εγω η κοπελα μου και γιατι δεν ηθελε σεξ..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 57
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    εγω και η κοπελα μου..

    γεια σας και παλι! καταρχην απλα ευχαριστω οσους με βοηθησαν εδω θα ελεγα οτι η ζωη μου αλαξε προς το καλυτερο... μετα απο τοσο καιρο μπωρω να πω οτι το τοπιο ξεκαθαρισε μπρωστα μου.. οπως ξερετε λυπον εχω σχεση 7 χρονια με μια κοπελα 1 χρονο μικροτερη μου.. μετα απο παρα πολυ σκεψη πολυ επεξεργασια μπωρω να πω οτι καταλαβα τι προσπαθει να πετυχει με οτι μου εκανε γενικα...αυτο που την ενδιαφερει ειναι να μου τραβηξει τη προσοχη με καθε τροπο προσπαθει να βρει τροπους να τη σκεφτομαι συνεχεια και πανω σε αυτη τη προσπαθεια της κανει οτιδηποτε της κατεβει αρκει εγω να κολαω με αυτο προσπαθει να κατακτησει το μυαλο μου με οτιδηποτε τροπο ειμαι βεβαιος για αυτο... ειμαι απολυτος σιγουρος οτι ο λογος που την εκανε να με απατησει με γυναικα ειναι για να το σκεφτομαι συνεχεια 24 ωρες και να μη μπωρει να βγει απο το μυαλο μου με τιποτα αυτο που εκανε... εχω παρατηρισει οτι μονιμα γινετε εξαλη με οτιδηποτε μου αποσπα τη προσοχη απο αυτη.. σε μονιμη βαση οταν υποπτευεται οτι σκεφτομαι κατι αλλο εκτος απο αυτη με παιρνει τηλεφωνο αμεσως.. θελει να τη σκεφτομαι με καθε τροπο ακομα και βριζοντας τη.το τι θα σκεφτομαι δεν την ενδιαφερει καν αρκει αυτο που θα σκεφτομαι να ειναι η ιδια. αυτος ηταν και ο λογος που αρνιθηκε να κανουμε σεξ φοβαται του θανατα οτι μετα θα αδιαφορισω ενω αυτη θα θελει και αλλο.. μου το ειχε πει αλλοστε και οταν γνωριστικαμε αυτο... θελει επιβεβαιωση με καθε τροπο με οπιονδηποτε.. το θεμα ειναι οτι απαιτει με τη βια να τη σκεφτομαι ενω εγω ετσι και αλλιως τη σκεφτομαι εκει ειναι το κολημα νομιζει οτι πρεπει να φτασει στα ακρα για να ειμαι κολημενος με αυτη μερα νυχτα...αυτο ειναι το κολημα του μυαλου της... το οτι με θελει αυτο ειναι σιγουρο αν δε με ηθελε δε θα εκανε τα παντα για να μου τραβηξει τη προσοχη.. να συμπληρωσω επισης για οσους αναρωτιουνται οτι εκανα μια παυση δε κοιμηθηκα μαζι της ακομα ως μια κινηση στρατηγικης για να με επιθυμισει περισοτερο...το θεμα ειναι πως θα τη πεισω οτι τη σκεφτομαι ετσι και αλλιος χωρις να φτανει αυτη στα ακρα.. εσεις τι λετε?:confused::confused:εξηγω επισης αν αυτο δεν ειναι σαφες οτι η κοπελα αυτη μου εχει πει πολες φορες οτι με θελει χιλιαδες φορες μου ειπε μονο εσυ αξιζεις αν δεν ηθελα δε θα καθομουν μαζι σου τοσα χρονια.. μονο εσυ εισαι αληθινος.. τοσα χρονια αυτα μου λεει..
    Last edited by αλεξανδρος_77; 30-03-2013 at 17:35.

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    29
    Φίλτατε αλέξανδρε. Γιατί δεν κάθεστε να το συζητήσετε σε ένα ουδέτερο μέρος μέσα σε κόσμο;Να της εξηγήσεις ότι αυτό δεν συμβαίνει; Ή έστω κι όταν πάει να συμβεί να κάθεσαι να της το εξηγήσεις;πχ αφού κάνετε σεξ και όντως είσαι κουρασμένος να της εξηγήσεις τι συμβαίνει πραγματικά.
    Εγώ από όλο αυτό που έγραψες δύο τινά καταλαβαίνω. Ή ότι δεν σε έχει δεδομένο ή ότι σε παίζει στα δάκτυλά της. Το ότι θέλει όλος ο κόσμος σου να είναι αυτή μου κάνει για άτομο φοβικό και ταυτόχρονα άκρως εγωιστικό. Μέσα από τα μάτια σου θέλει να βλέπει εκείνη και όχι εσένα. Μέσα σε όλα αυτά εσύ που υπάρχεις; Νομίζω ότι όλα αυτά δεν είναι θέμα "τραβήγματος προσοχής" αλλά θέμα "επιβεβαίωσης δική της".
    Όσον αφορά το θέμα απιστίας και δε με γυναίκα εσύ πως το αντιλαμβάνεσαι; Και μάλλον πως το πήρες;

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by laterna View Post
    Φίλτατε αλέξανδρε. Γιατί δεν κάθεστε να το συζητήσετε σε ένα ουδέτερο μέρος μέσα σε κόσμο;Να της εξηγήσεις ότι αυτό δεν συμβαίνει; Ή έστω κι όταν πάει να συμβεί να κάθεσαι να της το εξηγήσεις;πχ αφού κάνετε σεξ και όντως είσαι κουρασμένος να της εξηγήσεις τι συμβαίνει πραγματικά.
    Εγώ από όλο αυτό που έγραψες δύο τινά καταλαβαίνω. Ή ότι δεν σε έχει δεδομένο ή ότι σε παίζει στα δάκτυλά της. Το ότι θέλει όλος ο κόσμος σου να είναι αυτή μου κάνει για άτομο φοβικό και ταυτόχρονα άκρως εγωιστικό. Μέσα από τα μάτια σου θέλει να βλέπει εκείνη και όχι εσένα. Μέσα σε όλα αυτά εσύ που υπάρχεις; Νομίζω ότι όλα αυτά δεν είναι θέμα "τραβήγματος προσοχής" αλλά θέμα "επιβεβαίωσης δική της".
    Όσον αφορά το θέμα απιστίας και δε με γυναίκα εσύ πως το αντιλαμβάνεσαι; Και μάλλον πως το πήρες;
    βασικα αν ηθελα να αγριεψω θα μπωρουσα να ειχα βρει αλλη και μετα να την κανω να με κυνηγα αυτη.. αρα ο εγωησμος μου δεν ειναι το θεμα μου αυτο προς το παρον γιατι αν συνεχισει αυτη τη συμπεριφορα δε ξερω τι θα γινει...το οτι ειναι ενα ατομο φοβικο αυτο ισχυει...οντος εχει γινει εγωπαθης εντελος...το θεμα ειναι ομως το οτι με παιζει στα δαχτυλα της αυτο το αποφασισα απλα εγω... εγω βασικα της εδωσα αυτο το πατημα και το ξερω...τωρα το θεμα της απιστιας.. εγω βασικα το ηξερα απο την αρχη οτι ειναι μπαι απλα πηγα πασο... δε με πειραξε αυτο αλλα οτι κατεριψε καθε ρεκορ υποκρισιας και προσπαθησε να με πισει οτι πηγε με χιλιους αντρες αυτο με φρικαρε...το αλλο το ηξερα ετσι και αλλιος αρα το πηρα αποφαση απο την αρχη.
    Last edited by αλεξανδρος_77; 30-03-2013 at 17:50.

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    29
    Εννοούσα ότι η κοπέλα σου φέρεται εγωιστικά όχι εσύ.το ότι της έδωσες εσύ το πάτημα;δλδ; Και πάλι όμως ο κόσμος σου θέλει να περιτριγυρίζεται γύρω από εκείνην. Πόσο υγιές είναι αυτό;Και πως εσύ δέχεσαι ένα άτομο να εξαρτιέται από εσένα και μόνο;σαρέσει αυτό;
    Όσον αφορά το θέμα της απιστίας είναι ανάλογα πως το θεωρεί ο καθένας και πως μπορεί ο καθένας να το αντιμετωπίσει. Από ότι κατάλαβα εσύ το αντιμετώπισες πολύ ψύχραιμα.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,629
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    ..... μετα απο παρα πολυ σκεψη πολυ επεξεργασια μπωρω να πω οτι καταλαβα τι προσπαθει να πετυχει με οτι μου εκανε γενικα...αυτο που την ενδιαφερει ειναι να μου τραβηξει τη προσοχη με καθε τροπο προσπαθει να βρει τροπους να τη σκεφτομαι συνεχεια και πανω σε αυτη τη προσπαθεια της κανει οτιδηποτε της κατεβει αρκει εγω να κολαω με αυτο προσπαθει να κατακτησει το μυαλο μου με οτιδηποτε τροπο ειμαι βεβαιος για αυτο... ειμαι απολυτος σιγουρος οτι ο λογος που την εκανε να με απατησει με γυναικα ειναι για να το σκεφτομαι συνεχεια 24 ωρες και να μη μπωρει να βγει απο το μυαλο μου με τιποτα αυτο που εκανε... εχω παρατηρισει οτι μονιμα γινετε εξαλη με οτιδηποτε μου αποσπα τη προσοχη απο αυτη.. σε μονιμη βαση οταν υποπτευεται οτι σκεφτομαι κατι αλλο εκτος απο αυτη με παιρνει τηλεφωνο αμεσως.. θελει να τη σκεφτομαι με καθε τροπο ακομα και βριζοντας τη.το τι θα σκεφτομαι δεν την ενδιαφερει καν αρκει αυτο που θα σκεφτομαι να ειναι η ιδια. αυτος ηταν και ο λογος που αρνιθηκε να κανουμε σεξ φοβαται του θανατα οτι μετα θα αδιαφορισω ενω αυτη θα θελει και αλλο.. μου το ειχε πει αλλοστε και οταν γνωριστικαμε αυτο... θελει επιβεβαιωση με καθε τροπο με οπιονδηποτε.. το θεμα ειναι οτι απαιτει με τη βια να τη σκεφτομαι ενω εγω ετσι και αλλιως τη σκεφτομαι εκει ειναι το κολημα νομιζει οτι πρεπει να φτασει στα ακρα για να ειμαι κολημενος με αυτη μερα νυχτα...αυτο ειναι το κολημα του μυαλου της... το οτι με θελει αυτο ειναι σιγουρο αν δε με ηθελε δε θα εκανε τα παντα για να μου τραβηξει τη προσοχη.. να συμπληρωσω επισης για οσους αναρωτιουνται οτι εκανα μια παυση δε κοιμηθηκα μαζι της ακομα ως μια κινηση στρατηγικης για να με επιθυμισει περισοτερο...το θεμα ειναι πως θα τη πεισω οτι τη σκεφτομαι ετσι και αλλιος χωρις να φτανει αυτη στα ακρα.. εσεις τι λετε?:confused::confused:
    σατανικο το σχεδιο σου ομολογουμενως...
    τι χρονικο οριζοντα εχεις? να σε επιθυμησει στα 17 χρονια?
    οσο για το οτι δεν κοιμαται μαζι σου για να την επιθυμησεις, θα μπορουσε να ισχυε αν το εκανε για 7 μερες.
    στα 7 χρονια, μαλλον δεν εχεις πιασει το υπονοουμενο.....
    αν το θεμα σου ειναι αληθινο, η κοπελα κατι αλλο θελει απο εσενα και οχι ερωτικη σχεση.

    οσο για τους τιτλους των θεματων σου, τι να πω...
    σαν να δουλευεις σε κουτσομπολιστικη εφημεριδα και να προσπαθεις να πλασαρεις το επομενο "λαυρακι"...
    ελπιζω να κανεις πλακα

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    σατανικο το σχεδιο σου ομολογουμενως...
    τι χρονικο οριζοντα εχεις? να σε επιθυμησει στα 17 χρονια?
    οσο για το οτι δεν κοιμαται μαζι σου για να την επιθυμησεις, θα μπορουσε να ισχυε αν το εκανε για 7 μερες.
    στα 7 χρονια, μαλλον δεν εχεις πιασει το υπονοουμενο.....
    αν το θεμα σου ειναι αληθινο, η κοπελα κατι αλλο θελει απο εσενα και οχι ερωτικη σχεση.

    οσο για τους τιτλους των θεματων σου, τι να πω...
    σαν να δουλευεις σε κουτσομπολιστικη εφημεριδα και να προσπαθεις να πλασαρεις το επομενο "λαυρακι"...
    ελπιζω να κανεις πλακα
    πιο ειναι το σατανικο οτι δε κοιμηθηκα μαζι της ακομα.. ελεος το αλλο θα ακουσω... για πιο λογο μου τη λες δες καταλαβα με βρισκεις υπερβολικα καλο μαζι της η απλα σε ενοχλησε οτι πηγε με γυναικα και απλα το ειπα και δεν εγραψα πχ πηγε με αντρα? και δε μου λες αν δε γραψω το τιτλο με πιο τροπο θα δουν οσοι θελουν να μου απαντησουν θα μαντεψουν πιο θεμα να διαβασουν...και επισης πιο ειναι το σατανικο δε καταλαβα οτι εχω σχεση 7 χρονια? δηλαδη ελεος τι αλλο θα ακουσω.. και επισεις εγω δεν ειπα για 7 χρονια 7 μερες και 7 μηνες εσυ το ειπες απλα για να διακομοδισεις το θεμα μου.. θα μπωρουσες πχ να μου πεις οτι εχεις καπιο προβλημα με τον αριθμο 7 αυτο να το καταλαβω...επισης αν τραβας καπιο ζορι με το 77 που εβαλα στο ονομα μου μπωρω να σου εξηγισω γιατι τον εβαλα ο αριθμος 7 σημβολιζει την τελειοτητα και σκεφτηκα απλα μηπως καπιος το προσεξει και του τραβηξω τη προσοχη να μου απαντησει..πιο ειναι το κακο δε καταλαβα δηλαδη αν δε τα εχουμε 7 χρονια ακριβως και τα εχουμε 6 μιση η 8 θα αλλαζε κατι? και επησης οταν η ιδια μου λεει οτι με θελει τοσα χρονια αυτο δεν ειναι κολημα? η ιδια μου ειχε πει οταν γνωριστικαμε θα δοθω σε εσενα καπια μερα γιατι μονο εσυ αξιζεις και εριξε το μπαλακι σε μενα να βρω το πως.. και μετα εκανε τη παπια και περιμενει απο μενα να βρω το πως
    Last edited by αλεξανδρος_77; 30-03-2013 at 17:44.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by laterna View Post
    Εννοούσα ότι η κοπέλα σου φέρεται εγωιστικά όχι εσύ.το ότι της έδωσες εσύ το πάτημα;δλδ; Και πάλι όμως ο κόσμος σου θέλει να περιτριγυρίζεται γύρω από εκείνην. Πόσο υγιές είναι αυτό;Και πως εσύ δέχεσαι ένα άτομο να εξαρτιέται από εσένα και μόνο;σαρέσει αυτό;
    Όσον αφορά το θέμα της απιστίας είναι ανάλογα πως το θεωρεί ο καθένας και πως μπορεί ο καθένας να το αντιμετωπίσει. Από ότι κατάλαβα εσύ το αντιμετώπισες πολύ ψύχραιμα.
    να και εγω αυτο ενοω
    Last edited by αλεξανδρος_77; 30-03-2013 at 16:57.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by laterna View Post
    Εννοούσα ότι η κοπέλα σου φέρεται εγωιστικά όχι εσύ.το ότι της έδωσες εσύ το πάτημα;δλδ; Και πάλι όμως ο κόσμος σου θέλει να περιτριγυρίζεται γύρω από εκείνην. Πόσο υγιές είναι αυτό;Και πως εσύ δέχεσαι ένα άτομο να εξαρτιέται από εσένα και μόνο;σαρέσει αυτό;
    Όσον αφορά το θέμα της απιστίας είναι ανάλογα πως το θεωρεί ο καθένας και πως μπορεί ο καθένας να το αντιμετωπίσει. Από ότι κατάλαβα εσύ το αντιμετώπισες πολύ ψύχραιμα.
    το θεμα ειναι οτι η κοπελα αυτη μου εχει πει οτι με θελει χιλιαδες φορες μου εχει πει οτι μονο εσυ αξιζεις στη ζωη μου μου εχει πει χιλιαδες φορες οτι αν δεν σε ηθελα δε θα ειμουν μαζι σου

  9. #9
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Εσυ θα εισαι στην ζωη της και αλλος στα σκελια της..Μπορεις να εισαι υπερηφανος!

  10. #10
    Κατσε κατσε ,εννοεις πως ειστε 7 χρονια μαζι και δεν εχεις δει ποτε τι κρυβει το εσωρουχο της ?

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by GeorgeP View Post
    Κατσε κατσε ,εννοεις πως ειστε 7 χρονια μαζι και δεν εχεις δει ποτε τι κρυβει το εσωρουχο της ?
    οχι τα εχω δει ολα εχουμε κανει τα παντα απλα δεν ολοκληροσαμε εντελος

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Εσυ θα εισαι στην ζωη της και αλλος στα σκελια της..Μπορεις να εισαι υπερηφανος!
    δεν ειναι ετσι ειπα οτι απλα δεν ολοκληροσαμε εντελως.. αν αυτο ενοχλει θα μπωρουσε απλα να μου πει σε θεωρω ακυρο που δεν ολοκληροσατε αντι να ψαχνει αλλα να μου τη λεει

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    132
    μάλλον πρέπει να σταματήσεις να είσαι τοσο καλός να θες να προχωρήσετε...

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by laterna View Post
    Εννοούσα ότι η κοπέλα σου φέρεται εγωιστικά όχι εσύ.το ότι της έδωσες εσύ το πάτημα;δλδ; Και πάλι όμως ο κόσμος σου θέλει να περιτριγυρίζεται γύρω από εκείνην. Πόσο υγιές είναι αυτό;Και πως εσύ δέχεσαι ένα άτομο να εξαρτιέται από εσένα και μόνο;σαρέσει αυτό;
    Όσον αφορά το θέμα της απιστίας είναι ανάλογα πως το θεωρεί ο καθένας και πως μπορεί ο καθένας να το αντιμετωπίσει. Από ότι κατάλαβα εσύ το αντιμετώπισες πολύ ψύχραιμα.
    και φταιω εγω επιδη αυτη μου λεει οτι εγω ειμαι οτι καλυτερο ειχε στη ζωη της? αν αυτη αποφασισε οτι με χρειαζεται θα απολογηθω εγω για αυτο?? ισα ισα το εκτημισα πολυ αυτο και της εδιξα το καλυτερο μου εαυτο... σχετικα με αυτο που λες οτι θελει να ειμαι ο κοσμος της εγω μονο οχι δεν ειναι υγιες για αυτο και προσπαθω να σκεφτω κατι για να τη βοηθησω...

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by blackswan27 View Post
    μάλλον πρέπει να σταματήσεις να είσαι τοσο καλός να θες να προχωρήσετε...
    εχεις δικιο. εχει βαρεθει να με βλεπει τοσο καλο.. χορτασε καλοσυνη και κουραστηκε..

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. τι μου ειπε η κοπελα μου οταν τη ρωτησα γιατι με απατησε (λιγη βοηθεια!!!!)
    By αλεξανδρος_77 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 32
    Last Post: 09-03-2013, 22:26
  2. Γιατι ποναει τοσο πολυ??????????????Γιατι??????????????????
    By gingertania in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 45
    Last Post: 13-10-2012, 01:08
  3. Με ελκυει μια κοπελα..
    By ~Lucy~ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 04-07-2012, 15:39
  4. ψαχνω κοπελα
    By ektoplasm in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 09-08-2011, 04:06
  5. Τι έχει η κοπέλα μου;
    By relative-x in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 46
    Last Post: 25-05-2007, 14:00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •