παρακολούθηση - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 34
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Είναι πολλά ρε συ κ τα φάρμακα δεν κάνουν δουλειά όπως πρέπει κ γω δεν την παλεύω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Ποια ειναι πολλα ρε συ, ενα σερντολεκτ επαιρνες και ειναι πολυ? εγω δλδ που παιρνω 4 διαφορετικα τι πρεπει να πω? μια χαρα δουλεια κανουν, ξαναξεκινα τα και θα σου ξαναερθει η διαυγεια θα δεις :)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  3. #18
    Παντελή με συγχωρεις μια ερώτηση χωρις να θελω να φανω οτι σε κοροϊδεύω. Eσυ αν διαβασεις τα 2-3 πρωτα μυνηματα σου εδω, καταλαβαινεις και βγαζεις νόημα απ αυτα που λες;
    Το λέω γιατι και γω πολλες φορες ξαναδιαβάζοντας αυτα που λεω, βλεπω τα λάθη μου...το συνειρμο των σκέψεων
    Πάντος ειμαι και γω της σκέψης οτι μπορει να χεις παθει κάτι (επειδη εκοψες τα φαρμακα; ), γιατι τοσο μπερδεμένα που τα λες, ειναι λες και σε κυνηγάνε.. πράγμα που το χα πάθει και εγω, αλλα με φάρμακα μου πέρασε!
    Εύχομαι τα καλύτερα, και μια συμβουλη απο εμπειρια δικια μου: Δώσε απαντήσεις αληθείς σε ερωτηματα του τυπου " με κυνηγάνε; " δηλαδη βρες αν όντως μπορει να σε παρακολουθανε, πιστευω θα βρεις οτι ειναι μονο στο μυαλο σου! και πες μια και καλη "πάει αυτο, τελος", και μετα δωσε απαντησεις και σε αλα ερωτηματα που σε βασανιζουν, αλλα όλα αυτα θέλουν χρόνο!
    ελπιζω να παν ολα καλα

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    plkease god be with me!!!!!!!!!
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Elis τι σου συμβαινει?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    νομιζω οτι εχω μπλεξει σε ενα απιστευτο παιχνιδι διαφορων ομαδων κ κρατων που ο καθενασ για το δικο του λογο θελει να με σκισει
    οκ καταλαβαινω οτι μπορει να με παρακολουθουν οκ δε ξερω ποιοι δε ξερω γιατι δε ξερω τι κανει ο καθενασ μονο μιλαω απλα λογια
    τωρα απο εκει κ περα ναι ειναι αληθεια υπολογιζω τι να πω οκ αλλα οπωσ ολοι νομιζω ξερετε οτι κ να πεισ καποιοσ καπου καποτε θα το χρησιμοποιησει για το δικο του λογο βασικα ειναι στο χερι του αμα θα το πιστεψει αμα θελει το πιστευει αν δε θελει οχι μπορει να μη το πιστευει αλλα να το χρησιμοποιησει εγω τα ξερω ολα αυτα κ εχω εκπαιδευτει να τα λεω οπωσ να ναι αληθινα να τα πιστευω μπορει ομωσ να πιστευω κ δυο αντιθετα πραγματα ταυτοχρονα αυτοσ ειναι ο προλογοσ μου ετσι πουλαω εγω προλογο αυτοσ ειμαι αυτα κανω οκ εγω λεω εδω πεντε δεκα μαλακιεσ που με πιεζουνε κ ολασ να τισ πω που ξερω εγω πωσ θα παει κ τι θα γινει κ ποιοσ θα κανει τι με αυτα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    ναι εχω κοψει τα φαρμακα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εαν θες να κοψεις-μειωσεις τα φαρμακα αυτο πρεπει να γινει σταδιακα και ισως το κοψιμο παντελως να ειναι ουτοπικο , μερικα πραγματα απλως δεν γινονται. Μπορεις να εχεις μια ευχαριστη ζωη ακομα και με φαρμακα , ακομα και με την ασθενεια , μην τα παρατας.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #24
    ...ελις, αμα δεν σου έκανε η αγωγη που έπαιρνες γιατι δεν πας στο γιατρο να σου την αλλάξει?
    Τι κάθεσαι και υποφέρεις και κόβεις τα φάρμακα μόνος σου?
    Είμαι σίγουρη πως αν το σκεφτεις λογικα θα καταλαβεις πως εχεις κανει μλκια και ταλαιπωρεις τσαμπα τον εαυτο σου.
    Πηγαινε στο γιατρο και πεστου ότι νιωθεις και ότι δεν αντεχεις την αγωγη που σου έδινε.
    Μην είσαι κοροιδο και περασεις μαυρο καλοκαιρι.
    Ξερεις ότι σε συμπαθω και στα λέω, δεν σου κανω μάθημα :)

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Eλις μην κανεις βλακειουλες και το μετανιωσεις .Αφου το ξερεις και μονος σου πως διακοπη φαρμακων σημαινει υποτροπη , και το οτι νομιζεις οτι σε παρακολουθουν δεν ειναι καλο σημαδι.
    Αν εχεις φαρμακα ξεκινησε τα αμεσα , αλλιως πηγαινε αυριο το πρωι στον γιατρο σου.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    θα παω σε 2-3 μερεσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    Πάντως και η Δευτέρα είναι καλή μέρα. Ξεκινάς την εβδομάδα πιο καλά.
    been good, been bad. WILL GO ON

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    ενταξει τα πηρα σημερα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #29
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 20-02-2018 at 12:23.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Στο γιατρο δεν παω συχνα τωρα κανω αληθινα βηματα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ...... :(
    By Lacrymosa in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 20
    Last Post: 07-10-2011, 08:44
  2. Αναζήτηση κλινικής/νοσοκομείου για παρακολούθηση πλήρη 24ώρου για άνθρωπο?
    By Petran1980 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 21-06-2011, 23:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •