Καλησπέρα σας/Μια ερώτηση - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    14
    δεν υποφερω πλεον , δεν με νοιαζει εχω γινει αναισθητος... παλια με επηρεαζε τωρα δεν με επηρεαζει σχεδον καθολου... Εξαλλου μιλαμε για 4 5 χρονια πριν...

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Ωραια, παει αυτο. Με τους γονεις τι γινεται? Αυτο το θεμα σε αγχωνει και σε κανει καταθλιπτικο?

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    14
    ενα πραμα θα σου πω, οταν τους ελεγα πριν 5 χρονια να μας μοιρασουν στις αδερφες μου και εμενα τα περουσιακα στοιχεια και ας ειχαν αυτοι την επικαρπια αλλα με εγραψαν κανονικα, τους ελεγα οτι θα ερθει η κριση , ελεγα στο πατερα μου να φυγει απο την εταιρια που ειχε με τα αδερφια του επειδη τον κλεβουν και δεν εφευγε και κινδυνευουμε τωρα να μας παρουν τα σπιτια με ελεγε τρελο... αλλα ειχα βρει συμβολαιο αγορας οικοπεδου στην κηφισια στο ονομα του θειου μου μονο με λεφτα της εταιριας και ο πατερας μου δεν ηξερε τιποτα, του ειπα τοτε να βαλουμε ορκωτο λογιστη να κανει ελεγχο αλλα φυσικα να μην προσβαλει τα αδερφια του τα καθικια... και πολλα ακομα που δεν γουσταρω να λεω το πατερα μου πατερα, οτι πιεζει την μανα μου να κανουν κοινη φορολογικη δηλωση ? δηλαδη 3 σπιτακια που εχει στο ονομα της να της τα φαει η τραπεζα με τις μαλακιες του πατερα μου... ο ανθρωπος εχεις παθει μαλακυνση και δεν επικοιωνει με το περιβαλλον. οτι κανανε τα αδερφια του εκανε το ιδιο... πειρε αλφα ρομεο η κορη του πηρε και αυτος, πειρε πεζο για τον γιο του πηρε και για την αδερφη μου, εγραψε σε ιδιωτικο λυκειο την κορη του, εγραψε και την αδερφη μου... εχει σνα προτυπο το λαμογιο τον αδερφο του... μετα μου λες πως να μην ειχα πεσει σε καταθλιψη. Τελειωσανε τα ψεματα ομως το σαββατο φευγω ευρωπη για 2 εβδομαδες και θα ψαξω δουλεια... αν βρω τους παρατησα και ουτε καν νεα μου θα εχουν... τους εδωσα τοσες ευκαιριες να αλλαξουν και δεν το εκαναν... δηλαδη τι θες να κανω ? να μαζευομαστε στις γιορτες και να λεμε χρονια πολλα ο ενας στον αλλον, ευχαριστω πολυ δεν θα παρω. Αλλα οταν του ελεγε του πατερα μου ο αντρας της αδερφης του μην πας με τα αδερφια σου μαζι και μεινε μαζι μου στην δουλεια γιατι θα σε κατασπαραξουν δεν τον ακουσε...
    Last edited by anxotikos; 07-04-2013 at 21:06.

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δε νομιζω να χρειαζετε συνταγη για να ταξιδεψεις...

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Καλησπέρα
    By Frog in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 29-03-2013, 22:02
  2. Καλησπέρα
    By Kal in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 13-05-2012, 01:18
  3. καλησπέρα σας
    By ΠΕΤΡΑΝ in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 13
    Last Post: 24-01-2012, 16:24
  4. Καλησπέρα σας...
    By kotzanastas in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 02-12-2011, 19:23
  5. καλησπερα
    By katerinamar in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 28-05-2008, 18:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •