Δεν μου αρεσει να βγαινω εξω,(πχ στην πολη) κ γι αυτο εχω απομονοθει εντελως!=(
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    Member
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Σέρρες
    Posts
    35

    Unhappy Δεν μου αρεσει να βγαινω εξω,(πχ στην πολη) κ γι αυτο εχω απομονοθει εντελως!=(

    Γεια σας=/ Για να μην σας τα πολυλογώ
    ειμαι πολυ κλειστος ανθρωπος και απο παντα δεν εβγαινα
    σχεδον καθολου εξω στην πολη. μ αρεσαν τα απλα πραγματα κ ακομα μ
    αρεσουν. απο τι εχω καταλαβει το μυαλο μου και η συμπεριφορα μου εχουν κολισει.
    Δηλαδη ωρες ωρες φερομαι σαν ενα μικρο παιδακι. Δεν ξερω αμα ειναι η εφηβεια. Αλλα εχω απομονοθει.
    Υπαρχει προβλημα. Δεν εχω αποψη για ενα πολιτικο θεμα!! Τι να κανω??? Να παω σε ψυχολογο!?
    τι να κανω πες τε μου τι??? =( Καθε μερα γινετε κατι και στεναχορω τους γονεις μου γι αυτο το θεμα!
    Δεν μπορω αλλο πια!! Η υπομονη μου εξαντλητε σιγα σιγα! Καποια στιγμη θα σκασω! Το ξερω.!
    Η μαμα μ μ λεει πως η ευκολη λυση ειναι ο ψυχολογος αλλα εγω ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ δεν
    μπορω!! =/ Τι να κανω! Δεν μπροω να με πιεζω! Δεν αντεχω αλλο!!! ='(

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    kαι εγω εχω απομονωθει απο ολους και ολα και ειμαι εδω μονο για φιλους και τη κοπελα μου.. μαλον δε θα σε εκφραζει και τοσο η πολη που βρισκεσαι μαλον πρεπει να γνωρισεις κανενα αγορι και θασε σου περασουν τα παντα κατα πασα πιθανοτητα

  3. #3
    Member
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Σέρρες
    Posts
    35
    Προς το παρον δεν θελω να κανω σχεση. =/ Αυτο που με ενδιαφερει ειναι να γινω πιο κοινωνικη και να βγω απο εδω μεσα. Αλλα δεν μπορω κατι σαν να με κραταει =/

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Κ εγω πιστευω αμα γνωρισεις καταλληλο για σενα αγορι θα σου περασουνε ολα,Καλα κ εγω ειμαι απομονωμενη κ το αγορι μου κ οι φιλες μου μακρυα αλλα ειμαι μονο για αυτους κ για ορισμενους συγγενεις δεν μου αρεσει η νεολαιαια στην πολη που μενω δεν περασα καλα στο σχολειο κ γιαυτο δεν ασχολουμαι μαζι τους καθολου,Μην πιεζεσαι να ασχοληθεις με ανθρωπους που δεν σε εκφραζουνε κ σε ειδικο θα πας μονο οταν εισαι ετοιμη,Ποιος ο λογος να πιεζεσαι για αυτο?Εισαι εντελως νορμαλ κ δεν πειραζει καθολου αμα δεν σου αρεσουνε να πηγαινεις μπουζουκια η κλαμπ ουτε κ εγω τρελαινομαι,Προσθεου μην τρελαινεσαι αποδεξου τον εαυτο σου για αυτο που εισαι!

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,545
    Πρέπει να πας σε ψυχολόγο...!!!Δεν υπάρχει δεν μπορώ σε τέτοιες καταστάσεις γιατί όπως ξέρεις τα πράγματα μέρα με τη μέρα γίνοντε χειρότερα.Το λες και μόνη σου.Οπότε παρε την απόφαση και κάνε το βήμα και σε λίγο καιρό θα λες ότι έπρεπε να πας πιο νωρίς
    To ότι δεν έχεις άποψη για ένα πολιτικό θέμα πως το εννοείς?Ειναι κακό καποιος να μην έχει άποψη?Εχουμε γεμίσει με ημιμαθείς που έχουνε αποψη για όλα (και βάζω και μένα μεσα) οπότε να νιώθεις τυχερή γι αυτό.Ασε που νομίζω πως οσοι ασχολούντε με πολιτικά θέματα χρειάζοντε ψυχολόγο και γρήγορα..!!!Επίσης ξέρεις τι λένε για τις απόψεις έτσι?Ότι ειναι σαν τις κ....δες.......Όλη εχουν από μία....

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    ανταρκτικη τζαμαικα, κουβα , βραζιλια, κατω μαγουλινιτ
    Posts
    417
    Quote Originally Posted by Alexandra312 View Post
    Γεια σας=/ Για να μην σας τα πολυλογώ
    ειμαι πολυ κλειστος ανθρωπος και απο παντα δεν εβγαινα
    σχεδον καθολου εξω στην πολη. μ αρεσαν τα απλα πραγματα κ ακομα μ
    αρεσουν.
    Γεια σου Αλεξανδρα. Το να είσαι ('η να σου λενε οι αλλοι οτι εισαι) "κλειστος " ανθρωπος δεν σημαινει κατ' αναγκη οτι εισαι και προβληματικος ανθρωπος. Αν αισθανεσε καλυτερα ετσι τοτε καλα κανεις. Αν δεν σ' αρεσει να πολυβγαινεις εξω στην πολη γιατι αυτο δεν σου ταιριαζει τοτε καλα κανεις... Το που σου αρεσουν τα απλα πραγματα ε αυτο δεν ειναι μειον ειναι μεγα προτερημα
    Τι θελω να πω... Υπαρχουν ανθρωποι σ αυτον τον κοσμο που δεν τους γεμιζει που λεμε ο λεγομενος "κανονικος" τροπος ζωης που αυτα που τους αρεσουν ή αυτα που θα ηθελαν δεν τα βρισκουν μεσα σε αυτη την "κανονικοτητα". Αυτοι οι ανθρωποι συνηθως επειδη δεν ακολουθουν τον κανονα χαρακτηριζονται απο τους αλλους "περιεργοι", "κλειστοι", "δυσκολοι" "ακοινωνιτοι" κτλ.
    Να σου πω την αληθεια απο προσωπικη πειρα ολα αυτα ειναι βλακειες να μη πω καμμια αλλη λεξη... Το προβλημα συνηθως δεν το δημιουργουν οι ιδιοι οι "κλειστοι" ανθρωποι αλλα τους το δημιουργουν οι αλλοι οι λεγομενοι νορμαλ που μπορει να ειναι οι γονεις ,συγγενεις γειτονες. Σου πετανε καμμια κουβεντα του στυλ "πως ζεις ετσι", "δεν μιλας πολυ", "δεν βγαινεις να κανεις φιλους" κτλ με αποτελεσμα να σε κανουν να αισθανεσε ασχημα γιατι ζεις οπως αισθανεσε καλυτερα. Κι αρχιζεις και ψαχνεσε... λες μαλλον κατι κανω λαθος... Λοιπον ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΛΑΘΟΣ...Αν εσενα σ αρεσει ετσι αν αυτο ικανοποιει το ειναι σου και τον εαυτο σου τοτε χεσε τους ολους... Και μη πολυπροβληματιζεσε για τις αποψεις των αλλων για σενα γιατι στο τελος ,και να μην εχεις, θα αποκτησεις προβλημα.
    Θα στο πω αλλιως. Πριν πολλα χρονια ετυχε να γνωρισω σε μια παρεα στην Σαλλονικη εναν πολυ γνωστο ψυχολογο που ειναι και καθηγητης στο πανεπιστημιο. Πιασαμε κουβεντα του ειπα οτι οι φιλοι μου μου λενε οτι δεν ειμαι πολυ κοινωνικος οτι δεν ανοιγομαι ευκολα οτι δεν κανω πολλες παρεες...Η απαντηση του ηταν απλη...Και που ειναι μου ειπε το προβλημα? ΑΝ ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΑΡΕΣΕΙ ΕΤΣΙ ΑΝ ΕΣΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ "ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΣ" ΤΟΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ...ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ ΣΥΝΗΔΗΤΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΖΩΗΣ ΤΟΥΣ, ΤΙΣ ΠΑΡΡΕΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟΥΣ ΘΑ ΒΓΟΥΝ...Αυτοι οι ανθρωποι χαρακτηριζονται συνηθως "μοναχικοι" απο τους αλλους αλλα στην πραγματικοτητα δεν ειναι ετσι ειναι ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΟΙ γιατι δεν τους αρεσει να υποκρινονται και να αντιγραφουν διαφορους ρολους ωστε να ειναι αρεστοι στους υπολοιπους.
    Για να καταληξουμε καπου. Το να πας σε ψυχολογο ειναι μια καλη ιδεα γιατι το πιο πιθανο ειναι να σε βοηθησει να καταλαβεις οτι τελικα δεν εισαι "προβληματικη". Εισαι απλα ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ και αυτο ειναι καλο. Μη θεωρεις οτι το να πας σε ψυχολογο σημαινει οτι κατι τρεχει μαζι σου. Επειδη αυτη την περιοδο παω κι εγω σε ψυχολογο πραγματικα με εχει βοηθησει να ξεκαθαρισω πολλα πραγματα τα οποια μου τα εχουν φορτωσει και για τα οποια ...αγχωνομαι για τσαμπα.
    Δυο εκατομμυρια ευρω και θα μου περασουν ολα...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1,342
    Γιατι δε το ριχνεις στο διαβασμα;;;;
    Οταν δν εχεις τι να κανεις και πιεζεσαι γιατι δεν καθεσαι να διαβασεις;;;

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    128
    Quote Originally Posted by ti einai touto pali View Post
    Γεια σου Αλεξανδρα. Το να είσαι ('η να σου λενε οι αλλοι οτι εισαι) "κλειστος " ανθρωπος δεν σημαινει κατ' αναγκη οτι εισαι και προβληματικος ανθρωπος. Αν αισθανεσε καλυτερα ετσι τοτε καλα κανεις. Αν δεν σ' αρεσει να πολυβγαινεις εξω στην πολη γιατι αυτο δεν σου ταιριαζει τοτε καλα κανεις... Το που σου αρεσουν τα απλα πραγματα ε αυτο δεν ειναι μειον ειναι μεγα προτερημα
    Τι θελω να πω... Υπαρχουν ανθρωποι σ αυτον τον κοσμο που δεν τους γεμιζει που λεμε ο λεγομενος "κανονικος" τροπος ζωης που αυτα που τους αρεσουν ή αυτα που θα ηθελαν δεν τα βρισκουν μεσα σε αυτη την "κανονικοτητα". Αυτοι οι ανθρωποι συνηθως επειδη δεν ακολουθουν τον κανονα χαρακτηριζονται απο τους αλλους "περιεργοι", "κλειστοι", "δυσκολοι" "ακοινωνιτοι" κτλ.
    Να σου πω την αληθεια απο προσωπικη πειρα ολα αυτα ειναι βλακειες να μη πω καμμια αλλη λεξη... Το προβλημα συνηθως δεν το δημιουργουν οι ιδιοι οι "κλειστοι" ανθρωποι αλλα τους το δημιουργουν οι αλλοι οι λεγομενοι νορμαλ που μπορει να ειναι οι γονεις ,συγγενεις γειτονες. Σου πετανε καμμια κουβεντα του στυλ "πως ζεις ετσι", "δεν μιλας πολυ", "δεν βγαινεις να κανεις φιλους" κτλ με αποτελεσμα να σε κανουν να αισθανεσε ασχημα γιατι ζεις οπως αισθανεσε καλυτερα. Κι αρχιζεις και ψαχνεσε... λες μαλλον κατι κανω λαθος... Λοιπον ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΛΑΘΟΣ...Αν εσενα σ αρεσει ετσι αν αυτο ικανοποιει το ειναι σου και τον εαυτο σου τοτε χεσε τους ολους... Και μη πολυπροβληματιζεσε για τις αποψεις των αλλων για σενα γιατι στο τελος ,και να μην εχεις, θα αποκτησεις προβλημα.
    Θα στο πω αλλιως. Πριν πολλα χρονια ετυχε να γνωρισω σε μια παρεα στην Σαλλονικη εναν πολυ γνωστο ψυχολογο που ειναι και καθηγητης στο πανεπιστημιο. Πιασαμε κουβεντα του ειπα οτι οι φιλοι μου μου λενε οτι δεν ειμαι πολυ κοινωνικος οτι δεν ανοιγομαι ευκολα οτι δεν κανω πολλες παρεες...Η απαντηση του ηταν απλη...Και που ειναι μου ειπε το προβλημα? ΑΝ ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΑΡΕΣΕΙ ΕΤΣΙ ΑΝ ΕΣΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ "ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΣ" ΤΟΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ...ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ ΣΥΝΗΔΗΤΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΖΩΗΣ ΤΟΥΣ, ΤΙΣ ΠΑΡΡΕΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟΥΣ ΘΑ ΒΓΟΥΝ...Αυτοι οι ανθρωποι χαρακτηριζονται συνηθως "μοναχικοι" απο τους αλλους αλλα στην πραγματικοτητα δεν ειναι ετσι ειναι ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΟΙ γιατι δεν τους αρεσει να υποκρινονται και να αντιγραφουν διαφορους ρολους ωστε να ειναι αρεστοι στους υπολοιπους.
    Για να καταληξουμε καπου. Το να πας σε ψυχολογο ειναι μια καλη ιδεα γιατι το πιο πιθανο ειναι να σε βοηθησει να καταλαβεις οτι τελικα δεν εισαι "προβληματικη". Εισαι απλα ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ και αυτο ειναι καλο. Μη θεωρεις οτι το να πας σε ψυχολογο σημαινει οτι κατι τρεχει μαζι σου. Επειδη αυτη την περιοδο παω κι εγω σε ψυχολογο πραγματικα με εχει βοηθησει να ξεκαθαρισω πολλα πραγματα τα οποια μου τα εχουν φορτωσει και για τα οποια ...αγχωνομαι για τσαμπα.
    Συμφωνω απολυτα με τον <ti einai touto pali> κ γω καποτε θεωρουσα οτι ειχα προβλημα κοινωνικοτητας το χω αναφερει σε θεμα μου πριν κανα χρονο περιπου κ μου ειχες δωσει παλι κ μενα μια εξισου ομορφη απαντηση .... ε λοιπον μεσα σε ενα χρονο εφυγα απο μια παρεα που αθελα της με εκανε να νιωθω ως προβλημα που δεν ειμαι τοσο κοινωνικη ( τοτε ηθελα πολυ να μοιασω στις φιλες μου που ηταν πολυ πιο ανοιχτες ) που προτιμω τα πιο ηρεμα πραγματα απο το να χτυπιεμαι καθημερινως και τωρα ειμαι με ατομα που εγω εχω επιλεξει κ πιστευω πως μου ταιριαζουν καλυτερα ...τοσα χρονια με θεωρουσα προβληματικη επειδη ειχα αλλες προτιμησεις απο αυτα που ολοι θελουν και θεωρουν ως τροπο διασκεδασης ... πλεον ειμαι παρα πολυ καλα και με εχω αποδεχτει ...εχω αποδεχτει οτι δν ειμαι τοσο κοινωνικος ανθρωπος ε και λοιπον δεν ειναι αρρωστια δεν ειναι ασθενεια απλα ετσι ειμαι ωστοσο πλεον ειμαι μεσα στην ζωντανια καθημερινως με το χαμογελο νιωθω ελευθερη να κανω οτι θελω και με εκφραζει δεν αναγκαζω πλεον τον εαυτο μου να κανει κατι επειδη ετσι και καλα θελουν οι αλλοι πλεον δεν με νοιαζει τι λενε οι αλλοι νιωθω αναλαφρη ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ επιτελους ...δεν παραπονιεμαι πια για το πως ειμαι γτ ειμαι μια χαρα φυσιολογικος ανθρωπος .... κανω τις βολτες μου ενταξει καμια φορα παω και χτυπιεμαι λατρευω το χορο
    για αυτο μην ανησυχεις απλα δεν σε εκφραζει η ζωη της πολης δεν εχεις καποιο προβλημα κ το να μην εισαι τοσο κοινωνικος δεν ειναι κακο ωστοσο μην απομονωνεσαι τελειως προσπαθησε να γνωρισεις ατομα που σε εκφραζουν και να κανετε ομορφες βολτες να περνατε καλα γενικως
    Last edited by agnwstos; 09-04-2013 at 02:29.

  9. #9
    Member
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Σέρρες
    Posts
    35
    τι να πω δεν ξερω =/ συμφωνω με αυτα που λετε και εχαριστω που απαντησατε =) =/
    Θα δω τι θα κανω. Και θα προσπαθησω να λυσω αυτο το προβλημα τι να κανουμε!...

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    The 36th Chamber of Shaolin
    Posts
    1,983
    Να χαλαρωσεις και να ηρεμησεις , δωσε λιγο χρονο στον εαυτο σου και αφιερωσε στιγμες σε πραγματα που σου αρεσουν...
    Τα παντα σχετιζοντε με τον χρονο

  11. #11
    Member
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Σέρρες
    Posts
    35
    =) Ευχαριστω πολυ!

  12. #12
    Quote Originally Posted by ti einai touto pali View Post
    Θα στο πω αλλιως. Πριν πολλα χρονια ετυχε να γνωρισω σε μια παρεα στην Σαλλονικη εναν πολυ γνωστο ψυχολογο που ειναι και καθηγητης στο πανεπιστημιο. Πιασαμε κουβεντα του ειπα οτι οι φιλοι μου μου λενε οτι δεν ειμαι πολυ κοινωνικος οτι δεν ανοιγομαι ευκολα οτι δεν κανω πολλες παρεες...Η απαντηση του ηταν απλη...Και που ειναι μου ειπε το προβλημα? ΑΝ ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΑΡΕΣΕΙ ΕΤΣΙ ΑΝ ΕΣΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ "ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΣ" ΤΟΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ...ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ ΣΥΝΗΔΗΤΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΖΩΗΣ ΤΟΥΣ, ΤΙΣ ΠΑΡΡΕΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟΥΣ ΘΑ ΒΓΟΥΝ...Αυτοι οι ανθρωποι χαρακτηριζονται συνηθως "μοναχικοι" απο τους αλλους αλλα στην πραγματικοτητα δεν ειναι ετσι ειναι ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΟΙ γιατι δεν τους αρεσει να υποκρινονται και να αντιγραφουν διαφορους ρολους ωστε να ειναι αρεστοι στους υπολοιπους.
    ...
    Συμφωνώ. Άυτο συμβαίνει όταν βρισκόμαστε με ατομα με τα οποία δεν κολλάμε. Όαν βρεθούμε όμως με τα καταλληλα ατομα η γλώσσα μας ανοίγει ροδάνι που λενε. Το επιλεκτικός φαινεται και απο το όταν εισαι με ατομα με τα οποία δεν ταιριάζεις κι όλο παλευεις, ουσιαστικα μεσα σου πιέζεις τον ευατο σου, να ενσωματωθείς σ αυτα με διαφορους τροπους (πχ ψαχνοντας να ανοιξεις συζητησεις, προσποιουμενος ότι συμφωνεις μαζι τους, πηγαινοντας σε χωρους όπου συχναζουν ή προσποιουμενος ότι εχεις κοινα ενδιαφεροντα και χομπι), που όταν εισαι με τα καταλληλα ατομα δεν χρειαζεται να καταβαλεις καμια προσπαθεια επειδη τα λόγια κι οι κουβεντες και τα ενδιαφεροντα σου βγαινουν ευκολα κι αβιαστα. Ετσι στο τελος, παρα τις εντονες προσπαθειες, παρα τη μεσα σου καποιες φορες ψυχοφθορα διαδικασία για να το επιτυχεις, δεν κατορθωνεις να κερδισεις τη φιλια τους κι αυτο που σου μενει ειναι μια απλη γνωριμία ή το γυρισμα της πλατης απ αυτους.

    Αλεξάνδρα, για να μάθεις αν ο χαρακτηρας σου ειναι κλειστος ή επιλεκτικός θα πρέπει πρωτα να κοινωνικοποιηθείς, να βγεις για τα καλα απο το σπιτι, να συναναστραφεις, να ζησεις τη ζωη κοντα σε παρεες. Αποφασιζοντας ότι εισαι κλειστος κλπ επιλεκτικος χαρακτηρας χωρις να κανεις πρωτα αυτο που σου εισηγουμαι ελλοχεύει ο κίνδυνος στο τελος να ανακαλύψεις ότι εκανες κατι που πραγματικα δεν ηθελες, ητοι απομονωθηκες απο την κοινωνια κι αυτο να το μετανοιωσεις πικρα.
    Εχεις καθολου κοινωνική φοβία ή μήπως σε πλήγωσαν καποιοι εξω απο το σπιτι ή δεν βρηκες μεχρι σημερα ατομα με τα οποια να ταιριαξεις ή εισαι απο τα ατομα που η σκεψη τους τους εχει φτιαξει ωραιες φανταστικες ιστοριες ευτυχίας κι αυτο τους υποκαθιστα την κοινωνικη ζωη? Συμβαινει κατι απ αυτα?
    γιάννης

  13. #13
    Member
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Σέρρες
    Posts
    35
    κολαω πολυ μεχρι τωρα με ενα συγκεκριμενο ατομο. δεν ξερω αμα εχω κοινονικη φοβια. δεν με πληγωσε κανενας.
    καθε χρονο απο τι εχω παρατιρισει εχω αλλαξει 3 παρεες. κοι 2 δεν ξερω αμα συνεχιστουν αλλα ουτε και η 3. γτ η μια κοπελα θα φυγει. εχω γνορισει και μια καινουργια κοπελα φετος
    . δλδ δεν γνοριζομαστε καλα. δεν ξερω τι να πω. μπορει να μην εχω βρει την καταληλλη παρεα. ακομα.

Similar Threads

  1. Tα εχω παιξει εντελως.
    By Elwing in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 11
    Last Post: 19-04-2013, 05:27
  2. καλος ψυχολογος στην πολη των χανιων
    By ΧΑΝΙΩΤΗΣ81 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 0
    Last Post: 21-08-2012, 23:05
  3. Ti σας αρεσει να κανετε αυτο το καιρο......
    By Deleted-member171215 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 25
    Last Post: 11-08-2011, 12:56
  4. ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΧΩΡΙΣ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 24-02-2011, 21:35
  5. ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ !
    By πανος12345 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 28-10-2009, 10:03

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •