Ηρεμήστε με λίγο!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 18
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Tinos
    Posts
    233

    Ηρεμήστε με λίγο!!

    Εμφάνησα για πρώτη φορά αιμορροίδα (με βάσει τι είπε ο παθολόγος που με κοίταξε) και τώρα επειδη αν και υποχωρει αρχισα να αιμοραγω μου έχει μπει στο μυαλό πως έχω καρκίνο του πρωκτού(ΟΛΟΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ).ελεος,πως θα καταλάβω ότι ανησυχώ άδικα?
    [COLOR="black"][B]Μη χτίζεις ποτέ μεγαλύτερο σπίτι από τη σκεπή που μπορείς να βάλεις σ'αυτό[/B][/COLOR]

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Ευα πρωτον σταματα να ψαχνεις συμπτωματα στο νετ .
    Κατα δευτερον το ξερεις και μονη σου πως αυτα ειναι δημιουργηματα του μυαλου σου και δεν ισχυουν αρα ,νομιζω οτι στο εχω ξαναπει , στα @@ σου.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Tinos
    Posts
    233
    δεν έγινε έτσι,για την περίπτωση μου έψαχνα(εβλεπα ενα αρθρο για τις αιμορροιδες για να δω περισσοτερες πληροφοριες για το τι ειναι και πως αντιμετωπιζονται κ ποσο συχνες ειναι) και συμπλήρωνε πως αυτά τα συμπτώματα μπορεί να αποδίδονται και στον καρκίνο.ε φρικαρα.
    [COLOR="black"][B]Μη χτίζεις ποτέ μεγαλύτερο σπίτι από τη σκεπή που μπορείς να βάλεις σ'αυτό[/B][/COLOR]

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Εμ για αυτο σου λεω να μην ψαχνεις στο νετ γιατι γραφουν τις πιο περιεργες περιπτωσεις που μπορεις να φανταστεις και επηρρεαζεσαι και τρελαινεσαι τζαμπα.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Tinos
    Posts
    233
    ε αν ειναι ετσι να το κοψω εντελως το νετ,τι να το κανω? το συνηθιζω να ψαχνω,χωρις να ειναι παντοτε καταναγκαστικο.
    [COLOR="black"][B]Μη χτίζεις ποτέ μεγαλύτερο σπίτι από τη σκεπή που μπορείς να βάλεις σ'αυτό[/B][/COLOR]

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Βρε να μην το κοψεις , αυτα που σου βαζουν υποψιες να κοψεις . . .

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    188
    Quote Originally Posted by Eva1995 View Post
    Εμφάνησα για πρώτη φορά αιμορροίδα (με βάσει τι είπε ο παθολόγος που με κοίταξε) και τώρα επειδη αν και υποχωρει αρχισα να αιμοραγω μου έχει μπει στο μυαλό πως έχω καρκίνο του πρωκτού(ΟΛΟΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ).ελεος,πως θα καταλάβω ότι ανησυχώ άδικα?

    Ελα καλη μου που σε αγχωνει λιγο αιματακι. σιγα μην εσκασε η αιμμοροιδα και χρειαστεις χειρουργειο κιολας. Απλα μπορει να σηκωσες βαρρος η να ενεργηθηκες η να στεναχωρηθηκες, η να εκανες σεξ η μπορει απλα να εσκασε μονο του κατα την διαρκεια τις ιασης και να εκανε πληγη.
    Μονο και μονο που το ενστικτο σου λεει "μπες στο νετ να δεις" και οχι "πηγενε στο νοσοκομειο, πεθαινεις" εισαι σε καλο δρομο. Αραξε χαλαρα στον καναπε και απλα σηκωσε το τηλεφωνο να παρεις τον γιατρο σου!

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αιμοραιδες εχουν ενας στους τρεις κ εγω επισης εχεις δυσκιλιοτητα?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,667
    Αμα είχες καρκίνο του πρωκτόυ δε θα μπορούσες να πλάσεισ όμορφα κυλινδρικά συνήθως καφέ μωρακια οπότε μάλλον δεν έχεις τίποτα μεγαλώνοντας να σκεφτείς το ενδεχόμενο μιας λεύκανσης στην εκεί περιοχή νομίζω ότι γενικά η αισθητική βελτιώνεται στην γύρω περιοχή
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    3
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση/.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Quote Originally Posted by takis75 View Post
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση/.


    Mελος με μονο ενα μηνυμα και περιπου 40 χρονων, γνωριζει που μενει η Ευα η οποια ειναι ανηλικη , και της προτεινει να συναντηθουν........
    Χμ.

  12. #12
    Καταρχας μην κανεις το ΤΕΡΑΣΤΙΟ λαθος να ψαχνεσε στο ιντερνετ..θα διαγνωσεις τον εαυτο σου με πραγματα που ουτε καν εχεις..μπορει τα συμπτωματα να ειναι ολοιδια αλλα δεν σημαινει οτι εχεις και συγκεκριμενα αυτο..Γνωμη μου χαλαρωσε..και αν σε 3-4 μερουλες τα συμπτωματα δεν υποχωρουν πες το στους γονεις να πας σε εναν γιατρο να εξεταστεις..

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    3
    δεν έχω καμία πονηρή πρόθεση απλά έχω γνώσεις ψυχολογίας που ίσως την βοηθούσαν στα θέματα που εχει.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Quote Originally Posted by takis75 View Post
    δεν έχω καμία πονηρή πρόθεση απλά έχω γνώσεις ψυχολογίας που ίσως την βοηθούσαν στα θέματα που εχει.

    Οκ.
    Παρε την αναφορα σου , και τραβα αλλου να βαρεσεις μαλακια μπας και σου φυγει η καψα για ανηλικα.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1,342
    Quote Originally Posted by betelgeuse View Post
    Οκ.
    Παρε την αναφορα σου , και τραβα αλλου να βαρεσεις μαλακια μπας και σου φυγει η καψα για ανηλικα.
    XAXAX
    Kαυστικη αλλα σωστη σε βρισκω!
    Κατσε να κανω κι εγω μια!

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Λιγο απο ολα?
    By oduss in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 14-11-2012, 23:53
  2. Τελικα λιγο απ ολα
    By redwood in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 28-08-2012, 20:44
  3. για λίγο ηταν σαν να μην ειχα ΙΨΔ
    By korman709 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 29
    Last Post: 07-06-2012, 15:51
  4. ΛΙΓΟ HELP ΠΑΙΔΙΑ..
    By Molostroi in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 14-06-2011, 10:47
  5. ε μα ασ γελασουμε και λιγο...!!!!!!
    By Adzik in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 3
    Last Post: 13-02-2008, 21:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •