ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΑΝΑΦΡΑΝΙΛ;;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    αθηνα
    Posts
    300

    ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΑΝΑΦΡΑΝΙΛ;;

    Μπορει καποιος να μου πει ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ συμβαινει με τα αναφρανιλ; Τα επαιρνα για μερικους μηνες και μετα τα σταματησα γιατι ειχα βαρεθει να πηγαινω να τα ζηταω σε ολα τα φαρμακεια της αθηνας και να μου λενε δεν τα εχουν και οτι ειναι σε ελλειψη. Οι γονεις μου τα βρηκαν και θα μου στειλουν αλλα το θεμα ειναι οτι ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ να τα ψαχνω σε ολα τα φαρμακεια και να πρεπει να πηγαινω σε 10 μηπως και το βρω σε 1. ΚΑΙ ΑΜΑ. Υπαρχει περιπτωση να τα κοψουν εντελως;;; Και γιατι ειναι σε ελλειψη;;; Γνωριζει κανεις; Μαλλον επειδη ειναι φτηνα και δεν τους συμφερει να τα εχουν. Σιχαμενοι! Μιλουσα με ενα παιδι κ μου ειπε οτι παιρνει φαρμακο 140 ευρω!! Ελεος! Αυτο φυσικα δεν υπαρχει περιπτωση ποτε να ειναι σε ελλειψη γιατι παντα θα υπαρχει ενα κοροιδο να το αγοραζει. Ενα φαρμακο επαιρνα κ γω κ ειναι σε ελλειψη!! Ε ΕΛΕΟΣ!!!

    Ενας φιλος μου μου ειπε να παω παλι σε νεο ψυχιατρο. Ο αλλος που πηγαινα ηταν και ακριβος και δεν τον εμπιστευομαι γενικα. Δεν ειναι καλος. Την τελευταια φορα που πηγα του μιλουσα και αυτος δε με κοιτουσε καν και ΕΠΛΕΚΕ!! Και δε μου αρεσει το στυλακι του "μια χαρα παιδι εισαι, εξυπνο, σοβαρο, ομορφο, μπορεις να εχεις οποια γκομενα θελεις" κτλ κτλ. Αν ημουν μια χαρα δε θα ερχομουν σε σενα μεσιε. Ελεος. Και γενικα δε νομιζω οτι τα πιστευε πραγματικα. Μια μεθοδος ειναι για να ανεβασεις το ηθικο του αλλου. Δεν ηταν καλος πιστευω. Ηταν και καθηγητης πανεπιστημιου...Και επαιρνε 120 ευρω. Ο απατεωνας. Τα αναφρανιλ μου τα συνεστησε φιλος και αυτος συμφωνησε να συνεχισω να τα παιρνω. Τι μου προτεινετε να κανω;;

    Η διαθεση μου τις τελευταιες μερες ειναι Γ***** ΤΑ.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Salonica
    Posts
    772
    Αν δεν κάνω λάθος, αντιψυχωσικό δεν είναι? Δοκίμασε να τα αλλάξεις με κάποιο άλλο εξίσου καλά ανεκτό, πρότεινε στον γιατρό σου να δοκιμάσετε τα Solian, απο τα πιο ελαφριά κ καλά κατ ΄εμέ.

Similar Threads

  1. Replies: 5
    Last Post: 12-03-2012, 21:17
  2. ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ
    By digia in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 7
    Last Post: 29-08-2011, 22:29
  3. στο καλό..
    By mstrouf in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 8
    Last Post: 14-06-2008, 20:50
  4. ψυχ με ψυχ, τι στο καλο;
    By mstrouf in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 19
    Last Post: 28-05-2008, 20:46
  5. ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ
    By fly in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 01-08-2007, 12:57

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •