θεματα για συζητηση με γνωστους,φιλους,φλερτ.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 60
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    24

    θεματα για συζητηση με γνωστους,φιλους,φλερτ.

    καλησπερα.λογο του οτι δεν ειμαι κ πολυ κοινωνικος,δε μιλαω πολυ κ αυτο γιατι τις περισοτερες φορες δεν εχω κατι να πω κ ετσι καταληγω να απομονωνομαι,σκεφτηκα να ανοιξω μια κουβεντα για να βοηθησετε κ εσεις με διαφορα θεματα για συζητηση,οχι απλα κουβεντες αλλα πως μπορουμε να μαθουμε να πιανομαστε απο κατι π.χ. για να ανοιξουμε μια κουβεντα.κατι ομως που να ειναι ενδιαφερον,που να θελει ο αλλος να σε ακουσει,γιατι μερικες φορες που ειμαι σε μια παρεα κ προσπαθω να πω κατι,σα να μην ακουγομαι.πειτε καμια ιδεα,για καθε περισταση,παρεα,με φιλους,γνωστους αλλα κ με μια καινουρια γνωριμια που μπορει να μας ενδιαφερει ;) .πως να σταματησω να ειμαι βαρετος με λιγα λογια κ να συμετεχω ή να ανοιγω θεματα για καινουριες συζητησεις.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    234
    ωραιο θέμα. βοηθαει πολυ να έχεις από πριν 3-4 θέματα στο μυαλό σου σε περίπτωση που κολλήσει η συζήτηση ώστε να έχεις κάτι να πεις. αυτά τα θέματα μπορούν να έχουν σχέση με κάτι αστείο-περίεργο-ενδιαφέρον γεγονός που συνέβη σε σένα πρόσφατα, κάτι αστείο-περίεργο-ενδιαφέρον που άκουσες/διάβασες/ είδες σε τηλεόραση, διαδίκτυο κλπ, κάποιο ανέκδοτο. παντως θεμα χημειας είναι κυριως δεν υπαρχουν συνταγες

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    24
    φιλε μου εχω βγει με παρα πολλες κοπελες τελευταια που με βρισκουν ελκυστικο κ συνηθως αυτες κανουν την πρωτη κινηση.αλλα μετα τη πρωτη φορα βλεπω οτι ξενερωνουν κ ξερω οτι ο λογος ειναι οτι δεν εχω να πω τιποτα ενδιαφερον.μετα τα κλασσικα τι κανεις στη ζωη σου και ποσα αδελφια εχεις,το χαος.τιποτα.τελος της κουβεντας.αλλα ακομα κ με την παρεα γνωστων κ μια ξαδελφη μου που βγαινουμε,ειμαι ο αορατος της παρεας.θεματα κ ιδεες για θεματα συζητησης.οποιαδηποτε ιδεα προς συζητηση αποδεκτη.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Athenz
    Posts
    338
    To ίδιο πρόβλημα έχουμε.
    Αν βρεις την άκρη πες μου κι εμένα.
    Υou don't know the power of the darkside...

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    24
    Quote Originally Posted by Άγνωστος View Post
    To ίδιο πρόβλημα έχουμε.
    Αν βρεις την άκρη πες μου κι εμένα.
    γιαυτο ειναι η συζητηση.ολοι βλεπουμε τις απαντησεις εδω.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1,342
    Για να μη ψυχρενεται η συζητηση...
    Πρεπει τα ατομα π συμμετεχουν να εχουν κοινα ενδιαφερονται...
    Αρκετα κοινα ενδιαφεροντα,ετσι ωστε να μπορουνε να συζητισουνε για διαφορα πραγματα και να τα αναλυσουνε αναλωνοντας χρονο...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Athenz
    Posts
    338
    Quote Originally Posted by maevius View Post
    γιαυτο ειναι η συζητηση.ολοι βλεπουμε τις απαντησεις εδω.
    Έχω κάνει συζητήσεις επί συζητήσεων πάνω στο θέμα.
    Μην περιμένεις να μάθεις τα πάντα από εδώ μέσα.
    Πιο πολύ μόνος σου θα τη βρεις την άκρη.
    Υou don't know the power of the darkside...

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    24
    Quote Originally Posted by Άγνωστος View Post
    Έχω κάνει συζητήσεις επί συζητήσεων πάνω στο θέμα.
    Μην περιμένεις να μάθεις τα πάντα από εδώ μέσα.
    Πιο πολύ μόνος σου θα τη βρεις την άκρη.
    μονος μου προσπαθουσα τοσο καιρο.τωρα απλα ιδεες κ εμπειριες των αλλων ζηταω.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Athenz
    Posts
    338
    Quote Originally Posted by maevius View Post
    μονος μου προσπαθουσα τοσο καιρο.τωρα απλα ιδεες κ εμπειριες των αλλων ζηταω.
    Kαλά κάνεις, για αυτό υπάρχει το φόρουμ.
    Υou don't know the power of the darkside...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Για γκομενοκατασταση θελεις ή για φιλικο?

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    24
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Για γκομενοκατασταση θελεις ή για φιλικο?
    γενικα,θεματα για συζητηση,πως μπορω να δημιουργω δικα μου αλλα κ γενικα τι συζηταει ο κοσμος μεταξυ του,διαφορες συζητισεις που κανετε εσεις με φιλους,με κοπελες που σας ενδιαφερουν κ τετοια.οτιδηποτα.ιδεες να εχουμε να παιρνουμε...

  12. #12
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by maevius View Post
    καλησπερα.λογο του οτι δεν ειμαι κ πολυ κοινωνικος,δε μιλαω πολυ κ αυτο γιατι τις περισοτερες φορες δεν εχω κατι να πω κ ετσι καταληγω να απομονωνομαι,σκεφτηκα να ανοιξω μια κουβεντα για να βοηθησετε κ εσεις με διαφορα θεματα για συζητηση,οχι απλα κουβεντες αλλα πως μπορουμε να μαθουμε να πιανομαστε απο κατι π.χ. για να ανοιξουμε μια κουβεντα.κατι ομως που να ειναι ενδιαφερον,που να θελει ο αλλος να σε ακουσει,γιατι μερικες φορες που ειμαι σε μια παρεα κ προσπαθω να πω κατι,σα να μην ακουγομαι.πειτε καμια ιδεα,για καθε περισταση,παρεα,με φιλους,γνωστους αλλα κ με μια καινουρια γνωριμια που μπορει να μας ενδιαφερει ;) .πως να σταματησω να ειμαι βαρετος με λιγα λογια κ να συμετεχω ή να ανοιγω θεματα για καινουριες συζητησεις.
    Σε προηγουμενο θεμα σου ελεγες οτι εχεις μια δουλεια που σου προσφερει παραπανω απο τα απαραιτητα και ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ διπλα σου..Μπορουν να το δουν και τα αλλα μελη αυτο!Πραγματικα απορω για το ποιο ειναι το προβλημα σου και γιατι δεν λες ενα "Δοξα σοι ο Θεος"..Γραφεις για φλερτ,ενω εισαι τζιτζι στο θεμα αυτο,απο δουλεια εισαι οκ Δοξα την Μεγαλοχαρη..Δεν μπορεις να συνεννοηθεις??Μηπως εχεις υψηλα στανταρ και προσδοκιες απο τους ανθρωπους?Σε ολα τα θεματα σου καποιος δεν σε "καταλαβαινει" δεν σε "ακολουθει"..
    Ο Αινσταιν εχει πεθανει οπως και πολλοι αλλοι επιστημονες..Το παραληρημα μεγαλειου αν θα σε απασχολησει ποτε εδω θα ειμαστε να το συζητησουμε.

  13. #13
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by maevius View Post
    φιλε μου εχω βγει με παρα πολλες κοπελες τελευταια που με βρισκουν ελκυστικο κ συνηθως αυτες κανουν την πρωτη κινηση.αλλα μετα τη πρωτη φορα βλεπω οτι ξενερωνουν κ ξερω οτι ο λογος ειναι οτι δεν εχω να πω τιποτα ενδιαφερον.μετα τα κλασσικα τι κανεις στη ζωη σου και ποσα αδελφια εχεις,το χαος.τιποτα.τελος της κουβεντας.αλλα ακομα κ με την παρεα γνωστων κ μια ξαδελφη μου που βγαινουμε,ειμαι ο αορατος της παρεας.θεματα κ ιδεες για θεματα συζητησης.οποιαδηποτε ιδεα προς συζητηση αποδεκτη.
    Μα εχεις κοπελα και την καλυτερη..Στο προηγουμενο θεμα..Μας δουλευεις ή παλι θα βγω η κακια ή να σου λεμε σε ολα ναι?

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    24
    μαλλον με μπερδευεις.ειμαι ελευθερος εδη κ αρκετο καιρο.σιγουρα με μπερδευεις.

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    24
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Σε προηγουμενο θεμα σου ελεγες οτι εχεις μια δουλεια που σου προσφερει παραπανω απο τα απαραιτητα και ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ διπλα σου..Μπορουν να το δουν και τα αλλα μελη αυτο!Πραγματικα απορω για το ποιο ειναι το προβλημα σου και γιατι δεν λες ενα "Δοξα σοι ο Θεος"..Γραφεις για φλερτ,ενω εισαι τζιτζι στο θεμα αυτο,απο δουλεια εισαι οκ Δοξα την Μεγαλοχαρη..Δεν μπορεις να συνεννοηθεις??Μηπως εχεις υψηλα στανταρ και προσδοκιες απο τους ανθρωπους?Σε ολα τα θεματα σου καποιος δεν σε "καταλαβαινει" δεν σε "ακολουθει"..
    Ο Αινσταιν εχει πεθανει οπως και πολλοι αλλοι επιστημονες..Το παραληρημα μεγαλειου αν θα σε απασχολησει ποτε εδω θα ειμαστε να το συζητησουμε.
    καλο θα ειναι να τσεκαρεις πρωτα πριν κατηγορισεις καποιον.δεν εχω γραψει ποτε αυτα που λες.δεν εχω σταθερο δεσμο εδω κ αρκετο καιρο.σιγουρα με μπερδευεις.
    Last edited by maevius; 12-04-2013 at 02:57.

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Θέματα προς συζήτηση και προβληματισμό
    By Lacrymosa in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 01-04-2013, 20:17
  2. Kαλοκαιρινο φλερτ
    By pinko8 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 38
    Last Post: 07-03-2013, 09:20
  3. φλερτ στη δουλεια
    By kaity in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 22
    Last Post: 30-03-2012, 12:51
  4. Ταση για φλερτ μεσα σε γαμο.
    By tirogaridaki in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 24
    Last Post: 24-02-2011, 20:49
  5. Προς συζήτηση
    By John11 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 04-03-2010, 01:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •