ανιχνευτικο. Κατσε λιγο μονη σου τωρα-δε το λεμε πουθενα:-P και θα δεις πως θα κινηθουν και τα παλικαρια...με τις φυσιοθεραπειες τις εγινε? τελειωσες? Εισαι καλυτερα?
    Οχι στα πατωματα εχω καιρο να βρεθω.. Προσπαθω βεβαια να μη μ συμβει αυτο......φταιει που το υποσχεθηκα κ στον εαυτο μ, οταν χωρισα απ την τελευταια μου μεγαλη σχεση......πληγωθηκα κ Φοβαμαι να ξαναδεθω....

    Οσο για τα υπολοιπα........ανωριμα φερομαι στις ¨σχεσεις¨ μου κπ φορες, ομως στους υπολοιπους τομεις της ζωης μ η ωριμοτητα μ ξεπερνα την ηλικια μ.....εννοειται πως εχω αυτογνωσια κ κανω αυτοκριτικη....ειναι κ ο μονος τροπος να εξελιχθω σαν ατομο κ να πλησιασω τον «ιδανικο» μου εαυτο.....ο οποιος εχω στο μυαλο μ ποιος ειναι......κ ευχομαι με τα χρονια να τον δημιουργησω....παρα τα λαθη μ....

    Μονη θα μεινω κ πες το οπου θελεις ;)......
    υπαρχουν παλικαρια, εγω δν τα θελω γτ δν ειναι αυτο που ψαχνω....

    Κ ισως κ να μην ηταν Οντως σοβαρες οι προθεσεις τους, αλλα σιγουρα αυτοι θα χασουν....
    Βεβαια εκει θυμωνω με εμενα που αν ισχυει αυτο δοθηκα σε κπ που δν το αξιζε ευκολα....τεσπα....
    Θα μαθω να ζω μ ενα λαθος ακομα.......δν εχω κ αλλη επιλογη...

    Με τις φυσικοθεραπειες προς το παρον τελειωσα.....
    Θα συνεχιζω δια παντως μια φορα το μηνα για συντηρηση.....
    Η δουλεια μ βλεπεις δε με βοηθαει κ αυτη....αλλα υπαρχουν κ χειροτερα....ας λεμε δοξα το θεο....
    Σ ευχαριστω για το ενδιαφερον σου οπως κ να χει κ για τον χρονο σου......
    •(♥).•*´¨`*•♥•(★)....χωρίς να τρέμει η ψυχή, αγάπη μη μου δίνεις....(★)•♥•*´¨`*•.(♥)•

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Σε ρωταω για την υγεια σου γιατι αυτο ειναι το πιο σοβαρο. Αμα εχεις αυτο τα δρομολογεις και τα υπολοιπα. Κοψε λιγο το να κατηγορεις τοσο πολυ τον εαυτο σου και ποσα λαθη εκανες και ετσι και γιουβετσι γιατι εκτος των αλλων ειναι και ξενερουα. Μονο που σε διαβαζω μου ριχνεις τη διαθεση και δε λεει τετοια ηλιολουστη μερα...!

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΝΤΑ
    By Karmen_30 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 37
    Last Post: 13-05-2012, 17:49
  2. Θέλω να κάνω καινούργια αρχή στην ζωή μου
    By Asterix in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 46
    Last Post: 12-01-2010, 01:35
  3. Καινουργια αρχη η οχι?
    By margo44 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 16
    Last Post: 02-12-2009, 23:07
  4. Σχέδια - Καινούργια αρχή !!!
    By Kleiw in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 13
    Last Post: 28-08-2008, 14:13
  5. Πάντα ναι?
    By kallia13 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 22-08-2007, 10:38

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •