Νέα γνωριμία.... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22
  1. #16
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Οχι, να βλεπω καποιον και να μου κανει κουκου δε μου χει τυχει ποτε και δε το κοβω να μου τυχαινει στη ζωη αυτη...!
    Δε λέω πως είναι η μεγάλη μου αγάπη και ναι γ να είσαι με κάποιον για να θες να είσαι με αυτόν θα πρέπει ν τν γνωρίσεις να επικοινωνήσεις μαζί του... Εμένα με ενθουσίασε δε ξέρω ακριβώς τι αλλά έγινε, το χαμόγελο του θες που τον έβλεπα και τον ξαναέβλεπα και μπήκα σε αυτό το τρυπάκι θα ήθελα ν τον γνωρίσω αυτό είναι όλο! Μπορεί να λέω πως δε τ έχω ξανανιώσει και να φένεται πως είναι ο έρωτας της ζωής μου αλλά εγώ ποτέ δεν ασχολήθηκα με κάποιον να πω έστω και στο ελάχιστο πως μ αρέσει και όλο αυτο το παιδικό που νιώθω που μπορεί να είναι συναίσθημα λυκείου το περνάω τώρα..

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Βρε καλα κανεις, ετσι απο περιεργεια σε ρωτησα για να καταλαβω τη γυναικεια οπτικη. Αμα μπορεις να μου πεις λιγο παραπανω πως μιλουσε με τους αλλους που λες? Τι εννοεις οτι σε τραβηξε σ αυτο? Πως μιλουσε δηλαδη? Τι σου εβγαλε? Τα υπολοιπα που λες τα καταλαβα.

  3. #18
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Βρε καλα κανεις, ετσι απο περιεργεια σε ρωτησα για να καταλαβω τη γυναικεια οπτικη. Αμα μπορεις να μου πεις λιγο παραπανω πως μιλουσε με τους αλλους που λες? Τι εννοεις οτι σε τραβηξε σ αυτο? Πως μιλουσε δηλαδη? Τι σου εβγαλε? Τα υπολοιπα που λες τα καταλαβα.
    Δεν είχε κάτι ιδιαίτερο, η φωνή του ο τρόπος που συνεργαζόταν μαζί τους, ήταν ευχάριστως,μιλούσε χαμογελούσε συχνά, ειδικά σε καναδυο έκανε πολυ πλάκα.! κατα βάση βέβαια συζητούσαν γ θέματα σχεδίασεις ασκήσεων ερμήνευση αποτελεσμάτων δε είπε κάτι φοβερό που με συγκλονησε! είναι ιδιαίτερα ευστροφος και πολυ καλός φοιτητής..

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Ok καταλαβα. Απ τη μερια του βλεπεις κανενα δειγμα? Μικρο εστω ή περνας απαρατηρητη?

  5. #20
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Ok καταλαβα. Απ τη μερια του βλεπεις κανενα δειγμα? Μικρο εστω ή περνας απαρατηρητη?
    Ενα διάστημα τον κοιτούσα παιζει να ψηλιαστηκε κάτι με κοιταει και αυτος αραια και που και αν τον κοιταξω εκεινη την ωρα γυριζει τ κεφαλι.. Ο κολλητος του ομως καρφωνεται πολυ δηλαδη και σημερα που ανεβηκα στη σχολη ηταν απεναντι μου και κοιτουσε πολυ εντονα δε ξερω γτ.... επισης αυτος καμια φορα οταν περναει απο διπλα μου μπορει να κοιταξει κατω ή απο την αλλη πλευρα... 2 πραγματα παιζει να συμβαινουν ν τ εχει καταλάβει και να μη γουσταρει καθολου και γ αυτο κοιταζει αλλου γ αλλου ή ν τ ψιλοαρεσω..

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Αυτα που περιγραφεις δειχνουν οτι κατι εχει καταλαβει. Ρωτα τιποτα για τα μαθηματα και κατι θα γινει. Μη πεσεις και με τα μουτρα βεβαια.

  7. #22
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Αυτα που περιγραφεις δειχνουν οτι κατι εχει καταλαβει. Ρωτα τιποτα για τα μαθηματα και κατι θα γινει. Μη πεσεις και με τα μουτρα βεβαια.
    Θα το αφησω καποιες μερες ν τ παιξω χαλαρη και μετα αν βρω το θαρρος παω ν τν ρωτησω τιποτα μπας και γνωριστουμε..

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Νεα γνωριμια.Προβλημα :/
    By tHe_V1rus in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 35
    Last Post: 22-01-2013, 12:54
  2. διαδυκτυακή γνωριμία
    By ioannis2 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 57
    Last Post: 20-06-2011, 13:33
  3. ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΓΝΩΡΙΜΙΑ Η ΦΙΛΙΑ
    By XRISTOS2612 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 17
    Last Post: 13-01-2010, 12:36
  4. γνωριμια
    By sunset in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 48
    Last Post: 04-09-2009, 12:20
  5. γνωριμια
    By liberchild in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 10-05-2008, 15:19

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •